Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

venonna
6. aug 2009

momo, tak sa drz, myslime na Teba
hlavne sa v klude sleduj, telo Ti samo napovie, kedy mas zacat aktivne pomahat miminku von 😉 u mna boli favoriti tepla sprcha a "natriasacie" tanecky pomedzi kontra 😀 a cez kontra som sa "obesila" MM na krk, kym on mi masiroval krize... a dyyyyychat!!! (a mozno sa tu rozpisujem nadarmo a Ty uz stiskas uzlicek 😀 )
baby, mne stale odchadzaju zvysky hlien. zadky, ale babo sa na porod netvari... dnes je este ucinok splnu, tak uvidiiiime 😀

mucilienka
6. aug 2009

venonna, spln ani nespominaj 😝 ja som bola celu noc hore, som ako vyhulena, cico /neviem teda aky je to pocit/, ale tesim sa, ze to zazijem uz len raz - pocas "normalneho" obdobia si na mesiac ani nespomeniem a co teraz dovadzam.... 😝 😝

venonna
6. aug 2009

no ved ja uz mam riadne citlive brucho, na lavej strane sa mi lezat dlho neda a to este aj mala spala nepokojne a fuuurt sa na mna lepila 😖 az nadranom zaspala pokojne, co som ju mohla presunut do postielky... 😒
ale dala som si par chlipov kavy, je mi teraz fajn, len rano mi bolo nejak divne, v poslednom case mi zle travi mlieko (zvyknem si dat rano bielu kavu), asi to stopnem... 😝

davija
6. aug 2009

Ahojte. Najprv dakujem za podporu. Zajtra idem k tej diabetologicke, snad to nebude na inzulin. Ked ja vzdy vidim tie najhorsie scenare... ☹ Som ucebnicovy priklad pesimistu, nastastie moj priatel je zase ukazkovy optimista. 😀 😀 😀
Dnes som prvy den na materskej a vravim si, ako to cele strasne rychlo ubehlo. Ved uz mam pred sebou iba par tyzdnov... Doteraz mi bolo viac menej jedno, kedy budem rodit, teda ak to bude po 38tt, ale teraz by som najradsej rodila hned v tom 38. lebo vraj mozem mat kvoli cukrovke privelke babo...
Chcem sa spytat Juli, ci bolo vcera to cvicenie v Druzbe?
Boli ste sa vsetky uz pozriet na porodnickom oddeleni v nemocnici? Ja sa chystam a chystam... 🙂

lujza123
6. aug 2009

davija, nestrachuj sa babo bude v poriadku, ved keby je babo nejake extra velke tak ti to povedia na ultrazvuku nie? Ale kazdopadne prosimta aspon daj pisomnu staznost na toho lekara co ti to nepovedal, ved on ohrozil tvoje dieta a aj teba .....a to ze zastupoval je hlupa vyhovorka, ked si sa pitala na vysledky tak ti ich mal aj oznamit. A ten co siel na dovolenku mu mal nechat v ordinacii aspon odkaz ze co ake pacientky ma a ktore cakaju ake vysetrenia. Ved aj ja ked idem s kanclu na dovcu tak necham kolegyni odkaz nech sa vie zorientovat v mojej robote.

julianka99
6. aug 2009

Ahojte...
Davja ano bola som... a bolo nás celkom dosť... :D len ten vzduch...ochhh... nedá sa tam otvoriť okno... je to na prvom poschodí v Družbe vedla domácich potrieb.... budúci týžden bude tiež.
Nato pôrodnické oddelenie sa chystajú aj baby z cvičenia... ja som už bola, aj ked len na takej teorii ale rada by som išla kuknuť na novorodencké 🙂))
Pridi radi Ťa tam uvidíme :DDD tiež tam chodí jedna kočka čo ma tehu cukrovku...

venonna
6. aug 2009

co sa tyka velkosti dietata... neviem davija, aky kvalitny utz ma Tvoj doky, ale moja skusenost - pockaj si az na 36-37 tt, kedy sa chodi na prietoky (teda predpokladam, ze pojdes sem do CEGYS-u v TN) a spytaj sa tam na velkost 😉 lebo moja skusenost - info od lekarov sa lisili podla daneho utz a aj som pocula viacero pripadov, ked vraveli o velkom babovi a nic z toho... takze ziaden stres popredu 😉

momo0703
6. aug 2009

Ahojte volam sa Tomasko a dnes o 8:30 som sa narodil mojej mamine a tatinovi. Moja maminka bola velmi statocna maminka moc ta lubim

zuzujan
6. aug 2009

momo zo srdca gratulujem, prajem vela zdravia, vela mliecka a lasky .................som zvedava na info ako to prebiehalo v nemocnici......dufam ze za chvilku tam budem aj ja 😉

ivella
6. aug 2009

momo, C O N G R A T U L A T I O N S 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
tak dalsia z nas to ma uspesne za sebou,nech ste zdravucki a stastnucki,malinkemu Tominkovi len to naj naj do zivota 😉 😉
rychle zotavenie prajem 😅

minkak
6. aug 2009

Momo srdecne G R A T U L K U J E M ! ! ! 😵 😵 😵 😵 😵
prajem tiez vela,veeeeela zdravicka a mliecka pre Tomaska 😵
a maminke rychle zotavenie 😉

julianka99
7. aug 2009

Jééééj tak už to vypuklo 🙂))))
GRATULACIA statočnej maminke aj synačikovi a určite aj ocinovi 🙂
Prajeme vela zdravička a maminkineho mliečka :DDD
A čakáme na infošky ako to prebiehalo 😎
PAAAA 😉

venonna
7. aug 2009

pripajam sa ku gratulantom!!!! 😵 😵 😵

pink_lady
7. aug 2009

gratulujem 😵

lienka55
7. aug 2009

Tak super dalsia mamina to ma za sebou.

Momo gratulujeme a prajeme vsetko len to naj,...Vela sil na zotavenie a vela mliecka. 🙂 A Tomaskovi krasny radostny zivot.

Ostatnym maminkam vela trpezlivosti pri cakani. 😉

venonna
8. aug 2009

kocky, nespite 🙂
neviete, co zuzujan? este je 2v1? 😕

julianka99
8. aug 2009

Ja veru neviem 😒
Ale ako tak pozerám aj Tebe sa to už blíži 🙂))

venonna
8. aug 2009

juli, no ved ked mi v utorok odchadzala ta hlienova zadka v noci, tak som uz myslela, ze uz je to tu, ale do rana kontrakcie ustali... takze ja som uz v pohotovosti furtom furt 🙂
ozaj, ak ma niektora problem so zilami (mne sa krcove strasne zhorsili teraz v druhom tehu), tak odporucam natierat esencialnym olejom z levandule - mne sa jedna zacala zapalovat a toto jedine zabralo (v kombinacii s Detralexom) 😉

zuzujan
8. aug 2009

kuk babule, tak ja som stale kinderko ..................uz som to nemohla doma vydrzat tak sme sli na dva dni na chalupu, len som vystresovala vsetkych naokolo, lebo tam nie je signal a vsetci si mysleli ze uz rodim 😀 😀
takze nepomohol cerstvy vzduch, ani nosenie dreva, ani prechadzky..............

pred pol hodinkou mi mala zacala robit v bruchu take priserne akrobaticke kusky ako este nikdy tak som sa hned zlakla ci sa chuda nezamotala do snury a nahodou sa nedusi, ale teraz to ustalo a stuka sa jej......ale ak zas bude divocit, mozno skocim na pohotovost........neviem bojim sa, alebo sa mozno pripravuje na cestu von, mozno by mi nejaka mamina co uz rodila poradi.......

venonna
9. aug 2009

zuzi, kym sa hybe, je to v poho 😉
zato na mna to uz asi ide 😅

zuzujan
9. aug 2009

venonna v dobrom zavidim, aj ja by so chcela aby to prislo spontanne
vcera jedna kocka z augustoviek namiesala kokteil z toho ricinoveho oleja a v noci isla do porodnice
este neviem ci to boli falosne bolesti alebo normalne - ale ak pomohol tak zajtra nalet do lekarne a vykupim ricinovy olej 😀 😀

tak ti drzim palce, aby si mala rychly a bezproblemovy porod - takze myslis ze dnes by to uz mohlo byt??? mas aj bolesti?? alebo odisla len ta zatka ....

julianka99
9. aug 2009

Baby držíme palce my kinderká 🙂))
No ked Vás tak čítam tak už si to budem pamätať tieto rady, lebo už čoskoro aj nás to čaká 🙂 júúúj teším sa.. aj ked dúfam že to nebude prenášanie 🙂))
A dajte vedieť ako ste dopadli... 🙂

venonna
9. aug 2009

zuzi, daj ten ricinak, fakt zabera 😉
kocky, ja uz idem do nemocky, lebo mi musia stihnut dat tie atb v infuzke, kvoli tomu blbemu streptokokovi...
drzte palce, idem na to 😉

minkak
9. aug 2009

venonna tak vazne-no drzkaj sa teda-myslime na Teba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵
daj potom hned vediet 😉 ja tu napisem kockam 😉 😵
tesim sa-juuuuuuuuuuuuuuuuj---drz sa!!!!!!!!!!!!!!!!!

lenki33
9. aug 2009

ahojte
vennonke sa dnes o 12:54 narodila ANNA 😵 miery 2,6kg, 49cm
porod v poriadku, bez nastrihu 😉

martinano
9. aug 2009

vennona gratulujem malej vela vela zdravicka tebe rychle zotavenie 😵

mucilienka
9. aug 2009

venonna, aj my blahozelame....

este vierka pisala, ze ma podozrenie na preeklamsiu.. uvidime, ci sa potvrdi..

mucilienka
9. aug 2009

kocky a mame prve tipovacie vysledky:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

pink_lady
9. aug 2009

gratulujeeeem a prajem vela vela zdravicka mamicke i Aničke 😵 😵 😵

aka vierka ma preeklampsiu? 😕 😕 😕

zuzujan
9. aug 2009

venonna srdecne gratulujem, prajem vela zdravia, sil a nech ste co najrychlejsie doma....
ja stale nic, som fit....zajtra rano idem do nemocnice na prijmovu, pozru ma a uvidim....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre