• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

29. septembra 2017 
ahojte nebojte nic nie je tak az take hrozne :slight_smile: :slight_smile: inak normalne to prezivam s vami tak ako som to prezivala ja so stickerkou :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca..to je super ze mame taku podporu :dizzy_face:
26. feb 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clarissa tak peknú prechádzku :wink:
lenca dakujeme že to snami prežívate,človek to tak nejak lepšie všetko znáša, aj to čakanie :dizzy_face:
26. feb 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak viem lahko sa tu cloveku pise ja som si tiez poplakala ked som Timeu prenasala radsej som uz ani telefon nedvihala :frowning2: ale potom bolo radosti ked som vsetkym volala ze uz je na svete :slight_smile:
26. feb 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne akurát dneska volala mama a hovorí,že jej volajú kamarátky,že či im nezabudla zavolať, že už je babka :wink:
Ja som zatial v pohode :dizzy_face: ale neviem dokedy,lebo telesne sa cítim zo dňa na deň horšie :confounded:
26. feb 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa na chvílu vystrieť na gauč,to sedenie mi už tiež nerobí dobre :unamused: neskôr ešte nakuknem :wink:
26. feb 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mňa rodila Mečiarová. Nedala som jej v piatok o jednej ráno spať :sweat_smile:
26. feb 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz som doma z prechadzky :slight_smile: zda sa mi ze tie bolesti moc nepovolili,vkazdom pripade nechcem si nic nahovarat ale no sak zajtra idem zas do nemocky na poradnu tak uvidim ako sme na tom :wink:
26. feb 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca,ani ja uz radsej telefony nedviham,lebo kazdemu stokrat opakujem ze sa ozvem ked sa narodi... a nie...just mi kazdy den vyvolavaju ze ci uz :angry: :angry: :angry: ide ma porazit,az placem z toho :cry:
26. feb 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Clarissa a keď to už budeš mať za sebou, tak to potom uvidíš ako Ti bude mobil zvoniť a pípať :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mne sa malá narodila o tretej ráno a spať som šla v ten deň až večer. Bola som hore tak do ôsmej večer a v kuse som odpisovala, odpovedala...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. feb 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clarissa zajtra držím palce a každopádne čakám správy :grinning: :wink:
26. feb 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatula-ty kokso..tak akoze to su ine vozy :sweat_smile: kdeze sa hrabu tie dnesne :grinning:
inak zajtra som bez pc,beru ho do opravy ale sak keby cosi pisem marsele
26. feb 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem čakať a hned podám info :wink:
26. feb 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na kolkú ideš?
26. feb 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bru nocku ,,esste sa sladko vyspite :wink: pokial mozete

marsela podavas ihfo!!!keby nahodou nemozes :wink: :wink: tak poverte SUE!!!!
26. feb 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné, alebo mojho mužíka :wink:
26. feb 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aj ja prajem dobrú nôcku a clarissa zajtra čakám dobré správy :wink:
26. feb 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule stale nic,akesi su tie vase bambulky lenive. :wink:

clarissa inak ja som tiez len esemeskovala,odpisovala ked sa maly narodil,telefonaty jeden za druhym.A smsku co som posielala vsetkym som uz mala napisanu a ulozenu v mobile,len som podopisovala udaje o malom. :grinning:

amatula tak tie kocare nemaju chybu,kde si to vyhrabala? :wink:
26. feb 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marsela idem asi na osmu normalne,no som zvedava fakt...ale ratam s tym ze ma poslu domov :wink: sak dam vediet..papa a dobru nocku vsetkym :dizzy_face:
26. feb 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulk, vsak vy nas tu natahujete jak sopel...

ale klobuk dole, ake ste este moralne disciplinovane, nas samko sa narodil 3 dni pred terminom a ja som uz bole dooost deprimovana, ze kde sa tolko zasiva...

drzim vam palceky, skoromaminky

a potesim - mna sitie vobec ale fakt vobec nebolelo. ani tlaky som nepocitovala bolestivo, ja som mala krizove bolesti pri porode a tesne pred, asi ta posledna hodina sa mi zlieva do jedneho bolestivehp pocitu z kontrakcii... po porode som si hovorila, ze tak na tuto bolest sa zabudnut neda, ale baby verte - da. a to mame este len 3 mesiaciky.
27. feb 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: tak ja som stále pokope a nič zvláštne sa nedeje :wink:
clarissa sa zatial neozvala :confused: som jej aj písala sms,no zatial nič,možno už rodí :wink:
idem sa trošku prejsť, kým tak pekne svieti slniečko :slight_smile:
27. feb 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marsela77 čo tu ešte robíš??? :sunglasses:
27. feb 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meggietn ani ja neviem :grinning: :grinning: :grinning:
práve mi písala clarissa,že si ju nechali v nemocnici,vraj jej jej gyndoš zle vyrátal termín a mala rodiť už 14.2. tak že asi budú vyvolávať,ale ešte nič nevie :zipper_mouth: budem vás priebežne informovať :confused:
27. feb 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je hruza,ze aj taketo veci sa deju,potom sa cuduju ze sa rodia chore deti,ked sa nieco zanedba.To sa ale pekne doktor pomylil? :wink:
27. feb 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslela som to teda tak,ze dufam,ze to nijak neohrozi baby. :wink:
27. feb 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda :confused: :confused: :confused: To sa ale riadne "kopli" :angry: . Tiež dúfam, že budú obe v poriadku. Daj vedieť, Marcelka potom :slight_smile:
27. feb 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem mne sa to až tak nezdá, ved aj na 3D jej dal termín 21.2. kdohovie kde je pravda :confused:
no hlavne aby boli obe v poriadku...
ked budem niečo vedieť napíšem. My ideme zajtra na kontrolu tak ju behnem pozrieť :wink:
27. feb 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna je to ok keby uz tolko prenasala nastali by tazkosti s plodovou vodou......z toho si nic nerobte
ja som podala tehu knizky rodila v 38tt a v porodnici mi pisali ze 40tt.tak co.....
marsela nevies koho ma dokiho???????????????
27. feb 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatula neviem,ale písala že jej to vyrátal walenfels, ale koho má na odd neviem...ale spomínala, že jankovský ide na dovolenku,zajtra povyzvedám, ak sa bude dať :wink:
27. feb 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok