Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

julianka99
21. sep 2009

Muci... tak to veru asi je normálne.. ale je to sila aké tie nôžky máme.. ako sloníci.. :D
S tou vodou Ti ja neviem... ja ani to ešte nemám 🙂 takže mna len trápia kríže a tie opuchy... tak to je celé...
Ale možno už pobežíš :DDD držím palce.. :D

mucilienka
21. sep 2009

julianka, my stale nic, co vy?

julianka99
21. sep 2009

Nič nič... ani po dnešnej kontrole sa nič nezemenilo :(((( už som zúfala... a tie krííííže auuuuu
Uvidíme čo bude dalej, inak počula si už o tom čaji z malinových listov? čo je na tom pravdy?

mucilienka
21. sep 2009

ja som to pila pri malej - a skoncila som na 10 den po porode s vyvolavackou.. takze asi tak 😅

julianka99
22. sep 2009

no takže nieje to isté 🙂))
Ozaj Juli Ty čo? Už máš potom? Zajtra si mala ísť do nemocky nie? :DDD

lulu723
22. sep 2009

Ahojte baby 😉 ja som si uz myslela,ze mate drobcekou uz pri sebe a vy este doma ste.nezavidim taketo cakanie,ale jak som tak citala tak hadam Julka by uz mohla ist o chvilku aj do porodky.nechame sa prekvapit drzim vam palceky nech to mate cim skor za sebou a nech sa moc nenatrapite 🙂

mucilienka
23. sep 2009

lulu,
dakujem pekne.. snad si tam tie nase babatka domy nepostavia - ako hovori moja mamina a nejako ich vydurime von... ja idem dnes prvykrat do porodnice sa ukazat.. tak uvidime, co a ako.. vcera som mala uz take stahy maternice - ze cca kazdych 30min, no potom mi to preslo... 😒 ja fakt neviem, ci na to pridem, ze rodim 😅

minkak
23. sep 2009

ahojte kocky 🙂
tak uz sa vam to pekne blizi 🙂 drzkajte sa 🙂 potom napiste co a ako 😉
muci neboj urcite na to prides,ze rodis 😅 😉 😵
a oktobrovky tu nemame ziadne?
s kym sa tam stretnem ja 😅

vanitka
24. sep 2009

Ahojte, tehuľky!
Pripájam sa do témy, ak môžem. 😉 Ešte ma síce čakajú skoro tri mesiace, ale na TN pôrodnicu myslím čoraz častejšie.
Držím palce všetkým čakateľkám, nech majú len samé dobré zážitky a hlavne čo najskôr krásne bábätká. 🙂

nellye
24. sep 2009

Ahojte, babulky...vy tu uz takmer rodite...ja vam drzim palceky 🙂 My mame este par dni cas, ale uz si to kazdym dnom uvedomujem viac a viac...Prajem Vam pekny vecer...

julianka99
24. sep 2009

No tehulky, držím palce nech neprenášate... 🙂 ja stále nič... :(((
Držte nám palce.... a čo Ty muculienka?

lulu723
25. sep 2009

boze juli uz vas aj lutujem.co sa drobcekom nechce ist von?ved je pekny dnik.tu im bude lepsie ako v brusku 😀 pri maminom ciciku 😀 😀 😀 😀

tinnka9
25. sep 2009

ahojte tehulky.tak my to už máme za sebou, malý sa narodil 19.9. všetkým držíme palčeky 🙂

lulu723
25. sep 2009

jeee gratulujeme k babatku.dufam,ze si ho uzijes viac ako prve.teda aspon mne to tak rychlo ubehlo,ze teraz co sa pokusame o druhe tak si budem viac uzivat ako Eriku uz predsa som skusenejsia a kto vie hadam budem kojit aj pol roka a nie 2-3 tyzdne ako Eriku 😉

mucilienka
26. sep 2009

kocenky, tak my tiez nic 😔

nellye
26. sep 2009

Babulkyyy....chcete potiahnut do oktobra?🙂)) 🙂 mozno to budu vikendove babatenka...Drzim palceky...

julia30
26. sep 2009

ahojte ;)
julianka uz je v nemocnici dostala dnes prvu vyvolavacku este ked som odchadzala tak spokojne behala po porodnici 🙂

no ja som uz od dnes doma 🙂 v piatok nam odtiekla plodova voda, v sobotu 2x vyvolavacka v nedelu 2x vyvolavacka, zo soboty na nedelu kontrakcie celu noc po 10min ;) ale take nejake cudne ale aj tak sme sa za cele tie 2 dni neotvorili ani o kusok. Takze v pondelok rano 8.37 sa nam narodila Kvetuska 🙂 3200g a 48cm 🙂

inak vsetky vas musim ubezpecit, ze porodnica v TN je jedno velmi profesionalne zariadenie a bola som z toho velmi ale velmi milo prekvapena. Jednoducho porodnica a cele porodnicke oddelenie a sestricky v porodnici aj v porodnickom oddeleni su neskutocne a uzasne a skvele. NAOZAJ bola som tam 8 dni a to sa tam asi uz aj vsetky vystriedali.

co sa tyka novorodeneckeho oddelenia tiez je to v pohoidcke az asi na 2 sestricky a na tie si dajte pozor aj som napisala staznost do knihy priani a staznosti na ne. Lebo to bol des nic zavazneho ale mohli by si uvedomit ze uz nie je rok 1950 ale 2009 a ze nik sa ma nebude dotykat a mackat mi surovo bradavky ani nic podobne a nebude s mojim dietatom ako s handrou. Prosim ak tam pojdete viacere a budete mat pozitivne alebo negativne skusenosti vedla telky na porodnickom oddeleni kde sa lezi uz po porode je kniha priani a staznosti a ak chcete napiste tam, hlavne presne rozliste ci pisete o novorodeneckych sestrach a personale alebo o porodnickom personale. Lebo vacsinou si to tam baby mylia alebo to spajaju.

JA SOM BOLA NAD MIERU SPOKOJNA.

velka moja vdaka celemu porodnickemu timu a oddeleniu este raz ;) dakujeme.

minkak
26. sep 2009

jeeeee 😵
Julka no veeeeelke gratulko!!!!!!!!Prajem vela,vela zdravicka a mliecka pre Kvetusku 😵
krasne meno ste vybrali-nadherne 😵 aj miery krasne 😵
no pekne sa to vsetko cita-paradicka-takze velka spokojnost 😵
az na tie dve sestricky....no co uz mame za sebou asi vieme vsetky presne o com pises.... ☹ 😖
ale sa Vam to teda pekne natiahlo ....od piatku do pondelka-uuuf
no ale hlavne,ze uz ste domka a v poriadku!!!!!este raz velke GRATULKO!!!!! 😵
Takze aj Julianka je uz tam 😉 😵 no myslime na nu!!!! 😵

giza
27. sep 2009

Vanitka, zdravim.... 😉

gratulujem cakatelkam, sa teda nacakali, hlavne myslim uz konecne na Julianku...Mucilienka dockas sa dockas...
ostatnym prajem aby to mali stastlivo za sebou.....

mucilienka
29. sep 2009

hellou kocky,

tak ziadne nove spravicky? 😅 😕

vanitka
30. sep 2009

🙂 odkedy som sem prisla, je tu akosi pusto... baby, ved sa ma nebojte! 😝

bebel
30. sep 2009

Ahojte, ja Vás tiež sledujem... 😉 čakám na nové správy.
Dúfam, že v januári nás nebude veľa, nech nie sú bitky o sálu 😀
Ako to vyzerá na tom nadštandarde?
Je taká iba 1izba?

btw :Tie 2 novorodenecké sestričky sú tam už dlho 😎 1 z nich bola aj pri mojom pôrode (keď som sa ja narodila) 😝 a aj keď Bruno prišiel na svet.

Julia..hmm....celkom dlho si čakala na Kvetku a teším sa, že si bola s prístupom personálu spokojná 🙂

giza
30. sep 2009

bebel ano je iba jedna zatial nadstandardna a moc nespoliehat na jej "ulapenie".... 😉

vanitka
1. okt 2009

mne to pride take smiesne s tou 1 nadstandartnou izbou 😉 na to, kolko deti sa rodi v TN nemocnici, nic moc a aj tak na WC musis chodit na chodbu...

cipuska_
1. okt 2009

ahojte, aj ja sa chystám rodiť do tn.

mne je to aj akosi jedno či budem alebo nebudem v nadstandartkke,alebo v akej sále budem rodiť, hlavne nech je malá zdravá a ostané už nejako zvládneme ved je to len 5 dní (ked som zvládla skoro mesiac na infekčnom tak toto bude malina 😉 )

vanitka
1. okt 2009

cipuska, suhlasim s tebou, ja si tiez myslim, ze sa to da zvladnut, obcas sa sice clovek nevyspi, ak si na 4-ke izbe, ale ked uz tam mas to svoje babo, je to parada! 🙂

bebel
1. okt 2009

Giza:dík za info. Rátam s tým 🙂

Tá 4 musí byť už dosť obmedzujúca.
Ja som bola pred 3 rokmi na 2jke a po 1 dni som aj tak ostala na izbe sama.
Ale bolo lepšie, keď sme boli 2, lebo sme si mohli postrážiť krpcov a vybehnúť na striedačku na wc alebo do bufetu. 😎
Vanitka nepríde mi tam až taký pretlak...myslím, že kapacitne rozhodne stíhajú narozdiel od BA.

jajka78
1. okt 2009

bebel, ano ta 4 je uz dost. ale ked ste obidvaja v poriadku da sa zvladnut. a tiez si mylsim ze minim. 2 je v poriadku, samej na izbe je smutno asi. ja ked som bola rodit pred rokom bolo vsetko plne. vela babatiek. teraz si to tak nevsimam ale zda sa mi ze beha vela brusiek, vsak? 😉

kaktusik007
1. okt 2009

ahojte, ja mam sice kopec casu vybrat si kde budem rodit, ale som velmi rada ze ten vyber mam uz za sebou a je rozhodnute 😀

rozhodovala som sa medzi martinom, trencinom a kramarami, no nakoniec to vyhral trencin... pre pristrojove vybavenie nemocnice, aj ked ani martin nie je zly, len je trosku od ruky... nad ostatnymi porodnicami som absolutne ani len neuvazovala, kvoli JISke pre novorodencov... dufam, ze sa nic nepototo, ale ak by nahodou budem daleko spokojnejsia ked budem vediet ze o babatko sa postaraju hned v tej nemocnici co porodim a nie ze by ho bolo treba prevazat.... ved vtedy ide o sekundy...

trencin ma akurat tu nevyhodu (ale to aj martin a aj ostatne nemocnice) ze sa vedia postarat o deti ktore maju ukonceny 28tt, a ak by sa nieco dototo skor, tak to istia jedine kramare... lenze... to je problem celeho slovenska.... takze moja rada, ak sa nedajboh zacnete otvarat skor ako vedia v trencine zachranit babatko a lezite preto na rizikovom, sup sup vybavujte kramare...

preluskala som celu tuto diskusiu a som spokojna s tym, co napisali mamicky ako rodili, som presvedcena, ze v trencine budeme v dobrych rukach 😉 - sama som tento rok lezala na gynekologii, MA, primar mi oznamoval tuto spravu... a bol velmi ohladuplny a ludsky... a aj personal, s ktorym som sa tam stretla, bol fine... a aj pre tuto moju zial moc smutnu skusenost volim trencin...

cipuska_
1. okt 2009

no ono 4 je dosť ale dá sa prežiť aj to, kamarátka ked bola v tn akurát ked sa stahovali a bolo ich na izbe 6.... 🙂
ja tiež volím tn aj kvoli tomu že ak by sa nedajbože niečo stalo tak tam je dosbrá staroslivosť aj odbornosť lekárov a vybavenie, a je to aj najbližšie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre