Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

marsela77
23. feb 2009

čakám.... 😀

clarissa
23. feb 2009

uz som tu..

sticker
23. feb 2009

Babenky, tuším sa vašim princezničkám nechce do tejto zimy 🙂 😉
Moc vám držím palce, aby ste to mali čo najskôr za sebou. Ja som tiež prenášala druhú, ale ležať som ostala deň pred termínom. Bolo to zle na psychiku, lebo na izbe sa striedali baby, všetky odrodili a ja som tam ležala ako inventár. 😝 Aj po schodoch som tam behala a nič. Takže na 7 deň od termínu vyvolávačka.
Tak si ešte trochu odpočiňte, do konca týždňa určite budete mať malinké v náručí 😵

clarissa
23. feb 2009

inac ja vzdy kupujem trencianske noviny-kazdy pondelok a obzeram babatka...v dnesnych je mala karinka

marsela77
23. feb 2009

sticker dúfam že máš pravdu 🙂 že do konca týždna ich máme pri sebe...
clarissa aj ja ich kupujem a dneska som zabudla,ale mužík mi ich zajtra kúpi a už mi ich predplatil 😵 zachvílu tam budú aj naše bambulky 😵
dneska prišiel brácho z nemecka,tak možno to malú posúri,ten sa už tešil že bude na svete ked príde a ona nič 😀

clarissa
23. feb 2009

marsel,takze do siedmych dni by sme ich mali mat pri sebe..juuj
jasne aj nas budu fotit..teda mimi..no som zvedava ako to vsetko nakoniec dopadne ale v kazdom pripade sa tesim..

clarissa
23. feb 2009

ja sa pomaly zdekujem od pc..sak tu sedim skoro cely den...tak marsel pokial sa v noci nic neudeje tak zajtra sa stretneme tu na koni..papa

marsela77
23. feb 2009

aj mna už manžel vyhnal 😠 ,takže sa lúčim a zajtra píšeme...pa

sticker
23. feb 2009

No tak sa nedaj vyhnať 🙂 😉 PC maniak by to mohol pochopiť 😝
Ale na druhej strane, musíš odpočívať - a to nie je klišé 🙂 Tak vám aj s clarissou prajem pokojnú noc 🙂

sticker
23. feb 2009

Ja som zistila, že vás vlastne poznám, Marcelka 🙂 Síce osobne sme sa nestretli,ale viem kto si 😅 😝 O to viac Ti držím palce, aby si to zvládla Ty aj maličká 😵

marsela77
24. feb 2009

sticker dakujeme 😵 PC maniak 😀 mi ozrejmil kto si 😉 pozdravuje ťa a moc dakujeme 😵

clarissa
24. feb 2009

ahoj marselik,ako???ja dnes termin a citim sa ako znovuzrodena=)

marsela77
24. feb 2009

Ahoj clarissa,ja som sa celkom fajn vyspala 😵 a vôbec nemám pocit že by som mala ísť rodiť... 😝

clarissa
24. feb 2009

tak tak...do kelu ma to stve...zacinam mat depky=)ale sak dnes mam termin a dnesny den este len zacal=)..kiezby si nas tam zajtra uz nechali..

marsela77
24. feb 2009

nedepkuj,to Ti aj tak nepomôže 😀 berieš si zajtra aj veci? Ja začínam mať dole pocit,akokeby na mna liezol zápal močového mechúra,no nič lepšie už ma nemôže stretnúť 😠

clarissa
24. feb 2009

marsela moja,ano beriem si aj veci...aspon si to vyskusam,aj ked ma poslu domov=)ja ten pocit ma uz vyse tyzdna..to mala tlaci na mechur,je to neprijemne
ty planujes aby ste uz na osmu boli tam???sak ja ti zavolam od michala rano okolo 7,45

marsela77
24. feb 2009

mna to už začína aj tak nepríjemne svrbieť ☹ no neviem...
asi tak že na osmu už tam,lebo šak min.20min,budú natáčať ten záznam a to robia po jednej a potom aj tak budeme čakať,len dúfam že tam nebude vela ludí 😖 včera sa celkom dalo...
ja si tiež asi zoberiem veci,ale nechám ich v kufri a ked tak mužík mi ich zbehne zobrať 😉

sticker
24. feb 2009

Marcelka a nezistili Ti streptokoka dolu? 😕 Náhodou.

sticker
24. feb 2009

Dosť žien to má a v podstate to je neškodné, len potom musia dať ant. infúziou, lebo pre dieťa je to škodlivé, ak sa narodí prirodzenou cestou 😒

clarissa
24. feb 2009

marsela,aj ja si necham veci v aute nebudem tam saskovat s tym=)mne aj tak asi prd natocia sak uz mi ani brucho netvrdne..tebe natocili nejake kontra v pondelok??
ato ako natocia a potom cakas na co?

marsela77
24. feb 2009

sticker(Janka?) nie toho mám naštastie negatívneho 😝 aj moč som mala včera o.k.na kontrole,ved zajtra uvidím čo mi na to povedia,snad sa to do zajtra nezhorší 😖

clarissa kontrakcie mi nenatočili,iba mi tam napísal že občasné tonizácie či čosi také...
tam na ambulancii majú takú postel ,lahneš si a na brucho Ti priložia také "niečo" 😀 čo si tam pridržíš a pekne počuť ako bábu bije srdiečko 😵 a ono to zapisuje taký graf...ja som tam skoro zaspala 🙂 no a potom ma poslali von a čakala som kým som bola na rade 😒

clarissa
24. feb 2009

jeej to je mile..no som strasne zvedava co sa dozvieme..ked si zoberiem ze nase februarovky uz su doma aj s drobcami a mi furt nic...ty mas uz ale aj pekne brusko dolu..ja ho az tak dole nemam=(a oni ti vlastne povedali ze mas ist domov ze vyvolava sa az po 7 dnoch?

sticker
24. feb 2009

Aby to nakoniec neboli ešte "marcovčatá" 😅 😝

clarissa
24. feb 2009

no veru vsetko je mozne=)

marsela77
24. feb 2009

clarissa ja mám bruško spadnuté, respektíve nízko od začiatku aj to bol jeden z dôvodou prečo som bola na rizikovom 😔 Dr.povedal že nevidí dôvod ani na vyvolávanie ani na cisársky,že ked nemám žiadne problémy ja ani bábo tak nie je o čom 😀

Nov ed v nedelu je 1.3. aj to je celkom pekný dátum 😀 😀 😀

clarissa
24. feb 2009

ahaaa...moja ta nedela je pekna sice ale komu sa bude chcet do vtedy cakat😀
ja viem ze babo sa samo rozhodne kedy von..ozaj a vahu babtka ti neodhadli???takze sa bude cakat kym sa same vypyta co...no super..dufam ze coskoro

marsela77
24. feb 2009

to ubehne jak voda 🙂 mne tie týždne strašne rýchlo ubiehajú 😝
nie neodhadli,len pozrel prietoky a hlavičku a hotovo 😖
ja tomu nedávam viac ako týždeň 😀 no ved ked som už vydržala 9 mesiacov ten týždeň už je malina 😀 😀 😀

sticker
24. feb 2009

Ty si taká optimistka 😀 😀 😀 Ale to je dobre 🙂 Ja som týždeň po termíne bola normálne nešťastná 😝 Tak sa držte, idem "vyvenčiť" a unaviť mladšie dieťa 🙂

clarissa
24. feb 2009

sak to hej-...ja som aj michalovi vravela,ze teda ked siedmy den od terminu uz zacinaju konat,tak do tyzdna by sme uz mali byt s prckom=)boze rozmyslam co budem dnes robit..zas som sama doma nudim sa neskutocne..asi by to chcelo navecer poriadnu prechadzku=)inak tebe datum 25,2 urcil podla poslednej MS ale podla UZV???
mne termin 24,2 nas doki urcil podla UZV na zaciatku a to jevraj najpresnejsie podla toho takze ja stal verim ze dnes sa este stane zazrak😵

marsela77
24. feb 2009

ja som 😀 aspoň je svet krajší 😀 😀 peknú prechádzku 😵

25.2.podla poslednej ms,ale včera mi podla UZV na začiatku vyrátal v nemocnici 23.2. a furt som tu 😀 ale prajem Ti to-ten zázrak. Inak ja viem presne kedy sme to splodili a to vychádzalo na 21.2. takže ja som úplne mimo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre