Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

marsela77
17. feb 2009

Ahojte mamičky 🙂
chcem sa spýtať,či ste si brali hned do porodnice všetky veci aj pre bábätko,alebo Vám potom dodatočne doniesli po porode.Sa mi zdá že mám nejakú velkú tašku 😀

sloto
17. feb 2009

Ahoj ja si veci pre bábätko neberiem len plienky a tie utierky na ritku a paličky do uší a oblečenie pre malú mi potom donesú to uz mám nachystane mimo

marsela77
17. feb 2009

ahoj sloto,vecičky na cestu domov mi donesú až ked pojdeme domov, ale pre malé mám ešte do porodnice deku,čiapočku,rukavičky a berieš si aj svoju nočnú košelu a župan? Ja neviem len sa mi zdá že mám nejakú velikánsku tašku 😀

miriam8
17. feb 2009

ahojte, veci pre babo vam daju, nic netreba nosit, az ked pojdete domkov. Nezabudnite este zobret pre babo krem na ritku. Nocna kosela a zupan budete potrebovat, mne dokonca ani na porod nedali nocnu koselu, lebo uz nemali a to sme v ten den rodili iba tri.

simka 1, ja som si dala svagrinej zistit, kedy ma mala meniny, tak len dufam, ze mi da cim skor vediet.
Ako ste prisli na meno Lilly?
Nasa mala byt povodne Emily, ale na matrike sme zbadali Lilly a nevahali sme

lienka55
17. feb 2009

marsela77 urcite si neber vecicky pre baby,budu ti len na ostaru,ved potom ti ich donesu ked pojdete domov.
Zupan si zober,a aj svoju nocnu koselu,ale tam dostanes aj ich.Prve dni ked budes silne krvacat{mozes aj pretiect,co sa casto stava} pouzivaj ich kosele{dostanes aj na prezlecenie} a potom ked to bude lepsie mozes si dat svoju.

marsela77
17. feb 2009

miriam,ja som dostala papierik z porodnice,kde je napísané že v zimnom období je treba aj rukavičky ,čapičku a deku a ešte aj látkové plienky,aspoň 2ks. No nič tak pojdem s velkou taškou,aspoň budem spokojná že mám všetko 😉

marsela77
17. feb 2009

lienka pre baby na domov neberiem,to mám zbalené zvlášť 😉 dakujem za info 😉

miriam8
17. feb 2009

nie, aj my sme dostali ten papierik, ale z toho si nic nerob. Ja som rodila 10.11.2008 a nic z toho som nepotrebovala. Izby su prekurene az tak, ze sa ti v noci neda dychat.
Ja som malinkej zobrala rukavicky a aj som jej ich raz dala na rucicky, lebo sa mi zdali studene. Sestricka sa ma hned spytala, ci sa skrabka a ze nemocnica ma rukavicky, ze som si mala vypytat. Nemaju moc radi, ked si mamicky nosia svoje veci. Do konca ani lieh na pupik sme nemohli vytiahnut z tasky. O vsetko tam bolo postarane

marsela77
17. feb 2009

to vážne?ja som zase počula že sprdli mamičku zato že nemala deku pre babo 😒
Atie tašky ste mali kde na izbe? v skrini alebo pod postelou?

miriam8
17. feb 2009

pod postelou, ziadnu skrinu tam nenajdes

marsela77
17. feb 2009

😀 dakujem za info,kašlem na to, zoberem všetko ak by som náhodou potrebovala,ked nie bude to v taške 😔

lienka55
17. feb 2009

No najprv som mala tasku na zemi pod postelou,ale taka jedna co tam upratovala mo hovori ze to tam nemoze byt tak sme si ich museli dat do skryniek,ktore sa nachadzali podpreblov.pultom.Teda aspon ja som to tak mala na izebe c.18.

clarissa
18. feb 2009

sloto ty si este tu???no hadam ta aj zastihnem v tej porodnici 😅
Sue bude este par dni v nemocke lebo mala ma silnejsiu zltacku,ale uz ju prelozili o poschodie nizsie lebo ze porodka je teraz dost plna,tak chodi malu hore krmit 😵

sloto
18. feb 2009

ahoj clarissa. no veru este stale som tu. a mala sa vobec nepyta. takze zajtra idem uz rovno na prijem a na vyvolavany porod. tak som zvedava. clarissa mozno ma fakt stihnes :-d
uz aby to bolo za mnou....

minkak
18. feb 2009

ahojte 🙂
sue gratulujem 😵 😵 😵 Prajem Vam obom hlavne veeela zdravicka 😵

ja som bola na izbe c.16 a skrinu sme tam mali a veci museli byt len tam 😉

clarissa,sloto,marsela drzkajte sa 😵

meggietn
18. feb 2009

Ahojte ja som bola na izbe č.15 a tašku som mala pod postielkou a nikto mi nič na to nehovoril. 😕
Držím vám palce baby.

s.i.m.k.a1
18. feb 2009

miriam8,
ked sme sa s priatelom rozhodovali, ake dame meno, tak sa mu pacilo povodne Sarah. Potom sme zacali uvazovat aj o zahranicnych menach a ja som vravela, ze sa mi paci prave Lilly. Isli sme na matriku a tam sme si overili, ze mozme aj taketo meno dat tak to bolo pre nas jasne 🙂

miriam8
18. feb 2009

simka 1
no super, tak mame podobne osudy... Kedy ides na kontrolu? Uz aby to bolo, posledne dni su najhorsie

marsela77
18. feb 2009

minkak dakujeme 😀

s.i.m.k.a1
18. feb 2009

miriam8,
termin som mala predvcerom tak idem zajtra na kontrolu do nemocnice... mam aj celkom strach, ze ci bude vsetko ok, lebo doktorka mi naposledy povedala ze mam malo plodovej vody, ale nic vyse k tomu. Takze nechapem.

miriam8
18. feb 2009

simka 1
Neboj, kamaratka mala tiez malo plodovej vody a porod mala za 10 minut za sebou, to nie je nic vazne.Uz aby sa malicka poponahlala... Ja som den pred porodom skocila na manzela a na druhy den bola malinka na svete. Funguje to

sloto
18. feb 2009

Miriam ja skacem na muža už týždeň a nepomohlo. Zajtra mi budú vyvolávať pôrod

lenca13
18. feb 2009

baby ja som tiez skakala na muza a nepomohlo tiez az vyvolavacka 😉
sloto drz sa budem na teba mysliet hlavne nech to uz mas za sebou 🙂 a daj vediet

sloto
18. feb 2009

Lenca ďakujem uz začínam byť pomaly aj nervózna kedze neviem čo ma čaká.bude to naše prvé bábo

lenca13
18. feb 2009

sloto tak trosku ti to opisem dali my vyvolavacku okolo pol desiatej este o pol druhej som bola v bufete a nic my nebolo potom ma chytili bolesti a manzel prisiel okolo 16:00 ma pozriet hovorim mu ze idem sa dat vysetrit ze mi je dajako divno a doktor hovori ze do polnoci to porodim no ale Timea sa poponahlala a o 17:41 bola na svete 🙂 tak sa drz a zlam taky rychly porod ako som mala ja 🙂

minkak
18. feb 2009

no asi tak suhlasim ja som tiez "skakala na MM" 😅 a nepomohlo
mne davali vyvolavacky 2 jednu o 8-ej a druhu o 16-ej,o 22-ej stale nic tak ma poslali zo vzdycharne po celom dni na izbu,ze uvidime co bude v bude v piatok a ked nic tak cisarak v sobotu,ale o pol 1-ej v noci mi odtiekla plod.voda a o 1-ej zacali kontrakcie 😉 a o 7:59 sa malinka narodila 😵

s.i.m.k.a1
19. feb 2009

miriam8,
ani mne to skakanie na priatela nepomaha. Dnes som bola na kontrrole v nemocnici a Hlavacik ma poslal domov ze mam prist v nedelu. Tak som zvedava 🙂

sloto
19. feb 2009

Ahojte tak ja uz som v nemocnici a cakam co sa bude so mnou diať.som tu od desiatej rána a zatiaľ mi robili len vyšetrenie-som otvorená na 1 prst a chcel mi doktor urobiť nejaký hmat ale ze nakoniec ze mi dajú tabletky na vyvolanie pôrodu.len som zvedavá ze kedy ved som tu uz 4 hodiny a nič sa nedeje.ale inak sa nenormálne bojím ach Jaj.

lenca13
19. feb 2009

Sloto drz sa 🙂 neboj vsetko dobre dopadne 🙂

marsela77
19. feb 2009

simka,ked si išla do nemocky na kontrolu na kolkú hodinu si išla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre