Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

chymenitta33
22. mar 2009

No však hej ja viem, ale to bolo jedno mohla som si vybrať len Il som mala bližšie🙂

Inak pekné mená máš vybraté🙂

dannynka
22. mar 2009

jasne,ja som bola pri Gabike tusim v 38-tt len kamosky mi vravelizevraj sa chodi v 36-tak som zvedava 😅

a dakujem za mena chceli sme nejake rodinne,tak davame do ujovi,ci v muzskom alebo zenskom rode 😀 a navyse sa mi paci aj to ze mimi bude mat meninky par dni po mojich narodeninach 😵

chymenitta33
22. mar 2009

No ja som tiež Dominika a som spokojná s menom🙂)

No však hej tohovie, už aj aby to bolo však aby si mala drobátko už domka?

dannynka
22. mar 2009

jeeej tak aj Ty Dominika 🙂 ,tak ak bude dievcatko tak sa budete volat rovnako 😀

no veru,uz aby to bolo za mnou,teraz pri druhom je to horsie lebo vies co ta caka 😅 ,ale to moje ma asi este chvilku cas.....a navyse meste ani tasku do porodnice nemam zbalenu stale 😅 😅 😅

chymenitta33
22. mar 2009

No to hej🙂)My tiež by sme chceli miminko lenže sme radi vôbec že máme Dejva🙂 ja mám zase favoritov Tara a Chiara.

No to hej ja tiež stále že môžeš milion krát počuť ale stále veríš že ti to budeš mať iné ale ked druhé to už máš v hlave a tažko nejako presvedčiť, Ale vraví sa ak prvý pôrdo ťažký druhý lahký🙂či nie?

dannynka
22. mar 2009

pekne mena mas vybrate ale mojmu muzovi sa moc zahranicne mena nepacia takze asi by som neuspela 😅 inak aj mne sa paci Sofia,Samuel,Sebastian....ale ako som pisala nepreslo mi to 😅

no uvidime aky bude druhy porod potom dam vediet 😅 ale s Gabikou to bolôo celkom oki 😅

chymenitta33
22. mar 2009

No to hej Sebastiana som strašne chcela pri prvom, aj ked nedalo sa ešte vedieť čo by to bolo☹)
No však hej niekto je za klasiku ale Marko mi nikdy do toho nevravel on povedal že Dodka ty to nosíš 9 mesiacov a porodíš vyber si, a ako nemal by ani šancu dať tie jeho Felix🙂)

oki doky🙂tak aj toto hádam bude fajn

s.i.m.k.a1
23. mar 2009

cawte baby, dlho som tu nebola 🙂 tak nas maly pokladik vazil minuly tyzden 4420g!! boli sme u doktorky a hovorila, ako krasne vyrastla, tak sme na nu pysni 🙂 marsi, claris, ja som lezala na 13ke izbe, odkedy ste lezali?? ci vy ste sli az po mne??

lubica33
23. mar 2009

Baby, vam sa fakt nechce spavat???!!
dannynka, ja som bola na prietokoch tiez v 36tt, isto ta doktor tento tyzden posle...a vela stastia, nech ste velki tak akurat a vidis pohlavie...ale ved aj prekvapenie moze byt fajn, mozno sa o to viac budes tesit na porod! A kde vlastne byvate?

chymenitta33
23. mar 2009

lubica--no čo narobíme keď sme nespavé 😀 😀

kočky teraz som prišla s drogéie u nás leje ako šibnuté Dejvi ešte haji v kočíku pri balkone, idem čosi porobiť, no nechutný zase čas!nech je už pekne 😝

chymenitta33
23. mar 2009

simka--Lilly má krásne miery🙂)

s.i.m.k.a1
23. mar 2009

chymenita33 dakujem 🙂
dnes ideme na sono s nozickami tak drzte palce nech uz nemusime nosit ortopedicke nohavicky 🙂

lubica33
23. mar 2009

simka, ved vy ste este malicky, mne vravela doktorka pri malej, ze sa ortop. nohavicky maju nosit do 3 mes., i ked my sme to tak dlho nenosili...bola to otrava! niektore baby dokonca nedavali vobec, iba pampersku od narodenia, a nozicky boli ok, ktovie od coho to teda zavisi............

amatula
23. mar 2009

ahojte
no zalezi od postavenia,striesky jadierka.......
ja som pri prvom kratucko,,lebo mal dobre
ale druhy mal vsetko zle tak ma doslova upozornovala ze musi byt baleny na siroko!!tak som tam chodila do pol roka 😒

s.i.m.k.a1
23. mar 2009

ahojte, tak uz sme prisli domov. Lillinka nema tie nozicky vobec dobre, dr. nam dala nejaku "perinku" co jej ete musime davat na postolky a dupacky :( vobec sa nam to nepaci :( za mesiac kontrola, tak hadam to bude lepsie...

dannynka
23. mar 2009

lubica-no snad ma stihne poslat buduci tyzden to by som mala byt 36-tt 😅 ,veru som zvedava na mimi ake je velke a tak troska aj na to pohlavie 😅 ale ked sa nedozviem nevadi hlavne ze bude mimi ok 😉 .Inak dnes som si uz stihla aj tasku do porodnice zabalit konecne 😅 😅 😅
My byvame na juhu a vy kde?

simka-a co ti povedali na tej ortopedii ked malinka musi mat tu speci perinku? 😕 drzime palceky aby bolo vcetko cim skvor oki 😉

lubica33
23. mar 2009

dannynka, my byvame v Skalke n. V., aj ked trvaly pobyt tam este nemame...sme tu len 3/4 roka.......ja som povodom z Puchova.................tiez si pobalila riadny kufor? ved mna s tym mojim ani neprijmu!!! hihi

chymenitta33
23. mar 2009

Ahojte cicky🙂)
My sme prišli s vonku a bolo enchutne tak sme boli u kamky deti sa hrali teraz Dejvi už haji v postielke.

Simka--My sme tiež tak boli a povedal že super ale kvôli jadierkam treba, tak sme išli na kontrolu o 3 mesiačiky a bolo oki. A pritom možno to vyznie ako že som divná ale ja som mu ich velmi vela nedávala lebo revával v tom, nechcel to ale na noc každú ich mal aj ekd cez den ako kedy☹)

lubica--ja som s Nemšovej🙂

dannynka
23. mar 2009

lubica-no mne to voslo zatial do cestovnej tasky a este tam mam zatial miesto ale to tam este nejake vecy nemam 😅

s.i.m.k.a1
24. mar 2009

chymenita, ani Lilly sa v tom nepaci, a ete to aj vypada nejako divno... no urcite jej to budem davat casto, ale nie aby to mala na sebe 24hodin denne. mame prist na kontrolu presne o mesiac, no dufam, ze sa jej to zlepsi. bolo mi strasne do placu, priatel aj svokra z toho obvinili mna... vraj to je cisto moja chyba. ale ako od svokry som to cakala, to je jedna otrasna bosorka, nemame sa radi od prveho pohladu. ale od priatela...? ten ma ako uplne dostal, nevedela som sa na nic sustredit, stale ma napadalo ako som to mohla zavinit ja, ved som ju balila nasiroko :(

chymenitta33
24. mar 2009

simka--pevné nervy s priatelom si to vydiskutuj ako to nie je tvoja vina, poznám dosť ludí čo mali k tomu zodpovednejší prístup aj ked plakávalo bábo a davali to aj cez plač vkuse a chodili na nožičky strašne dlho a vidíš balili!!Takže a na "harpiu"sa vykašli nech sa stará o seba a svoje dieta(deti). Ty si maminka a vieš čo je najlepšie a Lilly nehceš zle!

lienka55
24. mar 2009

simka neboj sa a neobvinuj sa,ty nie si nicomu navine.Je to normalne ze taketo malicke deti este nemaju jadierka v poriadku,preto sa balia na siroko do 4mes.a robia sa kontrolne sona jadierok.Niekto ani nebali od zaciatku na siroko a ma to v pohode hned.Je to individualne,a s priatelom sa porozpravaj,aj ja by som cakala, ze by bol na mojej strane. 😉

lubica33
24. mar 2009

simka, nech ta ani len nenapadne, aby si sa citila vinna! a priatel sa tiez nauci stat po tvojom boku, niekedy je tazke bojovat so svokrou...s tymi nozickami je to fakt individualne, ja som z jednovajecnych dvojciat, sestra mala nozicky od narodenia ok, ja som musela byt "nasiroko" skoro do pol roka. To sa spravi, neboj!!!!

Chymenitta, kam chodievate s malym v Nemsovej? Ani moc nie je kam, vsak? Tu v Skalke toboz nie!

amatula
24. mar 2009

boze simka ☹
ako by si mohla byt na vine 😕
je normalne ze babatka nemaju vyvinute jadierka.....takmer vsetky sa musia balit na siroko....to sa cudujem ze to svokra nevie 😅 ved mala deti....
strasne hlupy pristup teda
neboj sa urcite niesi na vine a si pre Lilly najlepsia mamina 😉

clarissa
25. mar 2009

simka,neboj sa nozicky sajej upravia...aj my sa na ne zachvilu chystame....inak my sme tam lezali od 3,3,

chymenitta33
25. mar 2009

lubica--nie je ani kde od hora dolu po kostol a furt dookola🙂)ale však cez leto budeme chodiť na NTS ihrisko detské a bude to trochu zmena🙂

s.i.m.k.a1
25. mar 2009

baby dakujem za podporu 🙂 naozaj 🙂
clarissa, tak to nic, nas pustali domov 28.2. 🙂

tamarka
25. mar 2009

simka, tak to ti fakt nezávidím, na svokru sa vyprdni a priateľa by som nakopala do ...., to ako si môže dovoliť tvrdiť takú somarinu. 😝 😝 😝 😝 to akože na základe čoho povedal???? môj brat mal tiež problémy s jadierkami, on dokonca nosil nejaké remene, či čo. a je v poriadku, dokonca mu to prinieslo veľké + v tom, že cvičil karate a okinawu a bez akéhokoľvek cvičenia spravil rozštep. Držím palčeky a ten tvoj nech rýchlo pochopí kde je jeho miesto a ako sa má k tebe správať 😉

lubica33
25. mar 2009

Chymenitta, tak trochu mimo, ale je v Nemsovej joga alebo aerobic a kryta plavaren? Rada by som zacala coskoro po porode...ale asi skor v TN, vsak?

chymenitta33
25. mar 2009

cicka moja zlatá nemšová je tiež diera🙂) tu je akurát aerobic a iné nič🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre