Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

sloto
20. feb 2009

Tak uz to mám za sebou.mala som neskutočne rýchly pôrod.o 11 mi začali bolesti a o pol druhej bola nasa Nikolka na svete.kričala som sice na celú nemocnicu,mala som hrozné bolesti,a chcela som i epi ale nakoniec mi ju nestihli dat.malinka ma 3200 g a 51 cm a je cely tatinko

clarissa
20. feb 2009

jeej sloto gratulujeme..vela zdravicka obom..to fakt az tak strasne bolelo???ufff

dannynka
20. feb 2009

sloto-gratulujeme.Veru babulky je Vas tu celkom dost co to mate za par 🙂

lenca13
20. feb 2009

sloto tak gratulujeme a hlavne vela zdravicka tak si mala taky rychly porod ako ja 🙂

sue13
20. feb 2009

Sloto gratulujeeeeeeeem 😵 😵 😵 Nech ste rychlo zotavane a pekne doma. 😎
Clarissa boli to, to ano ale stoji to vsetko za to 😉 Uvidis Miriamku a hned zabudnes 🙂

s.i.m.k.a1
20. feb 2009

sloto gratulujem. aky doktor ta rodil?

clarissa, ano ide ku porodu. vie, ze mi je velkou psychickou oporou. len sa trosku boji, ze to nezvladne, ale sme dohodnuty ze ziadne struhanie pupocnej snury abo pozeranie sa na porod nehrozi. iba bude stat pri mojej hlave a drzat ma za ruku. budem si asi musiet ostrihat nechty, aby som ho nedoskriabala 🙂

s.i.m.k.a1
20. feb 2009

baby, kolko ste po porode lezali ete v nemocnici? pustaju domov iba na velkej vyzite? alebo ked je vsetko ok aj mimo nej??

sneba
20. feb 2009

Ajoj Sloto,tak aj sa pridávam ku gratulantom a teším sa s vami,velký Sloto je určite hrdí tatino. 😀

marsela77
20. feb 2009

sloto velká gratulácia 😵 😵 😵

Ozaj baby dneska som zachytila,že sú obmedzené návštevy v nemocnici koli chrípke 😠 neviete niečo viac? Pustia mi mužíka k porodu?

adkag
20. feb 2009

ahojte,

sloto blahozelam a prajem vela zdravicka vam obom,super ze porod bol taky rychly.

mna vcera a dnes boli dost brucho, bola som vcera na poradni a dr sa mimcu snazila pomoct nech uz ide von,tak dneska mam dost 😝 . snad bud porodim alebo mi to cim skor prejde,lebo takto este dva tyzdne tak ma porazi.

ja sa tiez bojim teraz porodu viac ako prveho, to som nevedela co ma caka,teraz uz viem.ale stale dufam ze to bude rychlejsie a menej bolestive ako prvy porod.

marsella, dufam ze navstevy obmedzene nie su, ja sa spolieham na to, ze muzik ma bude s drobcom chodit pozerat co najcastejsie, inak si drobca tajne nasackujem do izby 😀 . a snad muza k porodu pustia,ja nad porodom bez neho ani neuvazujem 🙂 .

adkag
20. feb 2009

simka,ked som prvy raz rodila pustali domov kazdy den, tesne pred odchodom nas este vysetrili a podla toho pustili. vacsinou ak nechavali dlhsie v porodnici,tak kvoli babetku ze malo silnejsiu zltacku.

motiilik
20. feb 2009

ahojte kočky..ja som sice rodila už pred már mesiacmi,ale mám ho čerstvo v pamäti...tiež som rodila v Tn,a pôrod bol omnoho rýchlejší a povedala by som,že pre mna viac bolestivý(lebo mi mala tlačila do krížov,a to tie bolesti v bruchu su nič na rozdiel do krížov)...po porode nas pustili na 4 den,to bolo super...a ani nebola velká vizita...len primár rozhodol,že je všetko OK a šli sme domov...ale mne sa aj super v Tn rodilo...uplne iný prístup a super starostlivosť,ja si musím podakovať,že som sa tam dostala...
inak kočky,všetkým prajem vela trpezlivosti a síl pri porode,zvládnete to,a ked uvidíte toho drobčeka,tak zabudnete na všetko...držím palce a prajem všetko dobré s babulkami... 🙂

s.i.m.k.a1
20. feb 2009

marsela77,
ja ked som bola vcera vecer v nemocnici ked som si myslela ze uz sa ide na to som isla aj s priatelom. on ma ist so mnou aj ku porodu a ked som sa pytala ci moze tak ze vraj samozrejme 🙂 tak by tam nemal byt ziaden problem. keby mi povedali, ze nemoze byt tak asi odidem do inej nemocnice, nech by aj do Trnavy :D

clarissa
21. feb 2009

simka,no co ako to s tebou vyzera???zatial sa nic nedeje???
ja mojho nemozem na porod nahovorit a uz mi to ani nevadi uz som si zvykla=)
boze dufam ze uz sa to rozbehne lebo to cakanie je sila..ale dnes vnoci som uz mala aj bolesti som vobec nespala tak dufam ze to cosi znaci

amatula
21. feb 2009

no sloto gratulujem na prvorodicku,super porod 😉

simka ty co??41tt ved uz chod 😀
clarissa ani sa nevyjadrujem 🙂
baby ved ja uz mam krce v bruchu co cakam s vami kedy to uz pride 😀 😀

amatula
21. feb 2009

adkad ja som mala take iste tazkosti ako ty ked som bola 38tt aj som tak porodila --pri druhom 😉 mozno to bude skvor...............a druhy bol super tak prajem nech je aj tvoj 😉

s.i.m.k.a1
21. feb 2009

clarissa, ja som uz 2noci nespala, take mam bolesti. Doktor povedal, ze mam prist az ked mi odtecie plodova voda, takze teraz sa doma zvyjam. v nedelu kontrola v nemocnici, tak sa tam mozno stretneme. 🙂

lienka55
21. feb 2009

Sloto tak konecne to mas za sebou,velka gratulacia.Na prvorodicku skevele,keby mala kazda take stastie ako ty. 😅

simka,citim s tebou,to musi byt hrozne sa doma zvyjat v bolestiach. 😠 ☹ ☹

meggietn
21. feb 2009

simka: mna tiež nechali vytrápiť 4 dni

marsela77
21. feb 2009

baby neviete ako to je ked mám tehotenskú cukrovku,nechávajú prenášať,alebo ukončujú?

amatula
21. feb 2009

pokial nemas ziadne tazkosti tak v pohode.budu cakat na spontanny porod 😉

clarissa
21. feb 2009

simka,ja by som tiez bola najradsej keby mi uz odtece voda,to je jasny znak ze to zacina...teraz je to take ze neviem ci to je falosne ci ako..ale zatial v tom nemam moc pravidelnost tak uvidime..som zvedava co bude tuto noc...najradsej by som uz masirovala

s.i.m.k.a1
21. feb 2009

clarissa ani mi nehovor... ja mam vraj tonizacie - nepravidelne falosne kontrakcie. zajtra rano idem do nemocnice na kontrolu, tak uvidime, co mi tam povedia. ak ma bude chciet poslat ete domov tak ja sa nedam, budem si pytat vyvolavacku 🙂 strasne bolesti mam... najhorsie to je ked lezim. dnes som kvoli tomu celu noc sedela na gauci s vylozenymi nohami :D

marsela77
21. feb 2009

joj baby, ani nehovorte ☹ chcela som isť na prechádzku,šak sme sa museli vrátitť čo nevládzem 😒 všetko ma bolí

s.i.m.k.a1
21. feb 2009

ani mi nehovor marsela... akurat som prisla na to, ze mam opuchnute nohy... ved uvidime, co mi zajtra povedia na kontrole...

lienka55
21. feb 2009

marsela aj ja som bola den pred porodom na velkej prechadzke a tiez som nevladala,ledva som prisla domov ale asi to tomu trosku dopomohlo. 😉

marsela77
21. feb 2009

simka držím palce na zajtra 😉
lienka,no my sme prešli tak akurát po lidl a to bývame pod kostolom 😝 takže o velkej prechádzke sa nedá hovoriť 😒

lenca13
21. feb 2009

tak ja som mala tehotensku cukrovku pri Radke a poslali mat tam o dva tyzdne skor aj som hned porodila sice cisarskym 😉ale mala otocenu pupocnu snuru preto ten cisarak
Ja som v tehotenstve nemala problemy den predtym nez som nastupila do nemocnice tak som na namesti pila kafco 😀 😀 😀 to ked som bola s Timou tehotna

marsela77
22. feb 2009

No babulky tak som zvedavá čo mi zajtra povedia v tej nemocnici,či sem ešte prídem alebo si ma tam nechajú 😨
simka dúfam že teba si tam nechali už dnes 😉

meggietn
22. feb 2009

marsela77 aj ja som mala tehotensku cukrovku a nechceli mi vyvolávať porod, že čakaju na spontanny a najviac nechávajú prenášať 9 dní... 😅
Inak držím palce. 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre