Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

agatkag
18. mar 2009

Ahojte, chystám sa rodiť v auguste vTn a neviem, čo si mám predstaviť pod pojmom nadštandartná izba. Majú len jednu? Bola som sa pozrieť v Handlovej pred rokom lebo tam rodila švagriná a býval s ňou na izbe aj jej manžel, mala tam tv, manželskú posteľ, rádio a strávila v nej celý čas pobytu v nemocnici, samozrejme okrem samotného pôrodu.

amatula
18. mar 2009

ahojte.....boze simka,,marsela,clarissa 😕 a sue ani nehovorim 🙂
ja som tu dlho nekukla,,,ved vy uz máte velke babetka 🙂

tak prajem vela trpezlivosti a vela mliecka.....a ide jar tak sa vam bude fajne kocikovat 😉

amatula
18. mar 2009

a uz aj kala12 no ja sa snestacim divit 🙂

gratulujem k syncekovy vela zdravicka 😉 a Terezka nech pekne poslucha a maminke pomaha....... 🙂

marsela77
18. mar 2009

Ahoj simka 😀 dakujeme 😀 už sa teším ako budem brázdiť ulice na našom fáre,ale dneska zas fúka jak divé,tak skúšame na sucho 😀 😀 😀

Ahoj clarissa 😀 máme sa dobre,len tiež ked plače popoludní tak som s toho na nervy,ale už sme si zvykli a zvládame to 😵 My sme zatial boli len na balkone 😒 a fotka je pekná-šak ked to fotila taká dobrá fotografka 😉
a Mimi ako? papáte z cicika? My sa zatial snažíme,dúfam že to dlho vydržíme.A na poradnu ideme až 31.3. tak som zvedavá kolko priberieme... 😝

amatula vdaka 😵

amatula
18. mar 2009

boze baby ja vam vobec nezavidim,ked si spomeniem co je roboty s malim mimcom 🙄 som rada ze uz to mám za sebou 😕
ale zasa su to aj pekne starosti 🙂 len sa pekne snazte s kojenim ono je to niekedy drina ale stoji to za to...takze sa za ziadnych okolnosti nevzdavajte 😉
min.do pol roka aj do roka 🙂
drzim vam palce,,uprimne 😵 uz som si na vas zvykla ako na svoje kamosky 🙂

clarissa
19. mar 2009

Amatula,veru je to roboty ako na kostole 😀ale pomaly si budujeme rezima zvykame si 😉

Marselik-ahoj papame z cicika,mliecko zatial tecie,boze ked si tak spomeniem na nase chvile stravene v tej fucking nemocnici 😀 ale som rada ze sme tam boli spolu aspon bola sranda a nenudili sme sa 😵 😵 😵
nas bola pozriet doma uz aj pani dokina so sestrickou, a 6.4. ideme na nozicky tak som zvedava,,,balime nasiroko pekne,ajked malej sa to moc nelubi 😅 dnes je celkom pekne pocasie,aj ked su este zbytky snehu tu unas ale vkuseokukujem teplomer,ci nestupne ze by som vybehla na chvilu malu prevetrat 😎
pozdrav manzelika,inac som sa nasmiala jak kon,ako oslovoval baby tu na konovi ked sem pisal--"ahojte zenske"

lienka55
19. mar 2009

Ahojte cerstve maminy 🙂 ,
este raz vsetkym gratulujem,a drzim palce aby ste si co najskor na seba zvykli a dostali sa do toho. 😉

clarissa a marcelka vy ste boli spolu aj naizbe?

clarissa
19. mar 2009

ahoj lienka,no jasan..my sme si pekne s marselkou spolu bacovali 😉 po porode jej tam doniesli tasku s vecami a ja somnechala zaznutu celu noc lampku co som ju vyckavala,aj malu som si kazala odniest aby marcelku v noci nerusila kedje po porode..a ona betarka neprisla...rano som vyckavala zas,hovorim si,do kelu..zeby este rodila??a zrazu mi prisla sms ze lezi na pooperackovej izbe,bola tam len chvilu,tak som ju hned isla kuknut..a zachvilu uz ju doviezli za mnou..od tej chville sme si spolu gazdovali na izbe,,potom nam bubaci ozlti tak nam ich vzali..a tak sme spolu vstavali v noci,cez den a chodili krmit do zltackovej izbicky....som rada ze sme boli spolu,strasne rada,je to fakt neocenitelne ked tam mate priatela pri sebe 😵

no,dnes asi vychadzka nehrozi....taka fujavica sa strhla ze ma striasa aj za oknom

lienka55
19. mar 2009

Tak tomu naozaj hovorim nahoda,alebo ste si to protekcne vybavili? 😀
A preco bola Marcelka na pooperacke,ved ona nemala cisarak?

marsela77
19. mar 2009

Ahojky clarissa,aj ja som rada že sme tam boli spolu,aspon nám to rýchlejšie a lahšie ubehlo...fakt je to na nezaplatenie,mať tam niekoho koho poznáš... 😉 Aj nás už bola pozrieť Dr. mi pojdeme na nožičky v 5 týždni ešte neviem presný dátum,ale dúfam že to bude o.k. lebo ani našej Didke sa to balenie na široko nepáči,no nie nadarmo sú s Mimkou kamošky 😀
bože aj ja by som už išla prevetrať naše bábo,ale hold počasie si robí čo chce 😖
aj mm ťa pozdravuje 😉

lienka aj náhode niekedy treba pomôcť,ale ked sa chce všetko sa dá 😉
a na pooperačke som bola,lebo po porode som mala komlikácie a museli mi dať spinálku... ☹

chymenitta33
20. mar 2009

Ahojte nové maminky🙂))gratulujem Vám krásne máte drobátka🙂)

Ja sem chodím kuki, aj ked nepíšem dúfam, že Vám to nevadí že som sa sem vtrela🙂
Ja som tiež rodila v TN a včera to bol rok a my to príde akoby večnosť🙂

lienka55
20. mar 2009

marcelka uz som pocula o spinalke ale nespomeniem si co je to?
chymenitta33 gratulujeme Davidkovi 😅 ,krasne meno 😀 😀 😀 .

meggietn
20. mar 2009

chymenitta33 garulujem k 1. rôčiku , Davidko je zlatunký 🙂

clarissa
20. mar 2009

lienka-tak trosku protekcne 😉 ale aj tak dobre

meggie, ako to leti ten cas to je sila,ja pozeram ze tvoja Laura bude uz mat 5 mesiacov 😵 uz zachvilu jej budu fesaci vyklopkavat na okienko 😵

marsela,ake peknucke fotenky malej Didky 😵 ja musim este sem dat tiefotky z nemocky a tak...
zajtra ma byt celkom pekne tak uz som si povedala ze pojdeme von..a rano musim Mimu nechat s babkou a dedkom-treba doplnit zasoby tak ideme do TN..inac neviem ktora babula tu miporadila tie lacne plienky v drogerke na namesti sv.Anny ale kokso ine super ceny...ja som tam bola este pred porodom len do vykladu nakuknut a pampersky nejaky mega pack tam maly o 200sk lacnejsie ako v Bille 😉 😉 😉 😉

marsela77
20. mar 2009

lienka nemohli ma uspať,lebo som vypila čaj,tak mi pichli do chrbta a znecitlivili ma od pása dole aby ma mohli operovať 😖 a potom sa musí ležať na chrbte minimálne 12 hodín 😒

clarissa dakujeme🙂 už sa tešíme na fotky Mimky,ved si ju fotila ako divá 😀
mm nakúpil v tescu plienky mali akciu 2+1 zadarmo tak máme zásoby... 😉

marsela77
20. mar 2009

clarissa som pozrela fotky...ako si sladko spinkajú Mimi s tatinom 😉 je rozkošná vlasaňa malá 😀 😀 😀

lenca13
20. mar 2009

Ahojte mate zlate babatka ani nie je pravda ze aj moje baby boli take male 😉 len so to uzivajte hrozne rychlo to utecie a budu z nich take male sibalky 🙂
My pouzivame tesco plienky a som s nimi spokojna 😉 😉

lienka55
20. mar 2009

babulky dakujem za vysvetlenie 😉 .

meggietn
20. mar 2009

clarissa : máš pravdu strašne rýchlo to uteká, už má 7kg, ach jo moja chrbtica... 😝
Mimi je tiež zlatunká 😀

chymenitta33
20. mar 2009

kočenky Dakujem za uvítanie🙂ste zlaté 🙂

Lienka-aj tvoj synček má krásne meno🙂hihi

K tým pleinkam my používame Huggies premium a som spokojná s nimi, lebo pampers mi precikal☹)

Cicka ja som mala tiež spinálnu lebo som nemohla celkovu kvôli srdiečku a však načo, bola som rada že som bola pri vedomí.

Hej inak aj mne to strašne rýchlo ušlo ani sa nenazdám a sa mi ožení🙂akoby to bolo včera ked som bola v nemocke 😕

chymenitta33
20. mar 2009

Kočenky a mimochodom kuki som fotky každá mát ekrásne detičky každé su uplne iné sa nemôžem vynadívať🙂)

amatula
22. mar 2009

ahojte 🙂
vcera bolo pocko ste sa kocikovali ako o preteky ze 🙂 😉 😉 😵
uz aby bolo take stale.......

marsela este za pises o tych plienkach,,,,maju akciu 2+1...no uz aj mm vyhanam kupovat 😀

ahoj chym 😉 mi uz sme sa niekde stretli 😀
DAVIDKOVI vsetko naj naj k rôcku 😉 😉 😵

jajuska81
22. mar 2009

clarissa,marsela, na kolkatke /izbe/ ste lezali po porode,vyzera to tka, ze sme tam boli v rovnakom case, ja od 5.3. do 9.3. , mozno sme sa aj videli? 😉

dannynka
22. mar 2009

ahojte babulky 🙂 veru aj ja uz som si stihla urobit zasobu plienok pre mimi ked je akcia 2+1 😀 😀 😀

lubica33-si sa tu dlho neukazala,ako sa mas este si kinderko?a ozaj je tu este nejaka babulka co bude rodit v podobnom termine ako ja 😅

lubica33
22. mar 2009

ahoj dannynka, veruze este som tehula, i ked by som uz radsej nebola...v utorok na kontrole mi doki oznamil, ze som na prst otvorena a krcok je makky a skrateny, ze to moze coskoro prist, teraz zacinam 38tt a babo sa mi az teraz otocilo dolu hlavickou, tak uz sa nevieme dockat, ja som totiz po cisarskom a neviem, ako dopadne druhy porod.
V noci som si myslela, ze do rana rodim...tak ma brucho bolelo...a rano uz nic...asi som sa len prejeedla 😀

Inak acia na plienky aj mokre vreckovky bodla aj nam, aj ked moj drahy chyta nervy z toho, ako sa zasobujem, ale si neuvedomuje, ako bude rad, ked nebude musiet nakupovat tak skoro po porode a hladat akciove zlavy!!!

A ty sa ako citis? Na kedy to vidis?

marsela77
22. mar 2009

jajuska ležali sme na 14 a chodili sme dávať papať našim drobcom na novorodenecké,lebo mali žltačku 😉

chymenitta33
22. mar 2009

Ahojte maminky a tehulky🙂)

My sme mali dnes pekný dník vonku a tak🙂Dejvi už hajanká a ja kuki na joj to nové.

Amatula--Vitaj cicka čo ku nám nezávitaš? inak je pravda že teraz tam chodíme pomenej☹)Dakujeme🙂

dannynka
22. mar 2009

lubica-tak vidis,malinka uz asi pochopila ze netreba maminku trapit a otocila sa hlavickou dolu 😉 Ja ked som bola naposledy u dr tak mi sono nerobil takze zatial stale neviem ako je otocene,dr iba konstatoval ze uz sa mohlo otocit a aj nemuselo 😅 teraz idem na poradnu 31-veho tak snad sono urobi a mozno aj pohlavie pozrie 😅
No veru tebe sa to uz krati,naozuaj uz mozes kazdu chvilku ist v porodnici ked uz sa zacinas otvarat v dobrom ti zavidim,u mna to vidim asi z na koniec aprila ak nie az prvy majovy tyzden 😅 😅 😅

ozaj babule v ktorom tyzdni posielaju dr na prietoky do nemocnoce?36-ttalebo 38-tt?

chymenitta33
22. mar 2009

dannynka--ja som bola na prietokoch v Ilave lebo som išla rovno s poradne od Oralkovej, a ja som bola asi 32 alebo tak lebo 37 sa Dejvi narodil.

dannynka
22. mar 2009

chymenita dakujem za odpoved 😉 len ja som zvedava ako to robia dr tu v trencine 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre