Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

jajuska81
10. mar 2009

ahojte, tak po dlhsom case som zase tu a oznamujem vam ze 5.3.2009 o 1,25 sa nam v TN nemocnici narodila nasa princeznicka Alexanrda, s mierami 3100gr a 49cm......nemam cas vam pisat viac teraz,ale ved sa tu snad zase zastavim

lienka55
10. mar 2009

Gratulujem jajuska81,videla som vas dnes v Trenc.novinach. 😅 Takisto aj Dianku aj Miriamku,co je s vami, co nove maminky,vela prace okolo vasich dievceniec? 😉

meggietn
12. mar 2009

ahojte 🙂
akosi je tu mrtvo...asi fakt nemá nikto čas sem chodiť.
kde ste nejaké baby čo budete rodiť vo Fakultnej nemocnici TN? 😀 😀 😀

meggietn
12. mar 2009

jajuska81 gratulujem k Alexandre.

amatula
12. mar 2009

ahojte
ako sa ma clarissa a marsela mohli by sa nam ozvat...........

je tu ticho,predpokladam ze sa to pohne az dozreju tie vianocne a potom dovolenkové babatka 😀

meggietn
12. mar 2009

amatula 😀 😀 😀

lubica33
12. mar 2009

ahojte, ja to mam o mesiac!!! uz som teraz nervozna, stale neviem, co ma caka, lebo malicka je otocena zadockom dolu a uz mam jeden cisarsky za sebou! su tu dalsie baby s podobnym terminom? a vidim, ze v TN sa rodia same dievcatka 😕

lubica33
12. mar 2009

ozaj, neviete niektora z vlastnych skusenosti alebo z pocutia, ci v TN porodnici pustaju manzela k porodu cisarskym pod spinalkou?

dannynka
12. mar 2009

ahojte,aj mna to caka zanedlho v Tn nemocnici 😅

meggietn
12. mar 2009

lubica33 nepustia tam manžela, ten moj ma videl cez sklenené dvere zdialky. 😒

meggietn
12. mar 2009

dannynka a lubica33 ahojte, nové tváre super 😀

mary3
12. mar 2009

Lubica33- mne robili tiez cisarsky v TN a nemala som pri sebe partnera ale bola tam so mnou mamina a ona bola hned vedla saly a ked maleho isli vazit, merat a tak tak ju tam zavolali a vsetko jej doktorka vysvetlovala kym mna zasili.... ja som si vobec nezistovala ci tam niekto moze byt, myslela som ze nie ked je to operacia ale doktor sa jej len spytal ze ci je moja mamina, ona ze hej tak jej povedal ze podte so mnou, aj ona sa divila 🙂))
ja som strasne rada ze tam bola, vsetko mi potom opisovala co jej doktorka rozpravala.....

dannynka
12. mar 2009

meggie dakujem 🙂 😉

inak akurat dnes sa trencanke kale narodil syncek 😵 😵 😵 😵 😵

miriamkac
12. mar 2009

lubica ja som mala pri CS manzela presne takym istym sposobom ako mala mary3 maminu. MM bol prvy, ktory videl deturence po sekcii a aj spravil prve fotky este so zakrutenou pupocnikovou snurou... 😀 😀 ...takze zober ho zo sebou kazdopadne.....

miriamkac
12. mar 2009

kale gratulujem!! 😵 😵 😵

clarissa
13. mar 2009

ahojte babulky,tak miriamka sa pomaly udomacnuje a veru ja tusim snou 😅 lebo je to fakt obrovska zmena..ale krasna...co sa tyka porodu,rodil ma Kascak-maximalna spokojnost,takisto so sestrickami,.porod bol kruty 😔 fakt,bolo to asi tym ze mala bola taka velka,od pustenia plodovky co mi urobil o 18,00 to trvalo uz len hodinu a pol..podla nich som sa na prvorodicku strasne krasne rychlo otvarala,jasne...skoro som malu porodila v sprche,ledva som dobehla na por. stol 😀 ale dosmiechu mi vtedy veru nebolo...celkovo to hodnotim ako najbolestivejsu ale najkrajsiu vec aku som zazila v zivote... 😵

clarissa
13. mar 2009

a este jedna vec-moj manzel bol celu dobu so mnou,co ma prekvapilo uplne najviac a za co mu budem asi do smrti vdacna 😵 😵 😵

katulka2709
13. mar 2009

Clarisska gratulujem k malej, krasnucka je 😵 😵 😵 drzim vam palceky nech si najdete rezim a uzivaj si ju 😵

kesinka
13. mar 2009

Mamicky, a mali ste Epi pri porode? Nerobili vam problemy, zeby vam ju nechceli dat?

dominka11
13. mar 2009

kesinka, ja som nemala, ale jednej čo bola so mnou na izbe ju išli dat, ale vôbec sa dobre netrafila, takže epi nezabrala, zato ju potom dobre bolel chrbat. Rodila som v TN, tak dôfam, že nenatrafíš na tu istu, isteho, neviem kto jej to pichal.

lubica33
13. mar 2009

baby, dakujem za odpovede, ja len dufam, ze manzel bude moct byt nablizku, ze sa babky postaraju o starsiu dcerku...
clarissa, blahozelam k babenku a k vyborne zvladnutemu porodu,
dannynka, ty to mas v plane tak 2 tyzdne po mne, a tiez doma bude cakat dvojrocna sestricka! Tesi sa na babo?

A kocky co ste rodili CS, dali vam vybrat, ci chcete celkovu anes. alebo spinal?

miriamkac
13. mar 2009

MNa veru nie.....ked prisla anesteziologicka sa povypytovat....tak som sa jej len spytala, co to bude....a ona povedala, ze spinalka....aj som sa potesila....Ale ja som mala planovanu sekciu...v piatok ma prijali a v pondelok o pol deviatej som uz bola na sale... 😉 ...vsetko prebehlo v pohode, hladko.....

lubica33
13. mar 2009

nebala si sa, miriamkac? ja sa spinalky trochu obavam, aj ja budem asi planovana CS, neviem, ci im tam neodpadnem, aj odbery krvi nemusim.........ake to bolo?

mary3
13. mar 2009

Ahojte...
Ani mna sa nepytali ci spinal alebo celkovu... len sa ma anesteziologicka spytala ci suhlasim so spinalom tak som bola rada, ja by som celkovu nechcela... chcela som hned vidiet maleho...
Lubica33- ja ani neviem ako mi tu spinalku pichli, nic som necitila, takze super 🙂
A preco by si mala mat cisarsky?

katulka2709
13. mar 2009

Mne tiez nedali na vyber, u mna ani nebolo kedy, vsetko sa zbehlo rychlo, len sa spytali ci suhlasim s CS. Mne to bolo v tej chvili jedno, ani som nevedela co somnou bude, len mi to dr opisoval, ale vsetko dopadlo ok a podruhy krat by som tiez brala spinal 😉

mary3
13. mar 2009

jaj Lubica, ja som ale blba, sak si uz pisala ze babatko je KP a ja sa ta pytam ze preco cisarsky.... aj moj maly bol KP ale ja som bola prvorodicka a este sa uvazovalo aj o spontannom porode ale som rada ze to bolo sekciou, maly mal 3700g a vsetko bolo uplne v poriadku 🙂
Tak drzim palce, hlavne nech ste aj s babatkom v poriadku

s.i.m.k.a1
13. mar 2009

ahoj clarisa, gratulujem 🙂 !! ako sa citis??

dannynka
13. mar 2009

lubica-ano Gabika sa tesi na babo,vsetky vecicky co kupujem aj pre nu tak povie ze to je pre babetko,vie ze mamina ma v brusku babetko a ze mamina pojde do porodnice pre babetko a ona bude zatial s babinou 🙂 😉 uz ju na to pripravujem,ale Gabika nema problem byt bezo mna....takze myslim ze to v pohode zvladnu 😉
A tvoja dcerka to ako vnima? 🙂

miriamkac
14. mar 2009

lubica33....kedze som nevedela co ma caka....tak mi to nejako neprislo...myslim, ze vacsie stresy mal MM na chodbe.... 😎

kesinka
14. mar 2009

Mamicky, neviete kolko stoji nadstandartna izba v TN? Dakujem. A tiez kolko si pytaju za epi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre