Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

ivella
18. jún 2009

Ahojte,stale kinderko 😠
som zvedava co bude hovorit solmi 😉 😉
mimi,nic neocakavaj a vtedy ti dokino povie ze si minimalne na dva cm,ako mne---bola som z toho total vyburana,myslela som ze ked budem na dva,uz budem davno stonat v nemocke v kontrakciach(tak to bolo pri prvom) 😀 😀
baby co ste boli na cviceni,ako bolo?co ste sa dozvedeli noveho?--sup infosky 😉
sivka,fakt nechapem,vazne co iny doktor,to iny nazor---no uvidime zajtra,ale mala by si si so sebou vziat aj tasku,ale bo este lepsie by bolo do zajtra porodit,nech uz daju pokoj 😀 😀

ivella
18. jún 2009

jeej,uz aj mne svieti 41tt 😠 😠 😀 😀

sivka
18. jún 2009

caute, ivell, vitaj v klube No.41... 😉
No tak ja mam dnes den....od rana ma prehana, a to z tej vcerajsej blbej pizze. bolo tam vajicko a asi nebolo z najcerstvejsich...tak som hned rano vyhnala muzika pre smectu, piskoty a suchare. no, sak co by som si nezariadila pekne posledne dni pred porodom? ani klystir potrebovat nebudem 😝
len dufam, ze babovi to nevadi...ale hybat sa hybe, tak hadam je vsetko ok.
tlak si poslusne meriam, 117/74. cize to zvysenie som mala vazne z toho nemocnic.prostredia.
sice ma vcera poprehanali, ale zas beriem to ako dokiho zodpovednost, nechcel nic zanedbat.
ak sa nebude nic diat, tak asi este tasku brat nebudem, ved keby bolo treba, manzo donesie. dufam, ze dnes bude este klud, nech sa dostanem z tych prehanok najprv.
uz som tiez zvedava, co solmi ako pochodi.

ivella
18. jún 2009

sivka,co vies,,,hovori sa ze zeny zacne prehanat tesne pred porodom 😀 😀 😀
no vidis to,mne ked moj dr.nameral tych 150/90 a vyhanal ma do nemocky,tam kukali ze co chcem..ale uz mi to je jedno,lepsie mi je doma 😎 zajtra sa stretneme na monitore 😀 😀

martinano
18. jún 2009

sivka
to nemusi byt z vajicka,ale zacinajuci porod 😉

martinano
18. jún 2009

tam je smecta zbytocna

sivka
18. jún 2009

hej, ja som o tom tiez pocula, ale toto citim, ze je z jedla 😝
nemam ziadne krce v bruchu, len ide zo mna voda....teda nic ine uz nema co ist.....

pink_lady
18. jún 2009

no sivka...aj kamoska nedavno tvrdila ked ju v noci prehanalo ze to ma z jedla a vecer uz bol maly na svete 😅

sivka
18. jún 2009

vy ste zlate ako mi to prajete 🙂
len si neviem predstavit rodit popri hnacke 😝 😅
ja by som rada pockala do zajtra ked ma moj doki sluzbu 😉

pink_lady
18. jún 2009

sivka on zajtra zas sluzi? 😕

neboj sa potom uz hnacka by ta presla a vonkoncom potom ti to uz bude jedno ono vzdy nieco "vylezie" aj zo "zadneho otvrou" 🤐

momo0703
18. jún 2009

Ivella, bola som včera na cvičení prvý-krát a bolo super, ja by som tam sedela a rozprávala sa čo nás čaká aj 2 hodiny, ale museli sme aj cvičiť 😝 No ja som sa napríklad dozvedela, že kojiť sa môže až do 38,5 teploty, to som naozaj netušila, ináč nás tam bolo 25 báb a jediný muž, bol môj, som si myslela, že tam chodia muži stále, tak som ho zobrala so sebou, ale potom som ho radšej poslala na kávu. 🙂 Ináč cvičenie bude naposledy asi 1.7. nakoľko p. Duncová robí nejaké skúšky a musí sa na ne pripravovať, tak v júli sa cvičiť nebude. 😢

sivka
18. jún 2009

halo solmi, este nic?

solmi
18. jún 2009

Ahojte, tak už som doma.Pomaličky sa to rozbieha, dnes rano som začala trocha krvacať tak uvidime čo bude dalej, inak v nedelu znova na kontrolu a v pondelok už tam zostanem.Naštestiie tam bol Krkoška a potom prišiel Paškala takže v pohode. 🙂

pink_lady
18. jún 2009

solmi tak to uz naozaj vyzera na rozbeh 😵

ivella
18. jún 2009

no solmi,to vypada ze budes nakoniec prvaaaa 😅 😅
teda ak uz aj sivka cosi co este netusiiii 😉 😉
my ideme na feferonkovu pizzu,tak aby som nebola uplne posledna...zaberieme tam naraz vsetky porodne saly 😀

solmi
18. jún 2009

Dufam, že je to už rozbeh, ale to može trvať aj 3 dni.Už sa nec 😉 hám prekvapiť ked to pride.Moja mama ked mna mala isť rodiť tak tiež ju prehánalo a to mala porodne bolesti.Ešte nas Ivell možeš predbehnuť, ked by sa ti to rozbehlo po te feferonkovej pizzi 🙂

sivka
18. jún 2009

solmi super, tak to uz je na spadnutie 😉
ivell, ja zatial veru netusim nic 😕 😕 no ale uvidime
tak nech ta pizza pomoze, nie ako v mojom pripade 😝 urcite si skontroluj, ze ti tam nedali aj vajko 😀
hej, si predstavte, ze by sa fakt zadarilo a my budeme vsetky tri na seba pokrikovat z por.sal 😀 😀 😀

minkak
18. jún 2009

babulky no tusim uz sa Vam to rozbieha 🙂 tak uz len budeme cakat,ktorej manzel napise sem prvy 😅 ze uz mate babenko 😉
no bola by sranda ak by ste sa tam stretli,ale ako sa hovori nahoda je blbec 😀
tak sa drzkajte myslim na Vas 😵 😵 😵

lienka55
18. jún 2009

No konecne pozitivnejsie spravy. 😅 Rozbiehame sa,ja som len strasne zvedava v akom poradi porodite,ked sa tu predbiehate v priznakoch.

sivka,vies ze aj mna napadlo,ze by to mohli byt prve priznaky porodu.Aspon budes pekne precistena. 😀
minkak a kedy budes vediet co nosis pod srdieckom?Aku kombinaciu? 😀

momo0703
18. jún 2009

Kočky závidím Vám, že už to na Vás ide 😎 , ale v dobrom. tu robíte poriadne chute s tou pizzou, ale ja si tiež robím dobrotu, hádam si aj malý pochutí, máme palacinky s tvarohom, hrozienkami, škoricou a ešte som to aj čokoládovým pikaom poliala 😝 😝 😝 mňam

mimi100
18. jún 2009

ahojte, tak super že sa to už tak rozbehlo tak to ja vás v tej nemocnici asi nestíham, ale vy máte už ozaj nárok rodiť ja mám predsa ešte nejaký ten den čas 😉
Sivka mna občas preháňa už asi dva týždne, tiež som si myslela že je to blížiaci sa porod....no ale ako vydíš 😝 ...zasa to beriem ako lepší variant ako zápchu a hemoroidy
to plávanie s malou je super relax normálne vyleziem z vody ako znovuzrodená ale tiež si ma tam doberali či neporodím v priamom prenose 😀

pink_lady
18. jún 2009

mimi no ty si musis este pockat lebo kocky teraz obsadia naraz vsetky 3 saly...uz by si nemala kde rodit... 😅

mimi100
18. jún 2009

pink keby som to už mohla mať za sebou beriem aj chodbu nemusím mať ani super vybavenu sálu 😀

ivella
18. jún 2009

tak ako?ja stale celaaaa,spotena,prejedena,lebo nas cestou este mama nabalila marhulovym a slivkovym kolacom 😅

sivka
18. jún 2009

aj ja stale cela...ale prejedena teda nie som, lebo som cely den skoro nic nejedla iba suchare, piskoty a banany...
som zvedava ako dopadneme zajtra ivell... 😕

solmi
18. jún 2009

Ja tiež cela a žiadna zmena tak neviem bol to asi len planý poplach.Potom ajte vediet ako ste dopadli 🙂 😉

lulu723
18. jún 2009

Ahojte baby trosku sa vam tu zamiesam,lebo to tu sledujem a stale ocakavam ktora bude mat skor babo strasne sa tesim jak keby som to cakala ja 😀

sivka
18. jún 2009

ahoj lulu, tusim sme tu z toho spravili slusne napinavy serial 😀

pink_lady
18. jún 2009

no ako baby ...ja asi otvorim sampanske ked tu prva z vas porodi 😎 teda asi len detske 😅

mimi len aby sa ti to nesplnilo, ale sak taky porod na chodbe by nemusel byt najhorsi 😅

baby viete niektora o tom co sa vraj stalo v tescu dnes o tom dietati? 😕 ze ci to je ozaj pravda? 😕

sivka
18. jún 2009

pink, neviem co sa stalo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre