Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

lenca13
26. feb 2009

ahojte nebojte nic nie je tak az take hrozne 🙂 🙂 inak normalne to prezivam s vami tak ako som to prezivala ja so stickerkou 😀 😀 😀

clarissa
26. feb 2009

lenca..to je super ze mame taku podporu 😵

marsela77
26. feb 2009

clarissa tak peknú prechádzku 😉
lenca dakujeme že to snami prežívate,človek to tak nejak lepšie všetko znáša, aj to čakanie 😵

lenca13
26. feb 2009

Inak viem lahko sa tu cloveku pise ja som si tiez poplakala ked som Timeu prenasala radsej som uz ani telefon nedvihala ☹ ale potom bolo radosti ked som vsetkym volala ze uz je na svete 🙂

marsela77
26. feb 2009

mne akurát dneska volala mama a hovorí,že jej volajú kamarátky,že či im nezabudla zavolať, že už je babka 😉
Ja som zatial v pohode 😵 ale neviem dokedy,lebo telesne sa cítim zo dňa na deň horšie 😖

marsela77
26. feb 2009

idem sa na chvílu vystrieť na gauč,to sedenie mi už tiež nerobí dobre 😒 neskôr ešte nakuknem 😉

sticker
26. feb 2009

Mňa rodila Mečiarová. Nedala som jej v piatok o jednej ráno spať 😅

clarissa
26. feb 2009

tak ja uz som doma z prechadzky 🙂 zda sa mi ze tie bolesti moc nepovolili,vkazdom pripade nechcem si nic nahovarat ale no sak zajtra idem zas do nemocky na poradnu tak uvidim ako sme na tom 😉

clarissa
26. feb 2009

lenca,ani ja uz radsej telefony nedviham,lebo kazdemu stokrat opakujem ze sa ozvem ked sa narodi... a nie...just mi kazdy den vyvolavaju ze ci uz 😠 😠 😠 ide ma porazit,az placem z toho 😢

sticker
26. feb 2009

Clarissa a keď to už budeš mať za sebou, tak to potom uvidíš ako Ti bude mobil zvoniť a pípať 😝 . Mne sa malá narodila o tretej ráno a spať som šla v ten deň až večer. Bola som hore tak do ôsmej večer a v kuse som odpisovala, odpovedala...... 😝

amatula
26. feb 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

clarissa kuk aj porodis od uzasu 😀 😵 😵

marsela77
26. feb 2009

clarissa zajtra držím palce a každopádne čakám správy 😀 😉

clarissa
26. feb 2009

amatula-ty kokso..tak akoze to su ine vozy 😅 kdeze sa hrabu tie dnesne 😀
inak zajtra som bez pc,beru ho do opravy ale sak keby cosi pisem marsele

marsela77
26. feb 2009

budem čakať a hned podám info 😉

marsela77
26. feb 2009

a na kolkú ideš?

amatula
26. feb 2009

tak bru nocku ,,esste sa sladko vyspite 😉 pokial mozete

marsela podavas ihfo!!!keby nahodou nemozes 😉 😉 tak poverte SUE!!!!

marsela77
26. feb 2009

Jasné, alebo mojho mužíka 😉

marsela77
26. feb 2009

Tak aj ja prajem dobrú nôcku a clarissa zajtra čakám dobré správy 😉

lienka55
26. feb 2009

babule stale nic,akesi su tie vase bambulky lenive. 😉

clarissa inak ja som tiez len esemeskovala,odpisovala ked sa maly narodil,telefonaty jeden za druhym.A smsku co som posielala vsetkym som uz mala napisanu a ulozenu v mobile,len som podopisovala udaje o malom. 😀

amatula tak tie kocare nemaju chybu,kde si to vyhrabala? 😉

clarissa
26. feb 2009

marsela idem asi na osmu normalne,no som zvedava fakt...ale ratam s tym ze ma poslu domov 😉 sak dam vediet..papa a dobru nocku vsetkym 😵

siska_br
27. feb 2009

babulk, vsak vy nas tu natahujete jak sopel...

ale klobuk dole, ake ste este moralne disciplinovane, nas samko sa narodil 3 dni pred terminom a ja som uz bole dooost deprimovana, ze kde sa tolko zasiva...

drzim vam palceky, skoromaminky

a potesim - mna sitie vobec ale fakt vobec nebolelo. ani tlaky som nepocitovala bolestivo, ja som mala krizove bolesti pri porode a tesne pred, asi ta posledna hodina sa mi zlieva do jedneho bolestivehp pocitu z kontrakcii... po porode som si hovorila, ze tak na tuto bolest sa zabudnut neda, ale baby verte - da. a to mame este len 3 mesiaciky.

marsela77
27. feb 2009

ahojte 😀 tak ja som stále pokope a nič zvláštne sa nedeje 😉
clarissa sa zatial neozvala 😕 som jej aj písala sms,no zatial nič,možno už rodí 😉
idem sa trošku prejsť, kým tak pekne svieti slniečko 🙂

meggietn
27. feb 2009

marsela77 čo tu ešte robíš??? 😎

marsela77
27. feb 2009

meggietn ani ja neviem 😀 😀 😀
práve mi písala clarissa,že si ju nechali v nemocnici,vraj jej jej gyndoš zle vyrátal termín a mala rodiť už 14.2. tak že asi budú vyvolávať,ale ešte nič nevie 🤐 budem vás priebežne informovať 😕

lienka55
27. feb 2009

Tak to je hruza,ze aj taketo veci sa deju,potom sa cuduju ze sa rodia chore deti,ked sa nieco zanedba.To sa ale pekne doktor pomylil? 😉

lienka55
27. feb 2009

Myslela som to teda tak,ze dufam,ze to nijak neohrozi baby. 😉

sticker
27. feb 2009

Teda 😕 😕 😕 To sa ale riadne "kopli" 😠 . Tiež dúfam, že budú obe v poriadku. Daj vedieť, Marcelka potom 🙂

marsela77
27. feb 2009

ja neviem mne sa to až tak nezdá, ved aj na 3D jej dal termín 21.2. kdohovie kde je pravda 😕
no hlavne aby boli obe v poriadku...
ked budem niečo vedieť napíšem. My ideme zajtra na kontrolu tak ju behnem pozrieť 😉

amatula
27. feb 2009

podla mna je to ok keby uz tolko prenasala nastali by tazkosti s plodovou vodou......z toho si nic nerobte
ja som podala tehu knizky rodila v 38tt a v porodnici mi pisali ze 40tt.tak co.....
marsela nevies koho ma dokiho???????????????

marsela77
27. feb 2009

amatula neviem,ale písala že jej to vyrátal walenfels, ale koho má na odd neviem...ale spomínala, že jankovský ide na dovolenku,zajtra povyzvedám, ak sa bude dať 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre