Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

ewisam
20. feb 2012

A neskutocne som VDACNA a poviem to tu z plneho hrdla aj 100 krat Dr. Kubalovej a Dr. Kopcanovi, pretoze bez ich ludskeho a odborneho pristupu, by som dnes nebola mamou, krasneho zdraveho syna 😲

frick
20. feb 2012

@ewisam No ak je to pri prvom tak v tom s tebou súhlasím dokonca si myslím že je to skôr nemožné.Moja sestra tak odišla na revers práve kvôli tomu že primár prosto povedal nie.A išla do Bánoviec a tam na ňu kukali že prečo jej to v Tn neschválili.Vraj tam zbytočne neriskujú.Pri druhom som ale až taký problém fakt nemala ale pri prvom som si tiež užila a to tam nebol ani Kaščák ako primár.Do poslednej chvíle ma nechali až už keď to fakt nešlo tak išla sekcia.A pri operácii sa doktor vyjadril že takú zelenú plodovú vodu ešte nevidel a malého museli oživovať.a to som mala šťastie bo ma chceli brať až o 2 hodiny.ktovie ako by to bolo dopadlo keby to tak ozaj spravili.A tiež chodím ku Kubalovej a všetko preto urobia aby to nejako vyšlo.

ewisam
20. feb 2012

@frick No mna poslali najskor za neurologom, nestacil im jeden nazor ( mam diagnozu pri ktorej sa zo mna dieta inak nedostane iba sekciou, napriek tomu sa jeden z gyn. vyjadril sak, kde je problem to urcite porodim normalne a Neurologicka ma tiez odbila vetou, ze jej je jedno ako sa moje dieta narodi ona mi tam sekciu nenapise, ze oni maju nejaku internu dohodu a hotovo...Naozaj nebyt zdraveho rozumu dnes tu niesom. ani ja ani drobec

frick
20. feb 2012

@ewisam No ja mám ortopedickú diagnózu a mne napísali sekciu až 2 ortopédi a aj tak im to nestačilo pre nich to nieje dôvod na cekciu a sestra má tú istú diagnozu. takže asi podobne aj u nás to tak bolo.Akurát keď som sa neotvárala išla sekcia.No napriek všetkému všetko dopadlo dobre aj zákrok.

emily76
20. feb 2012

No ja som rodila v Tn prvy raz pred 15 a druhy pred tromi rokmi. Prvy raz katastrofa, druhy pohoda. Kedze dvojicky boli zle otocene, tak ma od polovice tehu pripravovali na to, ze rodit budem cisarskym. A co citam o Hlavacikovi, no, ja som s nim bola maximalne spokojna. Mily, vesely..aj ked ma prepustal, tak si ma doberal, ci mu jedno nenecham babo 🙂

macamac
20. feb 2012

baby-aké ste zlaté 🙂 posledné 4 príspevky začínajú " No" 😀 🙂 😉
ja som rodila 2x v Tn. včera bolo od prvého pôrodu 10 rokov 😉 a v máji bude od druhého 3 roky 🙂
neporovnateľné 🙂
teraz lepšie, omnoho 🙂

miskadusko
21. feb 2012

@macamac už ti niekto povedal že sa podobáš na Andreu Vadkerty ? 😉

ewisam
21. feb 2012

@frick Vies ono mne sa tych diagnoz nakopilo viac a ked som otehotnela, bolo mi povedane, ze ked uz mne neurobia CR tak komu potom.... Navyse ked to skaredo poviem ani nohy nerozcapim tak ako by bolo treba aj pri CR ma natahovali ako na skripec ☹ Tak by ma zaujimalo, co je dovodom na CR bez spekulovania?

ewisam
21. feb 2012

@macamac ba veru podobas sa 🙂

ewisam
21. feb 2012

@emily76 to si natrafila na dobru naladu 🙂

macamac
21. feb 2012

@miskadusko
@ewisam 😉 🙂 no že veru ešte nie 😉 ale pozerám moju profilovku-a veru že máte pravdu 😉 🙂
mne hovoria,že na Brichtovú 😀 😀 😉 ale na tejto ee 😉

miskadusko
21. feb 2012

@macamac proste hned ako som tú fotku zbadala ma napadla Vadkerty 😉

macamac
21. feb 2012

@miskadusko 😉 žeby? 😀 čo ty vieš? 😀 😉 🙂

sijust
21. feb 2012

Ahojte dievcata...prosim vas,neviete mi niektora poradit,ktora ste mala epi,aky je postup pri vybavovani?dakujem 🙂

macamac
21. feb 2012

@sijust ja som nahlásila gynekológovi,ten mi dal taký papier na preštudovanie a informovaný súhlas,že to mám odovzdať pri príjme do pôrodnice 😉

sijust
21. feb 2012

@macamac jeej,dakujem 🙂 ja som myslela,ze to treba na are vybavit aj zaplatit skor,tak mi to hovorila jedna kamaratka,ale ona rodila v poprade...

macamac
22. feb 2012

@sijust nie, neboj. inak myslím,že to sa dá oznámiť aj pri príjme. u mňa to vedeli prv-ale zas keď som rodila, mali doobeda 6 cisárskych 😲 a kým sa anesteziologička ku mne dostala-už som bola vo finále 😝 stihla mi dať jednu dávku-a rodila som. a samozrejme-zaplatila som plnú taxu 😒

ewisam
28. feb 2012

@mirka1308 Miri tak ako, uz si mamina? Ako bolo?

lebo5
2. mar 2012

no čítam že nie som jediná ktorá ma na Hlaváčika svoj názor 🙄

adela76
2. mar 2012

Ahojte baby.
Ja som rodila v TN pred 2,5 rokom u prim.Kascaka a Dr.Sucanskeho.Boli velmi fajn a aj sestricky na porodnej sale boli velmi super a to som rodila v nedelu na obed bohuzial cisarakom.
Aj na odd.sestricky boli super.Len na novorodeneckom niektore sestricky by tam nemali co robit.Ale co uz.
Teraz tam idem znovu rodit do TN za dva mesiace a verim,ze sa tam nic nezmenilo a znova budem mat stastie na doktorov aj sestricky.
A co sa tyka Dr.Hlavacika.Ja na neho nemozem povedat kriveho slova.My sme k nemu chodili este do antisterilnej poradne a tam k nam bol tiez velmi mily.

sandrika1986
5. mar 2012

Ahojte, chcela som sa opýtať, či ste dostali u Vášho gynekológa tehotenský kufrík pre budúce mamičky - Prenatal Box ? Mali ste v ňom knižku Happy Baby - v radostnom očakávaní ? 🙂

renca99
5. mar 2012

dievcata neporadili by ste mi co ste si brali do tn porodnice pre seba aj pre krpcov? diky moc.....

miskadusko
5. mar 2012

@renca99 pre krpcov iba pamperky,mokré utierky ,vatové tyčinky a to bolo asi tak všetko. a pre seba nič zvláštne- bežnú kozmetiku ktorú potrebuješ, samozrejme uteráky- lepšie sú nejaké tmavšie, vložky a knižku na čítanie...a papuče do sprchy... a vlastný príbor.a mne sa osvedčili namiesto toaletného papiera mokré utierky...

lebo5
7. mar 2012

@renca99 a teplomer 😀 a ja som si zobrala aj čipky, čo sme mali doma, lebo som sa bála že sa mi nebude dať ísť na WC na velkú a po čipkoch mi to vždy šlo, lebo sa ťa budú pýtať či už si bola 😉

renca99
7. mar 2012

@miskadusko prosim ta tych pampersiek a vloziek si kolko asi pouzila v nemocnici? pribor? vtipne.....

renca99
7. mar 2012

@lebo5
@miskadusko a odsavacku na mliecko ste brali do nemocnice? nie ze by som ju uz mala.... 😉 takze oblecko pre baby potrebujem az na cestu domov asi ze?

ewisam
7. mar 2012

@sandrika1986 ano bola tam, ak si dobre spominam... dnes ju cita syn 😀D

ewisam
7. mar 2012

@renca99 odsavacku, zatial neber, nevies ci bude nutna, pripadne ti ju donesu...🙂

miskadusko
7. mar 2012

@renca99 pampersky som mala celý balík- ved tie newborn sú neni až také velké a vložky som ja vôbec nevyužila - doma som všetky hodila do koša lebo som bola po CS a tam dôkladne ma dr.jankovský vyčistil že som vôbec nekrvácala. takže v tom ti neviem poradiť...

miskadusko
7. mar 2012

@renca99 odsaávačku som tam nemala- ani som nepotrebovala. a oblečenie nech ti prinesú den pred odchodom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre