Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

ivella
4. jún 2009

ahoj,tak neviem ci by mi ten cajik uz teraz zabral??
-no ved,stacilo mi byt hrdinkou raz,teraz by som chcela mat len tie lepsie spomienky..aj ked je pravda ze sa na porodne bolesti najrychlejsie zabuda-v okamihu ako vidis svoje dieta..ale teraz sa mi to vynara z pamati az moc ostro--lepi mi viac nez pri prvom(bez humoru 😢 )

martinano
4. jún 2009

ivella sprcha sprcha sprcha a este raz sprcha, porodne cesty krasne zmaknu a pekne sa rpipravia na porod, tepla srcha podbrusko a krize, pisem to kazdej kocke
a neboj ani nevies ako a budes to mat za sebou ver mi hlavne klud, lebo vsetko sa prenasa na mimi, ty to zvladnes na vybornu 😉

ivella
4. jún 2009

idem si dat sprchu 😀 😀
na take vymozenosti mam cas az neskoro vecer,ked krpec zaspi,aj to vkuse pocuvam ci naplace--to uz mam od jeho narodenia taku deformaciu 😅
maly ti dava zabrat,ze?lebo moc sem nechodiis 😨

solmi
4. jún 2009

Ahoj Ivella tak sme na tom rovnako.Aj ja som bola dnes na poradni a tiež mi povedal,že zatial to na porod nevyzera.Ani na 1 cm som neni otvorena.Tak uvidime čo bude o týžden či sa niečo zmeni. 😒 😒 Už by som to najradšej mala zasebou, ale babetku sa akosi páči byť stlačené v brušku.
🙂

dannynka
4. jún 2009

ivella-aj mne to martinano poradila a veru pomohlo a tusim az tak ze som ani nevedela kedy mi voda odtiekla 😅

inak cakatelkam drzim palceky 😵

lienka55
4. jún 2009

dannynka ako sa mate,Dominik poslucha,uz ste si zvykli?

martinano
4. jún 2009

ahojte
solmi aj ty sprcha sprcha sprcha 😉
danny som rada,ze pomohlo 😵
ivella nemusis tam byt dlho, len niekolko krat za den to brusko a krize vyhriat,maly asi pri tebe nevydrzi, ze?
a maly da sice zabrat,ale ked sme teraz na slovensku na navsteve aj kopec veci potrebujeme vybavit, kym sa sem dostanem je kopec hodin a ledva vidim 😒
ked sa vratime domov uz budem mat viac casu aspon dufam 😉

ivella
4. jún 2009

marti,ty nebyvas v tn?ved si spominala ze sa coskoro planujes vratit do robotky-porodky,ak som pochopila spravne..
solmi,sivka,aj date tu niekomu vediet ze rodite alebo az po navrate?mal by nam niekto dat na seba ciselko 😅
chodim aj na stranku "junovky",tam sme vsetci informovani uplne za cerstva,polovica dievcat s terminom v juni uz porodila..(zavidim 😉 )

ivella
4. jún 2009

danny,rodila si v tn?co sa zmenilo z tvojho pohladu od prveho porodu?

giza
4. jún 2009

Ivella si ma nepotesila s tym humorom...ale co prca musi byt...hadam fakt neodradim klientky, vsak z tych 4. deti co som rodila od svojich 19. rokov ich dost prezilo nie? 😉 😀 (vek je ako si pisala ale nie na dlho)
Co sa tyka toho strachu, viem o com to je (prezila som veeelmi podobne 😉 tiez toto druhe) a potom som bola milo prekvapena ako sa da 4.kg dieta porodit s mojou vyskou pekne - som povedala, ze aj 10. takych a niekto ma asi vzal za slovo, ked sa to tak spustilo.. 😖 😀

4. dieta som si dovolila iba risknut, ze ho neporodim v nemocnici ale niekde v rychliku alebo pri Madarskych hraniciach na dovolenke v Sturove...ale neboj, ziadne dieta len tak nevyleti ci nevypadne 😉 -da sa to porovnat s mojim 2. porodom i ked to bolo asi o hodku kratsie, tam sa to uz az tak nelisi ako prve a druhe i ked je kazde predsa len ine...

Dannynka a to teraz neviem ci je dobre alebo ani nie, ze si to nevedela,ze ti voda odtiekla? Ste pekni na fotecke 😉

ivella
4. jún 2009

😀 😀 😀

ivella
4. jún 2009

tak ja som tesne po porode povedala ze uz nikdy viac,jedine cisarskym--on tam stale bol doktor a hned mi zacal vysvetlovat rizika 😀
no a co to cislo,od koho si mam pytat,vy sa tu striedate jak na kolotococh 😝

dannynka
4. jún 2009

lienka dakujem za opytanie 🙂 mame sa fajn pomalinky si na seba zvykame,Domin ik aj AGabika nam rastu zo dna na den 😵

martinano-aj ja,saprcha bola moj druhy domov 😀

ivella-ano rodila som v Tn,veru co sa zmenilo...vacsinou ani nic.....ale pre mna bol tento porod uplne v pohode,super personal bola som mooc spokojna 😉 .Inak ivella odkadial s Tn si?bo mame skoro jednako stare prvorodene deturence 😀

giza-no ako sa to vezme,na jednej strane to bolo dobre ze mi odtiekla ani neviem kedy bo som potajomky tuzila mat spontanny porod,kedze pri Gabike som mala vyvolavany a nebolo to bohvieco,a na druhej strane nic moc kedze sa mi snazili prepychnut plodovku ktoru som uz nemala a Dominikovy poskriabali hlavicku 🙄 😅 😝 kedze nevedeli ze mi uz odtiekla a ja vazne neviem kedy bo som bola stale v sprche 😅

ivella
4. jún 2009

preboha,poskriabali hlavicku?to uz do sprchy ani nevlezem ☹
byvam pred polom,ale som z juhu a predtym sokolice..
a mala na braceka neziarli?alebo nechce byt teraz ona babatko,tohto sa trochu obavam-uz teraz sa moj krpcek bali do paplona a necha sa tatkom nosit ako dospele babo 😠

martinano
4. jún 2009

danny a kto ti tu vodu pustal?
ivella neboj kludne sa sprchuj nic sa netsane neboj 😉

solmi
5. jún 2009

Ahojte, tak budem skušať tu sprchu ak som zvedavá.dr.mi kázal, že sa mám vela ohýbať, tak asi pojdem znova umyt okná a vythať burinu do záhrady,aby som sa teda ohýbala.

Ivella ja ti pošlem do IP moje cislo,aby si mohla dať vedieť ak ma to náhodou chyti skor ako teba

sivka
5. jún 2009

ahoj martinka,

chcem sa spytat na tu sprchu - mne v utorok na poradni lekar povedal, ze som na 1 prst otvorena a cesty zacinaju maknut a dozrievat - mam aj ja chodit do sprchy? Viem, ze mi to neublizi 😀 len ze ci je to treba, ked sa zda, ze to ide aj same....vdaka za odpoved 🙂

baby, no vy ste sa tu nejako zisli vcera vecer, ja som sem zas prisla ked tu nikoho neni... 😒

dannynka, dakujeme, ze nam drzis palceky, veru ze to budeme potrebovat 😅

inak, manzo sem pride napisat, ked uz budeme mat hotovo, ze co a ako kym budem v nemocke

a ozaj, nepridete sa pozriet v nedelu od 15,00 na Sturovo nam. k vodnikovi? MC tam robi pre deticky den vodnikov, tak tam bude vselico pre drobcov (a nase detuse tam budu tancovat 😀 )
tak ak sa vam bude chciet a dat, pridite ich tam vyvencit 😀 uz hlasia aj lepsie pocasko (dufam, ze im to aj vyjde)

dannynka
5. jún 2009

ahojte 🙂

ivella-sprchy sa bat nemusis,naozaj ako pise martinano moze ti mooc pomoct 😉
Co sa tyka Gabiky tak nie neziarli a zatial mi aj pomaha,radsej da prednost bratcekovy ako oblubenej rozpravke 😀

martinano-tu vodu myslis teraz pri druhom porode alebo pri prvom? bo teraz pri druhom mi odissla ani neviem ako 😅

ivella
5. jún 2009

ahojte,tak som v noci stala v sprche,nikdy som taku horucu vodu si nedavala..zatial nic,ale je mi jasne,ze to musi byt castejsie,dnes som si teda prilozila aj flasu s horucou vodou 😀 😀 maly len ziral,tak som mu povedala ze ked mi nedovoli sa ist okupat..lebo on by musel tiez sa ist cvachtat aspon na pol hodku..
-mojmu manzelovi nedavam citat co tu piseme..take babske veci..tak neviem ci by sem dosiel naisat info a vlastne bude asi v blave.
dany-matka myslela asi ze kto malemu poskriabal hlavku ☹ to by aj mna zaujimalo a ako sa na to vlastne prislo..bolo daco vidno po porode?lebo to znie hrozne
akurat sa mi kamoska postazovala na dokiho o ktorom sa tu dost uz stazovalo..odumrelo jej babatko,tak nastupila do nemocky(nebilo srdiecko a zo 7mm zrazu boli len 4mm)mali jej uz robit zakrok a zrazu on prisiel,ze co tam robi,ze by este tyzden pockal--ona zrazu nevedela co ma robit,ked jej dal taketo falosne nadeje,aj ked primar a ostatni dr.sa zhodli ze koniec.No ja som vobec nevedela ako reagovat,je to blbe,ked som zrovna stastne par dni od porodu(normalne som sa citila previnilo)
sivka,manzo mi berie maleho k starkej--snad sa to nezmeni,tak budem sama doma stat v sprche a potom vylozene nohy pred dvdckom,mesto nehrozi.

sivka
5. jún 2009

Caute,

ivella, no jasan, zostan pekne domenka a sprchuj a relaxuj 🙂

a ja tiez nedavam manzovi citat toto tu, on by sem len napisal, ze uz mame po tom, aby ste vedeli 😉 on ma ine "zaujimavejsie" fora kam chodi klabosit 😀 sak kazdy mame svoje ne?

ok babule, idem skusit ist sa poprechadzat do mesta s manzelikom, radi chodime posediet na terasky, aj ked dnes asi nie, je malo teplo na mna....
no sama si uz do mesta netrufnem ist, tak idem vyuzit, ze ideme spolu 😎

a potom si dam tiez teplu sprchu, nech som v klube 😀

ivella
5. jún 2009

no moj ma vola nech cestujem s nimi,ale sediet 4 hodiny v aute a riskovat ze porodim v okrese RS?no nehroziii..nemam proti nim nic ale ta predstava mi nahana hrozu,som vyslovene zaryta trencanka,pre mna znie hrozne aj Ilava 😀 😀 😀
-no muz aj nakuka,ale citila som sa divne,urcite by mu to pripadalo zbytocne-nase reci-lebo aj mne pride traapne ako chlapi pisu o svojich zenach a pod.

dannynka
5. jún 2009

ivella-netusim ako sa volala take mile mlade ziena to bolo,a vlastne ked sa tak nad tym zamyslim nebola to az tak jej vina lebo fakt netusim kedy mi odtiekla plodova voda a ona mi chcela pomoct tym ze mi ju prepichne a az ked sa nedarilo ju prepichnut tak prisli na to ze uz odisla 😅 .Inak dnes sa chystam blizko Teba,idem na adresu pred polom dcerke kuki bycikel 😀

ivella
5. jún 2009

dany,zakyvam ti z okna 😀 ale skor budem vonku,lebo synko sa uz nevie dockat tatinka od nedele...alebo skor toho ze donesie kluce od auta a on sa bude moct tvarit ako velkyyy sofeer 😀

dannynka
5. jún 2009

ivella tak ked uvidim mamicku vonku zo syncekom tak zakyvam alebo zatrubim 😀 😀 😀 😀 ,idem tam niekde cislo domu 12 si niekde blizko?

ivella
5. jún 2009

vsetko je pokope 😉 ponahlam,musim koncit

dannynka
5. jún 2009

oki,tak si uzite vychadzku 🙂

ivella
5. jún 2009

tak uz sme aj doma,tatovi prehodili spoje,dojde az za hodku...to boli ine nervy dostat krpca domov bez zvezenia sa na aute a vysvetlit mu ze tatinko este nepriiide 😠

sivka
5. jún 2009

ahojte, viete mi povedat, ci sa Hamiltonov hmat robi pausalne vsetkym rodickam? co som citala, je to dost brrrr, tak ze ci sa tomu da vyhnut, ked vela sa popisalo, ze na to neboli baby ani len vopred upozornene.....no to musi byt riadny sok, ked nic take necakate a zrazu vam doktor spravi take nieco bez toho, ze by ste nieco tusili.....aj ked s umyslom pomoct. ved ako to potom mozno odmietnut, ked nikto nic nepovie...

katulka2709
5. jún 2009

Sivka mne to robili v den ako ma prijali, ale to uz som tyzden prenasala a na druhy den my mali vyvolavat. Ale dr mi vopred povedal co ide robit a ze to bude boliet, robil mi to dr. Gajdosik 😉 Bolelo to, ale dalo sa to prezit a za hodku mi odysla hlenova zatka a za dve sa mi spustila plodova voda a zacali kontrakcie, tak u mna to zabralo 😝

sivka
5. jún 2009

Katulka, dakujem za odpoved, tak uvidim, mne este tyzden do terminu zostava...uvidime. Ach jo, idem uz prestat citat asi, lebo cim viac citam, tym viac sa dozvedam a teda nie vzdy su to prijemne zistenia 😝
Uz nech som aj s babenkom doma 😵

Idem si radsej kukat ake pekne domceky su na predaj ..... sa pokochat trosku....

Pekny vecer dievcence 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre