Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

minkak
20. jún 2009

xi-xi my dve nocne sovky 😀 😀 😀
my budeme cakat,ze? 😀 😀 😀
no len v tej vani ,to tak ani nemusela odhadnut,kolko toho bolo....
no kdesi Ivellka?????
Uz si isla?
Matka drzkam palceky,nech Ti ho nezobudi 😉 ak mas chlapa doma,nech strazi a Ty sa chod pridat,trosku zatrsat 😀 ,muzovi povedz ,ze ho ides stlmit nech to vypne 😀 😀 😀

martinano
20. jún 2009

minkak super napad,ale taik je este v robote mna zamestal tiez, tak ja tu na vas chodim kuk a pracujem, potrebuje nieco do roboty, tak tu pracujem 😉

martinano
20. jún 2009

a mas pravdu my vzdy ponocujeme 😀

minkak
20. jún 2009

juuuj no teda,tak Ty pracujes 😖 teraz 😕 och,uz to nechaj 😉

no mali by sme uzatvarat stavky-isla-nesla 😀 😀 😀
pekne nas tu nechala 😀

martinano
20. jún 2009

nesla este 😉

minkak
20. jún 2009

myslis?ci vies?
😀

lienka55
21. jún 2009

Peknu nedelu prajem,
tak tu mame dalsi zacinajuci sa porod,super. 🙂 Ivella sa odvtedy neozvala asi uz teda isla.Ja by som tiez necakala a hned isla,ved keby to nebolo nic vazne tak ju posli naspat domov. 😉

Ivella,drzime palce,mozno je uz malinke aj na svete. 🙂 🙂 🙂

ivella
21. jún 2009

nesla 😀 😀
baby ja som taku kludnu noc snad este ani nemala,zaspala som a spala do 9.30!no teraz spite asi vy 😅 😅
vobec nic sa odtvedy nedeje,az mi to je divnee(zeby ticho pred burkou?),teraz sa len male prebralo k zivotu 😉
nic zo mna netecie-pripadam si ako nejaky hypochonder-to je tusim ten spravny vyraz..
no ked to tu kocky poprecituju,si teda pomyslia ☹ 😀

solmi,ako?si uz doma?
mimi,kinderko?

martinano
21. jún 2009

ahojte
ivella,tak to asi bola ta zatka a to ticho mas fakt pravdu, ticho pred burkou, to tak byva 😉
mne v noci susedia zobudili matka,kedzu tu bolo rusno, isla som si k nemu lahnut a zobudili sme sa az teraz hned som zapla pc, nech viem co sa deje.

ivella
21. jún 2009

musis sa ist stazovat!! 😉
taka blbost ma napadla,neni to ticho lebo male nema dost plodovky?robi len uplne mierne steklenie-viem ze moze buvat cely den,ja len pre istotu..ak by toto hrozilo,tak som tam za 5minut

martinano
21. jún 2009

no ja by som ti radila ist sa ukazat presne ako baby pisu,ak to nebola voda pustia ta domov, jasne,ze male moze aj spat,ale kludne sa chod ukazat,ze si nie si ista pri prvom to bolo ine 😉
nikto ti nic nepovie pozru ta skontroluju mimi a ked nic prides este domov

solmi
21. jún 2009

Ahojte, tak už som doma.Zajtra ráno nastupujem do nemocnice.A v utorok vyvolavačka.Bol tam dr.Wallenfest ten bol hrozne zlatý.Bola som na sále a tam je plno,asi by som sa tam ani nezmestila tak musim vyčkat až na tu vyvolavačku.Bez nej to asi ani nepojde lebo stale som na 1cm otvorená.Ivell ešte ma predbehneš,ty ideš kedy na kontrolu?
😉

ivella
21. jún 2009

ja este dorabam smotanovu tortu,male sa uz rozhybalo..solmi,zajtra mam ist na kontrolu,ale ak sa cosi len male stane,idem hned..ja zakazdy ked som na kontrole je tam dr.W.aj zajtra ma byt na prijme 😅

jajuska81
21. jún 2009

ahojte 🙂
teda ivella, ja letím k pc, ked už mám všetko hotové že sa tu dočítam že už máš drobca pri sebe a Ty tu veselo koníkuješ 😀
teším sa na každé bábo ktoré sa má narodiť v tejto diskusii, prežívam to s vami,a pripomínam si svoje tehu, držte sa kočky 🙂

solmi
21. jún 2009

Ved on tam aj dneska je na prijme,len ja som tam prišla skoro,mali ešte vizitu tak ma sestrička zobrala hore na sálu.MOžno ta tam zajtra aj nechaju a budeme rodit spolu

😉

pink_lady
21. jún 2009

ahojte 😉 no teda...ja som uz bola 100% presvedcena ze ivella v nemocke, kazdu chvilu som pozerala na mobil 😎 no aona si doma smotanovu tortu vyraba 😎 😀 nevadi...ked to ma prist, pride to, ze? 😉

ale aspon mimi ze by uz?

solmi, zajtra drzim palce 😉

pink_lady
21. jún 2009

somi teda vlastne v utorok drzim palce 😉 a ktory walleflens tam bol dnes? lebo oni su dvaja ...ten mladsi je inak riadny fesak 😅 😀
nema byt zajtra na prijme jankovsky? aspon tak v pondelky byva on ...

ivella
21. jún 2009

dievcata,ja tam proste nechcem strasit,este k tomu ked som druhorodicka--teda dufam ze ten spravny cas vycitim 😉 😉
solmi,o kolkej tam mas zajtra byt?moj muz by bol uz aj rad,keby ma tam nechali,isiel by za nasim prckom aby ma mohli spolu navstivit 😉
no,doktori boli vizitovat u sivky 😀 😀 ta sa uz za chvilu aj domov vrati a my sa tu stale susime--neuveritelne 😕
no solmi mala by si ju navstivit,ako si nazivaju 😀 😀

ivella
21. jún 2009

pink,pomylila som sa,zajtra tam bude dr.J. 😉 aj som rada,lebo co iny dokino to iny nazor

pink_lady
21. jún 2009

to mas super ze tam bude dr J, je fakt dobry a da sa na neho spolahnut, ze co povie je dobre 😉 ja dufam ze maly sa vyberie v ustrety svetu vtedy ked tam bude on 😅

mimi100
21. jún 2009

ahojte ja stále nič, ale aj dnes mi ešte odišla zátka tak si myslím že sa tie porodné cesty už otváraju 😉
no tu bolo v noci riadne vzrušo 😀
my sme boli s malou na plavárni , tak sme ju poriadne uštvali, takže teraz spí tak idem aj ja zalahnuť lebo už o 5 45 sme museli vstávať - malá zavelila, vám normálne závidím vstávať, že o 10 to u nás nehrozí 😝

ivella
21. jún 2009

ahoj mimi,no super 😉 😉 ty aspon vies ze to je zatka 😅
ty musis byt tiez ustvana,odpocivaj 🙂 🙂

giza
21. jún 2009

to bol napinak ... toto citat - este ze som tu v noci nebola sovickou aj ja 😕 -by som nemohla zasapat od nervozity, ze ci si sla/nesla 😀
veru oddychujte a inak u nas neviem co to je vstavat o 8 rano - nieto este o 10.hod. 😖

solmi
21. jún 2009

Bol tam Juraj W.to je tušim ten mladši, Jankovský a taký zo šedivou bradkou a bez vlasov neviem ako sa volá.Mám tam byť o 7:3O,no ja som myslela, že už zajtra to budu vyvolávať, ale už ten jeden den vydrzim 😉

pink_lady
21. jún 2009

jej to je ten fesak 😀 🤐 ten ked nam robil vizitu tak to bola vecnost ale na druhej strane divat sa na neho nebolo az take zle, skonstatovali sme ze by sme vydrzali aj dlhsie 🤐 😀

takze Jankovsky ozaj nebude zajtra na prijme ked mal dnes sluzbu ale kedy ten clovek spi a venuje sa sebe netusim 😕

solmi a nikdy nevies, mozno sa to zajtra pohne a porodis este bez vyvolavacky 😅
mimi no mate to vesele doma 😀 tak pekne teraz oddychuj 😉

solmi
21. jún 2009

To mi hovori aj manžel , že male sa zlakne vyvolavačky a pojde aj bez nej von tak uvidime čo bude. 😉

ivella
21. jún 2009

solim ja by som tiez povedala ze ti daju vyvolavacku v den prijmu,naco cakat 😅 😅
mne to tak aspon planovali,do osmej rana prijem a vyvolavacka---a presne,moj maly sa zlakol a v noci sme isli 😵
giza,ved uz ja som bola taka napnuta v noci,hlavne ked mi baby radili ze mam ist,ze som uz uz bola na odchode,stale som nad tym rozmyslala az som zaspala 😀 😀
a je nahoda ze neni syn doma a my spime dlho,inak je to okolo siedmej 😖

solmi
21. jún 2009

To mi povedal dr.,že až v utorok a sestrička mi povedala,že podla toho aký dr.tam bude či už zajtra alebo v utorok dajú.A po tej vyvolavačke asi zakolko to zaberie? 😉

pink_lady
21. jún 2009

solmi to je asi individualne, ked ju davali takej co bola so mnou na izbe, tak o 9.30 jej dali oxytocin a o 11.30 ked prisla na obed uz mala kontrakcie kazdych 5 min

solmi
21. jún 2009

tak dufam,že mi to zaberie lebo niektore vraveli,že im to vobec nepomohlo to vyvolavanie, tak sa nechám prekvapiť,ale vobec som si nemyslela,že budem potrebovat vyvolavačku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre