Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

sisa.b
5. nov 2008

sue - skus si precitat skusenosti dievcat tak o 4-5 stran dozadu 😒

lienka55
5. nov 2008

sisa tak to ked ti uz odisla zatka mozes to cakat kazdu chvilocku.Mne odisla v den porodu. 😀

sisa.b
5. nov 2008

jajka, tak super 🙂 aj ja uz sa tesim. dufam, ze bude vsetko tak, ako si predstavujem 😵 a draheho si od seba nepustim 😝 😀

miriam8
6. nov 2008

Ahojte, mohli by ste mi prosim napisat, ci sa za zajednanie doktora pri porode plati?

lienka55
6. nov 2008

miriam Oficialne ak si zajednas tak neviem ci sa plati ale asi ano a noeficialne urcite kazdy caka na prachy...
oprav si v pase udaje,ty uz si 467-mom mesiaci tehotenstva 😀 😀 😀 !!!

sisa.b
6. nov 2008

tak holky mam novinky 🙂 katyl porodila vcera 11:52. Filipko ma hmotnost 4,2 kg a krasnych 53 cm 😵 😵 😵
porod vraj trval kratko a nemali komplikacie 🙂 gratulujeeeeeem

miriam8
6. nov 2008

Lienka55, ty si mala vybrateho porodnika? Tie prachy sme mu davali, no nezobral si ich, zevraj by sme sa tak nedohodli, asi ich caka az po porode. Ja som zo vsetkeho uz nervozna, neviem, ako to funguje, ci sa dava aj flasa atd. Diky za ten pas, zmenila som to

minkak
6. nov 2008

katyl gratulko 😵 😵 😵 prajem hlavne vela,vela zdravicka 😵 a tebe rychle zotavenie a vela mliecka 🙂

minkak
7. nov 2008

ahojte 🙂 sisa.b no ako sa citis?stale nic?
pekne to je napisane v tvojom pase 😵 dnes cakame... 😵
drzkaj sa 😵

sisa.b
8. nov 2008

ahoj minkak 🙂 citim sa po fyzickej stranke uz dost biedne, ale zaroven mam pocit, ze to bude tak na vianoce 😝 mozno by som jej tiez mala postavit stomcek, aby uz vyliezla 😀
dakujem 🙂 mas krasne dievcatko - cela mamina 😉

mirkaff
8. nov 2008

pre katyl ...Z rannej rosy spektra farieb,z vone krehkych ruzi,prislo na svet nieco krasne po com clovek tuzil.Vitaj teda medzi nami utesene dieta,nech na Teba iba dobre sudicky zitia letia,nech ti pan Boh pozehnava vsetky zitia kroky a bud stastne v svete krasnom mnohe dlhe roky.......

minkak
8. nov 2008

ahoj sisa ,dakujeme 😵
ale neboj sa jej je tam dobre,preto sa jej nechce,nabera krasu 😉 😵
a ty co najviac oddychuj a nech Ti rodinka pomaha 😉 opatruj sa 🙂

mata35
8. nov 2008

Baby neviete, prečo už nerobia prietoky vo FN? ale kdesi mimo?

minkak
8. nov 2008

ahoj mata tak to teda neviem a to odkedy? lebo viem,ze tam este pred nedavnom robili kamoske..... 😕

flori
8. nov 2008

ahoj mata
pocula som,ze sa na to chystaju,ale ze je to uz aktualne???tak rychlo sa rozhodli,,,co viem,tak aj kvoli financiam to chceli dat mimo FN

sisa.b
9. nov 2008

holky, prietoky aj UZV sa robi - teraz si nespomeniem na ten nazov - ale je to oproti lekarni Arnica, taky zlty dom. ja som tam pred mesiacom bola - funguje to tam od 6.10. tusim.

mata35
9. nov 2008

ako pre financie, to si tam niekto podľa mňa urobil biznis, nie? Veď dnes je zdravotníctvo o tom, mať biznis...
Ale, že sa toho nemocnica vzdala, a to tam nerobia iba prietoky, ale celkovo sono, pre všetkých, tak mi hovorila kamoška, je to tak?

sisa.b
9. nov 2008

mata - je to tak. dokonca tam robia normalne gynekologicke vysetrenia. ja som mala to "stastie" odsediet si to od 9tej do 13tej, lebo som cakala, kym vybavia pacientky z 3ch ambulancii... 😝

mata35
9. nov 2008

sisa, a to už akože v nemocnici nerobia sono vôbec? Lebo keď tam bola moja kamarátka, bol tam primár Lintner,myslím na tom sone mimo nemocnicu, tak som si myslela, že to jeho flek...

zabka
9. nov 2008

AHojky mne robi prietoky moj doktor, takze nemusim nastastie chodit do nemocky, ale nevedela som ze ich tam uz nerobia... 😕

siska_br
9. nov 2008

ahojte trencanky,

mne prietoky spravil tiez moj lekar, ale musela som si to zaplatit, upozornil ma, ze on mi to spravit moze, ale nespada to pod vysetrenia hradene poistovnou, cize bud mozem ist bezplatne tam, kde to robia standartne (ako pisala sisa.b, niekde pri budove keramoprojektu, dost dlho sa tam aj caka), alebo mi to spravi on za poplatok. asi to zalezi od toho, ci lekar tu prietokovu sondu ma alebo nie

sisa.b
9. nov 2008

mata - robia tam sono, aj ja som tam bola pred tyzdnom aj na prietokoch. ale uz len ked prides s nejakym problemom do porodnice, resp. ked sa citis na porod. myslim, ze uz neobjednavaju, ako predtym. uz je to tam vedla.

zuzula25
11. nov 2008

ahojte tehulky.mam pocit ako keby ked Katyl porodila akosi to tu prestalo zit, uz tu nikto nepise.ja sa len teraz trosicku pripajam, lebo ja planujem rodit v Ilave, ak bude vsetko ok, este aj sisa.b.porodi a uz to tu uplne asi zanikne 🙂

lienka55
11. nov 2008

Neboj zuzula ved este pridu nove tehulky a ozije to tu zase!!!
Katyl sa akosi neozyva,ziadne nove spravy?

meggietn
11. nov 2008

Ahojte, zdravím Katyl do nemocky, nech ste už skoro domka. 😉

minkak
11. nov 2008

ahojte 🙂
meggietn este raz gratulko 🙂 tak ako?

lienka ,no uz by sa katyl mohla ozvat,co nove a sisa.b?zeby uz? 🙂

katyl
11. nov 2008

caute z nemocky ☹
uz od soboty lezi mladatko pod modrym svetlom, lebo ma zltacku, a este vraj den dva bude ☹ ☹
snad do piatku sme doma...
rada by som aj niecim prispievala, ale ved vidite ako sa mi "chce"pisat, ked je maly takto odo mna na cele dni, chodim ho len dojcit..
meggie, ty potvora, ty si uz doma ako vidim, otvorene ti zavidim 😉
drzte nam palce, aby sme to tu este nejako vydrzali a co najskor odtialto von 🙂

dula_renka
11. nov 2008

katyl ...gratulujem k Filipkovi, dlhšie som nepadla do tejto témy a takéto novoty som normálne nepostrehla. Dúfam, že ste obaja v poriadku a užívate si 🙂 ....keď už si sa toľko načalkala na jeho výsosť 😀 . Zo žltačky si nič nerob, prejde to. Teraz máš viac času na premýšlanie a robenie plánov do budúcnosti. Tak si krásne snívaj 😉 a posielam božtek malinkému 😉

sisa.b
11. nov 2008

katyl 🙂 🙂 🙂 gratulujem a prajem, nech je filipko co najskor ruzovucky 😉 lenka mi pisala, ze ste sa museli trosku zdrzat. tak do vikendu nech ste doma 😉
ja stale nic a uz ani nic nevladzem pre to robit ☹ este som dala jednu prechadzku pred chvilou a vyhopsala par schodov, ale uz fakt koncim. ved ona raz vylezie 😀 😀 😀

sisa.b
11. nov 2008

zuzula, tak dnes uz som vazne zvazovala aj ilavsku porodnicu, lebo tam by som porodila rychlejsie ako v trencine. ale stale mam z toho strach, tak to necham na ten trencin... tebe ale drzim palceky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre