Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

pink_lady
21. jún 2009

este stale sa moze stat ze nebudes potrebovat 😉 a presne tak niektorej zaberie hned, niektorej vobec 😎

solmi
21. jún 2009

moc sa mi nechce veriť ked som na 1cm otvorená?,že by sa to rozbehlo. 😒

pink_lady
21. jún 2009

neboj sa ved nebudes vecne tehotna 😉

solmi
21. jún 2009

to dufam, nato,že som brala homeopatika na strach z porodu tak dneska ma chytil akisi strach.maš pravdu nejako to musi isť von ☹

ivella
21. jún 2009

solmi,male sa vecer este spamata a pojde to same 😉 😉
aspon uz mas istotu,ze v utorok uz budes mamina 😀 😀 😀 najneskor 😉
ja mam istotu tak akurat na piatok 😠
drzkaj sa tam a obsad miesto 😵 😵

solmi
21. jún 2009

Tak aspon,to ma nejako drzi,že najneskor o dva dni budem mať babo pri sebe.Diki budem ti drzať miesto 🙂

sivka
21. jún 2009

Ahoj, pozdravuje Vas manzelka a nechape, kde sa tolko falakate 😉
Nahral som foto, tak si mozete Matka poobzerat.

ivella
21. jún 2009

no ahoooj 😉 😉 dobra praca tatino,ste sa teda snazili 😀 😀
maly je naaaaadhernyyy,na spapanie 😝 😅 😀
nam sa akosi nikomu nechce,vraj je tam plno 😉
a ako sa ma stastna mamina-nestazuje sa na stravu?zltacku nechyta malinky?mliecko sa pusta?

solmi
21. jún 2009

Matko fakt zlatttttuuuuuuuuccccccccckkkkkkkyyyyy,už,aby sme aj my mali take krasne babatka pri sebe.Mne sa pusta mlieko už tyzden a nemam ho komu dat 😉

minkak
21. jún 2009

Ahojte babulky,ale ste toho popisali som vas docitala,ufff 😅

Tatinko ,mas krasneho synatora.Matko je uzaaaasny-juuuuj 😵 gratulujem este raz 😵 kraaasne fotecky 😵

Teeeeda Ivell ,ale Ty mas teda nervy ja ,ze si isla 😅 co ak to bola ta pl.voda?

sivka
21. jún 2009

No, strava nic moc, ale dnes som jej doniesol dobroty od babiek 🙂
Zltacku zatial nie, ale ma nejaky slaby selest, ale ze to sa zvykne babatkam upravit v prve dni, dnes uz bol slabsi.
Neviem ci uz mliecko, ale taha a papa a spinka 😉 . Dufam, ze mu to vydrzi co najdlhsie.

ivella
21. jún 2009

neboj,selestik prejde 😅
treba sa doma vyzbrojit trpezlivostou,kym si zvyknete na seba a na trosku iny rezim,ale ved tatinovia to maju vzdy o trosku lahsie,mozu ist spat do obyvky 😀 😀 😀
solmi zajtra nastupuje,tak sivku este stihne 😅 a ak sa zadari tak aj ja 😅

minka,ani nevrav...nervy mi uz odisli ☹

minkak
21. jún 2009

ivell no IP som Ti napisala moj nazor poznas 😉
istota je gulomet,za to nic nedas ,ale aspon budes kludna,ze je to vsetko v poriadku 😉

No tak super,ze Matko je spokojnucky 😵 a vsetko je v poriadku 😵 ano ten selest sa spravi 😉

mimi100
21. jún 2009

malý je krásny ešte raz gratulujem a mimina tiež vyzerá na fotke spokojne 😉
solmi tak sa zajtra drž nech sa to čo najskor rozbehne a nemusíš tam zbytočne čakať.
u nás stále postarom ,takže len čakať 😝

lienka55
21. jún 2009

Tak stale kinderkaaaa?
Babenky tie ktore vas to caka zajtra ,drzim palce nech to mate uz konecne stastne za sebou.

Sivkin Matejko je riadny chlapisko,ale mamina je uplne v skutocnosti ina ako na fotke v pase. 😉
ivella tak si este pochutnaj na torticke. 😉 😀
solmi budem na teba zajtra mysliet.

julianka99
22. jún 2009

Jéééj babulky, gratulujem síce dosť neskoro ale predsa Sivke a celej rodinke k málemu zázraku... 😀
A VY ostatné šup šup za nou... Ivella ved už to máš na spadnutie.....

My ostatné si ešte počkáme.... 🙂)))
Tak pekný dník...

pink_lady
22. jún 2009

Ahojte 🙂 Sivka - ci pan manzel Sivky 😅 - maly je nadhernucky, neskutocne zlatulinky, tak este raz gratulujem a zelam vela vela zdravicka 😵 😵 😵 ten selest rýchlo prejde, nebojte sa 😉
Solmi aspon telepaticky - kedze tu uz asi nebudes citat - posielam sily do nasledujucich dni 😉

ivella
22. jún 2009

ahojte,tak nad ranom mi odisla na 100% hlienova zatka--aspon tentokrat viam co to bolo 😉
no a prave sme na odchode do nemocky,tak som zvedava,ci sa vratim,urcite sa aj tak ozvem ..ak ma tam nechaju,pozbieram vsetky info od solmi aj sivky 😀 😀 😀
zatim papa

pink_lady
22. jún 2009

tak ivella drzim palce 😉 a ozvi sa 😉

babullka1
22. jún 2009

Ivella..tak sa drz 😀 a sup nech uz je babeno na svete 😀

julianka99
22. jún 2009

Ivella Drž sa... 🙂)) a potom čakáme podrobné info 🙂

ivella
22. jún 2009

som doma 😵
doteraz som tam trcala,CTG nebolo idealne,tak ma poslali aj na tie pasy-neviem ako sa to presne povie,tak som skoro hodinu a pol dokopy bola monitorovana..samozrejme babo buvalo,bolesti tiez nijake 😉 😉
zato teraz mi to pride ze mam uz aj kontrakcie 😀 😢
ako vzdy ked ma doktor prevrta
takze ak do stvrtku neporodim,tak mi daju vyvolavacku(ho-hoo,som sa sekla o jeden den,pocitala som az piatok)
najlepsie je,ze z 2.5cm som dnes bola len na 1cm...asi to zalezi na tom,ktory dr.ma ake hrube prsty 😀 😀 😀 😀
a bol tam dnes dr.Kopcan 😅
inak sa hore nerodi,len dve babule tam vzdychaju 😉 😉 zato tie co dnes prepustali sa nedali ani zratat 😨

ivella
22. jún 2009

jaj a uplne som trpla co mi povie na prietoky,zdalo sa mi ze na malinky okamih zavahal,ale vodicky mame dost---nastastie 🙂 🙂

lienka55
22. jún 2009

ivella co robiiiis doma???? 😀
To co ti v sobotu odtieklo nebola voda?

Dohovie co solmi,nestretla si ju tam?

pink_lady
22. jún 2009

jejeej ivella a ty este tu? 😎 no nevadi ...hlavne ze ste v poriadku...A ono dakedy tie ich meiry zavisia fakt od prstov 😀 jednej tvrdil doktor ze je na jedn prst, ona sa drzala toho - myslela 1prst=1 cm a dalsi jej povedal 1prst ale u neho bol 1prst=3,5 cm 😅 kazdopadne drzim palce nech sa to uz konecne pohne 😉

mimi100
22. jún 2009

ahoj, to je katastrofa zasa nič, z toho nahanania by ma porazilo 😝
dufam, že porodím do terminu lebo ak bubem prenášať a budem tam musieť stale behať 😒 😒 😒 ...muž šetrí dovolenku aby mohol byť s nami aspoň chvilu doma ked sa mala narodí, takže budem odkázaná na autobus...no ale nebudem predbiehať taký variant predsa nebude 😉
jej Sivka ozaj už pojde za chvilu domov a mi tu budeme stale trčať 😅

ivella
22. jún 2009

lienka,absolutne neviem--pripadam si akoze som bluznila,viem ze moc to nebol..nepovedal mi nic
no solmi ani neviem ako sa vola,ako vypada,tazko povedat,stretla som tam vela dievcat
ma moje cislo,tak snad sa ozve
1prst-3.5cm?no mam dost..ja to tiez beriem kolko prstov,tolko cm...aj ked sa teda momentalne pozriem na svoje,tak mam stredny daleko viac opuchnuty ako 1cm 😀 😀

malka18
22. jún 2009

ahojte žienky chcem sa len opýtať aké má byť hrdlo pred pôrodom..??? ja som bola dnes v poradni a mala som 1,5...dakujem

minkak
22. jún 2009

Ahojte 😉
no teda Ivell 😕 😕 😕 no ,ale hlavne,ze je vsetko v poriadku,tak sa vsetky drzkajte babulky,dnes je to pocko na nic 😒

giza
22. jún 2009

ajojte...ivella nezavidim nervy - poznam dokonale 😠 😒 ... drzim palceky a este idem mrknut na fotecky Sivky a Matka....v reale je Sivka naozaj uplne ina ako na pase Lienka55...
Malka 18 ak citas (a nielen tu) tak vies, ze rozne (nie vsak obvykle viac ako 3 ) ...hlavne sa tym nezatazuj, je to ozaj idividualne( ale 0 to nebude 😀 😉 ) ....Neviem co to je pre teba pred porodom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre