Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

zia
11. jún 2013

aj ja mozem len odprucit,aj ked si moc z porodu/akutny cisarsky rez/nepamatam,ale personal +vsetko ostatne uplne v pohode 1***

zia
11. jún 2013

@lebo5 aj ja si ju pamatam,tiez mi velmi pomohla aj ked pristup nie az taky mily,ale ved sme predsa rozdielny ludia a nemala lahky zivot,mozno preto ma taku povahu

anetkaadamko
11. jún 2013

@molka toto sa stalo aj mne, mal žltačku, dokrmovali ho, dávali cumel........mlieka som mala aj pre trojičky........a malý potom odmietol jesť odmňa, tak už si 1,5 roka odsávam..........lebo ostaný stravu ešte nechce....

drahenka
12. jún 2013

@silvianm prosim Ta, ako je to s navstevami? Mozu vidiet babatko a kedy su tam navstevne hodiny ? 🙂 Dakujem ;)

silvianm
12. jún 2013

@drahenka od rana od 10 do 19 🙂 uplne supeer 🙂 akurat dost tam fuci na chodbe tak si pribal ciapocku 🙂

drahenka
12. jún 2013

@silvianm a to sa babatko moze vyniest vonku na chodbu ? 🙂 Ci len ukazat a zaniest... ? 🙂

silvianm
12. jún 2013

@drahenka ano na chodbu kde su gauce pre navstevu..je to ako su vytahy a mozes tam byt kolko chces..

drahenka
12. jún 2013

@silvianm dakujem krasne 🙂 Nevedela som ako to je, lebo to tam nepoznam-som z PB 🙂

silvianm
12. jún 2013

@drahenka v pohodicke 🙂 ja som tam bola prvy krat tiez 🙂 nie je to tam take hrozne..az na tie postele..strava celkom v pohode 🙂 nemocnicna xixi

drahenka
13. jún 2013

@silvianm super 🙂 Zachvilu vyrazam 🙂 Pekny dnik prajem a dakujem ;)

silvianm
13. jún 2013

@drahenka drzim palceky 🙂

karamelka14
17. jún 2013

ahojte, prosím vás, ten sobášny list treba brať originál alebo stačí kópia? Ak len kópia - musí byť overená? vďaka 🙂

zabavka
17. jún 2013

@karamelka14 stačí kópia 😉

sana23
18. jún 2013

Baby tak ja som rodila v TN aj pred siestimi rokmi a aj teraz pred 11 dnami...ja musim porodnicu len vychvalit,super pristup personalu.pred siestimi rokmi ma rodil dr Paskala a teraz taka mladucka dr. a oba razy bolo vsetko v poriadku.na novorodeneckom som mala zaplateny nadstandard a teda tiez len chvalim.mala som sukromie, tv, vlastnu sprchu.ked som isla do sprchy malu som dala sestrickam a vzdy mi ju ochotne zobrali.ked som mala nejake otazky vzdy mi poradili.navstevy mohli ist za mnou na izbu,co ocenujem hlavne kvoli malej ze som s nou nemusela ist na chodbu kde teda dost prefukovalo.takze keby som este niekedy mala ist rodit tak urcite do TN a urcite nadstandard 🙂

lebo5
18. jún 2013

@karamelka14 kopia a nemusí byť overená 😉

lebo5
18. jún 2013

@sana23 a kolko ťa vyšiel nadšandart prosím ťa?

sana23
18. jún 2013

@lebo5 vysiel ma 21 eur na den.ale naozaj to za tie peniazky stoji

erienka
23. jún 2013

ahojte, neviete, kde by som mohla zohnat taky vozicek na kolieskach, aky bol v TN porodnici pre babatka?

mirkatn
23. jún 2013

rodila som pred mesiacom a nechapem ze TN porodnica ma tolko pozitivnych ohlasov. Pravdepodobne ich pisu len zeny kt maly rychly a bezproblemovy porod. Pred porodom som tu este sama negovala negativne ohlasy...no to som este nevedela co zazijem. Moj porod bol otrasny, od odtecenia plod vody do samotnej AKUTNEJ SEKCIE presne 36 hodin, maly pri vytiahnuti nedychal, ja aj manzel mame traumu pravdepodobne navzdy z celeho priebehu a pristupu lekarov. Takze lekari a sestricky na porodnici - viem si predstavit aj lepsi pristup, sestricky na gynde a novorodeneckom v pohode a napomocne. Suma sumarum - trencianska porodnica NIKDY VIAC...

lebo5
25. jún 2013

kočky neviete mi povedať ako to beží na vyšetrení v nemocnici.... vo štvrtok tam idem na poradnu, kedže už budem po termíne tak by som rada vedela čo ma čaká 😖

sandrika1986
25. jún 2013

@lebo5 : Zobrali moč, skontrolovali tlak,odozvy a sono a keď bolo všetko ok poslali ma domov. Ja som bola tiež po termíne a takto som tam bola 2x. Po posled.kontrole mi lekár na poradni spravil Hamiltona a v noci som už išla do pôrodnice 🙂

lebo5
26. jún 2013

@sandrika1986 hmmmm ďakujem, mne doktor Hamiltona urobil už vo štvrtok a nič..... no necháme sa prekvapiť... ďakujem za odpoved 😉

sandrika1986
26. jún 2013

@lebo5 : Mne robili Hamiltona pri oboch deťoch a zabralo to tak,že som už v noci išla do pôrodnice a zachvílu už boli na svete 🙂 Držím palce, nech Ti to všetko dobre dopadne 😉

danag
26. jún 2013

@mimus265 nebola tá mužatka, taká vysoká a nesmrdeli jej ruky od cigariet? Ja som tam jednu stretla, no nepríjemná bola na mňa len raz, potom som zvýšila na ňu hlas a zrazu bola ako med. Takže občas to chce asi len ukázať svoju silu. Inak sa fakt sťažovať nemôžem, ja som bola so starostlivosťou o malého na novorodeneckom spokojná.

danag
26. jún 2013

@misza1 ahoj, tak vidím, takže bábo je už na svete. GRATULUJEM. Rodila si vtedy, keď si mi písala? Či to bol planý poplach?

evkafi
26. jún 2013

@sandrika1986 co je to hamilton prosim ta? 🙂

sandrika1986
26. jún 2013

@evkafi : Hamiltonov hmat – odlúčenie dolného pólu vaku blán pri vaginálnom vyšetrení, ktoré vedie k uvoľneniu hormónov prostaglandínu spôsobujúcich nazrievanie maternicového hrdla. 😉

misza1
26. jún 2013

@danag no rozbihalo se to ale nakonec se narodil az v pondeli (po 6-ti dnech) kdyz mi praskla voda.nakonec zjistili ze spatne rotoval a mel zaseklou hlavicku proto se zacal pytat na svet, jen jsem mela slabou por. cinnost a kdyz uz byla ok tak se mu zas nerozpoustel lem placenty kolem hlavy a neurychlili mi to protoze se ptal v 36 tydnu.
no uz to mame za sebou😀

evkafi
26. jún 2013

@sandrika1986 a o to si musis poziadat ci v com je to dobre resp. zle? vobec tomu nerozumiem 🙂)

sandrika1986
27. jún 2013

@evkafi : Lekár sa ma opýtal,či by sme mohli takouto formou vyvolať pôrod a mal by sa rozbehnúť potom. Ja som súhlasila a mne to pri deťoch zabralo...za pár hodín už som mala kontrakcie a našťastie boli pôrody veľmi rýchle,lekárka na pôrod.sále povedala,však vy zachvílu aj porodíte a mala pravdu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre