Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

lienka55
24. feb 2009

Babule,tak vy stale nic?

clarissa,povedz Miriamke,ze na nu dnes cakam, tak nech si pohne. 😀 Ani sa nenazdas a mozno sa dnes aj narodi.Ako ja ,cely den som nic necitila ,ani netusila,ze by som mohla porodit a potom sa to tak poobede rychlo vsetko rozbehlo ,ze este v ten den som bola uz s mojim synacikom. 🙂 🙂 🙂

marsela drzim aj tebe palce,nech sa to pohne. 😉

marsela77
24. feb 2009

lienka,nebolo by od veci 😀

clarissa
24. feb 2009

marsela-no ja som zvedava,tiez daju nam datumov a terminov a nic...akurat som volala s michalom a on sa smial,ze no hadam ta nepovezem naspat zajtra.....to je optimista..sak uvidime
lienka kiez by bolo ako vravis...no pockat mne to tak pomaly dochadza sak ty dnes oslavujes....tak vsetko najlepsie vela zdravicka a lasky

marsela77
24. feb 2009

no ja rátam že sa zase povezem domov 😀 😀 😀 😠

clarissa
24. feb 2009

marsela...nevesaj hlavu..nakoniec mozno budeme obe prekvapene

lenca13
24. feb 2009

Ahojte 🙂 tak citam ze ste este doma 😠
Marsela aj mna si tam nechali az na treti raz 😉 som zvedava ci ta poslu zajtra domov 😉 daj nam potom vediet 🙂

amatula
24. feb 2009

no co ????????? 😕 este stale nic 😀

clarissa
24. feb 2009

veru este nie ☹

marsela77
24. feb 2009

Ja som sa práve zobudila 🙂 som si potiahla 😀
lenca jasné dáme vedieť....ak by sme ostali aj s clarissou zajtra v nemocke tak poprosím manželíka,nech Vám napíše 😉

clarissa
24. feb 2009

inac aj ja somm buvala-do14,00 😉 ...mohla by to byt taka predporodna unava 😉
a uz mi ide aj smajlici 😵 huraaa

marsela77
24. feb 2009

nooo ja som spala od 13-tej a to ma zobudil telefón 🙂 ešte by som možno bola tvrdá 😀

clarissa
24. feb 2009

jasne aj mna zobudil medzitym telefon od babky ze ci som este doma..od jedu som sa az rozplakala 😢 😠

marsela77
24. feb 2009

Ajmne volala kamoška-sestrička od detskej Dr.kde budeme chodiť,že čo je snami 😀

amatula
24. feb 2009

joj babule 😨 co s vami spravime 😕
ale nebojte to pride a zrovna jked to nebudete cakat 😉 😉

co ja by som teraz dala za to keby boli este v bruchu aj obaja 😀 tak ma dnes ustvali 🙄 😀 😀

marsela77
24. feb 2009

ved ja už nečakám 😀 😀 😀 tak by to mohlo prísť 😀

amatula možno aj my to budeme za chvílu hovoriť,že keby ešte boli v brušku 😵 ale teraz by sme ich chceli mať vonku 😵 😀

amatula
24. feb 2009

ja viem ved som to zazila dva krat 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂

marsela77
24. feb 2009

🙂 🙂 🙂 no ved to sme my baby-vždy chceme to čo práve nemáme 😀 😀 😀

sticker
24. feb 2009

No ja som dnes práve vonku "žundrala", že Julke sa von nechcelo, bola som z toho smutná, ale čo tá dnes stvára..... 😠 šup do brucha s ňou 😠

sticker
24. feb 2009

Aj máte dohodnutých nejakých MUDr.? Alebo kto bude, ten bude 😉

clarissa
24. feb 2009

ja by som chcela Jankovskeho a ak sa podari tak ho budem mat ale zas v podstate aj keby bol niekto iny tak nevadi... 😉 ved tam su zevraj vsetci doktorici suprovi 😵

sticker
24. feb 2009

Jankovského chcú skoro všetky 😀

clarissa
24. feb 2009

asi vedia preco 😉

marsela77
24. feb 2009

ja nemám dohodnutého nikoho,nechám to na náhodu 😉

amatula
24. feb 2009

mne je jedno ja by som chcela vsetkych 😀

lebo vsetci su super zazila na vlastnej kozi 😉 😉 😉

clarissa
24. feb 2009

mne by tiez nevadil vobec nikto...len o jankovskom som pocula ze je najsamleposi 😎 ale ako vravim ziadny iny by mi nevadil..mozno Hlavacik sa mi zda taky nemasny-neslany 🙄

marsela77
24. feb 2009

ja už chcem byť doma aj s miminom 😲

no babulky idem niečo požehliť,keby si ma nááááhodou nechali zajtra v nemocke,nech nemá mužík robotu 😀

clarissa
24. feb 2009

no,moj by sa zehlenia nechytil aj keby som v nemocke pol roka 😀 radsej by chodil ppokrceny 😀

lienka55
24. feb 2009

babule len si pospite,lebo za par dni to bude uz minulostou. 😀 Ja si vobec nespominam na toho Hlavacika,a to tam asi bol ked som rodila,mozno mal dovolenku,lebo vela bab ho spomina ako nemastneho,neslaneho ,ale ja si nemozem spomenut. 😠

marsela nechaj zehlit manzela nech si zvyka. 😀

amatula
24. feb 2009

hlavacik je tiez dobry on sa len tak neprijemne tvari 😒 neviem preco....

sticker
24. feb 2009

No keď som tam ja ležala, tak každú chvíľu tam bol niekto iný. Lebo doktori chodili na nejaké školenia. A rodila ma Mečiarová. My sme mali strach len z jedného a ten si našťastie otvoril myslím súkromnú ambulanciu, ale tuším robil občas aj nočné, alebo sviatky...ale ani za ten svet si neviem spomenúť na to meno... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre