Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

amatula
4. mar 2009

sticker aj ja som uz skoncila 😉 pockame oni sa dake ukazu 🙂

kala12
4. mar 2009

baby este nas to caka, ale ja nebudem v TN rodit. 😀 😀 😀

sticker
4. mar 2009

Takže zachraňuješ túto tému 🙂 😉

sticker
4. mar 2009

Aj keď teda nejdeš tam, ale si aspoň z TN 😅

kala12
4. mar 2009

No, ale dcerku som rodila v Tn 😀 😀 😀 . Takze je to k teme. 😉

sticker
4. mar 2009

Asi si už písala, ale kde ideš rodiť? Na Myjavu? Inak 18. marec je pekný deň - mm má meniny a kamarátkin malá sa pred dvoma rokmi narodil v ten deň 😵

kala12
4. mar 2009

ja idem do IL. 🙂 .....Dufam, ze ale porodim skor ako 18-teho, lebo uz je mi veru vselijako a este k tomu sa uz s takym bruskom starat o moju drndu nieje lahke. ☹

s.i.m.k.a1
4. mar 2009

sloto, to bol moj otec ten druhy 🙂 on robi na ARE 🙂 a dakujem velmi moc 🙂 a ty si chodila z BB az ku Kubalovej?? ja od nej odchadzam ku primarovi Kascakovi

marselke moc gratulujem 🙂

tatanya
4. mar 2009

Simka a Kascak ma svoju ordinaciu? Ci ako to myslis, ze k nemu prechadzas? Gratulko Marsele k dcerke 🙂

s.i.m.k.a1
4. mar 2009

Kascak ma svoju ambulanciu v Cegyse, tam ordinuje. ja som si s nim mailovala a povedal, ze sa mam objednat, mam zavolat sestricke.

tatanya
4. mar 2009

fiha, tak to som nevedela... same zmeny su tam 🙂

s.i.m.k.a1
4. mar 2009

ja som ale velmi rada, lebo henta doktorka, nech je bohviako vychvalena, ja s nou nemam dobre skusenosti...

sia222
4. mar 2009

ahoj sloto.bývam na graniari.to máš pravdu s tou nemocnicou ja osm rodila v TN dve deti a kamoška tam rodila v okt a aj vidím foto a to čo píšete to je pokrok riiadny. ja mám v tepliciach kotlebovú ale tu chodím do nemocnice ku karovičovi je zástupca primára a hodne ho chvália dohodil mi ho jeden náš zákazník kt je primár na jiske tak mu verím a chcem si ho aj zazmluvniť a rodiť s epi.som v 14tt.tiež som to zvažovala isť do tn a ešte tam mám aj spolužiaka ale je to daleko ked ma to chytí a nechcem isť k našim mesiac dopredu pretože deti chodia do školy mám termín na sept a neviem ako by som to v klude v tn prežila 🙂 aj ked muž by sa postaral aj ked má dosť práce proste by om tam bola nekludná.bola som prekvapená že je to tu také predpotopné tiež som to nečakala ale ked mi dohodil toho lekára nechcela som už byť taká že fajnovka a pojdem zasa inde ked aj tak by som tam na onci chodila.kamoška tu rodila v máji tretie a vravela že v pohode.mám síce rada pohodlie a nadšatand.vecičky ale nejako to prežijem.to že budem mať pocit že z nemocnice uvidím na dom mi padne fajn.myslím že horšie ako prvý porod v tn teda chovanie personalu sestričiek asi už nezažijem a tie staré kravy komunistické ak mám byť taká aké boli vtedy v tn už su na dochodku aj v bb a ked si to zaplatím budú sa chovať normalnejšie.rodil ma v tn taký starší robil za mostami neviem ako sa volala ale blačal po mne ako vadný a sestrička ani nehovorím.a pri dcére to bola pohoda ale tá bola od prv kontrakcíí doma za hodku a pol na svete.a ty kde v bb bývaš?inak gratulujem

lienka55
5. mar 2009

Tak dalsia mamina medzi nami,gratulujme mamine aj Dianke,prajeme vela zdravicka. 😅
Tatino hod nejake nove infosky,sme zvedave. 😉

sue13
5. mar 2009

Marsella gratulujeeeem 😉 Aj Tebe aj Dianke zelam vela sil a nech ste rychlo doma 😵 A vela mliecka!!!! 😉

lubica33
5. mar 2009

Baby, caute, nemate nahodou niektora zoznam veci co si treba zobrat do porodnice v TN? Alebo ma navedte please ak to tu uz niekde bolo...ja tam pojdem rodit v aprili prvykrat..
Diky!

lienka55
5. mar 2009

lubica uz sme to tu viac krat pisali,ale neviem na ktorych stranach to bolo.Drzim palce.Skus to pohladat. 😉

lubica33
5. mar 2009

lienka, dakujem, tak si trochu pocitam.... 😅

sloto
5. mar 2009

sia ahoj - no tak ti tu budem drzat palce pri porode, aj ked to mas este daleko 🙂
ja byvam v sasovej - tretim rokom. ja som tiez odisla do TN mesiac pred porodom, ale jasne, na rozdiel od teba som nemala ziadne ine dietka o ktore by sa bolo treba starat.
ja verim ze aj tu je dobra starostlivost, len na mna proste to domace prostredie Trencina posobi akosik lepsie - tu na BB som si stale nejak na 100% nezvykla. a nemocnica mne proste pride ozrutne velika a taka ,,nedomacka,,

simka - otec?? ved ak myslime toho isteho tak to vyzeralo na mladeo chalaniska 🙂 dufam, ze si ta potom s niekym nemylim. ty si taka nizsia, s dlhymi vlasmi hnedymi a myslim si mala aj melir? a priatel tiez nizsi a blondiak?

achalteke
5. mar 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že sem lezu, ale moc a moc bych chtěla pozdravit Sloto - kdysi jsme si psali o HSG 😉 .
Máš překrásnou holčičku. Moc a moc ti gratuluji a přeju hlavně hodně zdravíčka 😵 😵 😵

s.i.m.k.a1
5. mar 2009

sloto ajoj, ano myslis mna. je to moj otec - to je na dlhsie vysvetlovanie ale je 🙂 malicka sa ma ako?? a ty?? po porode zotavena?? ja som bola dnes s priatelom urobit na urade priznanie otcovstva a malej pre rodny list, to bolo nieco strasne... este stale neviem chodit, tak som sa tam trepala ako taka kacica... tazka cesta bola...

sloto
5. mar 2009

achalteke ahoooooj dakujem ti. ako sa ti dari?

sia222
5. mar 2009

ahojky sloto.ja stebou plne suhlasím s tou nemocnicou no a tá sásová trocha juh 🙂 vždy som si myslela že bb je vymakanejšie mesto a som prekvapená aká diera to je oproti tn.ja som tu tiež asi 3r ale tiež si neviem nejako zvyknúť aj uvažujeme o presídlení ale zas máme tu firmu..no uvidíme.no vidíš keby sme si skor popísli mohla som pozdraviť dr.gajdošíka cez teba a bol by este zlatejší.hlavne že ste ok ja sa strašne bojím porodu preto aj epi.inak sranda nejaká kočka z tn o sa sem včera prisťahovala mi písala že tu nikoho nepozná atd a zhodou aj ty tak sa mi muž smial že tu založím klub trenčaniek 🙂 tak sa držkajte bambulky a občas sa ohlas pa

sloto
5. mar 2009

sia veru - ja ked som sa stahovala s muzikom do bb, tak som mala predstavu - vacsie mesto, viac prace, viac prilezitosti, ale opak je pravdou. veru a sasova je ako Jh - ja som inak na Juhu v TN byvala, takze skoro ziadny rozdiel 🙂

vravis ze tu este nejaka babenka je, ktora sa sem z TN prestahovala? tak to by sme mohli niekedy spravit stretko trencaniek v Bystrici co povies?

achalteke
5. mar 2009

sloto mám se fajn, těhulkuju a užívám si života 😵 😵

s.i.m.k.a1
6. mar 2009

baby to tu dnes nikto nebol?? sak cely den sem nakukam a nikto nepisal... co sa deje??🙂

amatula
6. mar 2009

vsetky odrodili tak je tu ticho 🙂
ja som to uz navrhovala ze by sme mali zalozit daku temu kde by sme volne kecali a neodbocovali od temi 😉
babule co stim????????????????????,,,,slo by to????????? 🙂

sticker
7. mar 2009

Amatula táto téma tu ale musí byť...teda musí...neboj, ešte sa nájdu baby,ktoré budú chcieť nejaké info o TN nemocnici 🙂 😉

sticker
7. mar 2009

A väčšina z nás chodí asi do "svojich" tém.......ja čakám, či Marcelkin manželík nepodá nejaké bližšie info...patrilo by sa 🙂 Ale asi zapíja zdravie svojich dievčat 🙂 😉

lienka55
8. mar 2009

Ahojte,
ja som to tu uz pisala,ze by Marcelkin manzel mohol podat podrobnosti. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre