Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

pink_lady
23. jún 2009

giza ale v tom albume ta neni vidiet 😅
ivella - sorryyy 😀

co sa tyka pieh tak na mna nemate 😀

giza
23. jún 2009

a co je tam potom vidiet? 😕

giza
23. jún 2009

inak som rada , ze dalsia v klube 😀 ...a este k tomu Miska... 😉

giza
23. jún 2009

pehy "su bozky slnka"- ma mama utesovala a ked sa mi niekto smial, tak som na svoju obranu s tymto vyrukovala - jasne ze sa mi smiali este viac 😠 😒
a vam baby co pomahalo? Dnes viem ze sme aj vdaka tomuto jedinecne 😎 😉

pink_lady
23. jún 2009

ja nie som miska a vidis mam pehy tiez 😀 😀 a teraz v tehu som cela zacapana make-upom lebo pod nosom mi sa mi urobila peha na pehe a vyzera to ako keby som nebola umyta a mala fuzy od jedla 😕

gizka je neviem na ktorej fotke si to ty? lebo to bol nejaky album a bolo tam vela "tiet" 😀

ivella
23. jún 2009

no mne sa najviac smiala sestra,neviem ci zo srandy alebo vazne,stale som bola len (s prepacenim)osrana od holubov,alebo opalovana cez sitko--hrozne som to prezivala 😢 😢
teraz mi to moc nevadi,ale ked vykukne slnko,tak sa mi vela pieh pospaja a potom uz su to riadne flaky a tiez to vypada ako fuzy-niekedy aj s bradou dokopy 😠 😠 alebo riadne monokle,,,,,maskujem ako sa da 😀 😀
slnku sa vyhybam jak cert kriza,lebo behom desat minut mam uz aj pluzgiere---strasneeee,sestra je zase uplne tmava
pink,myslim ze giza myslela hned tu foto ako kliknes na link---si to ty ze?

lulu723
23. jún 2009

ale baby ved pehy su pekne ja ich mam tiez par,ale neni to az tak vidiet,ale som rada,ze nie som po mame,lebo to by som bola pehata jak pipi dlha pancucha.a ona ma aj taku pokozku,ze hned scervenie a vobec nezhnedne. 😒

pink_lady
23. jún 2009

jaj uz som to pochopila :D

pink_lady
23. jún 2009

/ja som si tu prvu nevsimla ze tam je aj tvar 😅 /

lienka55
23. jún 2009

Ahojte,tak ja sa hlasim,net sme zobrali so sebou,nemozem bez ,,kona,, zit.
Tu nic noveeee?

Ivella,drzim palce a informuj nas o solmi. 😉

ivella
23. jún 2009

no lienka,ty si nas donutila priznat identitu a ty nic???? 😀 😀

ivella
23. jún 2009

nikto sa nam nehlasi,solmi isto rodi a sivkovci asi uzivaju prvy spolocny dnik domka 😀 😀

lienka55
23. jún 2009

prepac,ja som si myslela,ze je to z mojoho nicu jasneeee,Lenka. 🙂 😉

ivella
23. jún 2009

aaale sak som si to myslela 😉 ze Lenka plienka 😀 (tak som volala sestru za tie pehy) 😝

lienka55
23. jún 2009

ivella 😀 😀 😀

ivella
23. jún 2009

a kam ste isli takto pondelok,na predlzeny weekend? 😎

lienka55
23. jún 2009

mm isiel na dva dni do N. Tatier na seminar a ze ci ideme s nim?Tak sme isli/aj ked mne sa s malym nechce nikam chodit/ale aspon nemusim stale len upratovat,varit a veci podobne.

ivell, a Mareka mas u mamy az do narodenia babatka?

ivella
23. jún 2009

sa mas,ze nizke tatry,parada 😎 😎 zaaavidim ☹
no som z toho uz hotova,stale nanho myslim,aky bude na mna urazeny ze som ho dlho nechcela domov-ani volat so mnou nehce...stale to riesime,kedy ist pre neho,nakoniec to vidim tak,ze ma muz stvrtok rano odvezie do nemocky a pocestuje pre neho--teraz ma nechce opustit 😉 boze ten bude ziarlit,uz to vidim 😕

mimi100
23. jún 2009

ivella ja mam malu doma pri sebe aj tak žiarli a to nieje bábätko ešte ani doma...včera sme vytiahli vaničku taku na stojane žeju umyjeme no nebolo možné jej vysvetliť že ona sa do nej už nezmestí nakoniec sme to uhrali že v takej malej vaničko nemože mať ani hračky ani penu , že vlastne velká vana je pre nu výhodnejšia ale poviem ti bola to fuška. a to isté s postielkou, v živote v nej nespávala stále je nasťahovaná u nás a zrazu ked sme ju včera nachystali pre mimi tak kričala "to je moje",tak zasa nasledovala pol hodinová debata 😝

sivka
23. jún 2009

Caute babule.
Konecne sa vam hlasim z domu. maly maco spinka, tak tukam. chcem sa vam strasne moooooc podakovat za to, ako ste to so mnou prezivali, ste zlate.
dnes nas prepustili, co je moje stastie, lebo keby som v tom ustave mala byt co len o den viac, tak ma urcite slahne! ale sme uz domka, tak si to uzivam.
vsetko je ok, drobec silny, zdravy, k svetu, dobrucky a hrozne velky jedak, sak mu ledva stiham 😉
ja som v ramci moznosti tiez ok, ale je to dost obmedzene co sa tyka pohybu a hlavne sedenia 😉
dufam, ze sa to rychlo zahoji nech mozem zas normalne fungovat.
teraz nas caka zvykanie si na noveho clena rodiny a celkovo na novy system vo vsetkom.
este som vas nestihla citat, ale som zvedava, co je tu nove.

pink_lady
23. jún 2009

jej sivka vitajte doma...drzim palce aby ste to doma zvladli co najlepsie 😉. Pisem cez mobil,tak mi nejde dat ten hviezdickovy smailik,inak by ich tu bolo kopec ...a cakame aj detaily o porode 😅

ivella
23. jún 2009

prv nez to tu precitam:::::::::
Tak uz som tu,volam sa Emka Solinova,mam 3700g a 51 cm.Mama vravi,ze som nadherna 😀 😀 😀
to je sms od solmi B L A H O Z E LA A A A A M E 😅 😅 😅 😅

ivella
23. jún 2009

SIVKA,ahooooj 😅 😅 😅
sme to tusili ze dnes idete domkov,super,dlho ste neboli 😉
tak sme sa nestretli,vidis,solmi dnes po vyvolavacke babatko,ja stale doma,mam nervy,ten porod uz bude pre mna vyslobodenie,mam bolesti snad stale.
som zvedava aky bol porod-na sedenie detske koleso 😉 alebo este lepsie vyrezany polystyren 😉
zvyknete si rychlo,neboj,alebo mala som skor napisat ze prisposobite sa Matkovi rychlo 😀 😀 ,nic ine vam nezostava 😅 😅 😝
fotecky mate uzasne 🙂 🙂 a ktory dokino bol pri porode?

momo0703
23. jún 2009

Gratulujem ďalšej mamičke, 🙂 🙂 🙂 tak sa to tu začína pekne rozbiehať, najskôr Sivka, teraz Solmi, tak teraz by mala ísť Ivella, a potom mimi100, ináč toto bude riadne silný ročník 😝

mimi100
23. jún 2009

Ahojte, Sivka to ti verím, že si šťastná že už si doma , predsa len akosa hovorí doma je doma. a neboj určite sa rýchlo zotavíš ja som si pri malej myslela že mesiac asi ani z domu nevyleziem jak mi bolo a nakoniec po dvoch týždnoch sme už behali po meste 😉
ja som tiež zvedavá na infošky o porode.
Super, gratulujem Solmi tak to bola teda asi rýchlovka, hlavne že tá vyvolávačka zabrala.
No ivella už sme tu zostali len mi dve jak inventár 😝
baby, ktorá mi dáte číslo aj ja chcem niekomu poslať sms ked tá šťastná chvíla príde 😀

jajuska81
23. jún 2009

solmi blahoželám a prajem veľa zdravíčka a radosti z malého chrústika 🙂
ivella: tééda, to tvoje bábeno má inú výdrž, čo čaká kým sa počasie zlepší či ako ? 😉
Dúfam že najneskôr zajtra nám oznámiš radostnú udalosť už aj Ty 🙂 drž sa

ivella
23. jún 2009

tak mi pisala solmi,ze tento porod bol celkovo lepsi ako prvy,aj co sa tyka bolestiii 😉 ,len je vyse došitá
tabletku na vyvolanie jej dali o 6:45 a mala sa narodila 16:05...rodil ju primar a aj on sam si myslel,ze dnes to nebude ☹ ale ze fakt jej pomohla sprcha a fitlopta 🙂
vsetky vas pozdravuje 😅 😅 😅

jajus,no babo vydrz ma,ale ja to uz fakt nezvladam,ani psychicky,nervozna som jak pes,vsetko mi lezie na nervy(najviac teda manzel) 😠 😠 aj ked sa snazi,stale ma hladka a to mi vadi asi najviac 😨
ani sa mi nechce vyliezt z domu,nech nemusim pocuvat tie kecy okolia
no a smsky uz nie su v style--este sa gulas?este nic? ale pre istotu ...mienis mi dat niekedy aj vediet?...alebo ....nemyslela som ze prave na mna zabudnes... 😒
mam chut niekoho zabit,ale ako naschval sa tu ani komar neukaze 😀 😀 😀

lulu723
23. jún 2009

jeee dalsie babetko gratulujem z celeho srdiecka a hlavne vsetkym tatinom,ze su taky silny a su pri svojich polovickach v tak dolezity den 😀

lienka55
23. jún 2009

Opat super spravicka. 🙂
Solmi srdecne gratulujeme,prajeme vela zdravicka,sil,radosti a trpezlivosti.Celkom rychlo to zvladla.

Ivella,ja som si myslela,ze po sivke pojdes ty,potom solmi,mimi,...to bol moj typ,ale nevysiel. 😉Uz len ty nas prekvapis co to bude,mimi caka dievcatko,solmi tiez. 😉 🙂
Inak ved ked mas bolesti,preco nejdes?

sivka,super ze ste uz doma,rychlovka. 😀Tak sa zotavte,naberte vela sil a hlavne vela zdravicka.

pink_lady
23. jún 2009

je jeeeej dalsie babulko na svete - gratulujem vsetkym zucastnenym a zelam maminke aj Emuske vela vela zdravicka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ivella ja by som ti poslala na na zabitie jednu osobu ktora ma priserne dnes vytocila - mozem ti ju poslat? 😀 urobis mi velku sluzbu a laskavost 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre