Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

s.i.m.k.a1
2. mar 2009

ahoj marsi, no tak to je super 🙂🙂 drzte sa a nech uz to mate za sebou 🙂🙂🙂
PS: Drzim palce na dobreho porodnika 🙂

adkag
2. mar 2009

ahojte, ja som dnes prisla z tn porodnice, tusim som niektore babenky riadne predbehla,kedze termin som mala az 8. marca 🙂 .
ak mate nejake otazky ohladne porodnice tak skuste napisat,ak budem vediet,tak odpoviem 🙂 .

s.i.m.k.a1
2. mar 2009

adkag ahoj, ty si prisla dnes z porodnice?? ja som prisla v sobotu, mozno sme sa aj videli 🙂

adkag
2. mar 2009

ahoj simka, mozno sme sa videli,ja som lezala na tej uplne krajnej izbe c. 11. Ako Lilly? pekne papa a spinka? nasa mala tam dost preplakala, na striedacku s babom co sme boli spolu na izbe tak som unavena jak kon.

sticker
2. mar 2009

Marcelka, tak moc, moc držím palce 🙂 Nech si Ťa tam už nechajú....veď to tiež nie je dobré stále tam behať 😒 A samozrejme aj Clarisse držím 🙂 😉

s.i.m.k.a1
2. mar 2009

adkag ja som bola na izbe c. 13 🙂 mala papa az moc 🙂 a je to uplny spachtosko 🙂 🙂

s.i.m.k.a1
2. mar 2009

adi, ja som bola 2dni na izbe tiez s babou, kt. mala chlapceka, kt. neustale plackal... vo dne, v noci... v kuse. bolo to nieco strasne... tak ta viem pochopit 🙂

marsela77
2. mar 2009

simka dakujeme 😉
sticker už si ma tam nechajú,idem normálne na príjem a vyvolávačka 😝 a dakujeme odkážem zajtra aj clarisse 😉

marsela77
2. mar 2009

tak sa s vami lúčim,idem sa ešte povenovať mm a skontrolovať či máme všetko 😝
mm vám dá potom vedieť že čo a ako 😉
Tak držte palce,nech to máme rýchlo za sebou....dakujeme 😵 😵 😵

lenca13
2. mar 2009

Tak sa zajtra drzte a nech nam tm da presne info 🙂 🙂 🙂

amatula
2. mar 2009

drzime palce 😉 a uz len spravy o miminkach 🙂 ziadne take ze este nic...!

Adkag gratulujem k Natalke 🙂 vám to vyslo máte párik 🙂

lienka55
2. mar 2009

Ahojte maminy a maminy cakatelky 🙂 ,
ja som nemala teraz 3dni PC a teraz ziram,ze ake novinky.

simka gratulujem,prajem vela zdravicka a to ostatne pride.
adkag tiez vela zdravicka a trpezlivosti.
marsela a clarissa drzim place aby dopadlo vsetko co najlepsie a najrychlejsie.Budem na vas mysliet.

lienka55
2. mar 2009

simka a co sa stalo preco si mala tazky porod?Vyvolavali ti ho?Moc si si vytrpela?

marsela77
3. mar 2009

Caute zenske, tu mm marsely77 😎

Tak manzelka je uz v nemocnici, dostala hmat a ak nic, tak zajtra rano vyvolavacka ... 😖
Clarissa dostala dnes vyvolavacku a rozchadza bolesti, tak hadam to dnes bude ...

Obe Vas pozdravuju ... 😀 😉 😀

sticker
3. mar 2009

Ahojky "tatinko" 😀 Moc, moc pozdravujeme a držíme palčeky...... 😉

sticker
3. mar 2009

Tak im to nakoniec vyšlo to stretko v pôrodnici 😀

amatula
3. mar 2009

super super tatinko 🙂 teda coskoro tatinko 😀

drzíme palce 😉

marsela77
3. mar 2009

vdaka holky 😀

hi sticker 😉 posluchas? 😎

lienka55
3. mar 2009

Ahoj buduci teda uz coskoro tatino 😀 ,
pozdravujeme maminy a myslime na ne a drzime palce aj na nohach 😀 .

sticker
3. mar 2009

Hi, kedy som ja neposlúchala? 😠 😠 😀 😀 😀 Máš IPčko 🙂

s.i.m.k.a1
3. mar 2009

ahoj lienka🙂
no sla som do nemocnice s pravidelnymi bolestami v nedelu o pol siestej rano... bolesti som mala od stvrtku od rana, tak si vies predstavit, od stvrtku som nespala... prisla som, otvorena na pol cm, doktor ma poslal na izbu na porodnici... ani po 3kontrolach som sa dalej neotvarala tak ma dali poobede na oddelenie. Tam som stravila jednu noc, preplakala som ju ako mala, ale tie bolesti niekolko dni v kuse, stale horsie a horsie... v pondelok sa im konecne podarilo rozbehnut mi porod. Ked som bola na 3cm, sla som opat na porodnicu, na vzdycharen. Tam som bola asi do 16:00hod, ked dr. povedal po kontrole, ze som na 5cm a mozem ist na porodnu salu - oranzovu izbu. Bola som stastna, ze sa to nejako pohlo, konecne budem mat moje dietatko!! No nastali komplikacie a prestala som sa otvarat ked som bola na 8cm. Dr. zufaly, cakali sme dlho a ono to nic! Tak ze to inak nevidi, iba na cisarsky, ze ide zavolat primarovi, ze co a ako... dosiel Lintner, bez slova mi zacal cosi robit... potom len tlacte, tlacte, ja som myslela, ze uz rodim a ono nic... nakoniec hovori doktorovi ze mozeme ist rodit :D za 3min bola mala vonku. Po porode som mala prasknutu cievku, co mi musel dr. cele rozrezat a zasit, nehovorim o nastrihavani. Nastastie pri tejto casti som uz spala v narkoze, kt. mi vybavil otec. Malu som videla az na druhy den rano, ale nechceli mi ju nechat... vraj som stratila vela krvi a pojdem na transfuziu... nastastie mi ju nedali (transfuziu), ale malu mi 2dni nechceli nechat pri mne, ale ja som si to vydobila 🙂 ale to vsetko stalo za to, ked sa pozrem tomu anjelikovi do tvaricky 🙂

marsela77
3. mar 2009

IPčko ?!? 😨 co to je?

amatula
3. mar 2009

simka chudiatko,je mi luto ze si si tolko vytrpela 😔aspom ze ta minula ta transfuzka,,,,, ja som mala podobny prvy porod a nerada nam spominam ☹ len na ten druhy...je to blbe lebo sa moc potom netesis a pred druhym porodom som bola uplne v koncoch.....nastastie ten mi to vsetko vynahradil......

hlavne ze uz ste ok drzim palce nech uz sa máte len dobre 😉

amatula
3. mar 2009

IPcko je interna posta 😀 😀 😀 😀 ako sa mas dobre bez tej zeny ked si tu IPckujes 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lienka55
3. mar 2009

Chudatko simka,tak to ti teda nezavidim,muselo to byt hrozne.A akotoze prisiel Lintner,ved tu baby spominali ze je riaditel?Co stale chodi k porodom?A kto ta okrem neho este rodil?A ako sa citis teraz je to lepsie?

To je sranda,ze sa nam tu ukazuje marsela a namiesto nej je za PC manzel 😀 😀 😀 😀 😀 .Nemas nieco nove o dievcatach? 😉

sticker
3. mar 2009

Jáááj, to je vedľa ikonky foťáku taká obálka....a zobrazí sa Ti to hore, pri Marcelkinom niku 🙂

s.i.m.k.a1
3. mar 2009

Lintner je sice riaditel, ale stale robi na gynekologicko-porodnickom. V nedelu rano ma prijimal dolu v ambulancii. Rodil ma MUDr. Ivan Walenfels, obidvom som im stasne vdacna, ze to tak skvele zvladli... Teraz sa citim uz ovela lepsie, len som trosku pomalsia a chodim stale ako kacica... po porode som sa totiz smykla takze som mala ete aj uraz... Dr. hovoril, ze nechape tomu, preco mladsie rodia tazsie, ze keby som mala o 10rokov viac, tak porod mam bez problemov... inac dnes mam narodky 🙂 18🙂 a malicka ma presne tyzden 🙂

lenca13
3. mar 2009

Ahojte tak konecne su obe v porodnici tak uz len cakat na dobre spravy 😉 vidim ze mame dobreho informatora 😀 😀 😀

sticker
3. mar 2009

Simi tak to Ti moc, moc blahoželám 😵 To je krásny vek....a veľmi dávny 😝 😀 Hlavne aby ste boli obe zdravučké a zažívali kopec krásnych chvíľ 🙂 😉

amatula
3. mar 2009

simka gratulujem 🙂 😉 😵 vsetko dobrééééééééééé a vela zdravia a stastia 😵

ja mam o 10 viac 😀 😀 🙄 🙄 skoda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre