• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

23. novembra 2016 
No ja bývam priamo v NMnV :slight_smile:
Clarissa má pokazený comp, ale keby rodí, tak sú tu nejaké informátorky :slight_smile:
A Marcelka....no neviem.....Snáď jej manžel dá vedieť, keby niečo.
28. feb 2009 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som priamo z TN... neviem kde su baby, odkedy som sla rodit o nikom neviem :(
28. feb 2009 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :grinning: tak ešte sme doma,ale už mám slabé kontrakcie,takže uvidíme čo z toho bude,Dr.povedal že sa možno ešte dnes uvidíme....ja tomu moc neverím :fearful: ale keby nič tak v utorok nastupujem na vyvolávačku :pensive:

Simka moc gratulujem:slight_smile:
Ináč mám krásny zážitok :slight_smile: kým mi natáčali ctg,tak porodila baba, ktorá prišla zarovno nami do nemocnice,taká rýchlovka :dizzy_face: a ked som počula malé plakať až mi srdce stislo,že aj chceeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. feb 2009 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte macka tak ty si este doma bodaj by to bolo uz dnes :wink: nech da potom tm vediet
28. feb 2009 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenca dik,keby si mala pravdu :wink: :slight_smile: jasné že dáme vedieť :wink:
28. feb 2009 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Marcelka aj Ti dal "hmat" :sweat_smile: Možno malinká počula to bábätko a povedala si, že aj ona už pôjde von.... :slight_smile: :wink:
Nevieš, čo je s Clarissou ?
28. feb 2009 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Myslím že hmat mi nedal,aspoň mi to nepovedal :fearful: No ja by som nebola proti,keby už išla :grinning:
clarissa je na tom zatial asi o.k. máme dohodu,že keby niečo píše sms,tak asi nič zatial,lebo nepísala a inak má PC v oprave
28. feb 2009 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A ako sa cítiš, keď máš tie slabé kontrakcie? Asi sa už moc tešíš, takže ani bolesť nevnímaš..... Bojíš sa?
Teda mňa začala chytať mierna panika, keď som mala tie bolesti 8 hodín a sestrička mi povedala,že choďte spať, to nič nie je... :sweat_smile: Joj,naozaj buď rada, že si doma a nemusíš tam ležať..... Inak, tá teplá sprcha je fakt super. Mne povedali, že keď ma to neprestane v sprche bolieť, tak je to pôrod - dve hodiny som tam stále - o polnoci sama a fakt ma chytalo zúfalstvo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2009 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja ani neviem,bruško mi tvrdne,ale nie je to zatial bolestivé ani nejako pravidelné :fearful: Aj som si dala horúcu sprchu,tak uvidím či sa niečo zmení...
doma je len doma :wink:
28. feb 2009 o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. :slight_smile:
Simka gratulujeeeem :wink: Zelam vela zdravicka a mliecka :slight_smile:
Marsella tak konecne sa "lady pohli"? :dizzy_face: To by bolo super. Ja si velmi zelam aby ste uz mali aj s Clarissou babatka pri sebe :wink:
Clarissa slubila ze keby nieco tak napise sms. Takze iste Vas budem informovat keby cosi :slight_smile: Hned ako mi to Karinka dovoli :dizzy_face:
28. feb 2009 o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Sue no myslím že najneskôr v utorok,stredu už budeme mať baby pri sebe :wink: ale nebolo by zlé aj skôr :slight_smile: :dizzy_face:
Inak Karinka je krásna a vy ste aký hrdí rodičia :wink:
28. feb 2009 o 18:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To teda sme. Je to uzastny pocit. Zrazu sa nam zmenil zivot a vsetko sa toci iba okolo Karinky :dizzy_face:
Moj manzel je z nej uplne na mäko a velmi mi pomaha stale. Bez neho by som to nezvladla asi :sweat_smile:
Ved za chvilku aj vy uvidite ake je to uzastneeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Takze najneskor v stredu cakam Vase sms!!!!!! :wink: Bude haluz ked budete rodit naraz :grinning:
28. feb 2009 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby tak ma napadlo odrodte a ked sa otepli a babulatka odrastu dáme sterko :wink: :slight_smile: v TN :grinning:

marsela dufam ze uz to je na isto a ziadny falosny poslickovia :wink:
28. feb 2009 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sue už sa na to nesmierne teším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a aj moj mužík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no ináč zatial to vyzerá, že budeme spolu rodiť,to bude švanda :grinning: :grinning: :grinning:

amatula to dúfam aj ja :grinning:
28. feb 2009 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
marsela ja som stale cakala, ze kedy ta v porodnici uvidim a ty nic :slight_smile: drzim palce a lahsi porod ako som mala ja :wink:
1. mar 2009 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To stretko by bolo super :wink: Niekde na slniecku :sunglasses:
Marsella ako???? Dufam ze uz nie si doma :slight_smile:
Ja zehlim :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vobec sa mi nechce. Tak som si odbehla za Vami :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2009 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sue tak kašli na žehlenie :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tiež čakám, kde je Marcelka, ale skôr tipujem, že si "odbehli" na nedeľný obed.....ale jasné, že by bolo lepšie, keby je v pôrodnici :wink: :slight_smile:
Ja som dnes umyla okná, ale iba z vnútornej strany. Potrebovali by aj z vonkajšej, ale to ešte nejaký týždeň počká :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mladšia spí a staršiu som šupla k babine. Je to len o poschodie nižšie, tak nie je moc ďaleko...a idem si dať kávu, lebo to slniečko ma normálne uspáva
1. mar 2009 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
simka no nechceli ma tam :wink: a dakujem :wink:

Sue som domka :confounded: po tej sprche sa to akosi upokojilo...no nič,ja hovorím že utorok to istí :pensive:
1. mar 2009 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som tu :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2009 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tebe sa musí neskutočne štikútať :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2009 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to skôr malej ... :confounded: :grinning:
1. mar 2009 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak nech sa jej len štikúta......a ide pekne von :slight_smile: Takže nekoniec predsa len marcové :dizzy_face: Marec a apríl sú najkrajšie mesiace - teda aspoň pre mňa :sweat_smile: :grinning: :wink:
1. mar 2009 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved marec sa aj mne páči :dizzy_face: to už tak trochu dýcha jarou :dizzy_face:
1. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No jarou...ale aj jarnou únavou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Trochu som ju premohla a umývala som o dušu, ešte povrchovo spracem a keď sa Julka zobudí pôjdeme sa vyvetrať. Vonku sa bude Julke aj lepšie dýchať
Ahojky zatiaľ :slight_smile:
1. mar 2009 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A ja si idem veru zdriemnuť :wink: ahoj :grinning: a peknú prechádzku
1. mar 2009 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marsi, len si pekne pospi kym este nerodis :slight_smile: mne sice mala nastastie prespi skoro celu noc, ale v nemocnici boli aj mamicky, kt. deti plakali deti aj nonstop... tak som si naucila malu tak, ze ju budim kazde 2hodiny a v noci sa mi zobudi iba raz... napapat a znova buvat :slight_smile:
1. mar 2009 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby celi den som bola prec a dufala ze vy uz orodili :grinning:

a vy nic??????????,, :confused: :confused: :fearful: co to co to :slight_smile:
1. mar 2009 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
clarissa je oddnes v nemocnici,zajtra už budú vyvolávať,tak jej držte palce :dizzy_face:
Ja nastupujem zajtra a ešte neviem kedy začnú vyvolávať,ale určite vám dáme vedieť po mm alebo sue :wink:
Tak nan nás myslite a držte palce :grinning: :grinning: :grinning: Dakujeme :grinning:
2. mar 2009 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Macka tak na vas myslime ale ked tam zajtra ostanes na druhy den budu s tebou nieco robit , drzte a dajte o sebe vediet :wink: :wink: :wink:
2. mar 2009 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenca dakujeme,ja si tiež myslím že až v stredu budú so mnou niečo robiť :confounded: ale ved jeden deň už hore dole,uvidíme :wink:
2. mar 2009 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok