Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

mami.sk
20. apr 2009

no to spravanie buducich mamiciek 😝
ja sa riadim tym, ze ked sa slusne spravam ja k niekomu / ci je to v nemocnici , na urade, v praci atd/ tak sa ku mne bude aj druha strana slusne spravat. a zatial mi to vzdy vyslo a nemala som ziadny problem😉
a ked niekedy citam prispevky niektorych bab tak sa ani necudujem ze sa k nim personal sprava tak ako sa sprava 😒 / jasne ze sa stane ze su aj lekari aj sestricky niekedy neprijemni , no kazdy sme nejaky, nie?/
drzim palce aby ste mali prijemne pacientky a pohodovu pracu 😉

dannynka
20. apr 2009

martinano no mne ani tepla sprcha nepomaha.... 😅 ale aj tak budem skusat,dakujem za radu 😉

martinano
20. apr 2009

danny ta sprcha nezaberie hned, to sa musi pomaly rozbehnut, ver mi podbrusko a krize niekolko krat denne na buducej poradni to uz bude vyzerat inak.ver mi.
drzim palce
mami kazdy je nejaky

dannynka
20. apr 2009

martinano-no bodaj by si mala pravdu,kedze buduca poradna je uz par dni po mojom oficialnom termine 😅

s.i.m.k.a1
20. apr 2009

martinano ja to chapem tiez, pri mne sa vystriedali tri zmeny a nastastie boli fajn, ale ked ma tie prve poslali do sprchy skakat na fitloptu som ich skoro niekam poslala... bo to bola ete nenormalnejsia bolest ako normalne. mne ta sprcha vobec nerobila dobre ale stale ma tam posielali. ale bola som ticho. to kamoska hovorila, ze ich poslala "niekam" ked ju poslali do sprchy na loptu... ja by som si to nedovolila.

ivella
21. apr 2009

No mne sprcha teda iez vobec nepomohla,ledva som sa v nej udrzala na nohach...ale len sa ma spytali ci som uz bola v sprche,povedali co este mozem a hotovo.Nikto mi nic nevravel,aj ked som vracala(boze-to bol pre mna trapas,to sa mi nestalo este nikdy,ani v prvom trimestri)...vtedy len sestra povedala,ze sa nic nedeje,poslu upratovacku a bolo.
Ale dost mi pomohlo ze som rodil na Annu a jednej som to videla na vizitk,tak som jej popriala a to ste mali vidiet aka bola poom milaaa 😀 😀

mami.sk
21. apr 2009

mne sprcha naopak velmi pomahala 😉
bola som v nemicnici uz od pondelka a Terezka sa narodila v piatok 😉
aj ked mi porod vyvolavali ,chcela som byt do Vianoc doma tak som bola vo stvrtok / ako mi urobili ten Hamiltonov hmat 😒 / skoro cely cas v sprche a fakt to bolo super 😉
ale ta fitlopta to bolo asi 20 min predtym ako sa mala narodila a to bolo uz hrozne bolestive 😝
no ja som sa velmi tesila kedy sa uz narodi a cele tehu som to tak brala ze porod prezili miliony zien tak ho prezijem aj ja 😉
pozitivne myslenie mi velmi pomohlo a vobec som sa porodu nebala 😀
kamosky mi tvrdili ze som divna a ze to preto ze neviem do coho idem 😀 😀 😀

martinano
21. apr 2009

ivella to bola nasa hanula naj sestricka 😉
a fakt sa to tesne pred porodom stava z toho si nemusis nic robit, pri zachadzani branky 😉

ivella
21. apr 2009

marti-mozes mi vysvetlit ten pojem?myslela som ze mi bolo tak zle z nejakej injekcie co do mna pichali(nie epi)do zadku alebo boku,uz presne neviem...stala sa mi nehoda trikrat,bola som z toho taka vysilena,vobec som uz nevladala tlacit,myslela som ze porodim ustami...dr.si uz so mnou chvilami nevedel rady 😨

lienka55
21. apr 2009

Mne tiez sprcha velmi pomohla a fit lopta bola tiez super. 😉

dannynka
21. apr 2009

lubica si sa dlho neozvala ako sa mate? 🙂

martinano
21. apr 2009

ahojte
ivella nebolo to z tej injekcie,ale aj tak to suvisi.myslim,ze ti pichli nieco na uvolnenie ako buscopan.to zajdenie, hlavicka sa tlaci z maternice predstav si to ako ked si obliekas rolak a natahuje sa ti cez hlavu a ked uz ho mas obleceny a na krku,tak to je zajdenie. navlecie sa krcok cez hlavicku.a vtedy byva niektorym zenam zle a to sposobuju hormony,ktore sa vypplavuju.dalo sa to takto pochopit ako som to vysvetlila?

giza
22. apr 2009

uuuf..konecne som sa dostala az sem a precitala som si co to...

ja iba dodam pre ukludnenie ivelly:
naozaj sa niet za co hanbit (tak ako pise martinano), stava sa to a nie jednej. Ak by sa niektorej este stalo, tak v kazdom pripade si treba iba pomysliet,(obratit na pozitivum), ze uz sa to deje preto, ze ste blizko pri konci a kazdu chvilku mozete uvidiet svoje dietatko, ....ale nezavidim...no pri porodoch sa stava vselico za co sa mozeme hanbit, keby sme to urobili "pri plnom vedomi" a nie pri porode.. 😉 ...

ivella
23. apr 2009

Ahoj,vsetci...ano,pochopila som to,diky 😅

chymenitta33
23. apr 2009

Ahojte kočenky🙂

Danka si ešte Two in One 🙂 ???

dannynka
23. apr 2009

chym-jasne 😅 😀 😀 😀

chymenitta33
23. apr 2009

Ty brdko a Dominiček nič nehlási sa na svet?? už by aj mohol však.. 😉

dannynka
23. apr 2009

no zatial ee ale uz by mohol.... 😒 ale jemu sa u mna asi paci a je mu tam dobre preto sa mu nechce 😀

chymenitta33
23. apr 2009

No isto mu je tam dobručko🙂

dannynka
23. apr 2009

len uz by mohol von,asi poviem manzelovi nech mu dohovorí 😀 😀 😀 😀

dannynka
24. apr 2009

tak mi dnes cakame a na porod to zatial u mna nevyzera... 😀 😀 😀 😀

lubica33
25. apr 2009

ahojte kocky, dlho som tu nebola, aj mi to chybalo, ved mi internet nefungoval vyse tyzdna, ale aj tak ledva stiham ist...malinka dava zabrat...cim dalej tym menej spi!!!
dannynka, odpadavam, ty zas prenasas? ste velki? kedy pojdes vyvolavat? este to neplanuju? ale neboj, ono to niekedy na porod nevyzera ani par hodin pred nim, ako v mojom pripade...tak este pobehaj po schodoch a daj zas teplu vanu a vela sexu, ak vladzes! hehe, ja teda nemozem este ani teraz 😀
ale aj oddychuj, lebo potom uz nebudes vylihovat!!!

dannynka
25. apr 2009

jeeej lubi,a ja ze co je s Tebou 😀 a ty si bola bez netu 😒 ale som rada ze si sa ozvala 😉
Ano ako vidis prenasam,aj ked by som bola najradsej keby uz mimi bolo tu,ale jemu sa nechce,tak pondelok ma caka poradna ked neporodim takze az po poradni budem mudrejsia co sa tyka info 😅
A co sa tyka pomahania mimi na svet,na mna asi neplati nic a to doslova a do pismenka....zase to vidim na vyvolanie,co uz ked sa mimimu u mna tak paci 😅
A Vy sa mate ako?Malinka poslucha?A oprav si pas,bo tam ti vypisuje ze si v 44-tt 😀 😀 😀

lienka55
26. apr 2009

dannynka prave som to chcela Lubke povedat,ze nech si opravi pas. 😀 😀 😀
Tak drzim palce nech sa ti to konecne rozbehne. 😉

dannynka
26. apr 2009

lienka- 😀 😀

lubica33
27. apr 2009

Baby, taketo nepodstatne veci riesite 🙂 , ved nemam cas!!! Ale tak diky, a ty dannynka sa snaz! Inak, vy sa s Gabikou dost na seba podobate, ze?

dannynka
27. apr 2009

lubica-chceme vidiet ako ti dietatko rastie 😀 😀 😀 😀 😀

a co sa tyka GAbiky ano,kazdy vraví zeje do našej "fajty" 😀 😀 😀 😀

chymenitta33
28. apr 2009

Dannynka--ty ideš dnes do nemocky, však? tak ti držím palčeky aby drobátko moc netrápilo a nech ste zdravučkí.

meggi
28. apr 2009

Ahojte,
som rada, že Vám môžem oznamiť super správičku - Dannynke sa dnes o 16:06 narodil Dominik.
Miery: 52cm, 3 750g... Prajem veľa zdravíčka a hlavne veľa mliečka... Teším sa už na fotečky - babička ževraj nahodí 😉

chymenitta33
28. apr 2009

Ahojte🙂

Dannynka No super GRATULUJEM s celého srdiečka sa teškám🙂Prajem veľa zdravíčka, a vela mliečka🙂
Krásne miery🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre