Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

minkak
25. jún 2009

Ahojteeeee 🙂

Volala mi teraz Ivell 🙂
Vsetky 3 Vas vsetky pozdravuju Solmi lezi na tej istej izbe aj posteli ako bola Sivka 🙂 Maju sa dobre ,mali by ich cez vikend pustit domkov 😉

Ivell predychva kazde 4 minuty,ale stale nic....vraj ked na nu tak myslite mate si kazda zanu zobrat jednu kontrakciu a dychat s nou 😅
Vyvolavcku by mala dostat az zajtra rano,zatial stale nic teda...bola aj na CTG a tam nic neukazuje....
Dr.jej merala babo a vraj by mohlo mat az 4.5kg 😉 Tak trosku ma Ivell obavy,vsak by mala este volat,tak Vam zase napisem ak bude nieco nove 😉
A maju nastarosti -jej izbu dr.H... 😉
Tak asi tolko,papa

giza
25. jún 2009

minkak dik za spravy,fuuu to je vaaha, vobec sa nedivim, ze ju vsetko tak boli ...hned by som si hodinu tych kontrakcii zobrala za nu (hadam tolko este zvladnem 😎 ), ale muz uz vzdycha ze mu je zle, tak mozno s nou spoluciti aspon on 😀 😀 😀 i ked od chlapa to teda fakt sedi...
Ak ich uz ma kazde 4. min. pravidelne tak uz by to mohlo dojst k uspesnemu koncu 😠 😖 ☹

magda29
25. jún 2009

Ahoj Giza. Mohla by si mi prosim Ta opisat kontrakcie aka to bude bolest ci aj pichanie v posve? Dik.

giza
25. jún 2009

kontrakcie su individualne ako tu uz nie jedna mamina opisala (a nielen tu) - o tom tu moze pisat naozaj kazda hotove romany...napriklad od bolesti v krizoch, po tahanie az tlak na dno panvy, po trebars aj pichanie (ale to skor v tych zaciatkoch, kedy este ani nie su ustalene - taky poslickovia )

Pri tlaceni by sa to dalo skor pripomenut ako pichanie az rezanie, ked sa hlavicka dostava cez rodidla tak je to skor velmi silne a pripodobnitelne (no nemusi to byt pravidlo u kazdej - opat)...

- gratulujem k tehotenstvu a skoremu porodu ak som spravne citala tu vedla v teme letmo 😉 ...
Si tu z TN alebo z okolia?

magda29
25. jún 2009

Ahoj Giza dakujem. A som priamo z Trencina. Vcera som zacala 40t.t. a dnes som bola tu v nemocnici lebo uz nemam ist k svojmu gynekologovi do poradne. No a zajtra idem znova. Inac som prvorodicka. Tak som zvedava co zajtra dufam ze si ma tam nenechaju ale myslim ze pokial nemam tazkosti tak nie.

tatanya
25. jún 2009

Ahoj magda29, poslala som ti IP.

sivka
25. jún 2009

Ivellka to ma konecne za sebou!!!!!! Tobiasko sa ma k svetu, slo to spontanne aj ked bol nachystany aj CS aj vyvolavacka, nakoniec to Ivell zvladla bez toho aj bez epi, je to hrdinka. Miery a dalsie podrobnosti neviem, ale aspon aby ste mali zakladne informacie 😵

martinano
25. jún 2009

gratulujeme 😵 😵 😵
maminke skore zotavenie po urcite namahavom porode,ked tak bolo nachystane a tobiaskovi vela vela zdravicka 😵

lienka55
25. jún 2009

JEEEEEEEEEEE to je uzastne!!!!!!!!!!!!!!Tak konecne to ma ivell stastne za sebou,tak predsa vyhral Tobiasko. 🙂
Po takych dlhych bolestiach prajeme rychle zotavenie sa,vela radosti z maleho a zdravicka. 😅 😅 😅

sivka
25. jún 2009

martinka prosim ta ako dlho mozem ratat ze bude trvat, kym sa mi rany (hlavne ta vnutorna - brrr) zahoja. Stale ma to omina a zaboli. Ako zistim, ci sa to hoji tak ako ma a nedeje sa tam ziadny zapal alebo nieco. Posadim sa niekedy este? 😝 😀

martinano
25. jún 2009

jasne,ze posadis, u kazdeho je to individualne,zalezi to od velkosti sitia,ale neboj kazdym dnem uz zacne byt lepsie, ja som mala hroznu krizu na 3 a4den a to som mala asi dva stehy,ale to boli cely spodok a panva z toho ako sa babo tlacilo von,este ked som sla domov na 8den som to citila a potom uz bolo ok.stehy by ti mali vypadavat,tak sa nezlakni 😉

minkak
25. jún 2009

Ivell srdecne gratulujemeeeeeee 😵 😵 😵
no super,tak nakoniec este dnes,super 😵
no som zvedava na tie miery 😉 🙂

minkak
25. jún 2009

Ahojte.....
ja som teda tapa,teraz som si nasla sms....a ja stale cakam a cakam......ach jaaaa....

takze sms od Ivell:..........Tolko mesiacov som pocuval vsetkych ako o mne rozpravaju,
...................................teraz budete pocut Vy mna.Volam sa Tobiasko K...,som tu od 20:22,
....................................moje miery su 4350g a 52 cm.

Takze este raz velkeeeeeee G R A T U L K O !!!!!!!!!!!!!!!!!

Prajeme vela,vela zdravicka a velaaaa mliecka,maminke rychle zotavenie!!!!! 😵 😵 😵
Krasne miery 😵

julianka99
26. jún 2009

Jééééééjo no hurááááá GRATULUJEM 🙂))) Maminke aj Tobiaskovi... 🙂) hlavne kopec zdravíčka prajem 😀 a tiež vela maminkinho mliečka 🙂))

lulu723
26. jún 2009

baby ved tu je kazdy den nove babenko. 😀 normalne nad tym rozmyslam,ze hupnem na druhe,ale urcite si to o chvilku rozmyslim.

Ivellke prajem,aby co najmenej rana bolela a Tobiaskovi,aby bol zdravucky pekne papal mliecko a aby Vam robil radost. 😀 😀 😀 😀 😀

pink_lady
26. jún 2009

jejeeeeej gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

momo0703
26. jún 2009

Hurá, hurá, hurá, tak konečne to má aj Ivell za sebou, teda malý je poriadny chlap 😉 🙂 GRATULUJEM
Ozaj, neviete čo je na tom pravdy, že keď mamičky počas tehotenstva berú nejaké väčšie množstvo vitamínov, napr. MATERNA..., tak potom majú bábätká väčšiu pôrodnú hmotnosť? Ja som nebrala nič, len ma to tak zaujíma.
Ja dnes idem s p.Duncovou /dohodli sme sa v stredu na cvičení) omrknúť tú našu pôrodnicu, keby sa chcel ešte niekto pridať, tak dnes na oddelení o 19.00 hod /4.posch./

jajuska81
26. jún 2009

ivella: tak hurááá teda, gratulujem a prajem veeeeeeeeeľa zdravíčka obom, Tobiasko je riadny chlapisko 🙂 nech ste čím skôr doma.Držte sa.

julianka99
26. jún 2009

AHoj Momo, no škoda... ja dnes nemôžem, ale určite by som rada išla kuk aj ja....
No snád to stihnem 🙂)) Na budúce cvičko prídem 🙂

minkak
26. jún 2009

Ahojte 🙂
Volala mi Ivell 😉 Maju sa dobre,rodila s Kascakom-je veeeeeeelmi spokojna s nim aj s porodnymi asistentkami 😵
Inak,ze na CTG,jej to stale nic neukazovalo,ze by isla rodit....
vraj to islo vsetko pekne rychlo-je spokojna a dobre sa citi 😵 ,maleho uz ma pri sebe od rana 😉
posleme mi fotecku-tak potom Vam ju sem dam 😉

giza
26. jún 2009

G R A T U L U J E M Ivella ! ! ! 😵 😵 😵 😵 😵

dakujem zeny za info, to som rada, ze to bolo este vcera (vsak som na nu myslela a modlila sa a drzala palceky aj na nohach aj ...... sa jej muselo viac nez stikutat 😀 a nebola som sama, tak to pomohlo 😉 )...

Momo posielam ti IP, kedze tu si sa mi nevyjdrila na otazku so strany 81...Inak prijemnu "exkurziu" (je to divne, lebo ostatnym rodickam s manzelmi co chcu vidiet tvrdia, ze sa to neda naplanovat,vidiet porodnu salu, ci izby, lebo nevedia ci nebude porod) hmm - zaujimave a teraz to vedia uz niekolko dni vopred 😀 ....

minkak
26. jún 2009

Babulky tak uz mam 2 fotecky od Ivell 😵
je rozkosnyyyy 😵 😵 😵
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

pink_lady
26. jún 2009

jejo maly je nadherny - tusim podoba na maminu 😵 😵 😵

lienka55
26. jún 2009

minkak tak ju pozdravuj a myslim si ,ze to je len dobre, ze sa citi fajn,lebo si to naozaj zasluzi. 😉
Tobiasko ma riadne miery. 😀

martinano
26. jún 2009

Tobiasko je krasny 😵
a riadne miery mamina mala co robit 😅

momo0703
26. jún 2009

Ahoj Julianka99, tak sa stretneme na cvičení, toho 01.07.2009 bude ešte v tej sále čo aj doteraz, ale potom by už malo byť v DRUŽBE na poschodí, /predtým tam bola drogéria/, vraj je tam teraz spravená nejaká sála.

momo0703
26. jún 2009

Ahoj Giza, na tom cvičení sme sa rozprávali o dojčení, paralenových čípkoch...a pritom padla aj táto informácia, že kojiť môžeme aj keď budeme mať teplotu 38.5, čo sa týka návštevy v pôrodnici, tak vraj je to tam normálne a časté, teda aspoň z tohto cvičenia, keď majú budúce mamičky záujem pozrieť si ako to tam vyzerá, p.Duncová navrhne dátum a čas /zrejme je to podľa toho, kedy má ona službu/ a mamičky sa môžu prísť pozrieť, určite to nie je možné, pokiaľ sa tam práve rodí 😉

martinano
26. jún 2009

prepacte,ze sa tu mocem,ale pani duncova vodi svoje klientky,ked nema sluzbu

giza
26. jún 2009

oki 😉 ...je to tam pekne,takze nech vam to tam vide 😵 ...

Odkazik pre Ivellu - naozaj sa vam vydaril (teraz nevykam 😀 vsak boli ste na to dvaja)...ale najviac mamine, fuska to bola riadna...

giza
26. jún 2009

"že kojiť môžeme aj keď budeme mať teplotu 38.5, "

aj tu to napisem ..
Nevsimla som si slovo moze, ze tam nebolo nemoze a v tom je obrovsky rozdiel - ja uz som sa pajedila, ze ako to moze niekto povedat a to som bola ja iba slepa... 😔 😔 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre