Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

jajka78
28. aug 2008

ahojte, potrebujem surne informaciu!!! neviete kto zastupuje buduci tyzden doktora Kockovskeho? tento tyzden Chlapecka a buduci? mam termin 30.8. A chlapecka mi povedal ze ma buduci tyzden nevezme, a pritom kockovsky mi povedal zeby mal on, mam nervy, netusim co terza spravit. Kockovsky ma dovolenku do 6.9. a neviem kam mam ist. Nemal by to byt Fedornak? dakujem

katulka2709
29. aug 2008

Jajka skus Fedornaka ten by ta mal zobrat 😉 nemal by to byt problem, ked nie tak chod rovno do nemocnice tam sa ta ujme neaky doktor na prime. Ja ked som mala termin tak ma uz Kockovsky poslal do nemocnice keby som mala akekolvek priznaky alebo problemy, su tam super doktory, drzim palce 🙂

amatula
30. aug 2008

ahojte ja som rodila dvakrat v TN.prvy bol otras tri roky som nadavala 😠 ,na personal a az pri druhom som zistila ze si za to mozem sama.druhy bol nadhera,trval par minut ale bolo to 🙂 🙂 🙂 !myslim ze na to sa neda velmi pripravovat ani si nic vybavovat.treba pocuvat sestri a mudr.a de to...drzim palce vsetkym ktore to caka 😅

mata35
6. sep 2008

ahojte, ja sa práve v pondelok chystám na príjem do nemocnice, viete mi poradiť, ktorý lekár je dobrý? Alebo to mám nechať na náhodu, kto tam bude. Moc ich až tak nepoznám, každá rada dobrá. Ďakujem

amatula
6. sep 2008

ahoj mata35. v Trencine su vsetci OK!bola som tam viackrat,mam odskusanych takmer vsetkych lekarov a nemozem si stazovat,myslim ze si robia dobre svoj pracu.mozem sa spytat kvoli comu tam ides a ti to neva...

mata35
7. sep 2008

Ďakujem, idem rodiť. Mám po termíne a v pondelok tam zostávam.

lienka55
7. sep 2008

Ahoj mata35,
kedze uz v pondelok nastupujes,myslim si ze je neskoro si niekoho zajednavat,to si mala urobit skor.Ale ja si tiez myslim ze su tam vsetci lekari super,tak to nechaj na nahodu.Aj ked ja som mala vopred dohodnuteho lekara.Drzim palce aby vsetko dopadlo dobre a daj vediet ako si dopadla a aky bol porod. 😉

mata35
7. sep 2008

Ďakujem, ja poznám iba MUDr. Jankovského, aký je on?

amatula
7. sep 2008

ahoj mata,myslim ze kazdy lekar sa o teba dobre postara aj sestra ktora je mozno dvolezitejsia,lekar ta len pozoruje a pride az ked pride ta chvila 😉nemas sa coho obavat....ci uz to bude ten ci ten...ja mam horsie skusenosti s novorodeneckym,tam su dost odmerany 😒 ale da sa vydrzat 😉 😉

lienka55
7. sep 2008

Mata35,tak to je uzasne ze prave jeho poznas,aj mna rodil, a on je ten nauzasnejsi lekar aky tam.Bol skvely,starostlivy hlavne citlivy.Dufam ze sa ti postasti a budes mat prave jeho pri porode.Ja by som bola rada keby som mala jeho tiez pri druhom porode niekedy v buducnosti. 🙂

mata35
7. sep 2008

Lienka, tak to som šťastná, za takú informáciu, hneď zajtra ráno sa s ním dohodnem, potom Vám napíšem.

dominka11
8. sep 2008

ahojte, kedže plánujeme, že manžel bude pri pôrode, chcem sa spýtať, či musí aj on navštevovať predpôrodnú prípravu. Mate niektorá s tým skusenosti ako to je v trenčianskej pôrodnici?

lienka55
8. sep 2008

Moj manzel nechodil na ziadnu predporodnu pripravu a ani nikto od neho pred porodom nepytal peniaze.Ale inak viem ze sa plati ak chces mat manzela pri porode.
Chces ist rodit do TN?

miriamkac
9. sep 2008

Ahojte
Dominika....neviem, ci to tak funguje stale, ale ked som bola ja v TN s malou (2,5 roka) Tak sme boli s manzelom jeden den na takom pripravnom kurze (trval asi cca 2 hod) a v ramci toho sme si pozreli aj porodne sali v nemocnici. Bola to super vec, lebo som vedela do coho pojdem... 😉 ...v cene toho kurzu bola aj pritomnost manzela pri porode. Aspon vtedy to tak fungovalo....Pri chlapcoch (isli cisarskym) bol manzel v nemocnici ale len mu ukazali chlapcov a isiel domov (vtedy sme neplatili nic.). Moj nazor: co ti na kurze povedia, v zasade to neplati (myslim o porode) 😝 ale super psychycky to pomohlo...aspon mne. 😉 a aj mojmu muzovi, ktory mal vacsi strach ako ja....

natsa
9. sep 2008

Ahojte.V oktobri mám termín pôrodu,nikde som sa však nedozvedela či budem mať bábetko pri sebe po pôrode,alebo mi ho budú nosiť na kojenie

lenka386
9. sep 2008

Ahoj Natsa!

Babatko ti ukazu na sale a po siestich hodinach ti ho donesu na izbu (teda ak bude vsetko v poriadku). Prvu noc, ak si chces odpocinut, ho mozes "odlozit" na novorodenecke a vozia ich potom cca o piatej rano. A potom ich mas stale pri sebe (samozrejme okrem vysetreni a pod). Ale kedykolvek sa mozes poradit, teda ja som mala dobre skusenosti so sestrickami, akurat ze tam mali dost frmol a vela deticiek..

dominka11
10. sep 2008

lienka: ano, chcela by som isť do Trenčína, mám tam rodičov. Skúsim tam teda radšej zavolať, že ako to teda je.

amatula
10. sep 2008

dominika ahoj.mozes si zavolat k porodu manzela a nemusis chodit na ziadnu pripravu.a neplati sa za to nic.ja som teda ani raz neplatila..... PS:porod vTn je super 🙂

natsa
11. sep 2008

Platí sa v Trenčianskej nemocnici za epidurálku 😉

mojkamirka
12. sep 2008

Och baby ako to tu čítam mám čoraz lepší pocit, že budem rodiť v Trenčíne, kedže som sa sem len teraz prisťahovala. Inak počula som, že v Trenčíne sa dá rodiť aj do vody, neviete čo je na tom pravdy a či sa za to platí?

augustovka
12. sep 2008

Mam na Vas jednu otazocku.Ma niektora z vas skusenosti s epiduralkou prave v Trencianskej nemocnici?dakujem

m.a.r.t.i.n.a
12. sep 2008

Ahoj kočky. Ja som povodne z Trenčína, ale od 99 žijem inde. Rodiť prídem ale sem, pretože na tN porodnicu sú dobré referencie a rodila tu aj pred dvoma týždňami moja sestra a mám tam aj spolužiaka porodníka. Inak za prítomnosť manžela pri porode sa platí 500,- Sk a za EPI myslím 3.000,- Sk.

lienka55
12. sep 2008

O tom ze sa da v Trencine rodit aj do vody pocujem prvy krat ale myslim ze nie.Najblizsie na okoli sa rodi do vody v Topolcanoch to viem na isto.
S epiduralkou nemam skusenost takze vam neporadim.A my sme naplatili nic za to ze muz bol pri porode.

vrn
15. sep 2008

Ahojte, tiez pochadzam z Trencina ale uz 5 rokov byvam v Nitre..... a uvazujem ze by som rodila v TN, mam tam aj rodicov, kamoska bola pred 3 rokmi spokojna a po precitani tejto temy mam tiez super pocit. Mozete mi prosim poslat kontakty na porodnu asistentku ktora vedie predporodny kurz v TN aby som sa mohla u nej informovat? S manzelom sme absolvovali pripravu na porod tu v NR. Chcela by som vidiet pred porodom aj salu, popytat sa na tu vanu co je na sale, ci moze byt so mnou manzel aj pocas 1.doby porodnej (v NR casto posielaju domov 😠 a volaju ho az na salu), ci im tecie tepla voda v sprche aj v noci a podobne pikosky.......... vopred dakujem 😎

m.a.r.t.i.n.a
16. sep 2008

Ahoj VRN !

Ja som tiež original 🙂 Trenčanka ale od svadby žijem v Nitre! 😵 Na nitriansku porodnicu som počula vela negatívnych referencií, takže budem rodiť tu v TN, mám termín za cca 3-4 týždne a už som u našich, keby to náhodou prišlo skor. Akurát dneska idem na exkurziu do porodnice, mám tam známeho porodníka, tak mi poukazuje kde čo je, nech viem do čoho idem...
A tých 500,-Sk za otca pri porode sa PLATÍ.

mojkamirka
16. sep 2008

Ahoj m.a.r.t.i.n.a
Potom daj vedieť čo si sa nového o porodnici dozvedela a ako to tam funguje. Moc moc ďakujem.

mojkamirka
16. sep 2008

Ahoj vrn

Tak tu je kontakt

Kurzy predpôrodnej prípravy
Meno zodpovednej osoby: Monika Klasová
Telefón: 032/ 6566 297
Email: moklasova@atlas.sk

m.a.r.t.i.n.a
16. sep 2008

Mojkamirka,

je to tam pekné - moderné. Robil mi dneska sono aj ozvy, tak som mala čas si to tam poobzerať a bola som sa pozrieť aj na tie farebné porodné izby. Mám z toho dobrý dojem, všade je čistučko.
Keď prídeš rodiť a nebude tam žiadna iná, tak si možeš izbu vybrať.

lienka55
17. sep 2008

martina ja som tiez rodila sama a izbu som si nemohla vybrat,a co mam aj kamosky ktore rodili v TN a nie je ich malo neviem o tom zeby dali niektorej na vyber.Co viem je ze moc nechcu sestricky rodit v oranzovej lebo to nove kreslo je moc siroke a oni musia byt od rodicky nadaleko.A najradsej rodia v zltej aj ja som tam rodila.Tiez som sa tesila ze si budem moct vybrat farbu ale nedali mi na vyber,a myslim ze v tej chvili ti to bude aj jedno v ktorej budes rodit len aby si to mala uz za sebou co najskor.

miriamkac
17. sep 2008

Ahojte.
No ja mam skusenost s vyberom taku, ze som si vybrat mohla, kedze oranzova bola obsadena, tak som mala na vyber zltu a modru....rozhodla som sa pre modru. 😉 Ta moznost vyberu asi zavisi na pritomnom personale....(niektore sestricky ti daju vybrat, ine ta proste "nastahuju"...)

vrn co sa tyka pritomnosti manzela ja mozem napisat toto....dcerka sa mi narodila 33 hodin potom, co mi odtiekla plodova voda. Manzel bol so mnou v prvy den, ale bolo to strasne dlho tak vecer ho poslali domov, a ked ma stahovali na sal, mohla som mu zavolat. Takze moj nazor je, ak sa to nebude "vliect" ako mne tak tam mozes mat muza od zaciatku az dokonca. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre