• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

22. februára 2017 
pink ani ja neviem čo sa stalo, bolo ničo v správach?
18. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem - spravy som nepozerala - ale kamoska mi pisala ze nejake dieta sa tam stratilo a nasli ho potom na wc ostrihane a zviazane :confused: ...ale pride mi to nejake divne ... :confused:
18. jún 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak o tom som veru nepocula.... :confused: v spravach o tom nic nebolo, dnes som pozerala.
18. jún 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... baby, troška vás čítam...

.. to o tom dieťati sa u nás v dedine vraví už asi 3 týždne... niečo na tom pravda možno je, ale isto sa to nestáva každý týžden... teda to môj názor... ale v Tescu isto budem dávať teraz viac pozor na svoje deti... ale šak to som aj tak dávala :wink:
18. jún 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.. ale ved, ja tiež patrím do Trenčianskej porodnice... :dizzy_face: .. už som ich "zamestnala" dvakrát :sunglasses:
18. jún 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, logicky mi to nejako nesedi - ale na noc nemam taketo spravy rada, bude ma to matat :confused: ak na tom nieco je pravdy bude to urcite v spravach...
18. jún 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej adamko trocha si ma ukludnila, ona mi to napisala ako nejaku proste cerstvu vec az ma zamrazilo...nieco mozno pravdy je na veci a nieco babky dofarbili :confused: ale iste je ze treba na deti davat pozor :wink:
18. jún 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink
.. tak asi na tom dačo pravdy bude.... ale nech mi nik nevraví, že sa to stávala mesiac v kuse každý týžden...?? to ťažko...
18. jún 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno sa to stalo len raz len pokial to pokoluje po vsetkych ...ako nechcem to podcenovat ci a ako sa to naozaj stalo ...ale ...
18. jún 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, chápeme sa :wink:

pink... aké meno vyhráva.. ??.. lebo v pase máš veľmi pekný výber... ja som uvažovala o Oliverovi... ale manžel nechcel... :wink: :wink:
18. jún 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial vyhrava oliverko :dizzy_face: ale na 100% to este neni :grinning:
18. jún 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, tak my asi ideme....od pol druhej som hore a predychavam, teraz mam kontra po 6 minutach...este chvilku pockam a pojdeme....snad to nie su len poslickovia, ked je to v kuse a pravidelne :confused:
tak sa aj vy drzte a ja dam vediet...papa
19. jún 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sivka držime palce, a čakame na super spravu :slight_smile:
19. jún 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sivka,nasla som to ako prvaaaa :grinning: :grinning: ,tak ak cosi,ozvi sa ale dufam ze to mas kontrakcie :wink: :wink:
drzime palceky,nech je Matko cim skor na svete :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
no vidim ze sa konecne pridavaju aj dalsie babule...co my sme tu len ako pravidelny stlpik v novinach?treba davat aj nejake prispevky :grinning: :grinning: a napatie sa stupnuje

solmi,musime uznat ze podla datumu ma sivka narok byt prva a vyhrat :grinning: :grinning:

inak ked ste tu pisali o tom dietati,tehulky...boli aj za vami kriminalisti po tom ako nasli to babatko na juhu?mne zazvonila pevna linka,ci som doma,nech hned vyjdem pred barak..skontrolovali si brucho,ze ta zena bola asi tak v pribliznom stadiu tehotenstva ako ja a ze takto navstevuju vsetky tehulky---no ale jak ma zmrazilo,ked sa v telefone ozvala kriminalna policia--manzel na ceste z blavy,syn u babky..nevedela som komu sa co stalo--takto strasit tehotneee :angry: :angry: :angry:

my sa za chvilu chystame do nemocky na kontrolu,tak budem vykukat sivku--a mozno ju budem pocut aj kricat :stuck_out_tongue_closed_eyes: dam vediet :wink: :wink:
19. jún 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mochel,nebola som prva,dlho mi trvalo kym som napisala :wink: :wink: :wink:
19. jún 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale som skomolila tvoj nick riadne,prijmi ospravedlnenie michellka :sweat_smile: :sweat_smile:
mam spuchnute prsty,zaberie mi to dve klavesy :grinning:
19. jún 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super Sivka konečne to tu niekto odštartoval, myslím že teraz nastane reťazová reakcia :wink:
19. jún 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem jej naproti,tak uvidime... :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :sunglasses: jejeeej ja som sa nemohla skiepit dnes z postele a tu ma aka novina caka :dizzy_face: sivka drzim palce nech uz to mate rychlo za sebou - ale myslim ze to uz je take ozajstne - potom snad budu nasledovat vsetky dalsie - ivella, somlmi, mimi ... :dizzy_face:
19. jún 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale dnes budem tusim cely den nervozna v ocakavani novych sprav :sweat_smile:
19. jún 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,tak ja uz som aj doma..nalez zrely na porod,este ma trochu(teda dost)rozvrtal,nech sa to pohne :grinning: :grinning:
esteze tlak som mala len mierne zvyseny,inak by ma tam uz aj nechal

pytala som sa sestricky na sivku,tak bola prijata rovno na salu :wink: :wink: :wink: :wink:
normalne mi ochotne isla pozriet do zaznamu :sweat_smile: :sweat_smile:

SIVKA NAM UZ RODIIIIIIIIIII :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

teda snad sa nam tu zase ozve,bud jej manzel,alebo cakam od nej sms ked bude maly Matko medzi nami :grinning:
19. jún 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivella ahoj, to je ok, kedze ti prsteky opuchaju :grinning: ale nie vsetko ok, za to sa neopsravedlnuj :wink:
no to je super ze sivka uz rodi, tak uz len vydržať do super spravy, že to ma za sebou :slight_smile:
19. jún 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, to je super,drzim aj ja vsetky prsty, aj ja cakam retazovku tiez mimi... :slight_smile:

Ivella -to je dobra sprava i ked tam moze byt esteee - ak sla iba na kazdu 6. minutu... :unamused: len dufam, ze este kym sa tam dostavila aj s cestou a zbalenim, tak uz boli aspon kazdu 4. min. tie kontrakcie.. :wink: ...
V napati ocakavam kazdou chvilou Ivella ci uz od Vas alebo od kohokolkvek infosku..
19. jún 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ivella za chvilu nam ides ty - potom cakam sms ja :grinning: a ked stretnes sivku potom /co predpokladam uz sa neobidete/ tak ze jej gratulujeeeeeem :dizzy_face: ...lebo verim ze ak to uz aj nema za sebou tak uz to stastne dobojuje este dnes
19. jún 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gizka,to vypada ze mi vykas :angry: :angry: :angry: dufam nie :grinning: :grinning:
no ja sa citim momentalne po odchode akoze mam hlavicku uz medzi stehnami :grinning: :grinning:
ale ak budem prenasat este par dni,tak sa tam stale mozme aj minut--sama som zvedava :wink:
a solmi sa nam tiez este neozvala,co dospava ? alebo rodi ? :pensive: :sweat_smile:
19. jún 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuuuuuj,tak to tu uz v r i e !!!!!!!
no super :dizzy_face: sivka drzkaj sa ,myslime na Teba :wink:
ivella tak cakame na infosky a kto nam da o tebe potom info?mangel?
drzkam palce aj tebe,snad sa tam stretnete :wink: :wink: :wink:
drzkajte sa babulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. jún 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka,ked som rozmyslala,ze nam to tu ma manzel citat-neverim ze by neprecital :grinning: -tak sa mi nechcelo ukazovat ako sa sem dostane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja mu tiez nelozim na hokejove foooorum :wink: (no dobre ,sem tam ano :zipper_mouth: )
pinky som poslala cislo,ma ho aj solmi-ale ta asi zbytocne :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Momo ako laktacna poradkyna by som nemohla povedat, ze mozete kojit iba do 38,5 teploty...cize dojcenie funguje aj nad tuto teplotu v pohode dalej a viac najdete na tuto temu aj na mamila.sk ( http://sites.google.com/site/vasamamila/Home/jack-newman--m-d---frcpc/skoliace-materialy )...mozem vediet aky bol uvedeny dovod preco nie? co sa mlieko zgrcne :confounded: ci co? ... ak ho chcete plne dojcit, tak nic lepsie dostat aj tak nemoze.... Nie je tam napisana teplota ale slovo horucka aby som bola presnejsia...aj moja osobna skusenost je, ze to ide v totalnych horuckach a zapaloch+aj pocas brusnych viroz, kedy som bola uplne den odstavena a museli mi dieta davat k prsniku, co som ho nevladala drzat na rukach.. :frowning2:

Ivell verim, ze to musel byt riadny sok pre kazdu co takto tehotnu oslovili...
A to si aj siahli ci to brucho je Vase alebo to iba predstierate? Chceli vediet nieco viac?
19. jún 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivell ahaaaa :wink: :grinning: no dobre,ja len ze aby sme mali aj o tebe info :wink:
sem tam nakuknes :grinning: :grinning: :grinning:

no to je inak sila,ze Vas takto vystrasili,kontrolovali :confused: :confused: :confused:
19. jún 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gizka,ja som sa ho pytala,ci si chce omakat :grinning: a on sa zasmial,ze vidi ze tam nemam podusku,ze by som to nestihla--je pravda ze som sa ponahlala dole aby si nieco nemysleli :grinning:
hovoril,ze uz skontrolovali okolo 300tehotnych-tak mu vravim,ze ona isto ku gyn.nechodila.. :frowning2:
nechcel ani knizku vidiet,len OP.
19. jún 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok