Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

ivella
29. apr 2009

gratulujem k babatku 😅 😅 ...nech uz to mame vsetky za sebou 😉

lienka55
29. apr 2009

Suuuuuuper sprava!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂
Dannynka gratulujem,prajeme hlavne vela zdravicka,radosti a trpezlivosti,sil,...... 🙂

Ivella este si pockas... 😀

giza
29. apr 2009

Pripajam sa k ostatnym gratulantkam....daj vediet ako to vsetko prebehlo hned ako nacerpas trochu sil ale hlavne asi casu... 😉 ...budte fit... 😎

pulli
30. apr 2009

ajooojte, mozete mi niekto napisat, co si mam zbalit do porodnice do TN, co tam treba, mam uz cosik zbalene,ale tie co ste rodili, viete lepsejsie......dakujem...drzte sa

pulli
30. apr 2009

Babky a aj vam tie sestricky radia v tn a pomahaju s tymi babatkami, ze co a ako mate robit, alebo kaslu na to.....

lubica33
30. apr 2009

jeeej, dannynka, gratulujem k Dominikovi a prajem obom vsetko najlepsie, hlavne vela vela zdravia a celej rodinke, aby ste si noveho clena krasne vychutnavali!!! Gabika sa isto bude tesit!
Daj vediet, ako to prebehlo! Tesim na spravy o vas! A Dominik je velky chlap! Nech pekne dalej rastie...

pulli, sestricky poradia, hlavne sa pytaj, ked chces nieco vediet, pomozu ti, ked vidia, ze potrebujes...aj spolubyvajuce ti urcite poradia, a nie je to tazke, vsetko to samo pride, neboj!

lienka55
30. apr 2009

pulli,neviem ci si to tu vsetko citala,ale pisali sme to tu viac krat,je toho vela.Takze sa skus trosku pohrat a najst si to. 😉Zakolko ta to caka?

jarabicka
1. máj 2009

Ahojte baby, rada by som sa k vám pridala.../ak ma beriete medzi seba/...pred dvoma týždňami som sa z východu presťahovala do okolia Nového Mesta nad Váhom a 22.05.09 mám termín pôrodu...viete cudzie prostredie, úplne nový ľudia, takže sa neviem ani na koho obrátiť...rada by som vedela aké máte skúsenosti /aktuálne/ s trenčianskou pôrodnicou, čo by ste mi odporúčili...
Chcela by som sa spýtať na nejakého fajn pôrodnika ktorého by ste mi odporúčili a aký je postup ak by som ho chcela k pôrodu...
Začala som chodiť k Mudr. Durdíkovi v Novom Meste a na prietoky som bola v Trenčíne pri Mudr. Hlaváčovi...čo na nich poviete???

piskotik
1. máj 2009

ahoj jarabicka, ja som rodila v TN v maji minuly rok.Ako uz baby spominali je to tam cele prerobene, takze je to tam útulné a čistučké aj pôrodne sály sú vynovené, mala som tam veľmi dobré skúsenosti. Sestričky milé a nápomocné, jedna tam bola ako anjelik, len bohužiaľ neviem jej meno. Ja som rodila u Gajdošíka, mladý lekár ale bol fajn. Všetky baby si tam vychvaľovali pôrodníka Jankovského. Takže držím palce!

s.i.m.k.a1
1. máj 2009

ahoj jarabicka, no ja nemam dobre skusenosti s Hlavacikom, keby citas starsie docitas sa... ale naozaj, vraj jankovsky je naj 🙂 ale super je aj primar kascak a mna rodil mudr. ivan wallenfels, on tam ma aj brata. doktori su naozaj fajn, len s tym hlavacikom som nemala dobru skusenost, je nenormalne naladovi. ako tu piskotik spominala, aj gajdosik je velmi fajn. nemas sa coho bat, vsetci su profesionali 🙂

sjuzika
2. máj 2009

jarabicka, ja som rodila teraz v marci a mam len same chvaly, aj doktori, aj sestricky su fajn.rodila som u gajdosika, strasne zlaty.izby su ok, je tam jedna nadstandardna,drzim palce!

jarabicka
2. máj 2009

Kočky ďakujem, že ste mi čo-to napísali...ale chcela by som sa ešte opýtať, to mám ísť rovno za nejakým pôrodníkom a poprosiť ho, aby sa ma ujal???...a koľko sa cca dáva za takú službičku???...

lienka55
2. máj 2009

jarabicka,myslim si ze do porodu mas este nejaky ten cas tak si to tu precitaj vsetko od zaciatku,urcite ti to da vela aj pozitivneho aj negativneho ale myslim si, ze je nas tu viac ,ktore boli nadmieru spokojne. 😉
Drzim palce!!!!! 🙂 🙂 🙂

jarabicka
2. máj 2009

Lienka 55, ďakujem pekne, si zlatá 🙂 ...určite ak budem mať čas, tak si to poprečitavam....vieš mám teraz toho dosť lebo som sa nasťahovala a musím vybaľovať, ukladať a rada by som to stihla do pôrodu...potom na také nebude veľmi čas...

dannynka
2. máj 2009

ahojte 🙂
tak uz sme doma,dnes nas pustili s porodnice 😉

lubica-skopirujem co so pisala na inu temu 😉

v pondelok som bola u dr na poradni,tam ma rozbabral,taze od rana mi tvrdlo brucho,poobede coraz viac,navecer to prestalo,tak som si myslela ze si to malinky rozmyslel ale vecer po 22-00 to zacalo zas,tak sme po polnoci isli do porodnice,ale tam dr konstatovala ze som len na 3cm otvorena a ze na ctg ziadne kontrakcie niesu.....tak si matam nechali s tm ze ma rano pozreli a nalez taky isty... ,tak mi kazali si pospat teda jedna taka nechutna sestricka ze som si mohla usetrit cestu ze som mohla byt este doma...vrrrr.Tak som hodila sprchu a lahla si spat s bolestami teda tvrdnutim brucha .Ked som sa potom zobudila tak sa ma dr spytala ze i to ideme kuknut a si predstavte ze uz som bola na 6-cm,a kedze sme si ymsleli ze plodova voda este neodtiekla tak sa mi ju snazili prepychnut a pomoct mi ale akosi sa im nedarilo ,a nakoniec zistili ked ma vysetrovali z vnutraze plodova voda mi musela odtiect postupne....lebo uz som v bruchu skoro ziadnu nemala a ja neviem ani kedy odtiekla .Tak potom o 15-tej ma isli znova pozerat a to uz mi zacali riadne kontrakcie uz aj do krizov no bolest strasnajuj ale dala sa vydrzat,Dominik bol behom pol hodky na svete a na par zatlacení ,takze ma ani moc nepotrapil..... keby som vedela ze vsetky porody budu taketo mam doma futbalovu jedenastku

dannynka
2. máj 2009

a co sa tyka sestricierk na porodnici,aj novorodenecko nemozem si stazovat,super pristup tak isto aj dr....celkovo sa mi tam teraz via pacilo ako ked som tam rodila prvy krat 😉

a ozaj este taka pikoska....
prva dcerka sa mi narodila v utorok .v zltej miestnosti o 15-46,a teraz syncek sa mi narodil znova v utorok,v zltej miestnosti o 16-06 🙂 ,ze by nahoda alebo osud? 😅 😵 😵 😵 😵 😉
Vlozila som aj par fotto malinkeho 🙂

chymenitta33
3. máj 2009

Ahojte🙂

Danka-kuki som fotečky hne ako dali dominika do májoviek potom som tvoj album kuki krásny je inak je veľmi podobný s Gabikou🙂sa nezabrú že su súrodenci a hlavne nateba sa podobajú🙂

jajuska81
3. máj 2009

dannynka: blahozelam k DOminikovi a prajem vela zdravicka,.....hovoris ze si bola spokojna,pri kom si rodila?
Viem ze tuto stranku cita aj niektori personal z porodn.aj novorod.oddelenia,tak by mozno nebolo od veci aj menovite pochvalit, prip.upozornit na konkretne osoby 😉 a ta podoba sa nezaprie 😉

lubica33
4. máj 2009

dannynka, este raz ti blahozelam, dominik je krasne gulaty, velky chlap, naozaj zas cely po tebe!!! krasne fotky ma gabika s dominikom, presne tak som fotila aj ja svoje male, cakam na vyvolanie fotiek, ja som hrozne pomala...ako to vnima starsia dcerka? neziarli? este dominika necapla po hlave? moja to urobila niekolkokrat, raz aj s autickom, skoro ma trafil slak, hehe, ale uz je dobre, uz ju to preslo, teraz adelku len hladka a bozkava, niekedy ju ide az pripucit!!! ktory doki to odrodil? inak, mala si teda super lahky porod, mna tie prve hlupe kontrakcie uz tak velmi boleli a na ctg skoro nic nebolo vidiet, kazdu jednu kontrakciu od zaciatku som musela predychat!!! prajem teda este vela deti 😉 nechodis niekedy do trenc. teplic na ihrisko? ked podrastiete, mozeme sa tam niekedy stretnut, napr. niektoru nedelu...deti mame rovnako stare...a mozno sa este niekto dalsi prida....

estel
4. máj 2009

ahojte.som tu tiež nová a chcem sa k vám pripojiť ak to nevadí.moc gratulujem kočkám čo už majú babenká tie čo to ešte čaká tak prajem aby mali rýchli pôrod a čo najmenej bolesti.ja som rodila dva krát tak chcela by som jarabičke povedať že ono viac je s rodičkou porodná asistentka ako lekár.tak to bolo aspom v mojom prípade lekár ma par krát akurát pozrel pustil mi vodu a potom sa mi venovala asistentka ktorá bola velmi zlatá a bola stále somnou čo mi velmi pomohlo.radila mi čo mám robiť a necítila som sa taká sama.to bolo pri druhom porode.pri prvom to nebolo také super ale asi som mala smolu lebo to bolo večer a asi sa sestričke nechcelo zapodievať niakou ubolenou ženskou.takže myslim že aj na tom záleží ktoru asistentku chytíš a aku ma náladu.tak zatial

jarabicka
4. máj 2009

Estel, takže čo si mám zajednať pôrodnú asistentku? 🙂

estel
4. máj 2009

To som myslela tak že ani si netreba niako vybavovať lekára ked je všetko ok.pretože pri obidvoch porodoch som bola lekárom iba skontrolovaná a potom prišiel ked už som bola na 8 prstov išiel preč a bola pri mne asistentka a potom ked uz som mala tlaky zavolali doktora,porodila som drobca potom placentu zašil ma skontroloval a bolo.a navyše si myslím že v Tn su vyborný lekári skoro všetci a poznám ich tam dosť lebo som tam ležala s hroziacim predčasným porodom dlho a dosť sa ich striedalo na izbe.a jak si pisala ze chodiš durdíkovi tak aj ja tam chodím.ale v Tn kdesy pri nemocnici má ordináciu dr.jankovský a ten je vyborný a bere aj nové pacientky ja som k nemu chodila posledný mesiac pred porodom.este jedna vec ze ak si vybaviš lekara nikdy neni istota ci bude poruke ja som mala vybaveneho lekara ale to bolo cez známu čo ho poznala a aj tak bol na dovolenke a rodila som uplne pri inom a aj tak sa o mna postaral vyborne a aj ta sestrička bola vyborná.ale to je na tebe.

jarabicka
4. máj 2009

Estel, to mám ísť len tak za tým dr. Jankovským, že chcem pri ňom rodiť???...

estel
4. máj 2009

Ja som napríklad v 36 tt išla na prietoky robil mi to jankovsky a hned som sa ho aj opytala či by mi bol pri porode a on mi dal vizitku a od tedy som chodila len k nemu na prehliadky.Vzdy sme sa dohodli na dni a rano som mu zavolala kedy mam dojst.Na tvojom mieste by som chodila k nemu.Durdik neni zlý ale aj lepší su.A navyše jankovsky v ordinácii má všetko vybavenie aj sono vonkajšie aj vnutorné.viem ze cloveku je to take blbe sa ho pytat ked ho nepoznáš ja som mala štastie ze mi ho dohodila známa.ale jedna kamošla mi hovorila ze ked bola na prietokoch tak jej to robil wallenfels a ze sa ho pytala či ju odrodí a on jej dal číslo a nakoniec rodila tak rychlo ze ho ani nevolala.a ty čakaš prve babetko?

ivella
4. máj 2009

ahojte.aj mna sa dost kamosiek pyta ci uz mam vybaveneho dr.,nech idem za Jankovskym,ze je najlepsi...
Ale fakt do toho moze prist hocico a myslim si,ze ked sa ma nieco stat tak sa to stane pri hociktorom dr.
A mozno mu vyjde smena a nebudes si ho musiet ani zaplatit 😀 😀
Ja nasim doktorom veriiiim,ved su tam naraz minimalne traja?styria?(netusiim,ale pri prvom porode som tam zazila styroch)
a sestricky su profesionalky aj bez znamosti,staci byt na ne trochu mila(aj ked je to v tych bolestiach neskutocne tazke,ale pamatam,ze mi manzel potom povedal,ze som bola milsia k cudzim sestram ako k vlastnemu muzovi 😅 😅 😅

estel
4. máj 2009

a ešte jedna vec skoro všetci dr.su v trenčianskej porodnici feši.a vela mladych.čítala som tu aj na dr.hlaváčika niake veci.napríklad ja som ho zažila aj velmi milého a raz aj v nie dobrej nálade.ale známa ho mala pri porode a chválila ho ze stale srandoval sice jej nebolo moc veselo vtedy ale teraz ked spomína tak v dobrom.vlastne neviem že by tam bol niekto zlý.tak sa neboj ver trošku doktorom a ked aj sa ti nepodari mať svojho tak bude o teba postarané.mozno este niekedy tam aj ja zavítam ked malá vyrastie, zatial mam starostí až až.

estel
4. máj 2009

ivella ja ked som ho oslovila nedala som ani korunu a ani nepital peniaze.

lenca13
4. máj 2009

Ahojte vidim ze pisete o Jankovskom tu je uz aj nacata tema
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lienka55
5. máj 2009

dannynka dnes som vas ,,mrkala,, v Trenc. novinach,ste zlatucki. 🙂
estel a ako staru mas dcerku?Nemas to v pase.Lebo ja som mala tiez Jankovskeho ,bol tiez na dovolenke ,ale stihol prist k porodu.

giza
5. máj 2009

Chcela by som len pridat pozitivum na p. MUDr. Hlavacika - rodil mi 3. dieta a bol vo velmi zlozitej situacii (nie pri mojom rodeni ale zarovno mnou rodila ina a ta to mala kapanek "nahnutejsie" - nie jeho pricinenim! lezali sme potom spolu na izbe, tak sme si o tom co to povedali), ktoru sa snazil riesit primeranym sposobom a aj zvladol (klobuk dolu) - nemozem na neho ani kriveho slova ceknut a to mohol byt riadne nastvany, kedze sa mu pritrafilo co sa pritrafilo....neni to podstatne co to bolo - bol mily a vtipkoval do poslednej chvile 😀 ...aj ked vedel, ze moj muz neznasa krv a to vsetko , tak si neodpustil vtiiipek na koniec: " no a otecko chce urcite prestrihnut pupocnu snuru?" a otecko menil farby, odvratil sa ale predychal to posediacky 🤐 a vydrzal pri jedinom tomto porode az do sameho konca bez prerusenia ( upozornim, ze muz mi nikdy neodpadol! on iba odchadzal- po vopred dohovore- do inej miestnosti, ked som dieta vytlacala ) 😎...

Jarabicka uz mas zoznam co zo sebou? Lekara si netreba u nas uplacat (jedine ak usmevom) a hlavne je to TRESTNE !....keby nieco 😉 Inak su tu vsetci fajn....

jajuska 81 vsimla som si letmo len jednu porodnu asistentku tu (momentalne MD) a vravis, ze cita ich tu viac ? hmmm....kolko ak smiem vediet ?(staci cislo cca) necitala som to tu cele a nemam na to ozaj cas, tak len zo zvedavosti...dik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre