• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

22. februára 2017 
Babule,tak vy stale nic?

clarissa,povedz Miriamke,ze na nu dnes cakam, tak nech si pohne. :grinning: Ani sa nenazdas a mozno sa dnes aj narodi.Ako ja ,cely den som nic necitila ,ani netusila,ze by som mohla porodit a potom sa to tak poobede rychlo vsetko rozbehlo ,ze este v ten den som bola uz s mojim synacikom. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

marsela drzim aj tebe palce,nech sa to pohne. :wink:
24. feb 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka,nebolo by od veci :grinning:
24. feb 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marsela-no ja som zvedava,tiez daju nam datumov a terminov a nic...akurat som volala s michalom a on sa smial,ze no hadam ta nepovezem naspat zajtra.....to je optimista..sak uvidime
lienka kiez by bolo ako vravis...no pockat mne to tak pomaly dochadza sak ty dnes oslavujes....tak vsetko najlepsie vela zdravicka a lasky
24. feb 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja rátam že sa zase povezem domov :grinning: :grinning: :grinning: :angry:
24. feb 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marsela...nevesaj hlavu..nakoniec mozno budeme obe prekvapene
24. feb 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: tak citam ze ste este doma :angry:
Marsela aj mna si tam nechali az na treti raz :wink: som zvedava ci ta poslu zajtra domov :wink: daj nam potom vediet :slight_smile:
24. feb 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co ????????? :confused: este stale nic :grinning:
24. feb 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru este nie :frowning2:
24. feb 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa práve zobudila :slight_smile: som si potiahla :grinning:
lenca jasné dáme vedieť....ak by sme ostali aj s clarissou zajtra v nemocke tak poprosím manželíka,nech Vám napíše :wink:
24. feb 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac aj ja somm buvala-do14,00 :wink: ...mohla by to byt taka predporodna unava :wink:
a uz mi ide aj smajlici :dizzy_face: huraaa
24. feb 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo ja som spala od 13-tej a to ma zobudil telefón :slight_smile: ešte by som možno bola tvrdá :grinning:
24. feb 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne aj mna zobudil medzitym telefon od babky ze ci som este doma..od jedu som sa az rozplakala :cry: :angry:
24. feb 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajmne volala kamoška-sestrička od detskej Dr.kde budeme chodiť,že čo je snami :grinning:
24. feb 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj babule :fearful: co s vami spravime :confused:
ale nebojte to pride a zrovna jked to nebudete cakat :wink: :wink:

co ja by som teraz dala za to keby boli este v bruchu aj obaja :grinning: tak ma dnes ustvali :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
24. feb 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja už nečakám :grinning: :grinning: :grinning: tak by to mohlo prísť :grinning:

amatula možno aj my to budeme za chvílu hovoriť,že keby ešte boli v brušku :dizzy_face: ale teraz by sme ich chceli mať vonku :dizzy_face: :grinning:
24. feb 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ved som to zazila dva krat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
24. feb 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no ved to sme my baby-vždy chceme to čo práve nemáme :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som dnes práve vonku "žundrala", že Julke sa von nechcelo, bola som z toho smutná, ale čo tá dnes stvára..... :angry: šup do brucha s ňou :angry:
24. feb 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj máte dohodnutých nejakých MUDr.? Alebo kto bude, ten bude :wink:
24. feb 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som chcela Jankovskeho a ak sa podari tak ho budem mat ale zas v podstate aj keby bol niekto iny tak nevadi... :wink: ved tam su zevraj vsetci doktorici suprovi :dizzy_face:
24. feb 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jankovského chcú skoro všetky :grinning:
24. feb 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi vedia preco :wink:
24. feb 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemám dohodnutého nikoho,nechám to na náhodu :wink:
24. feb 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je jedno ja by som chcela vsetkych :grinning:

lebo vsetci su super zazila na vlastnej kozi :wink: :wink: :wink:
24. feb 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne by tiez nevadil vobec nikto...len o jankovskom som pocula ze je najsamleposi :sunglasses: ale ako vravim ziadny iny by mi nevadil..mozno Hlavacik sa mi zda taky nemasny-neslany :rolling_eyes:
24. feb 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už chcem byť doma aj s miminom :astonished:

no babulky idem niečo požehliť,keby si ma nááááhodou nechali zajtra v nemocke,nech nemá mužík robotu :grinning:
24. feb 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,moj by sa zehlenia nechytil aj keby som v nemocke pol roka :grinning: radsej by chodil ppokrceny :grinning:
24. feb 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule len si pospite,lebo za par dni to bude uz minulostou. :grinning: Ja si vobec nespominam na toho Hlavacika,a to tam asi bol ked som rodila,mozno mal dovolenku,lebo vela bab ho spomina ako nemastneho,neslaneho ,ale ja si nemozem spomenut. :angry:

marsela nechaj zehlit manzela nech si zvyka. :grinning:
24. feb 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavacik je tiez dobry on sa len tak neprijemne tvari :unamused: neviem preco....
24. feb 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No keď som tam ja ležala, tak každú chvíľu tam bol niekto iný. Lebo doktori chodili na nejaké školenia. A rodila ma Mečiarová. My sme mali strach len z jedného a ten si našťastie otvoril myslím súkromnú ambulanciu, ale tuším robil občas aj nočné, alebo sviatky...ale ani za ten svet si neviem spomenúť na to meno... :angry:
24. feb 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok