Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

hori
30. máj 2011

@doop78 aj ja by som chcela vediet, ako to bolo, ked si isla dohodnut ten cisarsky - aj v TN, aj v IL. sla si rovno za primarom alebo si si vopred konzultaciu dohodla telefonicky?

drake
30. máj 2011

ahojte
babulky chcem sa vas opytat robia sa prietoky v TN v nemocnici?
lebo mna tam poslal moj doktor sukromnik z piestan nech mi ich urobia a dnes som tam voalal,ze sa objednam a tam mi povedali,ze oni prietoky nerobia 😕 😕 😕 😕 😕

gabika84
30. máj 2011

@lubka8386 ale neboj. nestava sa to casto. len sa netreba dopredu strachovat a negativne mysliet. mysli pozitivne, predstavuj si v pohode porod. bude to iba jeden den, deticky ti budu robit radost do konca zivota 😉
@babula jeee, mozno sa stretneme aj v porodnici?? ides do TN?

janette4
30. máj 2011

@drake prietoky sa robia v Cegyse: 0948009005

drake
30. máj 2011

@janette4 aha dakujem to je daleko od nemocnice? a plati sa tam za to a akolko? 😕 😕 😕

janette4
30. máj 2011

@drake nie,je to kúsok.kúsok za nemocnicou je kruhák,tam na odbočíš na 3tej odbočke a potom na najbližšej križovatke doľava.je to budova na rohu,majú tam aj veľkú ceduľu.keď tam budeš volať,vysvetlia ti,ako ich nájdeš.a je to na 1.poschodí úplne na konci.odporúčam tam byť aj hodinu vopred,býva tam nátresk.neplatí sa nič,potrebuješ tehotenskú knižku

alan1
30. máj 2011

Chcela by som sa touto cestou úprimne a verejne poďakovať celému tímu pôrodného oddelenia trenčanskej nemocnice pod vedením MUDr.Jankovského a dať tak všetkým vedieť, že vďaka týmto ľuďom máme dnes doma zdravú a krásnu dcérku Romanu, ktorá sa nám ukázala 21.5.2011. Ďakujeme! 🙂

ewisam
30. máj 2011

@drake je to taka zlta budova oproti lekarni Amica

ewisam
30. máj 2011

@alan1 🙂 Gratulujemeeeeeeee

mariro
30. máj 2011

@hori nie za primarom,normalne mam ist na prijem a kto bude mat sluzbu vraj,tak povedal Kovac

alan1
30. máj 2011

@ewisam Ďakujeme. 🙂

gabika84
30. máj 2011

@alan1 gratulujem aj ja. mozem sa spytat, ktoreho doktora si mala pri porode?

alan1
30. máj 2011

@gabika84 ahoj gabi, Dr.Jankovského. 😉

lienka55
30. máj 2011

@alan1 toho najlepsieho,aj ja som ho mala pri obidvoch. 🙂

alan1
30. máj 2011

@lienka55 Presne tak lienočka, najlepší. Nie len ako pôrodník ale aj človek. 😉

kika217
30. máj 2011

Tak to mate veru pravdu ja som tam tiez bola,a bola som spokojna.. 🙂

lienka55
30. máj 2011

@alan1 plne s tebou suhlasim,porodnici su tam vsetci vynikajuci,ale on je citlivy,prijemny,sympaticky,no proste uzasny,ale ked to porovnam s prvym tak teraz to uz nebolo ono,ma toho strasne vela,ale aj tak mu patri velky obidiv a velke dakujem. 🙂

gabika84
30. máj 2011

@alan1 aaaa, nasa trencianska superstar 😀

aduska181
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
doop78
30. máj 2011

@miskadusko ja som tiez bola rozhodnuta ist kdekolvek, trebars aj do BA, kde by mi urobili sekciu, takze ta uplne chapem. Ja som od svojho gynekologa v 36-tom tyzdni dostala papier, kde ziadal o konzultaciu ohladom vedenia porodu z dovodu KP. S tymto papierom som sla do TN, kde som sa dozvedela uz hore spomenute. Tak som zavolala do IL, povedala co a ako, dohodla si stretko s primarom. Prisla som za nim v 37-mom tyzdni a po rozhovore mi dal rovno termin, kedy mam prist. Inak je velmi prijemny, taky starsi, velky pokoj z neho ide. No a sekciu mi robili 10 dni pred terminom - to som ja chcela skor, lebo som sa uz zle citila.

miskadusko
31. máj 2011

@doop78 Ďakujem ti moc, dúfam že aj mne to dopadne tak dobre ako tebe,a tiež som rozhodnutá ísť aj do iného okresu-samozrejme ak sa malá ešte neotočí tak ako má byť. ináč som už psychicky pripravená na všetko a na akú kolvek nemocnicu 😀 hlavne nech je malá a všetko okolo toho v poriadku. díky, díky a užívaj te si jeden druhého 🙂 a môžem sa ešte spýtať ku ktorému gynekologovi chodíš?

doop78
31. máj 2011

@miskadusko k Orlovskemu. Ale to odporucanie na konzultaciu ohladom vedenia porodu by ti mal dat automaticky tvoj lekar - v pripade KP sa to tusim robi automaticky.

ewisam
31. máj 2011

Kocky ako je to v TN s nadstandardom? Treba sa popredu nahlasit do "poradovnika"? Alebo je to tak ze ak je plno, mas smolu nadstandard nebude....

lienka55
31. máj 2011

@ewisam s nadstandardom je to tazke,obsadene stale.dopredu nevies kedy presne budes rodit,takze sa to neda dopredu zajednat. 😉

gabika84
31. máj 2011

@ewisam tak tak. objednavas si ho presne na termin. takze ked rodis o tyzden skor/neskor mas smolu (pokial je obsadeny). ja som tiez rozmyslala o nadstandarde, potom som jedneho dna bola v TN nemocnici hospitalizovana. najskor sme boli na izbe dve, potom chvilu tri a nakoniec som stravila asi 4 dni na izbe, kde nas bolo 5 (je pravda, ze sme boli bez babatiek). zda sa to byt hrozne, ale bolo "super". od toho dna som neprecitala ani jednu knihu, pretoze sme stale "kvakali". dozvies sa vela noveho (trebars od mamiciek, co uz babo mali), je vacsia sranda a hlavne ked mas aj nejake problemy, jedna druhej si pomozete. bolo to aj na chirurgii aj na porodnici. nebolo nad to, ked mi niektopo operacii pomohol nieco podat, zahodit, priniest caj, zavolat sestricku a pod... akurat som ich "neznasala" za to, ked sme sa rehotali a mna to strasne bolelo (bo som kvoli stichom nemohla) 🙂 az tam som pochopila, ze veru ziadny nadstandard ja riesit nebudem, by mi samej na izbe asi preplo. 😕

ewisam
31. máj 2011

@gabika84 ja si s tym mojim CR priliz nenavyberam terminy, ale dufam, ze si staci zajednat v case ked sa dohaduje porod, alebo mam zacat robit paniku stvrt roka dopredu? To snad nie.. MNa ked nieco boli najradsej spim...takze mne samota nevadi

babula
31. máj 2011

tak nas maly je po dnesnej poradni uz dole hlavou,tak dufamze sa uz nezvrtne aj ked miesta ma este dost,rodit sa chystam v tn.dnes ma strasili ze v juli ma byt 40 stupnov.to si neviem predstavit rodit...

gabika84
31. máj 2011

@babula gratulujem k netopierikovi 😀 kiez by si to uz aj moja mala rychlo rozmyslela a otocila sa. neboj, vacsinou uz babatka ostavaju v tej spravnej polohe. vidim, ze sa budeme potit v tn nemocnici v podobnom termine 🙂 inak tam bolo teplo uz v aprili. sice na oknach je zaluzie, ale moc teda nepomaha 😒

babula
31. máj 2011

no ja som tam s prvym lezala v auguste a rodila som v decembri a bolo mi teplo aj vtedy,tak neviem ako mi bude v juli.ja uz teraz funim ked sa s malym narahujem vonku.

gabika84
1. jún 2011

dnes som sa na priprave od porodnej sestry z TN dozvedela, ze ak je babo zle otocene (KP), bud sa robi sekcia alebo zena moze rodit prirodzene (podla podmienok, biometrickych merani atd.) vzdy sa vraj postup s rodickou konzultuje, ze ak je mamina rozhodnuta pre CR, tazko ju od toho odhovorit. pochopila som to teda tak, ze ak zena vyslovene odmietne rodit babo, ktore je KP, nemozu ju do toho nutit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre