Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

babullka1
20. jún 2009

Ahoj martinano 😀 no uz mam do porodu len 20dni 😀 😀 😀 a ozaj malicky sa mi otocil,tak som stastna ze to nebude cisarsky 🙂 vies ako sa na toho drobceka uz tesim...

lienka55
20. jún 2009

Aj ja som lezala na izbe c. 18 ,bolo tam super,ja som sa citila dobre takze mi to ani nevadilo,ze su sprchy a WC daleko.Bolo to treba rozchodit. 😀
Manzel sivky opytaj sa jej na ktorej posteli lezi?

ivella,uricite to bude tym pocasim,je aj zmena tlaku a to posobi na to.
mimi,tak aj u teba s a to dlho nezabavi. 😉

agatkag
20. jún 2009

Martinano, ďakujem za podporu, ale už začínam mať hrôzu z toho kto ma bude rodiť, jedného doktora
tam poznám, sused z detstva....to neprežijem ak ma bude rodiť on, i keď som počula, že je fajn......ževraj
sú tam všetci dobrí, na to sa spolieham

babullke držím palce, už sa ti to kráti, moje bábo je ritkou dole, tak hádam sa otočí, ešte je čas

martinano
20. jún 2009

baulka super gratulujem,tak to bude normalne a rychlo uvidis
agatkag nemas za co.mozno by som sem nemala pisat,ked tam robim,ale tuto stranku som objavila nahodou a obcas mam pocit,ze to treba vysvetlit aj z tej nasej strany aby nevznikali zbytocne omyly a famy.
neboj vsetci su fajn,aj porodne asistentky moja rada, uz som to tu pisala niekolko krat, pytat sa pytat sa, na vsetko co vas zaujima chcete vediet, kojenia vsetkeho.
dalsia rada ak mozem, sledovat si ako to mliecko pristupuje, niektorej skor niektorej neskor, nenechat to az,ked uz su prsia naliate potom su maminy nestasnte a aj sestricky lebo mliecko ide zle von z preplnenych prs, fakt to sledovat 😉
drim vam vsetkym palce,. nech rychlo porodite,zmena tlaku je super, vtedy sa dobre rozbiehaju porody

solmi
20. jún 2009

Agatkasg, nebojsa otoči sa malinké.Aj moje bolo otočené ritkou a v 36 tyzdni sa otočilo,ešte ma cas 🙂

mimi100
20. jún 2009

ahojte som doma zatial sa nič nedeje síce mám trochu bolesti ale také nepravidelné 😒
a ono tá zátka nemusí nič znamenáť píše sa že može odísťaj dva týždne pred porodom, tak uvidíme nerobím si radšej falošné nádeje aby som nebola sklamaná 🙂

giza
20. jún 2009

agatkag - rada ohladom dohodnutia sa s konkretnym lekarom je - ze neries...aku mas vysoku pravdepodobnost, ze ked to na teba pride, bude mat dohodnuty lekar sluzbu? TN kraj ma najmenej gynekologov z celeho SR (ak si dobre pamatam) a ked to vidim ako pise aj Sivka, ze ide z nemocnice na sluzbu do ordinacie, tak si niet ani moc z coho navyberat, snad si zelat aby bol odpocinuty co najviac a nerobit si zbytocne dalsi stresfaktor ...mna skor vedelo dostat do rozpakov, ze su tam mladsi odomna co ma rodili, ale starnut musim ved co ma potom povedat tak stara zena ako napr. moja mama, ked ju vysetruje mladsi nez ja ? 😕 😀 Znamu dokonca odrodil lekar, ktory ju kedysi za slobodna pre x rokmi pozyval na rande 😅 ....neviem ci ta to ukludnilo/pomohlo/mozno aspon potesilo-skusila som... 😉 🙂

giza
20. jún 2009

mimi presne ako pises, ale drzim palceky 😉

ivella
20. jún 2009

aj mne sa male otocilo v 36.tt.
martinano,vidis,uz som sa ta chcela spytat aku protekciu si mala a ty nic 😀 😀 😀
je dobre ze sem pises,lebo nazory su fakt skreslene

no aby ma rodil sused z detstva-nic moc 😀 😀 ale ak je to ten najlepsi,co viac si priat 😉 😉
baby nevybavujte si doktorov preboha,naco,ved by ste zbytocne prisli o tych nasich fesakov 😀 😀 😀 tak sa budete hambit co i len pipnut 😉 😉
su to profici a vzdy sa da zavolat niekoho na pomoc v nutnom priiipade----co u nas nehroziiiii 😉 😉

ivella
20. jún 2009

ach jaaaj,sivka si uz veselo mucka cucka svojho Matka a my nic ☹

solmi
20. jún 2009

Tak to som si aj ja povedala,že už ma malého pri sebe a vytešu 🙂 😉 je sa z neho a my nič.Dnes mi chodia smsky,že do rána to bude,ked je zmena počasia, moc sa mi tomu nechce veriť,uvidim čo mi povie dr.zajtra na kotrole.Len sa modlim,že aspon porod nebude taky hrozny ako bol prvy. ☹

babullka1
20. jún 2009

Agatkag..mne sa otocilo len tot nedavno ...na zaciatku 37tt...a to som uz myslela ze sa ani neotoci,ale som rada ...Martinano...uz zacinam mat aj troska obavi z porodu...ale aj sa tesim lebo tieto posledne tyzdne si pripadam uz ako veleryba s mojimi 21kg navyse 😠

ivella
20. jún 2009

solmi,ty si na mna normalne neskutocne preniesla tu bolest krizov,,,tak som spominala ako ma boleli pri prvom a teraz sa uz skoro ani pohnut nemozem,vobec si ch uz necitim,len stale prosim muza nech ma masiruje ☹ ☹
babulka,pekne ciselko,podobne sme na tom,uz som mala 25 a teraz isli 4dole,aspon cosi 😅

lienka55
20. jún 2009

Babule nenudite sa doma ked je taketo pocasie vonku,sup sup do porodnice. 😀

ivella a preco si teraz na konci tehotenstva schudla?

solmi
20. jún 2009

no mna dneska bolia akosi menej ako včera,ale včera som sa aj nemohla ani pohnuť.ja som pri prvom priibrala tiež 25 kg, teraz sa mi podarilo 15kg, to ma tiež moc neteši,ale ved to zhodime,aj ked to bude drina.Hlavne že nam chutí papať,ked papame za dvoch 😉 🙂

ivella
20. jún 2009

neviem co isli tak kila dole a to odkedy mi diabetologicka povedala ze uz ma nebude hnat na kontrolu,prezieram sa odusu,manzel nechape..ale odpuchli mi trochu nohy,tak mozno to ta voda bola..
keby si vedela ako sa nudim,vsetko mam vydrhnute,vyutierane,len myslim na syna ako sa ma,kedy ho uvidim..
ja som zase opacne solmi,pri prvom som nabrala "len" 14kg a isli dole uplne v pohode,uz v den ked ma prepustili som obliekla to co pred tehotenstvom.Teraz to bude horsie,som jak hrosica,nedokazem sa na seba pozriet,ked mi muz povie nech si vyhrniem tricko pri masazi,vzpieram sa,pokial nieje uplna tma 😢 😢
a popraskala som cela zo dna na den,aj na lytkach,vsade...POMOOOC...na dovolenku ma nikto nedostane,nikdy 🙄

babullka1
20. jún 2009

Ivella,ja som z tych kil nestastna 😒 to mi pride dost vela ☹ ale ja sa ani neprejedam vazne...praveze mi uz ani moc nechuti jest tak neviem z coho tolko tych kil 😖

ivella
20. jún 2009

babulka,ja som sa ani nemohla prejedat,pri cukrovke...no a nikto mi to neveri,ale zjedla som biely nizkotucny jogurt a mala som kilo navyse--fakt nechapem a to aj pohybu mam o moc viac nez pri prvom,to som cele tehu skoro prespala,teraz dieta,domacnost... ☹ 😉
takze ja ti veriiiiiim 😉

babullka1
20. jún 2009

ja som sa zas do 27tt moc nemohla hybat stale som bola v nemocke alebo doma..a kludovy rezim,takze mozno aj preto na mna tie kila tak nabehli 😒 ale zas za to babetko to stoji 😉

ivella
20. jún 2009

neboj,kojenim to pojde dolu ani nebudes vediet ako 😉 😉 a kym sa dostanes do toho svojho rezimu...
bodaj by to aj mne islo 😅
no idem do sprchy skusit ci to prejde,alebo ci si mam este stihnut hlavu spravit,nech sa moje drobatko pri porode nenalaka vlastnej maminy 😉 😉

pink_lady
20. jún 2009

ahojte vy tu este co strasite? 😀 ja ze sa vratim domov /boli sme na navsteve/ a ze uz tu bude jedno babo naviac...a nic ... ☹ takto ma sklamat ☹ 😢 😀

s tymi kilami ...ja mam uz teraz - teda pred 2 tyzdnami ked som mala poradnu som mala 10 kg naviac /mozno aj 12 ale psssst 🤐 / 😒 ked som sa nemohla moc hybat... 😒 a ked som bola v nemocnici tak od nudy taka cokoladka, hentaka cokoladka... 🤐

babullka1
20. jún 2009

Dufam ze to zhodim veru 😀 ..tak to je super,ked sa chces paradit este aj do porodnice 😀

solmi
20. jún 2009

mne to trvalo skoro zhodiť aj tak sa mi to nepodarilo tak ako by som chcela a mne kojenie moc nepomohlo a to som kojila 2,5 roka.ja už mám tiež vyupratované lepšie ako pred vianocami a nič, citim sa ako keby som mala isť rodiť o 2 mesiace a nie,že už 5 ty den prenášam. 😉 😒

babullka1
20. jún 2009

solmi to nezavidim..myslim to prenasanie,ja si neviem predstavit ani o den dlhsie....uz teraz som K.O 😝

pink_lady
20. jún 2009

solmi neboj ...na7.den prenasania davaju vyvolavacku, takze uz to dlho nepotrva 🙂

solmi
20. jún 2009

tak už aj čakam,že to bude vyvolavané.Dufam,že to bude v pondelok lebo už mám toho dosť,tie dni sú nekonečné.to sa dáva tá vyvolávačka nalačno? 🙂

michell13
20. jún 2009

dodatočne všetko pekné Sivke, Matuškovi a tatinovi 🙂 nech ste hlavne zdraví

pink_lady
20. jún 2009

solmi - zvykne sa na lacno davat 😉

solmi
20. jún 2009

Tak uvidim či mi zajtra povedia,že mam prisť v pondelok na lačno,už to chcem mat zasebou.Aj ked mam ztoho strach a tusim ak by bol cisarsky tak ešte vačši.Hlavne aby som už mala malinké pri sebe a bolo všetko o.k 😉

lienka55
20. jún 2009

ivella,solmi,mimi,
aj tak vam vsetkym zavidim,ze uz mate ,,uspesne,, za sebou druhe tehotenstvo a este viac vam budem zavidiet ked budete mat uz aj za sebou druhy porod.Myslim to v dobrom.
Ja by som to chcela mat tiez uz za sebou,ja sa toho strasne bojim.Klobuk dole pred vsetkymi.

ivella sa neozvala uz dlhsie,zeby?
🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre