Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

martinano
20. jún 2009

ahojte lienka chystate sa na druhe?
ivella co je s tebou?
a vy ostatne zvladnete nebojte 😉

agatkag
20. jún 2009

baby, ďakujem za všetky rady ohľadom pôrodníka, hádam to nejako zvládnem, len ja niekedky dosť stresujem a stále niečo riešim....

ivella
20. jún 2009

som stale tu...len nez vykopem manzela,to trochu trva,nastastie zacal box,tak uz ma konecne pustil 😝 😝
bola som snad hodinu v sprche a neviem ci mi dva krat neodtiekol kus plodovej vody,zrazu len cosi naraz vytieklo,priesvitne bez zapachu a potom ked som sedela vo vani,znovu..
krize stale bolia,inak nic,kto mi poradi?urcite viem ze moč to nebol..bolesti nemam pravidelne
marti si tu este?co ty na to?

martinano
20. jún 2009

ahoj som tu fakt to vyzera na plodovu vodu
nachystaj sa, ked tak este raz daj sprchu a chod, teraz netecie nic?

ivella
20. jún 2009

lienka,ja som sa druheho tehotenstva bala teda o moc viac nez prveho,asi preto ze vies do coho ides a hlavne spomienky na porod sa mi vybavuju stale,vobec si nechcem pripustit ze to bude take iste,ma porazii 😢 😢 😢
celkovo toto tehotenstvo nejak horsie zvladam,som sama skvrna,vlasy furt mastne o kilach ani nehovorim---pri prvom som si nemusela vlasy aj tyzden umyvat,stale super drzali,vsetko som si vychutnavala,ako sa povie ze tehulky len ziaria...tak to bol aj moj pripad 😀 😀
teraz presny opak,len som to uz nechcela odkladat,taha mi na 33,nechcem byt najstarsia mamina v triede prvacikov ☹ 😉 len snad porodim dievcatko kvetinku,lebo ma to bude lakat este na tretie 😀 😀 😀 ale nie 😉

martinano
20. jún 2009

ivella tak to bude dievcatko uvidis po porode sa to vsetko upravi 😉

ivella
20. jún 2009

teraz nic(pri prvom mi len po trosickach cvrkalo)toto boli fakt narazovky,ani neviem odhadnut kolko toho bolo...
ale ak nebudu bolesti,snad vydrzim do rana ak zaspim????

martinano
20. jún 2009

ak je to voda musis ist, urcite necakaj do rana, tam treba sledovat babatko.este chvilu pockaj, daj si vlozku urobia ti test ci je to plodova voda,alebo len hlienova zatka

ivella
20. jún 2009

uz som rozmyslala,ze ked som na 2.5cm otvorena,ci sa mi len dovnutra nedostala voda a ci mi ta nevytiekla-asi blbost?vyplach ani nic podobne som si nerobila 😉

martinano
20. jún 2009

tak to nie a ked si uz otvorena,alebo teda sa otvaras moze sa to pomaly rozbiehat aj takto

martinano
20. jún 2009

a malinke sa mrvi viac?

ivella
20. jún 2009

v sprche vymyslalo,teraz je ticho-ale mala som na moj vkus az moc horucu vodu-no skusim ist este raz do sprchy

sem tam mam v podbrusku pichanie,ale tak raz za pol hodku

ivella
20. jún 2009

citim sa ako prvorodicka,nic neviem 😅 😅

martinano
20. jún 2009

ivella to sa moze rozbiehat a myslim,ze uz je to fakt na spadnutia,zas sa tam nevar vymasiruj a chod von 😉 na tia krizwe hlavna,ked ta bolia

ivella
20. jún 2009

tak idem 😉

martinano
20. jún 2009

tak chod a este sa oziv budem tu, mam pracu, tak som tu, pa

ivella
20. jún 2009

tak som tu,teraz nic nebolo,trochu sa mi ulavilo 🙂
nechcem plasit do nemocky,co im poviem...vlozka sucha...ale ak este raz cosi vytecie-aspon trochu,tak pojdem 😉

martinano
20. jún 2009

tak fajn,ak toho nebolo vela mohla to byt aj zatka no tazko mi t takto po nete povedat,ale keby cosi urcite chod, budem tu este tak dve hod.keby si nieco potrebovala

minkak
20. jún 2009

ivell ahojky,ja si myslim,ze by si mala ist!!!!!ak to bola pl.voda,treba ist!!!!
nic sa nedeje ak tam prides a bude to len plany poplach,radsej chod!!!!!za to nic nedas,len pekne bez 😉
myslim na Teba ,drzkaj sa 😉

martinano
20. jún 2009

minkak,ale mohla to byt aj zatka,ale ivella este chvilku pocka a uvidi

ivella
20. jún 2009

no minka,ako ma ty vyhanas...ak tam bude dr.H...ma tam pekne zdzube,co mu kazim spanok pre nic za nic
bodaj to bola zatka,aj ked som myslela ze to musi byt minimalne slizke 😒
sak ja sa ozvem keby cosi 😉

martinano
20. jún 2009

ivella dr. hlavacik ta nebude primat neboj ten ked je tam ma prisluzbu videl by ta len keby sa nieco vazne dialo,tak kludne mozes ist

martinano
20. jún 2009

aj ked neviem co mate z neho taky strach pristup ma taky ako ma,ale keby sa nieco dialo, tak on je urcite ten ktoreho by som tam chcela mat

ivella
20. jún 2009

ja som s nim v pohode,to som myslela zo srandy 😀 😀 viem ze ked sa s nim trochu zavtipkuje,je uplne super a ako o doktorovi nemam o nom najmensich pochyb,mala som tu cest vidiet ho 2x v akcii 😉 aj ked to nebol porod..
verim nasim doktorom,preto viem ze ani porodny plan nepotrebujem,ani zajednat si nikoho 😅 😅

martinano
20. jún 2009

ivella super, uz si oblecena?ci nic? nerodime?

ivella
20. jún 2009

no musim sa vzdialit,lebo moj muz nemoze prekusnut ze som tu a nema ma pod kontrolou 😀 😀 😀
tak keby cosi dam este vediet,zatim pa

martinano
20. jún 2009

ok zatim pa a keby cosi chod

martinano
20. jún 2009

ivella ja som sa vratila k tomu co si pisala to bude voda

minkak
20. jún 2009

martinano ved ja si tiez myslim,ze to bude voda,len nech pekne ide,ivell vyhanam jasne ,ale v dobrom 😵
za to nic nedas,skor bude zle ak tam nepojdes a pl.voda to bola,za to Ti to nestoji,ja by som uz davno bola tam 😉
ak tam bude dr.H...tak to bude len dobre,nicoho sa neboj!!!!Len pekne utekaj 😉
Nikto Ti nic nemoze povedat,ziadne rusenie spanku co si!!!!!!!
A este ja som to slizke teda nemala,to bolo len spleeeeech,teda neviem nejako som to nestudovala,letelo to zo mna .... a ja vyplasena,hned som utekala za sestrickou 😀
no daj nam vediet,my s matkou sme tu cakame 😉 😀

martinano
20. jún 2009

ano cakame
minkak len,ked slizke to ta zatka byva taka no tazko mi to takto, to by musela popisat kolko toho asi a take veci
sused ma disco no to tu je sranda, som zvedava kedy mi zobudia drobca 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre