Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

linddi
20. jan 2008

Ahojte. Aj ja som rodila v trenčianskej pôrodnici a môžem povedať, že doktori sú super. Hlavne Jankovský, ktorý ma rodil, no aj Súčanský /jój fešáčisko/, a aj Mečiarová je fajn. Také zlaté žieňa. No o sestričkách na novorodeneckom sa to povedať nedá. Chúdence detičky. Keď som videla ako malú kúpali pod točkou až mi bolo do plaču. ☹ Aj ten prístup k mamičkám. Vôbec žiadne pochopenie k prvorodičkám, čo sa týka kojenia. No čo už, máme to za sebou. Chce to veľkú dávku trpezlivosti a sily vydržať tých pár dní. Stojí to zato 🙂 Ahojky...

pink_lady
26. jan 2008

Jankovsky je ozaj super 😵, k tomu chodim a nemozem na neho povedat jedine krive slovicko, vdacim mu za velmi vela...Ostatni lekari su tiez fajn, a ...no Sučansky je ozaj ojojooooj 😀 Alebo taky Krkoska 😔

linddi
26. jan 2008

Pink lady, aj ja chodím k Jankovskému. Len sa akosi nemôžem od pôrodu k nemu vystrojiť 😝 .

pink_lady
27. jan 2008

lindii ja k nemu mam ist zajtraaa vytahovat stehy - uz sa tesim na tu plnu cakaren 🤐 😵

ale inak - neprisla si do porodnice nahodou 30.10 minuly rok? Lebo podla fotky sa mi zdas ... 🙂

linddi
27. jan 2008

ahoj pink lady, asi si si ma zmýlila. odchádzala som 22.10. no, možno sa zajtra stretneme, aj ja by som mala ísť na tu kontrolu, tak uvidím čo z malou, lebo ideme ešte na nožičky do Teplíc. čo sa týka čakania u Dr., tak to je des. 😒 ja tam vždy radšej idem už okolo tretej, aby som bola čím skôr vonku.
Inak, ty už máš bábo?

pink_lady
27. jan 2008

ahoj lindii ahoj linddi tak sorry, som si ta zmylila, ale na fotke si sa tak podobala 🙂

nie ja babo este nemam, nedarilo sa, teraz som bola na operacii, bola som tam teraz skoro dva tyzdne, zajtra idem si dat vytiahnut stehy...🙂 a potom ked sa to zahoji hor sa do snazenia...

ja tam tiez chodim zavcasu - minule som bola v stvrtok doobeda, to bolo zas uplne prazdne...mal by s tym nieco urobit 😉 ale inak s nim som ako s dokym uplne spokojna 😅

dahlia23
27. jan 2008

Lenka, vôbec sa nemusíš báť. Ak sa to zmenilo k horšiemu, tak čo to bolo predtým - raj? 😀 Ja som tam ako tehu ležala 3 krát, potom až po pôrode a nemôžem na nikoho povedať jediné krivé slovo. A to mám s čím porovnávať, môj muž sa smeje, že by som mohla vydať príručku Sprievodca slovenskými nemocnicami. 😎

linddi
28. jan 2008

ahoj pink. tak dnes som opäť nebola 😕 , možno zajtra... Ty si dúfam v pohode. Bolo veľa ľudí?
veľmi veľmi veľmi držím palčeky, aby ste sa nemusela dlho snažiť 😉 drž sa.

pink_lady
28. jan 2008

ahoj lindy - dakujem velmi pekne 😵 😵
aj som ta tam pozerala, ci si tam neni 🙂
prisla som asi 14.30 a uz tam boli ludia, a pokial prisiel doki uz tam toho bolo ojojoooj. Ale ked ma pri prichode zabadal, volal ma ako prvu - na jednej strane som bola rada na druhej mi to bolo trochu trapne pred ostatnymi 😖 Robil si srandu ze ci by som nemohla trosku pokricat pri vytahovani stehov ze nech nejake pacientky ujdu 😀 😀

prajem prazdnu cakaren ked pojdes 😵 a vela radosti s dcerkou 😵 papa

jajka78
4. mar 2008

Ahojte, mam par otazok. Na poradnu lekara pridelia? Mali ste aj porodny plan? Nastrihavaju kazdu prvorodicku?Kde ste si zistili terminy lekarov ako budu sluzit v case porodu?vdaka

jajka78
12. mar 2008

Baby, nooo. Som zvedava 🙂 a na predporodnu pripravu ste chodili do nemocky?

kacenka83
12. mar 2008

jajka tak ked si zvedava tak tu mas odpovede, ale neviem ci ti nejako pomozem 😀
Do poradne som chodila az do konca tehu k mojej dr., az ked to na mna prislo som isla do porodnice. Moj porodny plan pozostaval z toho, ze chcem porodit 😀 a to ci nastrihavaju kazdu prvorodicku neviem, ale podla mna nie, len podla potreby, ak by si sa mala roztrhnut tak ta urcite nastrihnu. A ako sluzia lekari som nezistovala, porodila som pri tom, ktory mal v tom case sluzbu 🙂

zuzana1981
22. mar 2008

Ahoj , jajka 78

do poradne som chodila az do konca tehotenstva k mojmu Dr. , porodny plan som nemala , nezdal sa mi potrebny , ja som sa predtym dohodla so mojim doktorom aku mam predstavu a toho som si aj zazmluvnila k porodu, takze ked som isla rodit iba som mu zavolala , a prisiel a odrodil ma...

drzim palce...

jajka78
1. apr 2008

dakujem kacenka a zuzi,obe ste mali asi bezproblemovy porod,to je super.dufam,ze zvladnem aj ja.ja sa bojim toho nastrihu,pozerala som aj video ja blba, to som nemala robit,co uz.
chystam sa na cvicenia do nemocky tak hadam sa dozviem viac 🙂

zuzkapu
2. apr 2008

Jajka 78, nástrihu sa vôbec nemusíš báť, to ani nepostrehneš. Ja ani neviem, kedy to Dr. spravil, to Ti asi bude v tej chvíli jedno. Aj keď pôrod som mala super, aj vďaka Dr. ale hlavne sestričky boli perfektné (rodila som v Trenčíne).

jajka78
14. apr 2008

zuzkapu a u koho si rodila?

zuzkapu
14. apr 2008

Ahoj, mala som Dr. Paškalu, ale starali sa o mňa hlavne sestričky, doktor ma pár krát pozrel, ako sa otváram a potom prišiel až keď sa to blížilo do finále.

mucilienka
14. apr 2008

jajka,
ja tiez nemozem povedat krve slovo ani na porodnicu, ani na novorodenecke oddelenie.... lezala som na porodnici uz mesiac pred terminom porodu, zacal sa mi zvysovat tlak... sestricky boli uzasne, ako moje maminky, vsetky do jednej... boli sme tam skvela partia... aj na izbe aj sestricky... rodil ma dr. Kascak - fantasticky lekar, este milsi a lepsi clovek.. spraval sa ku mne ukazkovo a rovnako aj k manzelovi, ktory bol pri porode...
sestricky z novorodenecke boli tiez fajn, hoci s kojenim mi pomahali sestricky z porodnice...
drzim palce, nech spominas rovnako ako ja na porod ako nieco fantasticke a uzasne... 😉

jajka78
15. apr 2008

vdaka, som len rada takymto pozitivnym informaciam,velmi to pomaha 😀
O Kascakovi som pocula ze je velmi dobry, v podstate tusim vsetci az na Hlavacka a Fedornaka, co som citala, ze su naladovi. A to si mozem vybrat kohokolvek k porodu? vybaveneho nebudem mat asi nikoho, i ked v rodine poznaju primara ale ja sa na to moc nespolieham.
Budem sa snazit brat to sportovo 🙂

zuzkapu
15. apr 2008

Jajka, ja som si tiež nikoho nezajednávala a bola som spokojná. Ani som nevedela, že tam nejaký Dr. Paškala robí. Čo sa týka Hlaváčika tak ten je dobrý lekár, len je trochu náladový. A Fedorňák už ževraj nebýva pri pôrodoch 😉 .

mucilienka
15. apr 2008

jajka, ja neviem o naladach doktorov nic 😀 na mna boli vsetci dobri a mili...
len ma prekvapili ti mladi "fesaci", niektori boli snad aj mladsi ako ja... 😀

motiilik
3. máj 2008

ahojte maminy,ja tiež rodila v Trenčíne,bola som tam na poslednú chvílu prevezená od nás z Bánoviec,ale bolo to tam fantastické...personál,lekári,no úžas...ja som rodila priamo pri primárovi,ale bol perfektný,síce ani nemal službu,ale kvôli môjmu zdravotnému stavu ma rodil on...a bola som rada,asi takú pol hod po pôrode prišiel za mnou aj malou na rukách mio ju doniesol,sadol si pri mna na to lôžko a zhovárali sme sa spolu,no super,ja som tam bola nadmieru spokojná 🙂

fialllka
5. jún 2008

ahojte maminky a buduce mamicky

tak ja som rodila v Trencine 6.aprila tohto roku a pri doktorovi Jankovskom 😉 nemozem si na porodnicu v TN stazovat, skvely pristup, personal, sestricky na porodnej sale aj lekari 😉 tymto by som im chcela podakovat, zvlast Dr. Wallensfelsovi, pri ktorom som mala rodit, aj ked to zial nevyslo ale Ivan ma chodil kontrolovat na izbu sestonedeliek a aj si pokecat :O) a rovnako aj velke dakujem Dr. Jankovskemu a sestram, ktore mali v nedelu 6.4. nocnu sluzbu a dovolili mi mat pri porode mojho manzela aj moju sestru, bol to pre nich neopakovatelny zazitok 😉 a pomahali mi priviest na svet nasu Terezku 😵 rovnako velke dakujem aj vsetkym sestrickam na novorodeneckom oddeleni a lekarkam, ktore nam pomahali s nasimi ratolestami 😉

kazdopadne o par rokov sa tam mienim vratit pre dalsi pokladik ku Terezke, sestricku ci bratceka 😀

mucilienka
6. jún 2008

babulky a je pravda, ze od 1. maja sa v tn nemocnici nepicha epidural? mi to hovorila kamoska, co tam rodila 21.maja, no nevedela preco?

mata35
25. jún 2008

Dievčence, a neviete o tom niečo, že keď si chcem dohodnúť nejakého konkrétneho MUDr. k pôrodu, musí sa za to platiť nemocnici? Lebo kedysi to ešte Zajac vykrikoval v TV, že sa bude za to platiť. Neviete, či to tak funguje? Ja chcem tiež k pôrodu MUDr. Jankovského, len jeho som sa na to ešte nepýtala, lebo som zatiaľ v 31.týždni.

miriamkac
25. jún 2008

Ahojte.....tak ja som tiez rodila v TN 2x 😉 ...prvy krat spontanne a druhykrat cisarskym 😝 ....nemam voci personalu ziadne vyhrady, snazili sa vyjst v ustreti, takze bolo vsetko OK. 🙂

motiilik
25. jún 2008

mucilienka,tak o tej epiduralke nič neviem,na to sa musíš opýtať buď doktora,alebo personálu v nemocnici 😎

mata35,ja si myslím,že sa za to neplatí,keď si vyžiadaš doktora,ktorého chceš...aspom ja som za to neplatila,u nás,keď som rodila Sašku,tak som si vyžiadala svojho gynekologa,prišiel a odrodil a nič nechcel...a tu v trenčíne som rodila pri primárovi,môj zdrav.stav bol vážny tak si ma radšej vzial na starosť primár a ani nemal službu...ale bol skvelýýý 😀

cekina
3. júl 2008

Ahojte, mozete mi niekto poradit ako sa data prihlasit na obhliadku porodnice? Chcela by som sa ist pozriet do Trencina a tiez netusim aka je procedura nahlasenia sa ked chcem rodit v nejakej porodnici 😖 Mohli by ste mi niektora poradit?
Vopred vdaka

julca80
3. júl 2008

ahoj cekina, skus si mrknut tu stranku, jej tam aj mail, na ktory by si mohla napisat a spytat sa tej dotycnej 😉
http://www.zzz.sk/?content=porodnica_trencin

julca80
3. júl 2008

Ja som tam rodila, a bola som velmi spokojna 🙂 🙂 🙂 Aj personal a samozrejme aj doktori 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre