Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

miskadusko
25. jan 2012

@lienka55 😀 hej, je ho velllkáááá škoda

cakaja
25. jan 2012

Baby ja som rodil pred pár dňami a Jankosvký ma dokonca vyšetroval na prijímovej ambulancii týždeň pred pôrodom a aj na oddelení som ho videla tak neviem... myslím si, že pracuje aj ked možno už len vo vymädzenom čase 🙂

aknedz
25. jan 2012

Ahojte, chcela by som vá poprosiť o vyplnenie anketových otázok k TN pôrodnici ak ste v nej rodili, ak vás to ešte čaká a budete mať pri malinkom po pôrode chvíľku čas, budem rada za odpovede. Vopred veľmi pekne ďakujem a želám pekné materstvo 😉 https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/trencianska-porodnica/

baby124
26. jan 2012

ahojte je tu niekto kto ma termin v marci?

sandrika1986
29. jan 2012

Ahojte 🙂 Je tu mamička, ktorá má skúsenosť s nadštandardnou izbou v trenčianskej pôrodnici ?

jja
29. jan 2012

@sandrika1986 ahoj, ja som lezala na nadstandarde, pred dvoma rokmi. vtedy bola iba jedna izba, druha bola pred dokoncenm. co by si rada vedele? ja som bola spokojna. velmi. mohla som mat navstevy cely den na izbe, sama som si kukala tv ked malinka buvala, sprchy na izbe ..a hlavne klud..ja osm to potrebovala..a vyslo mi to. ale to zalezi od kazdej mamicky osobne.
ale hovorim, pred dvoma rokmi.🙂

monda17
30. jan 2012

@sandrika1986 aj ja mám velmi dobru skusenosť a mala som na nu štastie dokonca 2x 🙂

nikita.n
30. jan 2012

@sandrika1986 Aj ja som bola na nadštandarde v júni.

sandrika1986
30. jan 2012

Ak by som sa mohla opýtať, táto izba stále stojí 20 alebo 21 eur na noc? Museli ste si ju zarezervovať ? Alebo po pôrode ste sa opýtali či je voľná, zaplatil ste a dali Vás tam ? Ja tiež uvažujem,že by som si priplatila túto izbu, ak by bola voľná. Má to svoje výhody 🙂

nikita.n
30. jan 2012

@sandrika1986 Myslím, že stojí 21 eur na noc. Ja som bola v tej jednoposteľovej. Rezervovať sa tuším nedá, ale hneď ako ma prijímali som sa na ňu spýtala a napísali ma do poradovníka. Mala som cisársky a vyšlo to tak, že bola hneď na druhý deň po pôrode voľná.

monda17
30. jan 2012

@sandrika1986 na nadstandart sa treba dat zapísat do poradovníka, hned ako prideš do nemocnice a možno budeš mat stastie ... Ja som bola hospitalizovana pred porodom, takže som sa hned zapísala a dokonca som bola na nej 2 noci este ako tehotná a platila som jednu noc ked som tam ani nespala ... len aby som ju mala.

sandrika1986
30. jan 2012

Ďakujem Vám za poskytnutie informácií. 🙂

babucika
31. jan 2012

@baby124 ahoj, ano. ja mam termin 4.3.

pancake
31. jan 2012

kto kupujete tehlu akú vám ponúkajú cenu? vdaka 😉 tehlu 30ku.

macamac
31. jan 2012

@pancake 😕 tehlu?? si v správnej téme? 😕

pancake
1. feb 2012

@macamac ha mi to preskočilo z modrej strechy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

renca99
3. feb 2012

ahoj.... nemate nahodou zoznam co si treba zobrat do porodnice so sebou?dakujem moc....

baby124
3. feb 2012

@babucika tak sa tam mozno stretneme 🙂

babucika
3. feb 2012

@baby124 mozno aj ano 🙂

baby124
3. feb 2012

@babucika tak to je dobre 🙂

babucika
3. feb 2012

@baby124 len aby sme sa spoznali 😀

baby124
4. feb 2012

@babucika len aby som to neporodila skorsie 🙂

babucika
4. feb 2012

@baby124 tiez som zvedava ci to dovtedy vydrzime 😉

baby124
5. feb 2012

@babucika aspon tie 2 tyzdne este 😀

babucika
5. feb 2012

@baby124 mne by stacili tie dva tyzdne, uz mam vsetko porobene, nachystane, veciciky podla velkosti roztriedene ... a zacinam sa nudit 😀. na druhej strane sa mi paci myslienka ze by sa nasa mala narodila 29.2, alebo 1.3 - v ten den mam 30 😵

sandrika1986
5. feb 2012

Je tu mamička, ktorá má termín v auguste 2012 ? 🙂

baby124
6. feb 2012

@babucika ja uz mam tiez vsetko nachystane vecicky oprane vyzehlene ulozene kocar kupeny postielka poskladana 🙂 29.2 to by mala narodeniny kazdy 4 rok 😀

olivka84
6. feb 2012

ahojte. ja by som sa tiez chcela k vam pridat. som sice s trnavy ale uz par rokov byvam v trencine takze porod ma tiez caka v trencine. este som tam nikdy nebola takze vobec neviem ako to tam vyzera. ani lekarov velmi nepoznam vlastne len pana Kopčana a mojho gynekologa to je dr Kaščák. ja mam sice dost casu este do porodu kedze som len v 10 tyzdni ale nikdy nieje dost skoro zacat zbierat informacie. chcem sa spytat aj chodite niektora na predporodnu pripravu alebo cvicenie do nemocnice?

babucika
6. feb 2012

@baby124 ja viem, ale je to taky vtipny datum 😀 , hlavne nech sa narodi ked bude nato pripravena .. inak moja svokra ma narodky 1.4, tiez pripad ... 😀 😀 😀

babucika
6. feb 2012

@olivka84 ahoj, ja chodim do MC Srdiecko, co je na Dlhych Honoch, kazdu stredu o piatej, precvicuje tam porodna asistentka z nemocnice Zuzana Duncova. Viem ze je aj v nemocnici cvicenie, ale nikdy som tam nebola, neporadim ti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre