Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

marsela77
22. feb 2009

meggietn no to si ma moc nepotešila 😅 dúfam že sa mi to už rozbehne...
uvidíme zajtra 😉
A ďakujem 😎

amatula
22. feb 2009

no co babulky ziadna neporodila??????????? 😉

marsela77
22. feb 2009

amatula možno simka
ja idem dneska skúsiť prechádzku,dúfam že dnes bude dlhšia ako včera 😝 a zajtra zostanem pekne v nemocnici a porodím 😀 pekný plán 😀 😀

amatula
22. feb 2009

len aby vysiel 😀

neboj prechadzka ti neuskodi ani babatku,ked aj nepomoze v tom co chces 🙂

marsela77
22. feb 2009

no ved, len aby vyšiel 😀
tak idem,kým ešte nesneží 😀

kesinka
22. feb 2009

Tehulky a mamicky, pocula som, ze v TN robia problemy s epiduralkou. Neviete, ci je na tom nieco pravda?

marsela77
22. feb 2009

Ahojte,tak hlásim že prechádzku som zvládla aj som vyšlapala peši na 7 poschodie 😀 😝 😝 tak dúfam že zajtra ma v nemocnici potešia dobrou správou 😉

Simka sa neozvala,tak si ju asi dnes nechali v nemocke,možno už aj porodila 😕

lienka55
23. feb 2009

Nikde nikoho...... 🙂
simka je uz asi v porodnici?
marsela77 zeby si tam aj teba nechali?

clarissa
23. feb 2009

ahojte..tak marselu poslali domov,pisala len tak narychlo takze stredu ideme spolu=)dufam ze uz nas tam nechaju=))
a simka podla mna uz ma za tym...ktovie=)

marsela77
23. feb 2009

lienka nenechali ☹
clarissa na to by som sa moc nespoliehala,že si nás tam nechajú,jedine keby sme už išli rodiť 😵

clarissa
23. feb 2009

marsela tak spravime komediu=)))

marsela77
23. feb 2009

že by? no ved uvidíme,mne už je to jedno,hlavne že je malá o.k. 🙂

meggietn
23. feb 2009

Baby mna chceli tiež poslať domov den pred termínom porodu a ja som sa tam rozrevala že sa bojím a že mám teho cukrovku a že je to IVf a primár Lintner sa nadomnou zlutoval, pohladkal mi brucho a povedal nebojte sa niečo s tým urobíme a na druhý deň som aj porodila. 😒

marsela77
23. feb 2009

meggietn to fakt? no uvidíme kto tam bude v stredu a zahráme nejaké divadlo 😀
ale šak hádam vedia čo robia.... 😠

meggietn
23. feb 2009

marsela77 určite vedia čo robia, ale ja som sa strašne bála 😕

marsela77
23. feb 2009

ved aj ja sa bojím 😖 najradšej by som to už mala za sebou,no ale čo narobím,možno sa to porieši aj samé do stredy 😉

meggietn
23. feb 2009

držím palce 😵

marsela77
23. feb 2009

ďakujem 🙂

clarissa
23. feb 2009

marsela ak to nepride same tak sa stretame o osmej na prijme...som strasne zvedava..dufam ze sa uz aj nam postasti a budeme spolu aj s babikami co najskor..marsela nic ine si nezelam viac=)))

marsela77
23. feb 2009

clarissa o.k.súhlasím zo všetkým, čo si napísala 😉

clarissa
23. feb 2009

=))to je fajn..som zvedava aky dr tam bude stredu

marsela77
23. feb 2009

no to neviem,lebo rozpis čo tam majú je od veci 😒 podla neho tam mal byť dneska jankovský a ešte tam mali aj lintnera 😒 neviem na stredu tam bola nejaká doktorka napísaná,ale či bude neviem...

clarissa
23. feb 2009

no ja som na jednej stranke nasla ze kto ordinuje od pondelka po piatok tam a tiez tam bolo ze stredu nejaka doktorka tusim meciarova..no sak uvidime..hlavne nech nas potesia,,ved my sme uz ostali skoro same dve

marsela77
23. feb 2009

no to je asi ten rozpis čo tam majú vycapený,ale neviem do akej miery zodpovedá realite 😖
no veru, ešte tuším mounty tam má termín 27.2. a už neviem o nikom 😨

clarissa
23. feb 2009

ano a miskelka este pokial uz nema aj ona...do kelu ti nasi prckovia sa tam fest vyhrievaju v nasich bruskach..asi im je dobre..ktovie ako simka...no som zvedava....ja sa normalne zacinam bat ako zvladnem sa starat o takeho prcka malinkeho..juj budem sa musiet ucit

marsela77
23. feb 2009

no simku si tam asi včera nechali,možno už má aj prcka pri sebe 😵
neboj sa ked to zvládli iné,zvládneme aj my...najhoršie sú podla mna prvé dni alebo týždne doma a potom si už zvykneš a ani Ti to nepríde...a mamy nám určite pomožu 😉

clarissa
23. feb 2009

no ved hej..lenze ja praveze chcem to zvladnut bez mamy..len s muzom lebo s mamou mam taky vztah ze mi odjakziva do vsetkeho zasahovala..takze ja som teraz taka ze si chcem vsetko sama svojpomocne dokazat..bude to drina ale vysledok bude stat za to...mam to asi vsebe tak zafixovane..som ja tvrda hlava..
a ty zatial nic ani zatka....???lebo ja nic

marsela77
23. feb 2009

ved uvidíš ako to budeš zvládať,ale Ty si mladunká,Ty to zvládneš 😉 a mužík Ti určite rád pomôže 😉 Ja to veru zatial neriešim,ale kecať si do toho nenechám 🤐 ked budú chcieť pomôcť budem rada 🙂

vôbec nič,len malá sa navečer hmýri až to bolí,inak som bezpríznaková....sa smejem že možno počká na marec 😀

marsela77
23. feb 2009

no tak už má aj miskelka bábo 🙂

clarissa
23. feb 2009

marsela ja podobne..
no vidis..akurat pozeram ze uz aj ona..pekne nas tie baby nechavaju v stichu=))
no idem si dat sprsku a zachvilku som tu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre