Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

martinano
18. dec 2008

nie som jedina martina v trencianskej porodnici

martinano
18. dec 2008

a ty, ked sa pytas? chystas sa ist rodit dalsie 🙂 ,ja by som sa mala teraz vratit po materskej, ale mam aj ine pracovne ponuky, tak uvidime ci sa s niektorymi z vas stretnem, alebo nie.

lenca13
18. dec 2008

Co si mi bola pri porode alebo odkial vies ze som mala rychly porod?

lenca13
18. dec 2008

Ja som z NmnV a na dalsie sa nechystam aspon zatial

martinano
18. dec 2008

z oddelenia, niektore tvare si pamatam, teda vacsinu

mata35
18. dec 2008

sisa-b, ja mám troch synov a dala som si zaviesť mirenu a keď mi ju zaviedol, tiež ma chytila melanchólia, tak už nikdy????? som normálna???? nestačí mi???? 😉

sisa.b
18. dec 2008

mata, ty sa mozes vyhovorit aspon na to, ze chces dievcatko, ale ja uz vyhovorku nemam ☹ viac deti nepotrebujem, ale tych, co mam, by som hned vratila do bruska 😝

vrn
19. dec 2008

Ahojte, tak sa hlasim z nemocky..... po 4 dnoch bolesti sa k tomu pridali nevolnosti (asi nizky tlak z pocasia a vycerpanost kvoli bolesti a nemohla som spat) tak som radsej prisla na kontrolu a uz si ma tu nechali..... v noci som sa o o 1 cm otvorila tak dufam ze to pojde aj rychlejsie, drzte palce lebo tu stvrdneme do Vianoc 😀

meggietn
19. dec 2008

vrn želám rýchly pôrod 🙂 nech už ťa tam dlho netrápia 😖

lienka55
19. dec 2008

vrn drzime ti palce,nech to ma hladky priebeh!!!

mata35 v pase mas svoju ozajstnu fotku?Lebo na to ze uz mas troch synov sa mi tam zdas velmi mlada,ale tym ta nechcem urazit.Praveze naopak.

sue13
19. dec 2008

Vrn velmi velmi drzim palceky aby vsetko super dopadlo a myslim ze krajsi darcek na vianoce ani neexistuje 😵
Dobre si si to vyratala 😉 Ja si este musim par tyzdnov pockat. 🙂

meggietn
19. dec 2008

sue13 máš krásny dátum pôrodu, naša Laura bola 14.2.2008 splodená 😀

sue13
19. dec 2008

Meggie dakujem. Aj mne sa velmi paci ale lekarka ma uz pripravila na to ze by to mohlo byt aj skor. Nasa Zuzanka krasne rastie a posunuli nam to na 7.1. zatial 😵
Sama som zvedava kedy sa zacne pytat na svet 😵
Keby to bolo na mne isla by som aj hned. 😀 Ved sa citim uz ako slonik 😀
Ako sa dari malinkej Laure? Uz si si nasla ten system co a ako? Vraj to trva cca mesiac 😅 Je to tak? 🙂

meggietn
19. dec 2008

sue13 áno trvalo mi to asi mesiac kým sme sa zohrali, už viem čo a ako, podla plaču čo chce a je to proste krásne byť maminou 😎 ja už si neviem bez Laury predstaviť život.Je to naše slniečko 😎

lienka55
19. dec 2008

sue13 a neposunuli ti to nejak prilis skoro,ved to je skoro o mesiac?Alebo si sa sekla?

mata35
19. dec 2008

to ma nafotil jeden môj známy, profi fotograf, inak som ozajstná mamina, nespoznala by si ma. Aj keď mi veľa ľudí neverí, že som po troch pôrodoch. 😉

sue13
19. dec 2008

Jasneeeee sekla som sa sakra 😅 Prepacte mi to 🙂 Posunuli mi to zo 14.2. na 7.2. 🙂
Lienka dakujem za upozornenie. 😉
Megie pekne si to napisala a strasne sa uz aj ja tesim ako bude mas nas zivot novy zmysel 😵

sisa.b
20. dec 2008

tak vrn to uz ma hadam za sebou 😵

anka77
20. dec 2008

ahojte babenky, ja len krátko kým malá spinká 🙂 Ďakujem vám za gratulácie aj za podporu pri tých mojich "posledných dňoch" Sme s Emkou zdravé, v pohode, mliečka máme fúru a pekne priberáme. Všetky vás pozdravujem a držte sa aj tie s bábätkami aj tie ešte z bruškami a prajem náááááááááááááááááááááááádherné vianoce!!!!!!!!!

sisa.b
20. dec 2008

jeeee anka, tak super 😵 😵 😵 aj vam prajeme krasne vianoce. a kde su fotky malej emky? 🙂 🙂 🙂

sue13
20. dec 2008

Anka tesim sa s Vami 😵 😵 😵 A zelam aj Vam krasne vianoce, ved mate ten najkrajsi darcek na svete 😵 😵 😵 A tesime sa na fotky 😉 papa

lienka55
20. dec 2008

Ahoj anka tak vitaj opat medzi nami.Viem ze teraz uz nebudes mat tolko casu ako predtym,ale nezabudni na podrobnosti,sme zvedave.Pekne papkajte a priberajte.

meggietn
22. dec 2008

Ahojte baby, želám Vám všetkým krásne vianoce a šťastný Nový rok. 😀 😎

lienka55
22. dec 2008

Prezite krasne Vianoce v zdravi ,stasti a s vasim zlatickami. 😅

sisa.b
22. dec 2008

aj my vam prajeme krasne vianocne sviatky 😵 😵 😵

minkak
24. dec 2008

ahojte 😵
Prajeme Vam kraaaasne a pokojne sviatky 😵 😵 😵

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

sue13
24. dec 2008

Aj ja sa pridavam a zelam Vam stastne a vesele vianoce 😵 😵 😵

lienka55
26. dec 2008

ahojte,
ako sviatkujete?

sisa.b pozerala som fotecky,neskutocne to leti,ved nedavno si opisovala pocity ako tehotna a aka je uz velka Rebeka. 😅

jajuska81
26. dec 2008

martinano: Ahoj, som prvýkrát na tejto diskusii a čítam,že aj keď si momentálne na MD pracuješ v TN nemocnici.Preto by som sa ťa chcela opýtať,či je problém v tom, že okresom patrím pod IL,ale chcela by som ísť rodiť do TN,lebo IL nemocnica ide dolu vodou.Termín mám v marci,ale keď ma môj dr.pošle do predtermínovej poradne, tak by som chcela ísť do TN, nie do IL. Nebude v tom problém keď sa z ničoho nič z iného okresu "zjavím" v TN a poviem im že chcem rodiť tam+aj tie poradne do pôrodu?Plánujem sa v TN ukáazať aj skôr, aby som si to tam "okukla". Momentálne som v 29tt.,kedy je doporučené ísť si to všetko obzrieť a popýtať sa na všetko,čo ma zaujíma?Alebo som už ten ideálny čas "prepásla?Som prvorodička a máim toľko otázok,.......Dúfam,že som Ťa veľmi nezaťažila týmto príspevkom 😒 ďakujem za odpovede,J.

sisa.b
28. dec 2008

ahojte 🙂 tak tu sa sviatkuje o 106 😉 nikde nikoho...

lienka, mas pravdu. len prednedavnom mi liezlo tehotenstvo na nervy a dnes by som to rada vratila 😀 z malej je uz pekny macko a ja uz zas chytam depresiu, ked sa holky rozpravaju o dalsom tehotenstve ☹ bude to asi tym, ze som si dvoch starsich tak neuzila a neprecitila ako tuto najmladsiu... strasne to leti ☹

jajuska, ja som uz tiez z dca a rodila som v tn. trvaly pobyt som menila sice len par dni pred terminom, ale byvam tu uz rok a pol. niektori sa ma spytali, preco som nesla do ilavy, ale ziadny problem. teraz mas jedno, kde budes rodit. ty si mozes slobodne vybrat porodnicu 😉 😉 😉 a urcite chod na nejaku predporodnu pripravu, ako prvorodicke ti to len pomoze 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre