Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

liviaf14
5. jan 2010

ahojte 🙂
tak aj budem za pár týždňov v pôrodke v TN.
dahlia ja ťa trošku predbehnem asi 😅 mne taká zlatá pani v zdrav. potrebách radila dva balíky pôrodníckych vložiek a 2-3 ks gázových nohavičiek. tak asi tak. ale vložky si beriem aj také, na aké som zvyknutá, pre istotu.
ostatným babuľkám želám rýchle pôrody a zdravé bábänká 🙂

liviaf14
5. jan 2010

evcam, ja tiež chodím jankovskému, aj ja som bola včera na poradni. 😉

evcam
5. jan 2010

hej tak to sme sa tam urcite videli
kde si sedela?

liviaf14
5. jan 2010

hneď za dverami , kde sú tri kreslá pri sebe, stál predomnou mužík, ma čakal. bola som štvrá vo vnútri

liviaf14
5. jan 2010

ma včera trochu vyplašil ten náš doki, vraj malý váži menej ako by mal, tak neviem, nabudúce mi znova spraví prietoky aj merania, uvidíme

evcam
5. jan 2010

mna sestricka volala dovnutra asi koli tomu, ze som uz po termine. sak tam bol total natresk. ja som sedela oproti dveram na druhej stolicke od okna jedna babenka ma pustila sadnut ked som dosla.

evcam
5. jan 2010

tak sme sa asi nestretli lebo ja som dosla asi o pol stvrtej. aj to nechapem preco uz ordinoval ved ma ordinacne hodiny az od stvrtej.
neboj bude to v pohode. mne tiez vravel, ze mala je mensia a teraz uz bude mat hadam aj 4 kila

liviaf14
5. jan 2010

no doki došiel včera o 14.55, vzápätí za ním sestrička. posledné dva razy čo som tam bola v pondelok, tak už od 14-tej robil 4D a od 15.00 normálne bral, akurát včera došiel neskôr, teda oni takto poväčšine chodia, okolo tej 15-tej, o 16-tej si ani nepamätám

evcam
5. jan 2010

Ja som tam bola v pondelok len dva krát včera a minuly týždeň inak vždy som chodila vo štvrtok objednana na presnú hodinu aby som nemusela čakať . Ty cakas prvé? Odkiaľ si ak sa smiem spýtať. Ja bývam za mostami v Istebniku.

liviaf14
5. jan 2010

😅 no to je dobré, sme skoro susedy 🙂 ja v Hornom Orechovom, som tu už 9,5 roka. čakáme prvé, Tomáška
ja som k dr. chodila zasa piatky, ale zmenila som na pondelky

liviaf14
5. jan 2010

aký si mala prvý pôrod a kto ťa rodil?

evcam
5. jan 2010

Prvý pôrod som mala dlhy zo soboty na nedeľu o jednej v noci mi prdla voda a maly sa narodil až v pondelok o piatej poobede aj to keby mi nedali oxitocin tak neviemkedy by dom porodila lebo som sa neotvarala. Rodil má dr. Fedornak ten tam už ale nerobí.
Inak sranda to byvame dosť blízko pri sebe.

mia.
5. jan 2010

evcam, fedorňák? Tak pre šiestimi rokmi mi stačilo, keď mi robil len utz v nemocke, to bol ale zurvalec... inak ja chodim k hormannovej...

evcam
5. jan 2010

mia no nieco mi hovor masiar prvej triedy. som rada, ze tam uz nerobi chvalabohu.

kolumbia
5. jan 2010

giza...kazda z nas mame daco ...uz som si zvykla ze v zivote to nemam jednoduche .....dakujem ,vsetko som si precitala a pomohlo mi to 🙂

bebel
5. jan 2010

Evcam ....ideš, držím všetky palce, čo mám 😉

dahlia23
5. jan 2010

livia, díkes 😉 ja už sa do tých zdravotníckych chystám neviem koľko. hlavne, že bývame kúsok odtiaľ, ale lenivá som 😅
aby sme sa v tej nemocke ešte nestretli 😉

juliagregor
5. jan 2010

ahojte maminky a tehuľky chcem len napísať, že na pôrodnici som ležala 6 týždňov a potom ešte sd eťmi 3 týždne, bola som veľmi spokojná - teda až na stravu
držím vám pästičky, prajem rýchly pôrod bez komplikácií a zdravé detičky

mia.
6. jan 2010

ozaj, babule, len taká malá otázočka? bude treba aj deku pre malé na izbu? kamoška, čo tam rodila v januári pred rokom si ju dala doniesť, ležali pri okne a malej tam fučalo...

juliagregor
6. jan 2010

ja som bola v lete, tak neviem, ale zober si - radšej mať a nepoužiť ako má chýbať 😉

giza
6. jan 2010

pekne zdravim vsetky- nielen moje byvale susedy - (pochadzam totiz tiez z Istebnika 😉 )....

Mia - s dekou ? to pocujem 1.x, ale je to mozne ak si nemohla zavriet okno(asi kvoli susedke), no skor mam skusenost s prekurenim ako s tym, ze by si si nemohla na izbe zavriet okno.... 😉 ( no Julia ti to pekne napisala, ze radsej mat ako by chybala)...Mam 3. januarove deti, ale ani raz som take nepotrebovala, stacila mi obycajna latkova plienka (na zakrytie hlavky, na tele mali toho ozaj dost spolu s perinkou), proste som improvizovala, pretoze sa ozaj za mnou nemohli prehanat kvoli nejakej deke z domova (je to na tebe)...
Kolumbia... 😉 🙂 , zjednodus si to ak sa da...vzdy to neni iba cierne alebo len biele....niekedy zas su ale naozaj iba 2. moznosti... 😒

evcam
6. jan 2010

Ahojte tak sme na svete. Karolinka sa narodila dnes o 15:00 s mierami 3500 g a 50 cm. Pôrod trval od desiatej ráno.

bebel
6. jan 2010

Gratulujem 🙂 🙂 🙂

liviaf14
6. jan 2010

jej evcam, ešte včera sme si tu vypisovali a ty si takto pekne a rýchlo postíhala dnes 😵 blahoželám a nech ste obidve zdravučké 😵 😵 😵

mia.
6. jan 2010

evcam, ešte raz gratulujem! 😵
ja si tu deku nezoberiem, dozvedela som sa, že na pôrodnici v poslednej dobe vymieňali okná... tak to myslím bude ok. Som zvedavá, na tie farebné pôrod. sály, keď som tam rodila ja, boli nové sprchy a to hrozné kreslo...
😉 Ale bola som veľmi spokojná, dokonca aj so stravou..
Inak, rodila som pri Dr. Wallenfelsovi, bodaj by mi to vyšlo aj teraz...

giza
7. jan 2010

Evcam - G R A T U L K O ! 🙂

Mia, okna su tam vymenene uz dlhsie ako rok, ak si ja pamatam tak este pred vyse 3. rokmi tak bolo ked som tam rodila svoje posledne... 😉 ci mylim sa maminy ostatne tu?... 😕 Drzim palceky s MUDr. aby ti to znovu vyslo a co sa tyka sal, tak su krasne, mne je naj oranzova... 😉
Ozaj som zvedava Evcam v akej si rodila ty ? Ake to bolo cele , popis viac... 😉

bebel
7. jan 2010

Evca: čakáme na tvoje fresh zážitky a dojmy 🙂
Giza: ja hlasujem tiež za orange 😉

dahlia23
7. jan 2010

ja som tiež za oranžovú 🙂 tam som rodila Lenku. 🙂

matula01
7. jan 2010

evcam moc moc gratulujem. Sme sa minuli na tesno. Ty si prisla a ja odisla 🙂 Rodila som v modrej, i ked mozem povedat, ze sa mi paci najmenej. Dr. Kascak bol super, len som trochu robila problemy, nakolko som pocas porodu neustale dostavala krce do noh 😒 Na izbe bolo sice teplo, ale cez okna prefukovalo a maly mal stale studenu hlavicku a kychal. Tak som mu dala ciapocku a prikryvala som ho este plienkou.

dahlia23
7. jan 2010

matula a v tej modrej je tiež nové kreslo alebo ešte to staré?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre