• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

23. novembra 2016 
ahojte :slight_smile:

lubica ty uz si asi v porodnici ked ta tu niet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. apr 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dannynka--ajoj:slight_smile:

Inak fakt čo je s tou Lubicou?
3. apr 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si myslím že je v nemocke už ved už nie je daleko termín 10 mala nie?
3. apr 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru tusim bud 10-teho alebo 14-nasteho...ale tiez si myslim ze ked sa neozyva uz asi bude tam..skoda ze sme si telefonne cisla nevymenili :sweat_smile:

inak chym-nic si si nevsimla? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mam nieco nove v pase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej super:slight_smile:micka gratulujem:slight_smile:parádička chceli ste kluka nie?!
3. apr 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chym-nam to bolo v podstate jedno hlavne nech je zdravucke a teda zatial je vsetko oki,aj prietoky dopadli ok.... :wink:

oki idem ja do mhajan,pa pa
3. apr 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dannynka gratulujem k pariku :dizzy_face: - vzdy som tuzila mat parik a dost, ale....nestazujem si :grinning:
3. apr 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super sa teškám s tebou:slight_smile:

Aj ja idem cicka dobrú nocku Vám prajem:slight_smile:
3. apr 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dannynka tak to je superky,vyslo vam to!!! :slight_smile: Aj ja by som to tak chcela.
Ale musela si byt v riadnom ocakavani ze co to bude,ked ti to vlastne zistili az teraz?Ja osobne by som to nevydrzala nedat si zistit ze co to bude? :wink:
4. apr 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jee, Giza cau, no kde Ta clovek nenajde!
Pozrela som Tvoj pas a bolo mi to nejake povedome, podla fotky by som Ta normalne nespoznala.. :slight_smile:
Chystas sa na dalsie tehulkovanie?
4. apr 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem,len aby som nakoniec nesla s porodnice s dievcatkom iste to bude na 100pro az ked budem drzat mimi na rukach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

lienka-my sme chceli od zaciatku vediet ale mimi sa schovavalo.....a na 4D sono ist mi prislo zbytocne vyhodene peniaze,kedze je mimi oki :wink: ,a tak som sa na to spytala teraz dr na prietokoch a ten povedal ze asi chlapcek... :dizzy_face: :grinning:
4. apr 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubica uz asi vazne porodila ked sa tu nehlasi :wink: som veru zvedava na info co a ako v porodnici :sweat_smile: :wink:
5. apr 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky!!!Dannynka, mala si pravdu, mam to za sebou, 1.4. o 1.54h po 12h od prvych kontrakcii sa nam narodila spontannym porodom Adelka, 3250g a 48cm, velky hlados, mam co robit, aby som ju nakojila!!! Malo mlieka stale!!! :cry: A vy ako? Ako po kontrolach?Inak, porodny personal skvely, vlastne som prisla uz uplne otvorena do porodnice, ale az o hodinu a pol bola mala na svete, neboli tlaky na konecnik...ale podarilo sa...Rodil ma Sucansky, velmi sympaticky a mily, ale cele to v podstate odrodila porodna asistentka.
Vsetci boli fajn, sestry aj doktori...takze sa nebojte a rodte!!!
6. apr 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj baby ako sa tesim s vami,ze mate zdrave deticky a nebojite sa porodu.ja chcem mat este jedno babo,ale sa bojim,lebo malu som rodila cisarskym tak sa bojim,ze ked budem mat druhe tak uz to mojde normalnou cestou :fearful:
6. apr 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej lubica gratulujem moooc k dcerke,vela zdravicka Vam obom prajeme a neboj mliecko sa rozbehne,drzim palceky :slight_smile: :wink:
u mna nove iba to ze uz asi vieme co cakame :dizzy_face: ,a som rada ze si bola spokojna v porodnici,hned som kludnejsia...ozaj aj mna prvykrat rodil sucansky a bol v pohode :wink:
6. apr 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi srdecne gratulujeme,prajeme vela zdravicka,trpezlivosti a radosti.Krasny datum narodenia. :grinning:
Zmen si to aj v pase,ze uz mas dve deturence. :wink:
6. apr 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme, zienky,

Dannynka, co cakate? Dievcatko ci chlapca? Ako sa citis?

Lienka, dobry napad s tym pasom, vdaka...mala sa poponahlala na svet, aby stihla ten specialny datum!

Lulu, aj ja som mala prvu dcerku cisarskym pre nepostupujuci porod a vidis, druha sa podarila normal cestou, i ked to vyzeralo pri tlaceni vselijako, hlavicka nie a nie zist dolu...ale vyslo to, tak sa neboj! A rana ma pri kontrakciach vobec nebolela!
7. apr 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubica-mam to v pase napisane chlapca :slight_smile: :wink: citim sa tak vselijako,chvilku dobre chvilku horsie ale uz to mamza par tak nejako vydrzime :wink:
7. apr 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, inak vsetky izby boli plne, bolo 19 babatiek na izbach plus nejake v inkubatoroch...vela sa rodi, ja som sice bola na porodnych salach sama, ale lezala so mnou kocka, ktora takmer odrodila mimo saly, vsetky tri boli obsadene, lekar a sestricky len len ze sa stihali o rodicky postarat!
7. apr 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi,co je nejaky boom :grinning: ked sa tolko rodi a nestihaju?To musi byt sila skoro porodit na chodbe.
7. apr 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubica-no tiez som pocula ze je vela tehuliek....uvidime ci aj ja nebudem rodit na chodbe :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. apr 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hehe, nejaka postel sa pre kazdu najde, neboj, dannynka a ostatne tehulky, ale rodia silne rocniky, takze aj deti je viac..................
:frowning2: nezohnala som Tn noviny, nemali v stanku, mam tam odfotenu Adelku! skusim zajtra...
Este musim pochvalit aj sestricky z novorodeneckeho, lebo sestricky citaju veci na internete, tak aby neboli smutne, lebo sa o nas celkom dobre starali :wink: a veru boli ovela milsie ako tie, co som spoznala v porodnici Trstena...
7. apr 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubica-oki,tak ako pises nemam sa coho obavat... :wink: ,uz len aby to na mna prislo :sweat_smile: :sweat_smile:
Vidis tak trencianky zajtra kpim a pokocham sa tvojou malinkou :slight_smile:
7. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi a zmen si pas.....uz niesi tehulka a mas dve deticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste kto? :sweat_smile:
8. apr 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dannynka ako sa mas,nieco nove?Dominik,kopka?
8. apr 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile:)

Jej Lubica--Tak mi sme mali oredsa pravdu s Dannynkou sme si nateba mysleli cicka:slight_smile:Srdečne Gratulujem Všetko len to najlepšie... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. apr 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka-zatial ani nie,asi sa mu v brusku paci :sweat_smile: ,najblizsia poradna v utorok po velkej noci tak uvidime co nam povie dr. :wink: ale uz neda mamine spavat...to su teda noci :unamused: :sweat_smile: uz aby bol tu :wink:
9. apr 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubica gratulujem, na akej izbe si rodila?? ja na oranzovej. ja ked som sla rodit, tak som si mohla z tych troch izieb vybrat ze na ktoru chcem ist...
9. apr 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok