Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

evkafi
27. jún 2013

@sandrika1986 a ktoreho lekara si mala?

sandrika1986
27. jún 2013

@evkafi : Minulý rok v septembri doktorku Mečiarovú pri pôrode a na poradniach po termíne v pôrodnici som mala raz Sučanského a Gajdošíka.

carmenx1
28. jún 2013

Trencin odporucam personal je super este som nenatrafila na neprijemnu sestricku...doktori aj primar su mlady prijemny uzasny.taktiez porodna sala ( bola som v oranzovej) klimatizovana no super nemozem povedat jedno krive slovo.ja ako prvorodicka co neviem co a ako robit kazdy den chodi sestricka z novorodeneckeho ci mi netreba poradit alebo pomoct...fakt super...🙂

kucminka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petinka1703
2. júl 2013

Ahojte babuľky.Tie,čo ste v tomto roku 2013 rodili v TN pôrodnici,chcem sa Vás spýtať na čistotu izieb.Boli ste spokojné?!?Myslím,či sa tam nevyskytovali chrobáky,pavučiny,atď.Vopred ďakujem za každú jednu odpoveď.

veva123
3. júl 2013

@lebo5 @sandrika1986 baby a je pravda, ze hamilton neskutocne boli? teda ja som pocula aj ze boli, aj ze neboli vobec... tak je to asi individualne?

vedouciprasecaku
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sandrika1986
3. júl 2013

@petinka1703 : Chrobáky som tam nevidela.... a izby boli ako v nemocnici. Upratovačka každé ráno chodila o pol 7 upratovať izby 🙂

sandrika1986
3. júl 2013

@veva123 : Napr.:mne keď spravil hamiltona,tak ma nič nebolelo a veľmi mi to pomohlo na rozbeh pôrodu. U mňa zabral na 100% 😉

veva123
4. júl 2013

@sandrika1986 to je super, mozno to zalezi aj od toho, aky lekar ti ho robi... dakujem za odpoved inak 🙂

kucminka
6. júl 2013

kočky robíme bazárik v Nemšovej,ak by ste si chceli prísť predať svoje vecičky,alebo nakúpiť,kludne ma kontaktujte tuna na koníku 🙂

lucinka83
7. júl 2013

ja som rodila v Trencine, bola som maximalne spokojna, tuto porodnicu som si vybrala na zaklade moz nosti, ktore poskytuje a nesklamali ma, i ked je 100km od nasho bydliska, nemala som nastrih, klystir, rodila som v pokojnom milom prostredi, len s mojou mamou a porodnou asistentkou, lekar prisiel az ked bola halvicka,ja som tak chcela, netlacili na mna zaidne lieky a vselijake praktiky, co som si uzia v inej porodnici pri prvom, maleho mi nechali 2 hodiny holeho na bruchu, mal moznost samoprisatia a nasledne isiel som mnou hned na izbu, vobec sme neboli oddeleni, len 5 minut na zaciatku, kym pozreli, ci je vsetko ok. Velmi ustretovy a mily personal...

matiulka
9. júl 2013

@lucinka83 ahoj;) chcela by som sa Ta spytat,ako je to s tou porodnou asistentkou. Prisla si s nou, poznala si ju alebo patrila do nemocnice?

lucinka83
10. júl 2013

@matiulka ona je personal v n emocnici 🙂 a mala som so sebou mamu, ona je dula :D

zuzzulka
11. júl 2013

@lucinka83 Mama Dula to je krásne, verím, že bola úžasnou oporou ... chcem sa ťa spýtať tiež budem cestovať do TN pôrodnice hlavne pre ten prístup na pôrodnici. Hovoríš že ti miminko nechali 2 hod nahé na bruchu to bola tvoja požiadavka, hovorila si im o tom že to tak to chceš? A potom si išla s miminkom na bežnú izbu či nadštandart? Presne to to sú moje požiadavky: mať drahého stále pri sebe počas celého pôrodu, tak tiež dieťa ak bude všetko v poriadku mať ho pri sebe od narodenia po odchod domov .... myslím si že som vôbec neni náročna 😉

lucinka83
12. júl 2013

@zuzzulka aj ja som si ju vyberala preto, ano, vravela som im to pocas produ, odniesli ho na 5min, skonmtrolovat,ci je vsetko ok, ale isla tam s nimi moja mama a hned ho priniesli spat, dali holeho na hrudnik a odvtedy stale so mnou, aj na izbu, ani s tym nemali problem, mala som nadstandard, ale nie dopredu, na oddelenie ho brali so mnou este v case, ked oni ani ja nevedeli, ci je volny, takze je to mozne aj na beznej izbe 🙂 drzim velmi palce, *Trencin je vyborna volba

zuzzulka
12. júl 2013

@lucinka83 Ďakujeme, verím, že sme sa rozhodli správne a prispeje to k pohode z pôrodu a krásnemu začiatku novej etapy nášho života 😉

evkafi
14. júl 2013

@sana23 ako to bolo teraz s tymi samostatnymi izbami ked je taky naval? to sa neda vopred rezervovat,ze? :( len ked je to volne...

lebo5
17. júl 2013

@petinka1703 izby boli v pohode, len tie 100ročné postele 😖 katastrofa, inak OK
@evkafi no ja som teraz rodila a bol fakt nátresk, takže bol nadštandart zrušený a na tých izbách boli ubytované viacere ženy.... čo viam tak aj na pooperačných izbách baby po sekcii zostávali na tých izbách a bez detí, lebo ich nemali kam presunúť... čo viem tak v jednu noc mali 16 pôrodov takže fakt dosť.
..............................inak aj u mňa zasa spokojnosť v rámci možností, pôrod rýchly ale veeeelmi bolestivý, personál super, manžel bol stále pri mne, len tie nešťastné postele na izbách šetonedelia.... novorodenecké sestry super, hlavne dve žienky som si velmi oblúbila.... ale na jednu nezabudnem, taká silnejšia krátkovlasá blondínka - úžasný prístup k bábenkám, aj k rodičkám, fakt anjel medzi ľudmi... aj domov by som si ju vzala 😀

sana23
17. júl 2013

@evkafi mna sa po porode pytali ci chcem nadstandard...teda zalezi len od toho ci je volny alebo nie

petinka1703
17. júl 2013

@sandrika1986 @lucinka83 @lebo5 Kočky,ďakujem za názor,ste zlaté 🙂
@evkafi Ja som sa na to pýtala pôrodnej asistentky,strašne milej (dlhé tmavé vlasy + okuliare) a tá vravela,že mali pred 2-3 týždňami taký nával,že jedna ľudovo povedané "zliezla z kozy a druhá vyliezla".A čo sa týka nadštandardov tak sa zapisuje do poradovníka.Takže tak.
@zuzzulka Držím palčeky,nech všetko dobre dopadne! 🙂

mmmarta
18. júl 2013

Ktorá ste použili rajský plyn pri 1. dobe porodnej? Aky ste mali z toho učinok? Zabralo to? Funguje to vobec?

lebo5
18. júl 2013

@mmmarta kočka čo so mnou ležala na izbe použila rajský plyn ale prišlo jej z neho zle tak to aj zrušili a ani za to nemusela zaplatit

misza1
18. júl 2013

@mirkatn fuha to jsem nevedela ze jsi mela takovy prubeh... tn je znamy tim ze cisare delaji az v ohrozeni... me by jinde asi brali na cisare jen tam me nechali trapit se a nakonec i odpadnout a ratovali nas oba...

mirkatn
18. júl 2013

@misza1 ani mi nehovor, s muzom sme sa z toho este neotriasli a aj preto ja nechcem o dalsom potomkovi ani pocut. A ak by sa pritrafil, tak urcite ina porodnica, nie TN

misza1
18. júl 2013

@mirkatn aji ja jsem jeste presvedcena ze Oskar bude jedinacek...
ktery/a dr te rodil/a?

mirkatn
18. júl 2013

@misza1 pri mne sa vystriedalo tolko doktorov hehe ale na sale bola.Schwandtner, Gajdosik a nakoniec dobehol aj primar Kascak

misza1
19. júl 2013

@mirkatn aji na me se vystridal snad cely personal krome Kascaka(ten je pry nejjemnejsi) ale ta Schw. me taky rodila aji Hamiltona mi delala ona, dost necitliva... ale zas prvni koho Oskar videl byla ona- velmi pekna dr😀

evkafi
20. júl 2013

dr kascaka sa da aj vopred dohodnut,ze?

epsonka45
20. júl 2013

@misza1 mna tiez rodila Schwandtner

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre