• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

29. septembra 2017 
Dievcence tak sa drzte,nech to ma hladky priebeh. :wink:
9. feb 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lienka veru aj ja si to zelam :slight_smile:
9. feb 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue fajn ale ake
9. feb 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, akosi sa to tu zastavilo.
Sue 13 uz to mas len za par, teda, ak ste sa nepoponahlali.
10. feb 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sloto ja neviem ake :slight_smile: Spoznas ma tak ze mam velke brusko, kruhy pod ocami a biely zupan s modrymi somarikmi :grinning: :grinning: :grinning:
Veru mam to za par. Uz by to mohlo prist. Neviem sa dockat kedy malinku uvidim :dizzy_face:
10. feb 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue na prvorodicku mas naozaj malo strachu,ja som sa teda neskutocne bala,ale len nech ti to ostane to je dobre. :wink:
10. feb 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sue tak nech sa to narodi v piatok to je velmi pekny datum my sme tiez so sestrou obidve trinasteho a ja este k tomu v piatok :slight_smile: drz sa :wink:
10. feb 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue co este robííís doma :grinning: nased na nete,trochu sa ponatahuj s muzikom :dizzy_face: a pojdes :grinning:

ja kazdy den pozeram ci tu nieje novinka...mala Karinka :slight_smile: .......drzim palce...aj na nohach :wink:
11. feb 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Baby dakujem ale ked mne je tu s Vami tak dobre :grinning: :grinning: :grinning:
Karinke sa asi nechce, zajtra mame oficialny termina uz budem denne chodit na kontroly do porodncice. :slight_smile:
Chodila ste tak niektora? To mam ist normalne na prijem? A to je jedno kedy? :sweat_smile:

Amatula rada by som muzika ponatahovala ale uz mam problem vojst aj do vane :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sue tak ja som chodila kazdy druhy den ked som uz mala po termine a na tretikrat si ma tam nechali :slight_smile: ja som chodila na osmu a na prijem :wink:
11. feb 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sue, uz si porodila? ci este nie? ja este furt nic, takze zajtra idem znovu k doktorke na kontrolu a ze este do nemocky mam ist na sledovanie malej ci co....ako si na tom?
12. feb 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABULE TAK SUE UZ LEZKA NA ZLTEJ SALE OTVORENA NA 3 PRSTY KONTRA KAZDYCH 5 MINUT TAK JA DUFAM ZE COSKORO BUDE DRZAT MALU BAMBULKU V NARUCII :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
BUDEM VAS INFORMOVAT
12. feb 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, super, drzime palceky :dizzy_face:
Clarissa nepis velkymi pismenami, porusujes pravidla fora :wink:
12. feb 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sue drzim palce, nech mas uz malicku pri sebe. :slight_smile: Zeby ti to vyslo na piatok 13.teho? :grinning: Krasny datum, aj, moja Teri je 13.piatok, aj v marci bude jeden, to by bola sranda, keby sa aj maly vtedy rozhodol prist na svet. :wink:
12. feb 2009 o 20:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katulka aj adminka emjee uz ma miminko tak hadam mi to prepaci :wink:
podla mna sue este dne porodi sak uvidime...napisem
12. feb 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlastne v marci nie je, uz mi asi sibe. :grinning: :grinning: :grinning: Uz aby som aj ja bola rozdvojena. :grinning:
12. feb 2009 o 21:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak konecne sa Karinka rozhodla ze uz nechce byt v brusku. :grinning: .Drzime palce.

clarissa popis podrobnosti,odkedy tam je,co jej odtiekla voda alebo mala doma kntrakcie,...... :wink:
a odkial vies ze emjee ma uz mimi?
12. feb 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co clarissa :slight_smile: je to mala karinka????daj info :wink:
13. feb 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule teraz rano som pisala sue ale zatial neodpisuje..ja dufam ze uz to ma za sebou a coskoro sa ozve :slight_smile:
o emjee nas informovala nasa kolegynka vo februarovkach :wink:
13. feb 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze uz je tu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Nasej Sue sa narodila Karinka s mierami 3,7kg a 52cm
tesime sa s nou a obrovska gratulacia :dizzy_face: :dizzy_face:
13. feb 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, akurat som sem nakukla a aka krasna sprava :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Gratulujem :slight_smile:

Clarissa uz sa tesim na teba kedy ty neaku spravu krasnu posles :wink:
13. feb 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katulka,aj sa uz moc tesimm,neviem sa dockat :dizzy_face:
13. feb 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clarissa a kedy sa narodila vcera alebo dnes?Gratulujeme. :slight_smile:
13. feb 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supeer :dizzy_face: Sue gratulujem :dizzy_face: Karinka má krasne miery :wink: prajem veeelaa zdravicka a stasticka :wink:

clarissa teraz uz je to len na tebe :slight_smile: .......................................
13. feb 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue gratulujem ku Karinke, hlavne nech ste zdravé :grinning:
13. feb 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru...dufam ze sa to uz rozbehne :wink:
lienka,sms mi poslala rano ale datum nenapisala ja si myslim ze sa narodila k dnesnemu datumu :dizzy_face:
13. feb 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som volala zo sue,malicku ma pri sebe,porod ze sa dal..ze kontrakcie bolei,ale dalo sa a samotne tlacenie uz ani nevnimala ale startila dost krvi takze je slabucka ale inak vsetko ok ze malinka ma nostek po nej,inac rodil ju walenfels a ze spokojnost aj sestricky na sale ze super...ked pridu domov tak sa nam ozve..a vsetky vas pozdravuje
13. feb 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue gratulujeme mooc ku Karinke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. feb 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a narodila sa dnes rano tusim 7.10 mi vravela :wink: ...
13. feb 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clarissa vies ze sme sa so sue rozpravali o tom Walenfalensovi,no a vidis zrovna ju rodil on.Mala z neho zmiesane pocity. :wink: Ja mam s nim len dobre skusenosti. :slight_smile:
13. feb 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok