Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

kikatko
14. mar 2009

ahoj, tak nadštandartná izba stojí 500SK za noc - to je 16,60 eura. a epiduralka 3000SK čo je 99, 53 eura. ceny su aktualne, bola som tam minulý týždeň

lubica33
15. mar 2009

dannynka, tak moja dcerka este nema celkom dva roky, az v maji, ale chape, ze coskoro k nam pribudne novy clen, vravi, ze sa tesi, ale este naozaj neviem povedat, ci to zvladneme bez ziarlivosti a ako si bezo mna poradia tyzden s tatinom...ja sa toho bojim viac nez mala a tatino!
baby, vy ste odvazne, co ste v pohode suhlasili s tym spinalom, ja asi budem tiez, len sa budem musiet riadne ukludnovat, aby som z toho nebola vyklepana!!! ale co, mozno sa mala este otoci do spravnej polohy!

dannynka
15. mar 2009

lubica-neboj,obavy mam trosku aj ja,ale ze ako to zvladnem byt bez malej......ale zvladli ine budem muset zvladnut aj ja ved si pojdem pre noveho clena rodiny 😵 😵 😵 a asi to bude aj prekvapko kedze stale nevieme co cakame kedze mimi sa nechce ukazat,a veru zatial ani neviem ako je otocene kedze na poslednej poradni mki sono nerobil tak snad na dalsej spravi 😅

miriamkac
15. mar 2009

lubica, dannynka drzim palceky a o dcerky sa nebojte, uvidite ako to zvladnu....u nas to tiez tak bolo...ja som revala viac ako moja dcera ☹ ....ale nakoniec to tatino s babkou zvladli na jednotku a dokonca nam vsetko pripravili na prichod domov. 😉

dannynka
15. mar 2009

miriamkac-veru doma bude urcite vsetko oki,to len ja budem stresovat 😅 😅 😅

evipa
16. mar 2009

Chcela som sa spýtať, či nemá niektorá z vás termín v júli. Ja by som tiež chcela ísť rodiť do Trenčína a veľmi vám všetkým chcem poďakovať za všetky informácie o pôrodnici.

meggietn
16. mar 2009

lubica33 : spinalka je uplne v pohode, zážitok na celý život 😎

meggietn
16. mar 2009

kikatko: to som nevedela že v Tn nemocnici je aj nadštandartná izba a epi bola zdarma minulý rok 😅

dominka11
16. mar 2009

meggie: robili ju v decembri.

kikatko
16. mar 2009

ahoj, nadštandartná izba je nová- funguje iba od januára tohto roku.epi sa platí ak o nu požiada pacientka sama. v prípade potreby či nutnosti- ak rozhodne lekár je zadarmo

lubica33
16. mar 2009

meggie, tak dik, iste to bude zazitok, aj pre lekarov, lebo sa im tam zlozim, dufam, ze budu so mnou komunikovat a nebudem musiet mysliet na to, ze mam otvorene brucho a niekto sa mi tak hrabe!!! Fuuuuj, ale som hnusna! 😉
Aaa tak hadam, ze ked to tolko bab zvladlo, prezijeme to aj my, a ved co by clovek neurobil pre svoje dieta, vsak?
dannynka, a co chcete, dievcatko alebo chlapceka? Moj muz chcel pre zmenu chlapca, aby mal partaka, ale ja som rada, ze budeme mat dve princezne, budu z nich lepsie kamaratky...

meggietn
16. mar 2009

lubica33 : je to taký zvláštny pocit ked sa ti hrabú vo vnútri brušnej dutiny, cítila som sa ako handrová bábika, nohy som cítila, ale inak nič, sem-tam nejaké poťahovanie a ako keby mi na hrudník odkladali nástoje...a ešte sa všetko odrážalo od svetla nadomnou,čiže som všetko videla...a s anesteziologičkou sme si pokecali 😀

dannynka
16. mar 2009

lubica-mne je jedno co bude hlavne aby bolo zdravucke 😵 ,ale manzel by radsej dievcatko aby sme na neho boli 3-baby 😀 😀 😀

kala12
16. mar 2009

Ahojte baby, tak uz to mame aj my za sebou. Nakoniec som rodila v Tn, l to bola taka rychlovka, ze o 17.15 sme este boli na kruhaci pri keramoprojekte a maly sa narodil o 17.55,miery 3620 a 51 cm.

inak pre porovnanie so stavom spred dvoch rokov, tie sestricky na novorodeneckom su teraz super, dost sa ich tam pomenilo, je tam viac mladych bab, velmi zlate a ochotne. Ja som bola spokojna aj s porodom aj s pobytom. 🙂

lubica33
17. mar 2009

kala12, to si ako dokazala? mas recept na taky porod? gratulujem!

a vidis, kamoska rodila 3 tyzdne dozadu v TN a vraj sestricky na novorodeneckom nic moc, vraj si k prvorodickam dovoluju, no proste jedna ze mala vysoke IQ...ale je fajn pocut pozitivne odozvy!!! tak dakujeme, je to povzbudzujuce!

Meggietn, aj moja prva dcerka je Laura!

🙂 ake caste meno, vsak?

meggietn
17. mar 2009

kala12: gratulujem a ticho závidím taký pôrod 😀

meggietn
17. mar 2009

lubica33 hej krásne meno aj mne sa hned páčilo 😀

lubica33
17. mar 2009

meggie, ktory lekar ta operoval? a su pri tom dvaja?

meggietn
17. mar 2009

lubica33 boli pri tom 2 ale ja fakt neviem ako sa volali boli takí mladunkí...fakt neviem ,ale rodil ma Paškala a Kaščák kontroloval, no ale potom sa to zvrtlo že ma museli robiť sekciou a to už tam boli tí dvaja doktori... 😕 nachystaní

lubica33
17. mar 2009

Lebo ja stale rozmyslam, ci si mam zajednat svojho lekara, kedze viem, ze je dobry, ale tu citam, ze v TN porodnici su vsetci lekari dobri...hadam pri tej sekcii nemaju co zvrzat! 😀

lubica33
17. mar 2009

meggie, neviem, ci si to tu este nepisala, ale preco si mala CS?

meggietn
17. mar 2009

lulubica33 : nemajú čo pokaziť, to sú všetko profesionáli 😎 ja som im dôverovala

meggietn
17. mar 2009

lubica33 rodila som 2 hodiny prirodzene už to vyzeralo že aj hádam porodím a malinká sa zasekla a pôrod nepostupoval a pán primár Kaščák usúdil že dalej to už nepojde a hned ma presunuli na operačnú sálu, nemala som ani predoperačné vyšetrena, ešte v rýchlosti mi brali krv, ...bolo to stresujúce pre mňa, ale ty máš plánovanú sekciu,že. 😉

marsela77
17. mar 2009

ahojte babulky 😀 dakujeme za gratulácie 😵
bližšie info:Dianka sa narodila s mierami 3700g a 51 cm,pôrod bol celkom rýchly aj mm ho stihol 😉
akurát maminka mala po pôrode komplikácie ☹ proste byť zdravotník je diagnóza 😒
no ale dúfam že najhoršie máme za sebou a už nás čakajú len samé radosti 😉
inak mm nestíhal podať info,lebo nám chystal velikánske prekvapenie- urobil nádhernú detskú izbu pre Dianku,až ma dojal k slzám.... 😵

lenca13
17. mar 2009

Macka este raz gratulacia a hlavne ze ste obidve v poriadu 🙂 tak tatino vas aspon pekne prekvapil snad ked sa pocasie umudri tak sa stretneme v meste 😉 drzte sa a Dianka je velmi pekne babetko

marsela77
17. mar 2009

lenca velmi dakujeme 😀 a to počasie by sa už veru mohlo umúdriť,zatial sa vetráme len na balkóne 😒

sticker
17. mar 2009

Jééééj Marcelka ahoj 🙂 😉 Tak ste to zvládli 😵 . Neboj, onedlho tu máme jar a budete stále vonku 🙂 A kojíte sa? Nech vám vydrží kojenie dlho, dlho, dlho 🙂

marsela77
17. mar 2009

Ahoj 😀 no zvládli 😝
zatial sa kojíme a dúfam že aj dlho budeme 😀 😀 😀 občas bojujeme,ale ved sa naučíme... 😵

s.i.m.k.a1
18. mar 2009

ahoj marsi 🙂 tak gratulujem moc!!! drzim palce s malickou 🙂 ta nasa sa skusa drzat hlavicku 🙂 neboj, za chvilku pojdete von ani nebudes vediet ako 🙂 aj nam to rychlo ubehlo. iba ma dost ubijalo, ze som bola stale zavreta doma. ale co koli malickej nespravis...

clarissa
18. mar 2009

ahojte baby,dakujem za gratulacie....no citim sa teraz uz fajn 😉 len ked mala zacne plakat,tak ja lamentujem ze co snou budeme robit 😀 a moja mamina sa stale na mne smeje,ze-no coze by ste robili,nakrmite ju a date ju spat 😅 inak je dobrunka,vcera cez den bola dost hore a bola taka mrzuta,ale co ma dostalo,ked sme ju okupali aj zabudl ze je hladna a zabuvala vpribeu minuty a v noci dospavala co cez den zameskAla takze mainka sa vytesuje s peknej noci 🙂

ahoj marsel,ako sa mame???pekna fotka 😉 a co Diduška,ako sa jej lubi doma??mi uz sme boli aj vonku sobotu nachvilu 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre