Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

lienka55
25. feb 2009

Babenky tak vy ste doma?Co tam robite,pohnite tych svojich drobcov. 😀

clarissa,mne Dr.Jankovsky urobil ten hmat v utorok a v stredu som uz aj isla a maly sa narodil.Tiez mi v utorok povedal,ze to este na porod nevyzera,no a vidis to.Uz sa to rozbehne neboj sa. 😉

sue to mi je luto,ze si vycerpana a Karinka trosku neposlucha,ale neboj najtazsie su zaciatky,to sa upravi a zvyknete si obe.Treba trpezlivost a ked mozes tak si pospi s nou.Ja som prvy mesiac chodila spavat aj poobede a vecer uz o 19.00h som bola kaput. 😔 😀

amatula
25. feb 2009

ha 😀 sue neboj bude dobre vsetko sa nucite pocitam ze ked bude mat Karinka ale 10mesiacov si oddychnes trochu 😀 😀

clarissa no po tom "hmate 🙂 sa to väcsinou rozbehne 😉

marsela ty tolko nespi lebo malej sa tam potom velmi paci 😵

clarissa
25. feb 2009

sue...no to by bola bomba 😵 mne len tvrdne brucho a zrovna ked ma natcali tak ani prd 😅 ale teraz mi tvrdne statocne..no uvidime...mohlo by sa nieco pohnut 🙂
kokso ze 14kg...no pekne takze ti dvav poriadne zabrat...no sak to prejde a onabude urcite zachvilu dobrucka....drzim vam palceky

clarissa
25. feb 2009

babulky to je super ze nas takto povzbudzujete 😵 velka vdaka vam zato 😵 no kiezby bolo tak ze sa to rozbehne..sak bol zlaty este isiel so mnou aj hore vytahom ma odprevadit na ctg a tam mi vravi ze keby sa to dnes rozbehne tak ze ma odrodi lebo sluzi..hovorim si paneboze kiezby...no uvidime..budeme dufat 😵

lienka55
25. feb 2009

clarissa len aby si aj nebanovala ze sa to rozbehlo, 😉 ako znasas bolest?Ale na druhej strane co ti ostava len tu bolest vydrzat,bez toho to nejde. 😉

clarissa
25. feb 2009

ja a bolest..no neni sme kamaratky veru ale to asi nikdo 😅 ale bolest da sa povedat celkom dobre znasam 😉
inak teraz ked som bola na wc tak na papieri bleducko cervene..to bude asi s toho vysetreniia.. 😕

sticker
25. feb 2009

Hej, to by mohlo byť ešte z vyšetrenia 😉 Ozaj, zátka Ti ešte neodišla?

clarissa
25. feb 2009

sticky,veru myslim ze este nie lebo ja vsetko dost sledujem 😀 este nie,,tak cakam co sa bude diat dalej...ja si stale myslim ze ked pridu kontrakcie ze to nezpoznam 😀 ha ha ale som naivna co,,,to asi kazdy spozna ci nie? 😕

amatula
25. feb 2009

urcite ano,,poznas 😉
a na zatku necakaj nemusi odist mne pri oboch museli prepichnut plodovu vodu........az budu bolesti spoznas to 😉
alebo napis mi ti poradime 😀

clarissa
25. feb 2009

amatula-jasnacka,ked nebudem vediet hned sa s vami poradim.... 😉 sak teraz mi vkuse tvrdne brucho,dufam ze ten hmat splni svoj ucel 🙂

clarissa
25. feb 2009

lienka akurat som si pozerala fotky tvojho drobceka 😵 a vies z ktorej fotky odpadavam?kde lezi schuleny ako v brusku 😵 to je uplna nadhera,to som este nevidela babatko tak lezkat 😵

idem ja asi nasledovat marselu..pada na mna strasna unava 😕 😔

lienka55
25. feb 2009

To bol uplny prcek,este si myslel, ze je stale v brusku 😀 .Kazdy kto videl tu fotku tak sa ma pyta,ze a kde ma nozicky? 😀 😀 😀

marsela77
25. feb 2009

amatula 😀 možno na tom ozaj niečo bude,že ked spím sa jej tam páči,ale som unavená jak neviem čo,hádam celé tehotenstvo som tolko nespávala 😝
clarissa no nakoniec sa ani my dve nestretneme v porodnici ☹ ale čo hlavne nech sú bábiky o.k. 😉

lenca13
25. feb 2009

zase vas poslali domov no ale radsej byt doma ako v porodnici a cakat 😉 marsela tak snad uz v sobotu si ta tam nechaju 😉 este sa pekne vyspi pokym mozes 😉 lebo niekedy daju deti zabrat ja mam obidve baby chore no proste hroza ☹

marsela77
25. feb 2009

lenka veru doma je doma,a ked nie v sobotu tak v pondelok alebo utorok už určite 😎
no čo ked sa jej tam tak páči 😀 nech si tam ešte pohovie,potom už to nebude med lízať 😀 ani pre ňu ani pre mňa 😀 😀 😀

clarissa
25. feb 2009

marsela,len sa neboj..este neni iste ze ja porodim tak skoro alebo ze ty tak neskoro 😉

marsela77
25. feb 2009

necháme sa prekvapiť 😀 😀 😀

clarissa
25. feb 2009

jasnacka...uvidime..mozno ze mne ten hmat vobec nebude ucinkovat ako tu babulkam 😕 nakoniec sa nasmejem ked ty porodis zajtra a mne budu buduci tyzden vyvolavat 😀 😀 😀 😀 vsetko je mozne..moja mamina vzdy povie ze vsetko je v bozich rukach 😉 takze ako tyvravis nechame sa prekvapit co s toho nakoniec bude 😉 😉 😉

marsela77
25. feb 2009

ale hádam sa Ti to už pohne 😕 ja už som akosi zmierená s tým budúcim týždňom 😉 nejak neverím že by to bolo skor 😨 sa aj prespím ked to bude takto pokračovať 😀 😀 😀

meggietn
25. feb 2009

clarissa mne ked spravili ten chmat, tak som do druhého dňa porodila, ale navodilo mi to také silné kontrakcie ako hovado 😝

clarissa
25. feb 2009

meggie,aj tebe...fuha kazda co ste mala ten hmat vravite teda ze vam to rozbehlo..no bodaj by aj mne 😅 a za kolko ti prisli kontrakcie???

clarissa
25. feb 2009

marsela,mozno ti preto nerobili ten hmat lebo este niesi dost otvorena..no..dost musis byt aspon naprst aby to slo...tak to bude asi preto..no sak uvidime..mne uz sa zacina tusim uvolnovat zatka 😎

sticker
25. feb 2009

Clarissa no namôj veru Ty do zajtra porodíš 😕 😵

amatula
25. feb 2009

clarissa ako uz rodiiiis 😀 😀 ???????????????????????

marsela77
25. feb 2009

clarissa moc držíííím palceeee 😵 potom pošli sms...

lienka55
25. feb 2009

clarissa no tak vidis ze ten hmat pomohol vsetkym babam,dufam,ze to do zajtra bude. 😉

sticker
25. feb 2009

Marcelka a Ty šup, šup za ňou 😉 Keby to bolo také jednoduché, však? 🙂

clarissa
26. feb 2009

dobre ranko babulky..mam taky pocit ze s toho hmatu nic nebude 😀
teda zatial nic nepocitujem....rano trosku bolesti v podbrusku a teraz nic...no ja mam inac lenive dieta..no sak ale ma byt po kom 😀 😀 😀

marsela77
26. feb 2009

clarissa a ja už čakám sms...neboj ono sa to rozbehne ani sa nenazdáš...

clarissa
26. feb 2009

marsela 😉 no neviem ci to tak skorobude..akurat mi muzik pichol"vyvolavacku" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak uvidime ci to nieco urobi 😀 😀 😀 a ak nie,marna moja snaha a stretneme sa pondelok al.utorok hadam aeste nam budu aj naraz vyvolavat...inac aj tak je to pekny pocit,ved ked si predstavime ze aj tak onedlho uz budeme s malickymi 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre