Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

aknedz
29. máj 2012

@gabika84
@sonulka231
@martinano Ďakujem za postrehy a názory 😉 Tak pôjdem do TN 🙂

adela76
29. máj 2012

@jajka68
Tak to ti neviem povedat.Ale ked som bola u Dr. na kontrole po porode tak som sa tam rozpravala s jednou holkou a ona mi hovorila,ze ma na porod dohodnutu Dr.Baskovu.Tak neviem ci sa poznali alebo co.No original ked si niekoho prajes aby ta odrodil tak sa s nim dohodnes a potom sa aj nejaky poplatok plati nemocnici ak to nemas dohodnute sukromne len s Dr.

maroli
4. jún 2012

ahojte je tu nejaka zena co v trencianskej porodnici rodila len s porodnou asistentkou?

anetkaadamko
4. jún 2012

teda Baškovu by som už nechcela nikdy............neskúsená......odflákla...

pluto33
4. jún 2012

@maroli ja ano

terez111
5. jún 2012

@martinano Teda to som ja netusila ze su take stastne zeny co porodia bez nastrihu.Ja mam nasledky dodnes,ale zas som mala velke babo.A su na ti precvicenie hradze viac niakych cvikov ci len obycajna masaz+s niakym kremom je niaky specialne vhodny? Dakujem za kazdu radu.
🙂

terez111
5. jún 2012

@aknedz Ahoj som rada ze si sa rozhodla.Aj ja som taka nerozhodna ale uz sa zacinam priklanat tiez na Tn.Poto sa urcite tesim na Tvoj ohlas.A potom ta poprosim o cerstve inf.co si treba doniest do porodnice.Citala som ze skoro vsetko ze nemaju ani kozmetiku pre deti co som ja nevedela.Tak aby mi nic nechybalo.Este mas trochu casu.Tak budem drzat palce. 🙂 🙂

terez111
5. jún 2012

@sonulka231 Ahoj Soni,zaujali ma tie obklady priamo n nemocnici.Ako si ich tam robila,zaliala si si caj? A prilozila si si ich len pocas lezania?Ked vravis ze to je super tak dobre vediet

aknedz
5. jún 2012

@terez111 Dakujem, jasnacka, potom napisem urcite 😉 Tiez by som bola rada, keby sem viacero mamiciek napise aj po porode skusenosti ale mnohe uz asi potom nemaju cas alebo zabudnu....viac by nam to pomohlo - tym, ktore sa tam chystame...Inak co sa tyka kozmetiky pre babatko, tak ja y som nebrala nic ani do inej porodnice, ved pre babo vlastne stacia vlhcene utierky, plienky a tycinky do usi, nie? A mozno sudokrém na ritku - ale asi ani to nie...ani doma hned nebudem pouzivat mydlo a sampon, pokozka je citliva, tam staci vodicka 😉

aknedz
5. jún 2012

terez111 @sonulka231 ahojte, repík je super vec na hojenie a plánujem ho pribalit aj ja do porodnice ale tiez by ma zaujimalo, ci sa tam da taky vyvar spravit, to ti robili sestricky - ze zaliali do salky alebo je tam normalne k dispozicii kanvica? Ci treba pribalit ako vybavu do tasky na izbu?

maroli
5. jún 2012

@pluto33 a rodila si len s asistentkou,lebo doktori nemali cas,alebo si si to vyslovene zelala?Ak to bolo tvoje prianie davala si im nejaku pisomnu ziadost a ako sa pani dr.tvarili?A tvoj dojem z porodu bez doktora?Ja mam hruzu,ze sa mi bude zas medzi nohami sparat nejaky chlap co nebol tehotny a ani neporodil,hoci doktor a este vacsiu z ich niektorych zbytocnych zasahov.Dakujem ti za odpovede 🙂

pluto33
6. jún 2012

aby som pravdu povedala doktor nestihol ked asistentka na neho volala že rodíme ani nestihol z vedlajšej izby prísť,neboj nebude to doktor max. ťa zašije aj bude treba ja som bols spokojná

giza
11. jún 2012

@maroli 🙂 ahoj, da sa o to poziadat (aj oficialne to legislativa umoznuje), ale ci ti to splnia? - je aj na PA 😉 - skusili sme u jednej nebol problem, zial jej koncila sluzba, dalsie nechceli (popravde ani mamicka si nevedela predstavit, zeby z nich niektora to odviedla). Vsetko je o ludoch 🙂

giza
11. jún 2012

@aknedz ak chces vediet viac, kludne sa ma pytaj sukromne v maily co by si rada potrebovala vediet alebo sa mozeme aj stretnut vo Frani kde nezavezne porozpravam a je to najrychlejsie... tu uz velmi nechodim..

paula1234
11. jún 2012

@mrenka tak to s tebou nesuhlasim, mna rodil primar pri oboch detoch, pri prvom nebol este primarom a teda klobuk dolu, nemozem povedat ani jedno krive slovo, som mu vdacna za obe deticky, nebyt jeho neviem ako by to bolo dopadlo) 😉

sonulka231
15. jún 2012

@terez111
ahoj,doniesli mi uvarený repík z domu vo fľaške a dávala som si ho na vlozku a nechala chvilku pôsobiť,aj to príjemne chladilo a veľmi pekne sa to zahojilo.takže odporúčam,samozrejme dá sa aj tam uvariť.

sandrika1986
18. jún 2012

Ahojte, chcela som sa opýtať, či je tu mamička, ktorá má skúsenosť s nadštandar. izbou v TN pôrodnici tento rok ? Ak áno, ako ste boli spokojné, koľko sa momentálne platí za túto izbu a pod. Ďakujem za odpovede 🙂

vierka82
18. jún 2012

@sandrika1986 Ahoj, ja som tam bola koncom februara, bola som na malom nadstandarde a platila som 21 eur za noc. Je tam kupelna, polohovatelna postel, plazma, veža, kanvica rychlovarna. wc tam nie je, to je na chodbe. ja som tam bola velmi spokojna - aspon ma mohli navstevovat moje deti a muž 🙂 Velky nadštandard stoji kolo 30 eur (už som zabudla ze kolko to je presne)

sandrika1986
18. jún 2012

@vierka82 : Platilo sa niečo vopred alebo si platila až pred odchodom z pôrodnice ? Na stránke FN Trenčín som našla, že sa platí malý nadštandard 21 eur, stredný 25 eur ( v tom bola aj sprcha + toaleta ) a veľký 36 eur. Bola si v poradovníku ? Rozmýšlam nad touto izbou, koncom augusta mám termín, pri prvej dcérke som bola na klasickej izbe, ale chcela by som skúsiť aj nadštandar. izbu 🙂

vierka82
19. jún 2012

@sandrika1986 Nič vopred som neplatila, až pred odchodom staničnej sestre. ked som bola ja boli len dve nadšandardné izby. Ked som prisla tak som povedala ze tam chcem ist (prisla som v piatok koli prenasaniu, ale uvolnilo sa az v pondelok). Ja som bola velmi spokojna aj s normalnou izbou, ale nadštandard som chcela len koli deťom abz im nebolo smutno za mnou. Ja moyem len a len odporucat 🙂

sandrika1986
19. jún 2012

@ vierka82 : Ja by som tam chcela ísť po pôrode, hádam budem mať šťastie 🙂 Ďakujem Ti za info 😉 Krásny deň želám !!!

vierka82
19. jún 2012

@sandrika1986 aj tebe a neuvar sa v tom teple 🙂

luciferka080
26. jún 2012

Ja som rodila v TN v 2011 a bola som spokojna. Teda nasli sa tam aj sestricky ktore nemali taku dobru a priatelsku naladu ako ostatne, ale taky ludia su isto vsade, ci v porodnici, alebo v praci atd. No a mala som nadstandartku velku, kde mohol byt nietko so mnou (koli tomu ze som bola po sekcii a malu som chcela mat na druhy den pri sebe, som to takto vyriesila), a bolo tam fajn 🙂 A aj teraz druhe chcem ist do TN.

gabickas
27. jún 2012

@vierka82 ahoj Vieri, chcem sa spýtat, takže ked si chcela íst na tú nadštandardnú izbu, tak vopred si si to nemusela nejako rezervovat ? stačí ked prídeš tam povedat, že tam chceš íst ? ja by som to tiež chcela využit, lebo ešte som nikdy nebola v nemocnici a mám z toho traumu ....
dakujem za odpoved.

luciferka080
29. jún 2012

gabickas ano musis povedat vopred. Je mozne, ze na tej izbe ale niekto bude, a to budes musiet pockat, kym ta mamina odide.

vierka82
2. júl 2012

@gabickas da sa tam aj zatelefonovat vopred (napr.ked vies kedy budes hospitalizovana ako ja, lebo som prenasala) to ale budes musiet platit aj za tie dni co tam nebudes, lebo oni ti hned tu izbu zarezervuju pre teba - nikoho tam nedaju, ale to budes musiet platit, inak je to o stasti 🙂

gabickas
10. júl 2012

@vierka82 dakujem pekne za radu, budem sa teda spoliehat na štastie 🙂

lusi175
10. júl 2012

ahojte mamičky a buduce mamičky, ja mám termín pôrodu 21.8. a chcem isť rodiť do Trenčianskej nemocnice. Vedeli by ste mi niektorá poradiť čo si vziať so sebou do nemocnice pre seba a maličku? Lebo vraj každá nemocnica si vyžaduje niečo iné tak nech tam nevlečiem zbytočne veľa vecí. ďakujem 🙂

sandrika1986
10. júl 2012

lusi175 - Ahoj, poslala som Ti odpoveď na tvoju otázku v internej pošte 🙂

kucminka
10. júl 2012

@lusi175 ja som rodila pred 8mesiacmi,a treba tam pre bábo plienky,vlhčené obrúsky,tyčinky do ušiek,mastičku na ritku.A pre maminu veľa vložiek,tam ti dajú len pár a viacej nedostaneš.A mala som aj svoje košele,lebo tie nemocničné sú otrasné,žiadne gombíky,samé diery a aj župan som mala svoj.Mastičku na bradavky si pre istotu kúp.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre