Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

marsela77
26. feb 2009

a čo dnes nie je v práci? ale nech len vyvoláva 😀 😀 😀
ja si tak hovorím,že ved viac ako týždeň už tehotná nebudem,tak si to ešte vychutnávam 😀 😀 😀

clarissa
26. feb 2009

dnes sme si predlzili rano trochu ale uz bezal do roboty takze som zas sama ☹ ..to je pravda..do tyzdna uz bude po vsetkom presne ako vravis..treba si to vychutnat 🙂

marsela77
26. feb 2009

ja som inak zbitá jak pes všetko ma bolí,hlavne klby 😖 pojdem sa asi trochu rozhýbať 😉

clarissa
26. feb 2009

ja som tiez nejaka taka...a co pojdes von?ci len tak doma?

marsela77
26. feb 2009

mám v pláne ísť variť a popoludní von,ked nebude pršať 😒 a možno zbehnem pre poštu peši 😀 zo 7 a na 7 poschodie 😀 😀 😀

clarissa
26. feb 2009

ahaaa..no jatiez pojdem cosi ukuchtit a von az ked pride Miso lebo nerada by som sa teraz vtom snehu vykiepila 😀

marsela77
26. feb 2009

no ved aj ja asi počkám na mužíčka 😀 😀 😀 aby som sa niekde neskotúlala a nebol zo mna snehuliak 😀 😀 😀
myslíme na Vás a keby čosi píš sms...a prípadne ťa v sobotu prídeme pozrieť 😉 navečer sa ešte zastavím tu na koníkovi zistiť situáciu 😕papa

clarissa
26. feb 2009

jasne moja,,ajoj

amatula
26. feb 2009

baby to co ?????ja ze uz rodite min. clarissa 😠
ved to uz nieje normalne,,takto ma natahovat 😀 😀 😀

lienka55
26. feb 2009

Clarissa,marsela stale nic?

calrissa pomaly s tou vyvolavackou. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marsela77
26. feb 2009

Taj ja stále nič 😉
Clarissa a Ty ako? ešte nerodíš po tej rannej vyvolávačke? 😀 😀

amatula
26. feb 2009

jáj baby ved kto by aj isiel do takeho pocasia 😉 😀

marsela77
26. feb 2009

no ved amatula,naša čaká kým sa oteplí 😀 vraj budúci týždeň 😀 😀 😀

clarissa
26. feb 2009

marsela,veru nie..cely den mam tlaky dole v brusku,teraz k veceru to az boli sem tam ....ale ja si stale myslim ze nasa lenoska si pocka az na ozajstnu vyvolavacku 😀 sak vkuse beham do sprchy,teplu vodu si pustam na brucho 😅 ..ja som veru iny optimista 😅 no a cakam pana manzela,ideme sa vyvencit
inac dnes som vyliezla na bicykel slapaci 😀 😀 😀 keby to vidite 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

clarissa
26. feb 2009

amatula-no sak to...ja sa tym nasim babam ani nedivim 🙂

marsela77
26. feb 2009

no my sme boli akurát na nákupe,tak som sa poprechádzala v bille,lebo vonku prší a sneží 😀 😀 😀
na bicykel??? Ty si iné číslo 😀 ja som rada že som... 😀 😀 😀

sticker
26. feb 2009

Clarissa 😀 😀 😀 Ty máš ešte chuť a silu šlapať na bicykli? 😀

sticker
26. feb 2009

To by už malú mohlo "naštartovať" 🙂 😉

clarissa
26. feb 2009

noo..sak si hovorim nech sa to trocha pohne ze par minut poslapem...fakt asi 2 minuty a zliezla som dole 😀
ja aj tak zbytocne vymyslam my budeme rodit spolu a basta!nam budu vyvolavat naraz ty v jednej sale,ja vdruhej a budeme si klopkat na stenu ok??

amatula
26. feb 2009

clarissa ty si iny odvazlivec 😀 inak ja som v osmom mesiaci brusila sadrokarton 🙂 ale som aj rodila v 38tt

pomaha teply kupel,,ale ja by som radsej pekne cakala az to samo pride...oni vedia najlepsie kedy von 😉

ale vam verim ked vidite tie kociky atie oblecka doma ze 😵 😵 😵 😵 uz by ste aj kupali cooooo 😵 to mrnatko

clarissa
26. feb 2009

sticker-ze?veru mohlo, sak to uz je silne kafe aj namna ze som nan vyliezla 😉

amatula-ani nevrav,ja vkuse obzeram chodim okolo toho jak hladny lev 😅....vidis s tym sadrokartonom to neni zly napad 😅 poviem muzovi nech mi dohodi nejaku fusku 😀

clarissa
26. feb 2009

oazj baby ked vas šili na sale bolelo to??ja viem ze asi mi to bude jedno ale len tak pre info..a zevraj aj samotne tlacenie uz zena ani nevnima po tom vsetkom....povedzte mi ze je to tak 😅

marsela77
26. feb 2009

clarissa jasné že si budeme klopkať 😀 😀 😀 alebo budeme súťažiť ktorá bude viac ziapať 😀 😀 😀

sticker
26. feb 2009

No ja úprimne priznám, že ma to celkom bolelo. 😝 Ja som bola strašne natrhnutá 😒 Ale zase v norme, dalo sa to 😅 No ja na môj pôrod celkovo nerada spomínam 😲 😝 Takže radšej sa už nevyjadrujem 😀

marsela77
26. feb 2009

ja si myslím že každá žena je iná aj porod je u každej iný a závisí to aj od vela faktorov,takže clarisa neboj...ked pojdeš rodiť podruhé,budeš už približne vedieť do čoho ideš 😉

clarissa
26. feb 2009

marsela,ja nechcem kricat 😅 😀 ..no sak ano to uz budem vedet len teraz je to este take... 😕
sticker teba aky doktor rodil??ale to natrhnutie ani nastrih ze neboli-....ale co tam potom,hlavne ze budeme uz mat babatka 😵

lienka55
26. feb 2009

clarissa ja som mala,, suchy porod,,lebo mi odtiekla plodova voda a tlacenie ma palilo,bolelo.A co sa tyka sitia,mna nezasivali,nebolo treba ale nejake trhlinky som tam mala tak tie mi Jankovsky trosku pritiahol.Takze samotne sitie nebolelo, ale to stahovanie stehov stipalo.

marsela77
26. feb 2009

no ja by som tam tiež nerada robila cirkus,ale človek nikdy nevie 😀
a ked budeme mať bambulky pri sebe zabudneš na všetko 😉

clarissa
26. feb 2009

lienka,to by som si aj ja priala aby ma nebolo treba sit 😅 ja sabojim len toho tlacenia..no bojim..to mi je take divne 😅 kontrakcii vobec

clarissa
26. feb 2009

no..uz mi volal vyvolavac ze je tu za 10 minut tak sa idem poobliekat..v mojom stave ratam ze sme naotocku naspat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre