Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

lymama
13. feb 2009

Ahojte vsetky a vsetci.Volam sa Lydia,moj manzelik Majko a nase male stasticko sa bude volat Martinko. 🙂 Dnes som zacala 30.tt a tiez sa chystam rodit v TN.

meggietn
13. feb 2009

ahoj lymama 😀

lymama
13. feb 2009

ahojky meggietn! 😅

meggietn
13. feb 2009

lymama vitaj medzi nami 😎

amatula
13. feb 2009

Walenfels je super mna rodil pri prvom a ked ma zasival citil somnou bolest 🙂 ..tu som ja uz nevnimala po tom co som prezila a on stale ze nebojte sa uz vydrzte ja viem ze mi muzi to citime inak,ale budem sa snazit aby to nebolelo.a mojkal ma tam viac ako moj muz 😀 😀

clarissa
14. feb 2009

mna raz vysetroval ked som bola na priijme v nemocke,som mala starsne krce a on odbehol od porodu a bol strasne mily a aj ked zistil ze vsetko je ok a mna vseetko nehorazne bolelo..povedal ze lepsie prist pre istotu,aj ked to nakoniec nemusi nic byt..mne sa zdal mily velmi 😵 sue ze sitie nebolelo vobec..ze keby nebola taka slaba s tej straty krvi tak ze je uplne vpohode anic jej neni 😉

sloto
14. feb 2009

Tak sue uz porodila? Ta sa ma.gratulujem ku karinke.nech su obe zdravé.ja este furt nic a to mi tiež doktor vravel že do piatku porodim.tak som zvedavá že kedy sa naša nikolka uz rozhodne

lienka55
15. feb 2009

sloto ale nepovedal ti dr.,ze ktory piatok porodis. 😀 😀 😀 Drzim palce aby sa to aj tebe konecne rozbehlo. 😉

sloto
15. feb 2009

Lienka no veru uz by sa mohlo rozbehnúť.manžel si vzal dovolenku do konca tyzdna
Dovolenku tak dufam ze to uz aspon dovtedy stihneme

lymama
15. feb 2009

ahojte! chcela by som vas poprosit ci mi neviete poradit kde by som nasla zoznam veci pre mna a pre malicke do porodnice,ktory je aktualny pre TN. Dakujem pekne! 🙂 Cakam prveho drobceka,tak vo vela veciach este nemam jasno. 😀

s.i.m.k.a1
16. feb 2009

ahojte kocky,
ja mam termin dnes a nase male sa este nejako von nechysta. Rozmyslala som nad tym, ci nejako porod nevyvolam ale rozmyslela som si to, ved predsa pojde ked bude chciet. Neviete, aky je pri porode Hlavacik? Ja mam na neho cele tehotenstvo "stastie", vsade je, kam ma poslu. Nemam ho moc rada, je to velmi nesympaticky doktor... Dufam, ze ho nebudem mat pri porode. Pocula som, ze neni pri porode vyhrou ani primar Lintner...
neviete, ci musim mat nahlaseneho priatela pri porode pred tym, alebo staci, ked pride so mnou priamo do nemocnice?
Dakujem ;) ahojte Sima

miriam8
16. feb 2009

Ahoj simka1
Mala som velke problemy s otehotnenim a za nasu malicku dakujem doktorovi Hlavacikovi. Velmi mi pomohol a preto som ho chcela mat aj pri porode. Prisiel aj ked nemal sluzbu a vdaka nemu a vtedajsiemu primarovi Lintnerovi som porodila normalnou cestou.
Po porode ma kazdy den chodil doktor Hlavacik pozerat a je to nielen ze dobry doktor, ale aj skvely clovek.
Priatela nemusis mat nahlaseneho.

miriam8
16. feb 2009

ale myslim si, ze vsetci doktori v TN nemocnici su super.

s.i.m.k.a1
16. feb 2009

ahoj miriam8
dakujem ti velmi, ja som mala z neho tak trochu strach, a aj z primara, uz som 2x za tehotenstvo lezala v nemocnici... mam z toho mensi strach, ale priatel mi bude pri porode, tak hadam to potom opadne 🙂

s.i.m.k.a1
16. feb 2009

miriam8,
Lintner uz nieje primarom?? na stranke nemocnice je pisany primar Kascak a zastupca primara ze je Jankovsky...

miriam8
16. feb 2009

nie, Litner je uz riaditel nemocnice

s.i.m.k.a1
16. feb 2009

to som nevedela, bo ja som si len nasla stranku nemocnice, a tak ze Kascak je primar 🙂 tak to je super 🙂

s.i.m.k.a1
16. feb 2009

miriam8,
tvoja malicka sa vola Lilly?? aj my chceme Lilly ak to bude dievcatko 🙂 tak to ma dnes "meniny"?? gratulujem 🙂

pink_lady
16. feb 2009

ahojte, ja som tiez z Trencina, aj ked TP mam az v septembri 🙂, na gynekologickom som lezala 2 x za posledny rok a na porodnickom raz - tak moja skusenost: Hlavacik vie byt aj milý ale aj taky naladový 🙂 , s Lintnerom mam samu dobru skusenost, a inak myslim si ze az na tu mladu Meciarovu su vsetci tam super doktori 🙂 a na par drobnych výnimiek aj sestricky ... 🙂

miriam8
16. feb 2009

ahoj simka, ja naozaj netusim, kedy ma Lilly meniny, a ak dnes, budem len rada. Ja som skusala uz vsetko mozne, ako najst nieco, co nie je v kalendari. Dopatrala som sa len k tomu, ze v knihe kvetin ma Lilly meniny 10.11, teda v ten den, kedy sa nam malicka narodila. Odkial vies, ze ma dnes?

miriam8
16. feb 2009

ahoj simka, drzim ti palce, aby ti to dobre dopadlo, cakate prve babo?

sloto
16. feb 2009

Ahojte tak dnes som bola zase na kontrole.uz prenášám 4 dni a mala sa furt nepýta von.takze ak do štvrtku neporodim
Tak vo štvrtok mi pôrod vyvolaju.tak som zvedavá

lenca13
16. feb 2009

Sloto viem co prezivas ja som prezivala to iste drz sa 🙂

sloto
16. feb 2009

no lenca neviem ci sa mam toho vyvolavaneho porodu obavat viac alebo menej. hlavne uz by to mohlo byt za mnou. akosik dlho to trva 😒

adkag
16. feb 2009

ahojte,
tak nas je tu tusim viac komu sa to uz blizi 🙂 . no ja na doktorov v nasej nemocnici moc pozitivneho,ale ani negativneho napisat nemozem. aj ked Hlavacik sa aj mne zdal dost odmerany,tak neviem aky je pri porode.
ale nemam dobre skusenosti so sestrickami,nie so vsetkymi, niektore boli v pohode,ale niektore nic moc.

katarinaa
16. feb 2009

adkag, ty si ta adka, co chodila na dlhodobe snazilky na babatko? co nas nedojdes niekedy kuknut??? 😉

adkag
16. feb 2009

ahoj katka, hej to som ja, moc net nestiham len kde tu prispejem, uz som stratila nit na babetku,peto nechodim. ty tm prispievas? ako sa mavas? pozeram ze uz mas druhe babenko,ako sa vam dari?

lenca13
16. feb 2009

sloto neboj vsetko bude ok 🙂 a ja som sa bala starsiu som mala o dva tyzdne skor cisarskym 😉 a mladsiu som prenasala tyzden dali my vyvolavacku a poobede som behom dvoch hodin porodila drzim ti palce a myslim na teba 😉

sloto
16. feb 2009

Lenci ďakujem.no keby to šlo tak rýchlo ako u teba to by bolo super.

s.i.m.k.a1
17. feb 2009

miriam8,
ja som myslela ze meniny mala vcera, lebo my budeme s nasou malickou oslavovat meniny na Lianu. ano, cakame prve babo a moc sa tesime. Dnes uz prenasam, vcera som mala termin, tak uvidime kedy sa zachce nasmu drobcekovi ist von. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre