Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

s.i.m.k.a1
20. feb 2009

kacenka,
ja som si dala len dnes rano, lebo bolesti som mala strasne... aj tak mam uz len poslednu tabletku, takze si ich viac nedam 🙂

s.i.m.k.a1
20. feb 2009

baby neviete, ci ak by som nahodou rodila cisarskym budem mat aj tak malicke pri sebe?? bude na novorodeneckom a ja zvlast??

marsela77
20. feb 2009

simka no možno sa veru aj stretneme,mali by sme si dohodnut nejaké znamenie 🙂 My sa poznáme s clarissou,plánujeme že budeme spolu aj rodiť,zatial to tak vyzerá 😉
čo sa týka toho cisárskeho,myslím že hned nedávajú bábo k mamičke,iba jej ho nosia na krmenie až o pár dní sú spolu,ale neviem to isto.

s.i.m.k.a1
20. feb 2009

ja mam ist v nedelu na kontrolu, tak ak si ta tam nechaju, tak sa mozno stretneme v pondelok na porodnici 🙂 alebo na izbe 🙂?

marsela77
20. feb 2009

a ako ťa spoznám,keby náhodou?

s.i.m.k.a1
20. feb 2009

no, som dost mlada... za par dni budem mat len 18 🙂 , mam hnede vlasy s blond melirom a urcite so mnou bude moj priatel - blondiak s modrymi ocami 🙂

a ty??

marsela77
20. feb 2009

no ja som zase dost stará 😀 mám 32 mám hnedé vlasy pod uši a budem mať velkú bledo modrú cestovnú tašku 😀 to by ma mohlo prezradiť 🙂

s.i.m.k.a1
20. feb 2009

ja zase velku cervenu 🙂

marsela77
20. feb 2009

nooo,tak hádam to nebude problém 😀
a odkial si? ja som z NM.

marsela77
20. feb 2009

Si priamo z TN?

s.i.m.k.a1
20. feb 2009

ano, ja som z TN z Juhu... nemas strach z porodu?? ja som vcera nemala, ale pomaly to na mna ide...

marsela77
20. feb 2009

ani nie 😎 zatial som frajerka 😀

s.i.m.k.a1
20. feb 2009

aj ja sa snazim byt 🙂 aspon navonok 🙂

sneba
20. feb 2009

Ahoj Sloto, držím ti palčeky a zdravím manžela, nás to čaká v septembri. Posielam cmuk. spoluziačka z gympla.

lienka55
20. feb 2009

simka a vy neviete co cakate?Bude to prekvapko?Ake mena mate vybrate?

Babule uz nech sa vam to rozbehne a nech to mate stastne za sebou. 🙂

clarissa
20. feb 2009

ahojte
tak ja som este stale tu,do kelu sak neviem co je ta moja zabka taka leniva...
marsela,ak si ta tam nenechaju pondelok ta stredu sa budeme za to bit=))
simka,ty uz si mala rodit,ci babatku sa nechce?

lienka55
20. feb 2009

clarissa ty si este 2v1,ja som si myslela ze ked sa tolko neozyvas ze uz ste dve. 😀 Ziadne naznaky?

Dievcata ved ja som za vas nervoznejsia viac ako vy. 😉

clarissa
20. feb 2009

lienka,tak veru este tu strasim...zatial nic sem tam ma bolia krize a citim taku bolest v stehnach,teda v jednom..ale zatial ziadna pravidelnost...stredu-den po termine sa mam hlasit v nemocke na poradni...nevies ako to tam prebieha???

solmi
20. feb 2009

Ahojte, som tu nová na fóre a keď tu čítam , že už to budete mať niektoré za sebou tak vám trošku závidím. Ja čakam 15.júna druhé bábo a mám väčší strach ako keď som rodila prvý krát.Počula som,že sú už v TN lepšie podmienky i lekári.Držím Vám palce,aby to všetko dobre dopadlo

lienka55
20. feb 2009

clarissa neporadim ti,lebo ja som nemala takyto problem,ja som isla 3dni pred terminom,my sme sa vypytali na svet trosku skor,ale zda sa mi, ze to tu uz dievcata spominali ako to tam chodi.
Ale myslim si ze ked nebudes mat ziadne priznaky a nebudes ani otvorena tak ta poslu este domov,a budes cakat ako ostatne.Povedz Miriamke nech to vydrzi do toho 24teho,budeme si spolu pripijat. 😀

s.i.m.k.a1
20. feb 2009

lienka55,
my sme chceli vediet a velmi, ale nikdy nebolo vidiet. Bud bolo chrbatikom, abo tak sedelo... nevieme, ale vraj ASI dievcatko 🙂

clarissa, ja som mala rodit v pondelok a stale nic... uz prenasam dlho, za chvilu tam pojdem 🙂

lienka55
20. feb 2009

simka tak to musis byt vo velkom ocakavani ked nevies co to bude?A to meno,ake?

clarissa
20. feb 2009

lienka,no veru ved 24,mas aj ty..no ja si myslim ze to aj bude na termin...
simka, ty si dost mladucka,mohla by si ma pockat,by sa nam na izbe dobre kecalo..inacmi vobec nejdu smajlici davat

s.i.m.k.a1
20. feb 2009

lienka, ked budeme mat chlapceka tak sme sa na poslednu chvilku rozhodli pre andrejka a ak dievcatko tak Lilly. chlapcek mal byt povodne Matko po tatovi 🙂 ale swokrovci nas presviedcali na ine meno.
clarissa rada by som ete pockala, dufam, ze teda az v nedelu na kontrole si ma tam nechaju... mam taky pocit ze mi odteka ta zatka ci co to je... no haluz... pokial mi neodtecie plodova voda tam nemam ist, tak uvidime 🙂

clarissa
20. feb 2009

simka-inac matko je peknucke meno a aj tatino by bol isto hrdy...
aha..no tak to asi povedia aj mne na kontorle v stredu ked sa nic diat nebude..no super..dufam ze neporodim v marci

s.i.m.k.a1
20. feb 2009

clarissa, ja som sa narodila 3,3,tak nechcem stravit svoju jedinu 18tku v zivote v nemocnici... rada by som to uz mala vsetko za sebou, aj ked by som to este oddialila :D ale na mimco sa tak strasne tesiiiime 🙂🙂🙂...

clarissa
20. feb 2009

no tak to by som ti veru nepriala..na narodky by si mala byt s miminkom uz pekne doma..aj my sa strasne tesime uz nas to cakanie zabija=)))tedahlavne mna...co uz mas vsetko pochystane?

s.i.m.k.a1
20. feb 2009

ano mam, vcera som iba tasku chytila do ruky, plienky a vodu a sli sme 🙂 mama ete kricala na priatela, ci nechce fotak, tak aj to sme trepali 🙂 a pekne nas aj domov otocili 🙂🙂🙂

s.i.m.k.a1
20. feb 2009

a ty?? ja som sa balila aj tak len predvcerom 🙂

clarissa
20. feb 2009

hej??a coze uz si mala bolesti ked ste isli??no to tak oni vacsinou zvyknu otocit domov..ja by som tam najradsej uz ostala stredu asi lezat a cakat=)
ja som zbalena asi od januara...vies som sa nudila=)inac ja mam 21 takze tiez toho este moc za sebou nemam=)
a drahy ide k porodu??moj ma bude cakat pred dverami,bojko=)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre