Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

chymenitta33
27. mar 2009

cikulka ja už idem hajať už sa mi okále zavierajú tak dobrú 😔

dannynka
28. mar 2009

dobre ranko 🙂

chymenitta33
28. mar 2009

Dobré ránko🙂)

my sme už dlhšie hore ale hajaji sme spolu ešte v posteli a kuki rozprávky teda asi len ja lebo Davídka to nezaujíma☹
Ked príde drahý s roboty pôjde s ním von ja idem čosi pomaly začať robiť☹)

kesinka
28. mar 2009

Mamicky, prosim vas, je v nadstandartnej izbe vlastna sprcha a WC ? A tiez, moze byt manzel so mnou v tej izbe ubytovany, aj cez noc, alebo len ako navsteva napr. od 10:00 - 22:00hd. Dakujem.

angelika3333
28. mar 2009

Ahojte. Vie my niekto poradiť. Je možné si vybrat či chcem klasický porod alebo cisársky? Ja by som uprednostnila cisarsky rez. Ďakujem

chymenitta33
28. mar 2009

Ahojte kočky🙂ň

Ako v TN nadštandardneviem o tom 😕 Ako tozmýšlala som nad tým ale nemôžem zistiť kde je tá izba, potom☹)

Angelika.--nie to si u nás nikde nemôžeš vybrať ale tuším má to tak byť že za nejaký poplatok cca 30 000sk ked si ako zaplatíš môže byť sekcia, ale či to už tak funguje neviem.-
Viem že na sekciu u nás musíš mať dôvod.

angelika3333
28. mar 2009

Ahoj chymenitta 33. V Nových Zámoch nadštandartná izba je ale musíš si to dohovoriť s primárom lebo je ich strašne málo a na deň si priplácaš 1000,-Sk v eurach by to malo byt 33,19,- ale neviem či to nezmenili pozerala som to pred novým rokom. Treba si je rezervovat a ak chceš mat otca dieťata pri porode pripláca sa 500,-sk ale aj to ho pustia až nakoniec keď je dieťatko pomaly na svete. Neviem každý hovorí o tejto nemocnici že je dobra ale počula som aj opak a nie je to veľmi lichotivé.

chymenitta33
28. mar 2009

angelika--zlatinko ale my sa bavíme o pôrodnici v Tn a v Il viem že je keby idem tam rodiť tak by som ju brala ale má to aj pozitívum aj negatívum, si sama pomaly sa to tahá hentak ked máši niekoho na izbe je to oki my smeboli od začiatku len dve až po koniec pobytu v pôrodnici a nechcela by som nadštandard.

dannynka
28. mar 2009

lubica ako sa dari?este si 2v1?

lubica33
29. mar 2009

cauko, ja som stale 2v1, pockaj, este sa moze stat, ze mne to bude meskat a ty pojdes skor a sa stretneme na chodbe, nebodaj este v porodnej sale!!!! dam vediet, ked pojdem! Prvy termin mam 4.4. a druhy 13.4., takze to moze byt este nejaka ta chvila, ale uz to fakt nevydrziiiiim, babo neklesa do panvy a ja uz len fucim!

Dannynka, tvoje brusko je uz nizko?

dannynka
29. mar 2009

jeej lubica som rada ze si sa ozvala 😉
tak ty to mozes mat uz naozaj za par,ja mam termin az 25-4 takze mam casuuuu,ale bola by sranda keby sme sa obchadzali na chodbe alebo nebodaj spolu lezali na izbe...mali by sme si dat nejake poznavacie znamenie 😀 😀

a co sa tyka bruska no veru neviem ci uz je nizko,idem sa odfotit a vlozim fotto a potom mozes posudit 😅

a ty ako s umyvanim okien?umyvala si ci ee?

sjuzika
29. mar 2009

ahojte, ja som 16.3. rodila v Tn, nadstandard je za 500Sk na den, partner tam moze byt s tebou pocas dna, nie na noc.sprcha tam je, ale wc nie, to je ale hned pri izbe.ale po porode wc ani nepotrebujes, chodis aj tak do sprchy.je to tusim izba č.12, chcela som ju aj ja, ale nie je to take jednoduche, neda sa to zajednat.nakoniec som bola na dvojke a bolo fajn, aspon mi nebolo smutno.

chymenitta33
29. mar 2009

Ahojte cicky🙂)

12 je ako nadštandard?

sjuzika
29. mar 2009

ano, č.12 prerobili na nadstandard, funguje od januara

dannynka
30. mar 2009

jeeej tak v tn uz mame nadstandart 😅 😀 😅

lienka55
30. mar 2009

Ahojte maminy,tak vy ste este cele,drzim palce!!! 🙂
chymenitta33 tak aj ja sa divim ze si snz?Obdivujem ta ze tak skoro,to si ja nemozem pri mojom malom dovolit ze druhe?

sjuzika tak ty uz si porodila?Ani si nedala vediet,tak popis aky bol porod,kto ta rodila,ako si to zvladla cele?A co vlastne mate,nenapisala si,malo to byt tusim dievcatko? 😉

lubica33
30. mar 2009

Caute, tak som tu zas..

Dannynka, veruze som tie okna ani vsetky neumyla, len horne poschodie, ved som ani nevladala naraz a pri malej to tazko ide...a aj tak stale prsi. Od zajtra sa ma vycasit, tak to hadam dokoncim zajtra a pozajtra.
Baby, inak ja by som nechcela byt sama na nadstandarde, ideal su dve spolu, ci nie? Mat s kym pokecat...Keby boli nadstandardy vacsie a bolo ich viac, to by bolo ovela lepsie!!! Vlastna kupelna by vsak bodla!

Zajtra mam kontrolu, uvidime, ci to progresuje!!!!!!

lubica33
30. mar 2009

Dannynka, ty ako na kontrole? uz vies pohlavie? Tak ukaz to brusko, porovnam!

dannynka
30. mar 2009

jeeej lubica ty tu?soom rada ze som zastihla, 😀

co sa tyka bruska tak este mi nepadlo...takze to asi tak skoro ani na porod nevyzera..inak fotto je v albume 😉

dannynka
30. mar 2009

a co sa tyka kontroly idem tiez zajtra na poradnu,som zvedava na info ohladne polohy a velkosti babetka,a mozno aj pohlavia...ale na to sa nespolieham 😅 😅 .Ozaj akemu dr chodis?by bola sranda keby sme jednakemu a by sme sa tam stretli 😀 😀 😀

martao
30. mar 2009

angelika3333,
v TN sa nedá, teda nedal vybaviť cisarák. Ak sa bojíš porodu. Skús si vybaviť, aby Ti urobili cisarák ak nepojde všetko podla Tvojich predstáv. Ja som to tak mala. To znamená žiaden porod kliešťami a podobné hlúposti. Je lepší partner pri porode, chlapa berú akosti vážnejšie. Rodila som 3-krát cisarákom. Prvý bol vybavený takto. Druhýkrát mi odmietli urobiť cisarák v TN, tak som išla do Topolčian, tam robia automaticky 2 cisarák. S tretím som už problém nemala.

Jaj všetko ma nejako obchádza. Ja by som za nadštandart dala všetko. Ešte aj vyššie porodne ma obišlo.

chymenitta33
30. mar 2009

Ahojte ženy🙂)

Držkám palčeky na poradni aby to oki dopadlo a Danny aby si vedela čo nosíš pod srdiečkom🙂
Však bolo načase urobiť nadštandard🙂
Lienka--hej snažíme sa anle zatial nič, a bude to dlho trvať preto už teraz sa zase snažíme-🙂radšej teraz ako nikdy, vieš mám určiteé problémy a skušame. 😒 🙂

dannynka
31. mar 2009

ahojte 🙂

lubica ako dopadla poradna?

tak u mna fajn,malinke je uz hlavickou dole dr robil sono a vsetko je oki,ked ma pozeral povedal ze na porod to zatial este nevyzera 😅 ale ze odhaduje podla sona ze mimi moze mat okolo 3500g 😅 😅 😅 ,takze to vyzera ze budeme mat znova velke babenko 😅 😀 😵 -Dal mi papier aj na prietoky aby som sa objednala ale nikdo mi tam neberie telefon..... 😠

dannynka
31. mar 2009

kde ste vsetky? 😕

ja uz som aj na prietoky objednana 🙂 😉

amatula
31. mar 2009

ahojte 🙂

danny a ako u dokiho 😉 Dominik ci Dominika 🙂

chymenitta33
31. mar 2009

Ahojte cicky🙂)

No amatula my zobrala otázku s hlavy🙂tak čo to bude?

dannynka
31. mar 2009

amatula netusim,hlavne ze je zdravucke 😉

chymenitta33
31. mar 2009

No však to je hlavné🙂a čo ako sa cítiš?

dannynka
31. mar 2009

dr ani nekukal,iba pozrel ako je otocene,a ako je priblizne velke,urobil ster na streptokoka tusim a to bolo vsetko 😉 .V podstate uz mi je to aj jedno hlavne ze je zdravunke...aj ked by mi mohli mozno aspon nieco na prietokoch naznacit 😅 😅 😅

citim sa vselijako,dnes sme si spravili prechadzku z juhu na peso do mesta a veru mam dost 😝

giza
1. apr 2009

Zdravim vas zienky Trencianske, som tu po prvy x , reagujem na novinku, ze sa v porodnici uz nachadza nadstandardna izba - huraaa! 😵

Gratulujem vam vsetkym, co ste cakatelky alebo snazilky...nech ste vsetky hlavne v poriadku a zdrave....pa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre