Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

ivella
19. jún 2009

si druha ktora mi to pise,ono to fakt ide?vypytat sa kam chcem na izbu?sak ked bude lezat na plnej dvojke,ako ma tam daju...co vyhodia druhu maminu z izby?
ked ty povies ze porodim cez viiikend,tak tomu snad aj uveriiim 😀 😀

martinano
19. jún 2009

neboj porodis, tepla sprcha mnazela mas doma, nie?trosku nech ti pomoze 😉
jasne ked bude plno nevyhodia,ale ked ude miesto nie je vobec problem 😉

ivella
19. jún 2009

pan manzel,oranzova je najlepsia 😉 😉 a ked budes s manzelkou,povedz jej,ze jej zaaaaaavidiiiiiim ze to ma uz konecne za sebou a ze ak sa bude naaaaaaahodou chvilu nudit-viem ze nebude,ale ked uz absolvuje vsetky telefonaty a podobne nutnosti,hocikedy ma moze prezvonit,zavolam....teda ak zrovna nebudem rodit 😀
a na zdravicko,to odkazuje moj manzel--zakazala som mu vypit si aj jedno pivo 😉 keby cosi..tak sa uz tesi na oslavy,zatial susiii 😝

lulu723
19. jún 2009

jeee gratulujem k Matkovi je to veru riadny chlap strasne sa tesim,ze ma drobceka uz pri sebe 😀 😵

ivella
19. jún 2009

marti,muza nuuuutim!k sexu,ale on nic 😠 😠 ze si pamata,ako som mu pri prvom stale opakovala,ked chcel...ze mesiac pred porodom uz nemozeme a zrazu ho do toho priam chcem dokopat 😀 😀 😀
sprchujem,total horucou vodou,male ma kopne,ze mama daj studensiu a hotovo 😅

pink_lady
19. jún 2009

jejeeeej 😵 😵 😵 gratulujem sivka a samozrejme i nopvopecenemu ocinovi 😵 😵 😵 😵 Ocino, odkaz sivke nech sa rýchlo zotavi a malickemu nech je zdravučky 😵

ivella ty ked neporodis do pondelka tak ja .../neviem co 😀 / ale jednoducho myslim ze porodis 😉

martinano
19. jún 2009

tak to mas vesele, ta tepla voda je fakt super ved vies uvolni to svalstvo 😉

ivella
19. jún 2009

no,idem aspon do tej sprchy......ked nic ine 😉

sivka
19. jún 2009

Prave som volal s novopecenou maminou. Vsetky Vas pozdravuje. Lezi na izbe c.18 a 1 miesto je tam este volne, tak si mate svihnut 🙂

martinano
19. jún 2009

neboj ani sa nenazdas a rozbehne sa to 😉

pink_lady
19. jún 2009

ivella vidis mas si svihnut nech ti to miesto niekto neobsadi 😀

pink_lady
19. jún 2009

ozaj mimi, ty si dnes ako doopadla u doktora?

minkak
19. jún 2009

Ahojteeeeeeee 🙂

no pripajam sa 🙂 G R A T U L K O S I V K A 😵 😵 😵 maminke prajem ryyychle zotavenie a Matkovi vela,vela zdravicka a mliecka 😵 😵 😵
aj tatinkovi samozrejme veeelka gratulacia 😵 😵 😵

no ivell tak sup-sup,kym je pri sivke volna postel 😵

giza
19. jún 2009

uf vsetko dobre Sivka aj Matkovi!!! pozrite ani pokoja mi to nedalo a sla som sa sem mrknut ako si na tom ....
Ivell veru 😉 (dufam ze uz preslapujes kontrakcie) ....tykanie teda ostane a ak by bolo cosi, tak si zmenim nick a basta..ale teraz uz ozaj dobru... 😵

solmi
20. jún 2009

Ahojte, tak už som myslela,že v noci pojdeme.Križe ma boleli strasne tak som bola len v sprche.No, ale po dvoch hodinach sprchy som v klude zaspala ako bábo.Tak nakoniec budem posledná čo porodim.ale čo už jednoducho moje deti sa na mna vobec netešia,tak tobude musieť isť na silu von.Ivell, ver,že aj ja sivke zavidim,ale pár dni a budeme tam aj my.Ty možno už si aj tam 🙂 😉

mimi100
20. jún 2009

Ahojte, solmi tak ja som tiež myslela že v noci pojdeme mala som bolesti pravidelne každých 5 min ale po 3 hodinách to prešlo a tiež som zaspala, ale ráno mi odišla hlienová zátka tak sa to snád niekam pohne 🙂

solmi
20. jún 2009

Ahoj mimi, tak to je super, tak každu chvilu možeš tam aj ty byť.A nakoniec budeš ty zo sivkou na izbe.Tak nas nakoniec predbehneš.Ja si už počkam na tu vyvolávačku. 😉

pink_lady
20. jún 2009

mimi, super, tak drzim palce nech sa to uz cim skor rozbehne...a solmi tak isto 😉 no a samozrejme - ivella tiez 😉

ivella
20. jún 2009

ahojte,to co bolo za noc?aj my sme uz boli totiz pomaly na odchode a zrazu to z nicoho nic preslo 😀 😀 😀 zeby tym pocasim? 😉
mimi,si robis srandu?zeby si nas nakoniec predbehla?no toto 😅 😅
rano mi vola svokra,ze sa malemu nasmu snivalo ze mame chlapceka 😀 😀 😠 (preco nie dievcatko 😨 )
hned na to mi vola mama,ze co je,ze sa jej snivalo ze rodim...no cosi je vo vzduchu 😀

gizka,dobree rozhodnutie 😉 😉

solmi
20. jún 2009

Ivella ja už som myslela,že už rodiš a ty tiež nič?Mne už sa radšej o porode ani nesníva.Uvidime ktorá bude dalsia 🙂 🙂

ivella
20. jún 2009

solmi,ty mas kedy nastup do porodky na vyvolavacku?malo by to byt tak nejneskor utorok,ze?tak si na tom teoreticky najepsie 😀 😀 😀 ja budem mat urcite nastup az piatok 😒
ale u mimi,neviem neviem bez zatky ako dlho vydrzi-nemam s tym skusenosti 😉

no dnes som sa rozhodla ze nikam na obed nejdeme,ze navarim na dva dni aby mal muzik co papat,inak by bol len na alkohole 😀 😀
pozri na datum 20.06.2009 to vypada pekne 😉 (inak som si celu dobu opakovala ze nechcem datum nad 20eho-dlho sa to rozprava 😀 😀

jajuska81
20. jún 2009

ahojte, dlhšie som sa tu neukázala ,lebo pri malej nezbedníčke nie je akosi kedy 🙂 srdečne blahoželám sivke a držím palce ostatným veeeeeeeeeľmi držíííííííííííííím place 😉

Sivka bola presne na oranžovej sále ako aj ja a dokonca ešte je aj na tej istej izbe ako som bola č.18 🙂 tak som si pospomínala ako tam bolo veselo 😉 bolo super, že to je izba hneď pri novorodeneckom ale nevýhoda že v prvých dňoch som mala daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaleko na wc 😀

júúj kočky, tak sa teším na všetky bábenká ktoré tu budete postupne ohlasovať 🙂 a držím palce aj všetkým ktoré si už detičky užívate , aby boli hlavne zdravučké ,držte sa 🙂

solmi
20. jún 2009

Povedal mi dr,že ked to nebude do nedele v pondelok ma tam zostávam.Tak dufam, že v pondelok mi daju vyvolavačku najneskor v utorok.Neviem ,ani ja nemám skusenosti zo zátkou,mne to vobec neodišlo samo,tak neviem.Aj ja som myslela, že to nebude nad 20eho,ale čo už.Veronika je 21veho, manžel 22eho tak uvidim kedy bude tento drobček 😉 🙂

ivella
20. jún 2009

jajuska,ahoj 😉 prve co som si povedala,ked lezi sivka na 18ke,ze je to daleko jak do sprchy,tak na zachod a vlastne aj na navstevy,,,ale vsetko zavisi od toho,ako sa jej chodi,sedi--ja som bola na 15ke a prisla mi to riadna dialka ☹ 😀

solmi,tak budete mat ciselka pekne pri sebe,hlavne v lote 😉 vcera sme sa o tom s muzom bavili,ze budeme musiet jedno cislo nahradit novym stastnym 😅 😅
aj ja idem v pondelok-ale iba na kontrolu,no ale mam za dva dni 4kila dole a zeriem ako kyselina,vsetko si naivne hovorim ze su znaky bliziaceho sa porodu 😀 😀

mimi,este si doma? 😉 😉 😉

ivella
20. jún 2009

jajuska ozaj a preco si rodila v tn?

babullka1
20. jún 2009

ahojte kocky..tak aj ja sa chystam za par dni rodit do TN..tak dufam ze tu budem od vas citat same dobre ohlasy....kedze vy uz to budete mat kazdym dnom za sebou.. 😉 Vam zavidim,ja uz by som tiez chcela rodit 😝 ...no uvidime kedy sa moj drobcek vypita na svet 😀

jajuska81
20. jún 2009

ivella: nebola som rozhodnutá na 100% kam pôjdem rodiť,ale hovorila som že ak budem stíhať tak TN ak nie tak IL, predsa len do IL je to pre mňa bližšie. Bola som omrknúť obe pôrodnice a TN sa mi pozdával od začiatku viac celkovým prostredím,ako IL.
Takže obe návštevy mali na mňa psychologický účinok 🙂 a som nakoniec aj rada,že sa malá pýtala skôr - 2týždne pred termínom aspoň to prišlo tak nečakane 😉 a že sme to v pohode stihli do TN. Ak by časoooooooooooooom Saška mala mať súrodenca, tak to bude o5 TN. 🙂

agatkag
20. jún 2009

Ahojte, chcem len poprosiť o radu, idem rodiť v auguste a moja gynekologička dr. Kubalová nechodí k pôrodom. Mám si vybavovať nejakého pôrodníka alebo keď ma chytia kontrakcie len tak nabehnem do nemocnice, i keď tam
nebudem mať svojho doktora a žiadneho nebudem poznať.... alebo ako to vlastne chodí v tej našej pôrodnici ....ďakujem

babullka1
20. jún 2009

Agatkag...ja som neni z Tn ale rodit tam idem bez toho aby som si niekoho vybavovala,proste ked ma to chyti..tak sa tam vydame 😀 ..dufam ze to stihneme ..som z Puchova 🙂

martinano
20. jún 2009

babullka za chvilku rodis ako to ubehlo 😉
agatkag nemusis mat strach z toho,ze prides a nikoho nepoznas 95%bab takto rodi, pridu a idu, ale myslim,ze ti tu skor kocky povedia svoj nazor ako sa to im pacilo,alebo nepacilo.ja v tn robim a prisla som a rodil ma dr., ktory normalne v noci sluzil 😉 verila som kazdemu,tak to bolo uplne jedno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre