Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

sivka
16. jún 2009

a nezabudni pit vela nebublinkovej vody juli, nech ta este viac nezapecie 😉
niekomu zaberaju aj susene slivky namocene do vody - potom vypiju tu vodu a zjedia aj slivky...len samotne susene slivky bez dostatocneho mnozstva tekutin nemaju spravny ucinok.

solmi
16. jún 2009

Ahojte baby, tak ja ešte stále 2v1.Dnes bolo už tolko telefonatov, že už som to potom ani nedvihala, už mi to lezie na nervy stale to iste či už som tam atd.Tak som radsej šla z manželom do Blavy vybavovať nejake veci na úrady.Už ma to nebavi takto vyčkavať,tak som šla radsej snim. a ved keby ma to chytilo aj tam je porodnica.My tam budeme asi fakt všetky naraz. 🙂

sivka
16. jún 2009

cau solmi, dobre si spravila, ze si vypadla z domu, mna tiez stale vsetci bombarduju...ja to uz nechapem, ved predsa vedia, ze ked nieco, tak dame vediet.... 🙄
ako je fajn, ze sa zaujimaju, ale ked je toho vela, tak je toho vela...tak kazdy telefonat a mail vzdy koncim s tym, ze ved ked sa nieco udeje nove, tak dame vediet...ale ze by to padalo na urodnu podu to sa neda povedat 😝

pink_lady
16. jún 2009

julianka neboj sa ono sa zas ozve 😉 mna dnes tak kopcoval vo vlaku ze som sa skoro nahlas rozosmiala ako mi nadskakuje brusko 😀 😵

baby verim ze to neni nic moc ked vam stale vyvolavaju ... 🙄 neodpovedat, nedvihat,... 🤐 😀 Ked neboli mobili, maily,....ako bolo ludom dobre 😀 Teda nie ze by som nemala doma dva 🤐 😀

ivella
16. jún 2009

tak som doma,vyhopsana,najedena,ako mi je dobre...len ked pomaly zacali surodenci chodit domov zo skoly---klasika--co tu este robim,ci mam babo so sebou...no same otrepane srandicky
skoro som nestihla bus domov,kolkych znamych som uistovala cestou,ze ano,stale cakam babo 😨 😨

pink,teraz som stretla pri garazi nasu detsku dr.,hned som sa k nej na zajtra nasackovala na zmeranie tlaku,tak sa jej aj opytam... 😉 no a zase som musela opakovat,ze to bude uz kazdu chvilu.... 😝

baby,tak kedy to uz bude????????????
ale drahy mi volal z roboty,skoncili zakazku a mozu nechat styroch doma,ci sa ma nahlasit-dali mu prednost--tak mi zajtra pride domkov,aspon cosi.

no a blbe je,ze ma napadlo,ze som pri Mareckovi mala termin stvrtok 18eho(presne ako teraz) a narodil sa az stredu 26eho ☹ ☹ slahne ma ak sa to bude opakovat 😢

sivka
16. jún 2009

pink - neodpoviem a vyvolam paniku 🙄 takze to by neslo...a vraj mam byt rada, ze sa o mna zaujimaju 😝
tak teda som no....
ivell, to je super, ze ti manzo pride domov, tak to urcite ma byt, aby bol pri tebe, ked to pride...tak to uz pride, ked to takto zariadili 😉
26-teho juna som narodena ja, no ale tak dlho ma urcite nenechaju cakat...a este 23.6. mame vyrocie svadby, ale aj to je dost neskoro...
uz som fakt zvedava, kto to tu nastartuje 😉

pink_lady
16. jún 2009

aa zas blbne konik 🙄 vyhodilo ma ked som dopisala prispevok ☹

ivella si zlata, dakujem 😉 a super ze pride muzik domov, male to asi citilo tak si chcelo pockat na tatinka 😵

sivka - no vidis mas byt rada tak bud rada 😝 😀 ved jasne ze to myslia v dobrom ... 😉 Matejko si chce dat asi nacas, aby bol co najaktualnejsim darcekom kvyrociu svadby a maminkinym narodkam 😉

ivella
16. jún 2009

sivka,nemusis sa bat ani jedneho datumu,sa mas ze si mala termin uz 13eho 😅 😅 jedine ze by bol uplne zle vypocitany,ale to nehroziii.
boze som sa teraz vytocila-vola mi kamoska,ze ci neviem ze si mame preparkovat auto,ze budu rano asfaltovat pred barakom--no a nase si tam stale stoji...na druhej strane uz je to natrieskane,este k tomu sa kazdy vyhyba kanalu,lebo ked zaprsi,vsetko sa vyplavi von--neviem kto za to zodpoveda.. 😠
tak ja stresy,ci vobec je kluc od auta doma-potom som buchala susedovi,ci mi ho preparkuje...mam vodicak,ale 10rokov som nesoferovala..Tak sme tam maturovali kam ho dat--lebo o miesta pod svojimi oknami je doslova bitka.

sivka
16. jún 2009

ivella, to akoze idu konecne!!! spravit tu prijazdovu cestu k vam? lebo ako tadial ist autom to je iny tankodrom 😠

sivka
16. jún 2009

pink, no ja dufam, ze na narodky uz budem aj s darcekom domka 😵

pink_lady
16. jún 2009

nooo babyyy, neviem ci vas potesim, prave ma napadlo - pri tej 13-tke...teraz bola v nemocke taka mamina, co mala vypocitany termin najrkos 25.5., potom ze 13.5. a porodila 6.6. 😕

to vazne idu to pri vasom dome asflatovat? 😅Bolo na case veru 😅 sivka a ty chodievas tiez do tychto koncin? 😉

ivella
16. jún 2009

tiez sa divim ako to tu u nas sivka pozna...za ktorym sem chodis??? 😀 😀
no nebolo tam pisane ze prijazdovka,ta patri stale toske,takze toho sa nedockame-kedze je uz polka rozpredana--mesto sa distancuje--jedine zeby sme sa poskladali-asi 😠
tak asi len tach par miest kde mame my okna

no pinky,ty si hroznaaa,ved pockaj,ked budes mat ty termin,my budeme veselo kocikovat pod tvojimi oknami a budeme sa ti vyhrazat takymito datumami desivymi--- 😝 😝 😝 😝 😝
aj ked nieco podobne sa stalo sesternici--termin 6.12. a porod 1.1.ale nastastie 2000,tak bolo to prve mimino a dosiel sam primator so zlatou retiazkou 😅 😅

sivka
16. jún 2009

hihi, chodime tam pretoze tam byva svokra 😉
no som si aj myslela, ze prijazdovka to nebude....ta asi nebude nikdy 😒

ja uz datumy neriesim, uz to len niekedy bude....nemoze to trvat donekonecna neeee? 😀
hlavne aby vsetko dobre dopadlo a babatka boli zdrave

solmi
16. jún 2009

presne ako pises sivka, datum nieje podstatný, ale aby to všetko dobre dopadlo a aby sme my a malinke boli o.k 😉 🙂

ivella
16. jún 2009

no tak snad tie babena nebudu v nasich bruchach este aj maturovat 😀 😀

mimi100
16. jún 2009

presne dátumy niesu doležité mne sa mala narodila v piatok trinásteho, čo niekto považuje za uplne najhorší den a my sme v poho nám priniesol len štastie 🙂

momo0703
16. jún 2009

Ahojte, ja sa zajtra chystám prvý-krát na cvičenie k p. Duncovej, len ešte pár otázok:
- čo si tam mám zobrať,
- niečo pod seba na ležanie,
- tam sa prezliekate, alebo už tam idete v tom, v čom cvičíte?

ivella
16. jún 2009

mimi,tak ja s muzom mame stastne cislicko 13ku,celkovo mam tieto piatky rada,aj svadbu sme si vyberali ze kedy to vychadza na taky datum-len sme nemohli na piatok,polovica ludi by nemohla prist.
mam poslickov,tak bezim do sprchy,ci sa to naaaaaahodou nerozbehne(viem ze nie ale nadej nezomiera 😅 )

ivella
16. jún 2009

momo,urcite sa ti stihnu kocky ozvat co treba,viem ze kamoska nosila karimatku,ale ak nemas tak pozicaju a chodila v teplakoch..

agatkag
16. jún 2009

Ahoj momo, aj ja tam chodím, z domu v teplákoch, karimatku si požičiavam, vezmi si niečo na pitie, niekedy býva v tej sále dosť dusno...okrem cvičenia sa aj rozprávame o pôrode, o kojení, o rôznych problémoch a podobne. Je to celkom fajn.

momo0703
16. jún 2009

Ivella, dík, ináč k Tvojej obľúbenej zmrzline, ani ja som dnes neodolala, zmrzlinu som nikdy nejako nemusela, dokonca ani na dovolenkách som si ju nikdy nedávala, ale odkedy som tehotná, neprejdem mestom, aby som si nedala zmrzku a asi pred pol hodinkou som dojedla jahodového MÍŠU 😝

momo0703
16. jún 2009

Ahoj agatkag, veľmi sa tam teším, doteraz som nemohla ísť, lebo som bola PN, tiež mi ide aj o to rozprávanie, aby som bola viac v obraze, predsa je to o niečom inom, ako čítať len na internete...a nevieš kedy sa z tadiaľ ide pozrieť do pôrodnice?

agatkag
16. jún 2009

ja som bola asi pred troma týždňami aj v pôrodnici aj na novorodeneckom, a myslím, že minulý týždeň boli baby tiež, ale určite sa ešte pôjde, dohodneš sa s p. Duncovou...

ivella
16. jún 2009

no ja musim zmrzku kazdy den,dnes u nasich,aj doma 😀 ked nukaju,preco to nevyuzit..
baby dobre sa tam zajtra zabavte,ja niekedy lutujem ze som nechodila tiez,ale pri prvom som vtedy zrovna mala anglinu a teraz zase dieta,takze smola..

julianka99
17. jún 2009

No Momo ja tam idem dnes tiež... som tam tiež taký nováčik... a moc sa mi tam páči.. hlavne ten pokecík okolo toho 🙂))) do pôrodnice dúfam ešte pôjdeme, lebo ani ja som nebola :((( a rada by som išla..
Veru dnes tam bude asi pekne dusno... to budeme vo vlastnej šťave.... :🙂))

sivka
17. jún 2009

dobre ranko baby, tak si dnes pekne zacvicte, pokecajte 😉 a urcite zoberte flasku s vodou, lebo tam bude hic 😅
drzte mi palce, o 11 idem do nemocky na kontrolu 😕 tak som zvedava co nove...dnes tam asi stravim pol dna, lebo mi budu robit aj monitor a potom budem cakat na dokiho, lebo bude asi operovat, tak v prestavke ma behne kuknut...
mam taky pocit, ze maly ma uz snad meter, tak mi tlaci do rebra, ze niekedy ani neviem, ako sa mam ulozit, aby som mu spravila viac miesta...
teda baby, ak ma este poslu domov, idem na pizzu a na to si hodim aj zmrzlinu, ste mi chute narobili 😀

ivella
17. jún 2009

ahoj sivka,drzim palceky,aby si mala aspon nejaky nalez...a ked ta budu moc nutit lezat na chrbte,kludne povedz ze sa neda,otocia ta..je to zabijak tak 20min.ostat-aspon pre mna 😀
no som zvedava,daj vediet,dam si aj ja pizuu 😀
nam tu uz smrdi asfalt,neda sa to dychat,pojdem na prechadzku a snad ten smrad to moje babo nejako popozenie 😀

pink_lady
17. jún 2009

ahojte baby pisu o zmrzlinach a pink musela vybehnut do obchodu si nanuk kupit lebo nastupil pavlov reflex 😀

sivka drzim palce aby doki mal prestavku v operaciach a aby si sa rychlo vybavila 😉

ivella mne asfalt vonia asi som sisi ze? 😀 ale vadi mi ked vypustaju tie splodiny na sihoti z byvalej mliekarne 😝

giza
17. jún 2009

Ivella vcera som kruzila okolo vasho domu a pozerala do okien a balkonov ze ci ta neuzriem... 🙂

Sivka uz ste v tejto chvili na ceste na vysetrenie a zelam nech dobre vyriadite!!! 😉

Myslim na vas vsetky tu a pizzu si dam urcite zajtra na vylete s dievcatami a muzom v Bojniciach - ideme do zamku (budu princezne vraj)...hadam to zvladneme i ked muz a najmensia prekonavaju nejaku chripku uz od soboty (ak nie tak o tyzden)...

papa

ivella
17. jún 2009

jej,ahoj gizus,vcera som bola u nasich cele poobedie ☹ inak by som na balkone aj bola,mame tam prijemny chladecek---potom ked tak vykukaj treti balkon odvrchu z opatovej,mame bambusove pletivo natiahnute.. 😅
pink,pisem ti ip ohladom tej dr...inak aj mne vela takych cudnych veci vonia,ale mliekaren tam nepatriiii 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre