• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

22. februára 2017 
zeby fedornak???????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné!!!!!!! Ďakujem :sweat_smile: :slight_smile: :wink:
24. feb 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vedela som, že má v mene písmeno "e" a "f" :grinning:
24. feb 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten uz tam na stastie nieje :sunglasses:

je pri byvalej ozete v tom zdr.stredisku,,miesto toho........... :confused: starca ako sa volal :confused:

to zas ja neviem :confused:
24. feb 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne Fedorňák utkvel v pamäti, keď som mala pri Janke zápal prsníka a ležala som s tým v nemocnici a on prišiel a že ukážte a tak mi stisol bradavku na tom zapálenom prsníku, až mi noha vystrelila. Keby stál bližšie, normálne by ho tá noha kopla :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne zasa ked som bola pri prvom na ultrazvuk,na brusku a chcel aby som sa po kolena vyzliekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
24. feb 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. feb 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka on sa nažehlil,ked som na začiatku tehotenstva ležala,tak ma plne zastúpil vo všetkom,je úžasný :dizzy_face: ja kým vládzem tak si porobím :wink:
No na Fedornáka nemám ani ja dobré spomienky,chvalabohu že tam už nie je,ale tých čo sú tam teraz chvália :dizzy_face:
24. feb 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som veľmi zvedavá, ako zajtra dopadnete :slight_smile: :wink: Neviem prečo, ale podľa mňa vás pošlú domov :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to si myslím aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale možno motyka vystrelí :wink: ved dáme vedieť :wink:
24. feb 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa držte aj s clarisou :slight_smile: Idem si sadnúť ku kriminálke :slight_smile: :wink: Lebo dnes mi moje kočky dali riadne zabrať :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pokojnú noc vám prajem :slight_smile: :wink:
24. feb 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme aj ja idem kuknúť telku a ukecať mužíka na masáž nožičiek :wink: pekný večer :slight_smile:
24. feb 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak sa zajtra drzte a dajte vediet :slight_smile:
24. feb 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím dievčence :grinning: takže sme zase doma,všetko o.k.ak neporodím dalšia kontrola v sobotu :slight_smile:
clarissa išla až na 10:00 k jankovskému,som zvedavá ako dopadla :confused:
25. feb 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj optimistka :grinning: :slight_smile: My sme sa dovalili pred chvíľou domov, uložila som malá a hneď idem "skontrolovať stav" a.......prekvapenie sa nekoná :grinning:
Čo Ti robili? Plodovej vody máš dosť? Ja som ku koncu mala menej, ale ževraj to by nemalo vadiť.... :slight_smile:
25. feb 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile: robili mi ctg,prietoky aj ma vyšetril,bol tam dr.walenfels.Všetko je o.k. aj to svrbenie už prešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: podla neho som 1 den po termíne a teda ak do 6 dní neporodím tak budú vyvolávať :confounded: tolko moje vyhliadky na najbližší týždeň :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, veď aj marec je pekný mesiac :astonished: :sweat_smile: :grinning:
25. feb 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidíš, u Teba sa tiež báli, že porodiš predčasne ako u mňa a nakoniec sme prenášali :grinning: :grinning: Ešte len je malinká v brušku a už si robí čo sa jej zachce :grinning:
25. feb 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: aj naše dieťa si to asi myslí...ale čo hlavne nech je zdravučká :wink:
25. feb 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj, určite bude :slight_smile: :wink:
25. feb 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Baby ja nic nestiham :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uz chapem tie reci vsetkych ze "bud rada ze je este v brusku" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Karinka mi dava teda riadne zabrat. Strasne zle mi spinka. Vobec nevie tak poriadne tvrdo zaspinkat :rolling_eyes:
Nic pri nej neviem urobit. Iba papame a uspavame a toto dookola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Marsella, Clarissa vy sa tam stretnete v tej porodnici :wink: Mozno budete aj spolu rodit :grinning: A verim ze to stihnete este vo februari :wink: Stale na Vas myslim aj citam co nove len nestiham reagovat :slight_smile:
Uz sa velmi tesim na Dianku aj Miriamku :wink:
A Vas ostatne zdravim tiez :dizzy_face:
25. feb 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :wink:
tak aj ja som doma :slight_smile: ..tak robili mi to ctg-kontra ziadne samozrejme,doktor jankovsky sa o mna perfektne postaral,len za tu chvilu co som bola v nemocke musim uznat ze to je doktor s velkym D..som na prst stale,ze na porod to nevyzera ale urobil mi nejaky hmat,ze tomu napomoze :slight_smile: ze do konca tyzdna by som mala porodit,a ze ak by ma to chytilo dnes tak ze ma sluzbu :dizzy_face: ...takze piatok sa mam u neho hlasit dufam ze uz tam ostanem a neviem ci mi vyda pri nom rodit lebo sobotu ide na dovolenku no sak uvidime
25. feb 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue daj nam recepr na porod :wink: ako sa ma drobcek? dufam ze dobre
25. feb 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vraj to tak býva,že ked sa pýtajú moc skoro,potom sa im nechce von :grinning:
Tak Ty máš trošku povzbudzujúcejšie správy ako Marcelka :slight_smile: :wink:
no vitaj clarissa :wink: ,tak u teba aspon hmat dal,ale mne nič :angry: no ja asi pojdem až budúci týždeň,lebo oproti minulému štvrtku žiadna zmena...ja idem na kontrolu v sobotu...
25. feb 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SUe dakujeme,že na nás myslíš :wink:
neboj ono si pomaličky zvyknete,nájdete si systém a bude dobre...začiatky sú ťažké....
25. feb 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak nieje iste ci do konca tyzdna..ale sak dufam ze uz sa cosi udeje..ked ma natacali,na vzdycharni bola taka babena aj s partnerom..juuj jak predychvala..som mala chut sdi to s nou vymenit :slight_smile:
25. feb 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Clarissa super, tak som zvedava kedy mi pride ta dlho ocakavana sms :wink: Mne tiez urobili na poradni v nemocnici ten "hmat" a do rana bola Karinka na svete tak som zvedava ako to bude u Teba. Len ja som uz vtedy pocitovala kontrakcie. Ty nic? :confused:
Marsella uz sa tesim ked to bude lepsie. Uz som vdaka Karinke schudla 14kg. Ostalo mi uz len 6kg z tehotenskych kil :sweat_smile: Aspon nejake pozitivum :grinning:
25. feb 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš :grinning: ale nie neboj to chce len čas...
clarissa tak držím palce,nech je to čo najskôr :wink:
Ja si idem trochu zdriemnuť,nejako mi klipkajú oči... :pensive:
25. feb 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok