Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

minkak
26. jún 2009

ahojte,prave som dovolala s Ivell 🙂
vsetky Vas pozdravuje a dakuje aj za SMS-co ste jej poslali 🙂
vsetky gratulacie aj tu som jej precitala moc Vam dakuje 🙂 Maju sa dobre,vsetko je v poriadku
😵 To s tym kupanim je tak ako sa tu uz pisalo...kupe sa az den pred odchodom domov.
Solmi maju zltacku,tak najskor pojdu domov asi az v pondelok ako aj Ivell a nie v sobotu nakoniec.
Za Ivell uz bol aj jej synacik na nasteve-tak uz boli konecne spolu 🙂

michell13
26. jún 2009

dodatočne gratulujeme všetkým novym maminkam, a detičkam, aby boli všetci zdraví a štastní

sivka
26. jún 2009

ahojte, akosi nestiham prispievat .... matka dnes potrapilo brusko a tak sme mali co robit ☹
teda Tobiasko je kusisko chlapa, a to som si myslela, ze ten nas bol velky 😀 😀 😀
uz sme mali u nas vcera aj pani doktorku, tak bola z drobca nadsena, aky je sikovny a k svetu.
to len ja som u nas kripel a cakam, kedy budem spat vo forme.
tak solmi sa vyvaluje v mojej posteli, to je zlate 😀 som jej drzala miestecko pri okne 😀
mrzi ma ta zltacka, ja som trpla, aby sme sa tomu vyhli prave kvoli tomu, aby sme tam ani o den dlhsie nemuseli zostat.

s.i.m.k.a1
26. jún 2009

ahojte baby 🙂
dlho som tu nebola, ale nebol cas 🙂 tak gratulujem vsetkym mamickam 🙂 dufam, ze deticky su zdrave a posluchaju 🙂 my sme boli v nemocnici, Lilly sa nejako posadila a padla z postele na koberec (na sekundu som sa otocila :( ) a ked sme prisli z nemocnice sme dostali teploty, vracala a tak... dr. povedala, ze to je iba nejaka viroza, co sme si doniesli z nemocnice. no vcera to chytil aj moj brat a dnes ja... tak sme chori vsetci doma :( hadam nam to coskoro prejde :(

giza
27. jún 2009

Sivka a aj ostatne co sa dnes vratite domokov a budete pri tych svojich pokladikoch mat cas:
Ake najlepsie pocity mate po porode co sa tyka, ze ste boli ako "sloniky v porcelane" a teraz ste ako "lesne zienky" - to som moc prehnane napisala - hlavne Sivka v tvojom pirpade so stychmi moc neposkakujes 😖 ...alebo ci vam prestali zahy, bolesti v chrbate, krizoch, alebo nieco podobneho razenia a si to uz vychutnavate .... Mne sa napriklad lubilo, ze som mohla jest konecne normalne a nemala som bolesti - jednoducho sa mi spravilo miesto na jedlo...(mala som stlaceny zlcnik a preto som stale akoby citila zahu - uz je vonku rok, bolo tam 8. kamienkov)...

giza
27. jún 2009

s.i.m.k.a - prajem skore uzdravenie -nam tak zobrali pre podozrenie na otras mozgu syna na tyzden ale si ho tam nastastie nainfikovaneho nechali.

s.i.m.k.a1
27. jún 2009

giza nam povedali na chirurgii, ze ma prasknutu lebku asi... tak som mala stresy ale nastastie to bol iba tien ako plakala, ze tam nechce lezat :D uz to maju aj nasi, takze mame doma chorobu uplne :(

pink_lady
27. jún 2009

ahojte 🙂
tak ako sa maju nase nove babatka? 😵
sivka, snad sa rychlo zotavis a budes si moct rychlo sadnut - lebo inak - ja nejdem radsej rodit 😀 ale nie, neboj, bude to dobre 😉 no, podaril sa vam krasny drobcek 😵
simka - prajem rychle uzdravenie 😉 a kde mas album? si ho zmazala ☹
minkak, ked budes terefonovat s ivell pozdrav ju a ze nech pozdravi aj solmi aj mimi 😉

sivka
27. jún 2009

ahojte, ja sa citim este zatial dost biedne, ale cakam, ze sa to uz bude hadam len zlepsovat. Akurat ze mame problemy s bruskom u Matka, este ze je tatino doma a moze ho vela pestovat, lebo ja by som tak dlho nevladala, hlavne ked este nemozem sediet a pri stati a chodeni mam este bolesti. Inak uz mam takmer povodnu hmotnost, brucho skoro ako pred tehotenstvom, co som prekvapena, myslela som, ze to bude dlhsie trvat kym ho budem mat opat ploche 😉 inak bolesti v krizoch mam a niekedy dost ☹
vela citam na nete co mozem jest a co nie, co by nasmu bubacikovi pomohlo od trampot, tak sa s tym pasujeme.
on sa aj napapa pekne, len vzdy pri tom zaspinka a potom sa mu uz nechce odgrcnut a potom blinka troska ked spinka a to ho jeduje. a niekedy nie, niekedy je v pohode.
tak my si teraz takto nazivame a hladame rozne sposoby a rozne riesenia roznych problemikov ☹

pink_lady
27. jún 2009

sivka nemboj ono to urcite sa zlepsi - aj u teba zdravotne aj Maťkove bruško 😉

dannynka
27. jún 2009

ahojte 🙂

sivka-aj my sme to tak mali,tiez je Dominik bruskovy ale sa mi zda ze cim je starsi tym je lepsie....klop-klop,aj ked tiez by sa len na rukach nosil a spal,ked ho polozim tak pospi len 15-20 min a je hore 😅

simka-prajeme skore uzdravenie a Lilinke posli od Domiho velikansku pusinku 😉

lulu723
27. jún 2009

sivka ja som hovorila,ze prve 2 mesiace su najhorsie.to ani nevies co Matka moze boliet ci neni hladny ci netreba prebalit ci ho boli brusko,alebo sa chce len polubit.nam sa to az po tychto 2 mesiacoch pekne upravilo a zacala som z pevnym rezimom,ze o 7 chodila spavat a to aj dost plakavala,ale zvykla si a teraz len polozim do postielky a zachvilku buvka.predtym chodila aj o pol11 buvavat a to zaspavala na MM niekedy sme toho maly uz aj dost.prajem ti,aby ti Matko cim skor prespal celu noc. 😉

sivka
27. jún 2009

babulky, dakujem za slova podpory a pochopenia, velmi dobre mi to padlo. ja mam asi to baby blues teraz, rozplace ma aj ked zazvoni telefon 😖 no az take zle to nie je, ale tie hormony mi davaju zabrat.
tiez sa tesim az uz budeme na tom tak, ze budeme mat nejaky ten rezim a nie ako teraz - nemam ani pojem o case a nie este o tom aky je den 😝
prepacte, ze vam tu tak vyfnukavam, ale tu som vzdy nasla pochopenie u spriaznenych dusi, hoci som vas este nevidela 😵

minkak
27. jún 2009

ahojte 🙂
pink odkazem 😉
Sivka nebojkaj bude lepsie vsetko chce cas 😉 my sme boli riadne uplackane prvych 5 tyzdnov,potom uz bolo len a len lepsie 😵
a taka precitlivela som bola aj ja,to sa podda,nebojkaj 😉
no ,ale teda super,ze uz si na svojej vahe 😕 waaaau,to sa teda mne tak skor veru nepodarilo....ja som este pri kojeni pribrala a az ked som prestala po roku kojit, tak do roka som postupne schudla a teraz to zase naberam spat 😀
ani my sme moc neodgrgavali tiez vzdy zabuvala 😉
opatruj sa a vobec sa neospravedlnuj co si....!!!! 😵

sivka
28. jún 2009

minkak, vdaka 😵 😵 😵

lienka55
28. jún 2009

sivka,ja by som ti mohla o tom brusku romaaany pisat,ale ako mu skoncil 3mes.,akoby utal a bolesti bruska prestali.Vraj to tak zvykne trvat do 3mes.Neboj sa zvladnes to,a ked sa budes potrebovat vyzalovat,poradit na to sme tu vsetky,jedna pre druhu,no nie? 🙂

lienka55
28. jún 2009

sivka a ako casto papkate,a v noci sa ti casto budi?

minkak,minule som sa ta pytala ci uz viete co budete mat,len si mi neodpisala? 😉

minkak
28. jún 2009

lienka a,le myslim ze som odpisala,len si sa tu neukazala a sa to tu zapisalo....
nevieme stale....ja ked si lahnem hotovo nastava diskoska 😀 lietaju a lietaju .....tak neviem ci budeme vediet vobec,tak to bolo aj pri malej.... 😅
tak sa trapime s menami....6 mien vymysliet-ufffff-3 kombinacie 😉
inak som si robila vcera poriadky v albume tak uz mam aj album pre dvojicky 😉 😵

lienka55
28. jún 2009

a ake mena mate zatial vybrane?

sivka
28. jún 2009

lienka, papame asi kazde 2-3 hodinky. musim rychlo klopat, ale noci su celkom ok, najhorsie je to rano po zobudeni a potom poobede. v noci papa asi tak 3x. najviac sa jeduje, ked po zobudeni prebalujeme, lebo uz je hladny a chce rychlo jest. ale kvoli grckaniu ho radsej prebalujeme pred papanim, tak musi vydrzat, robi susedom koncerty 😅

minka, to je fakt, vyberat tolko kombinacii, to nezavidim, ja by som mala tiez problemy vybrat si 😨
inac to zvladas v pohode, mat v brusku dve babatka? je to rozdiel oproti jednemu ked to porovnas?

martinano
28. jún 2009

sivka mas ip

minkak
28. jún 2009

Lienka je to blazinec 😀 neviem sa dohodnut 😀
pri veronike to bolo jasne,vsetky moje babiky sa volali veronika 😵
nasim som ako mala vycitala,ze mi nedali meno Veronika 😀 alebo aspon Vierka 😀
chlapec by sa bol volal asi Richard aj ked som tvrdila,ze to musi byt Veronika hotovo aj keby bol chlapec 😀 😀 😀
takze mozno ten Richard a Vierka
alebo som rozmyslal,ze vsetci na V-Viktorko-Viktorka-Vierka-Valeria
alebo chlapci spolocne meniny som rozmyslala Petko -Palko
alebo total blazinec Dominika -Monika 😀 ale to by asi nebolo moc dobreee 😀
Neviem vsetky take mena su v okt,alebo tak chcem dat nieco v prvom polroku nech to nemaju potom vsetko naraz....
Lebo inak by sa mi pacilo Vierka ,Eliska,Zdenka ,Barborka....
Este mozno Kristinka.....no neviem
alebo po mne Miroslava a druhe Vieroslava-bola by to ta Vierka a mali by pri sebe aj meniny 😉
aj Richard ma blizko meniny tak mozno to nakoniec tak nejako skombinujeme 😅
no kombinujeme -kalkulujeme ako sa len da 😀
dajte tipy 😀

sivka no na to si tiez dobre pamatam na to prebalovanie 😉 ochhh,no ale tak pekne teda 3x v noci-no ved to je fajn 😵
citim sa dobre ako aj pri malej v podstate zatial ani necitim rozdiel,len pri zaspavani mala kopkala tak som sa jej uhla na druhu stranu alebo tak,len teraz uz neviem kam sa uhnut 😀
to na lavej strane mi viac vystraja tak sa davam vacsinou na pravu ,ale tam ma strasne po chvilke zacne boliet rebro 😖
tak sa vrtim a vrtim ,kym zaspim ale inak sa da 😵

klya1
28. jún 2009

Dobry den kocky. Neviete prosim niektora, ako je to s cvicenim v TN nemocnici? Niekde som tu citala, ze v juli sa necvici. Takze neviete nahodou, kedy bude dalsie cvicenie a kde? Dakujem.

lulu723
28. jún 2009

Ahojte teda minkak nezavidim ti ked sa nevies rozhodnut ake meno dat. 😒 ja mam Eriku a kebyze ma sestricku urcite by sa volala Veronika,lebo to maju meniny hned po sebe a chlapcenske meno by bolo Martinko,alebo Matej 😉

minkak
28. jún 2009

lulu no Matka mame synovca aj Misko sa mi paci,ale tych uz mame tiez dost v rodine....
aj nad Erikou som rozmyslala 😉
ja by som sa uz aj mozno rozhodla,len to nemam stale schvalene...stale nieco....
aj po dedkoch som rozmyslala Marian -Lubomir,alebo este aj Miroslav alebo Jaroslav
nas uz napadlo snad vsetko....
len stale to este nieje ono 😅 vidim to tak,ze to je nas top problem v celom tehotenstve a snad aj v porode 😀

giza
28. jún 2009

minkak "pekne" s tymi menami ...aj my sme kombinovali a preratuvali na datumoch a sme spokojny 😎 ..Nakoniec aj vy tak poriesite 😉 ...
Sivka - drzim palceky nech uz je toto obdobie za vami (nielen s bruskom).... 😖 🙄
Mas na vsetko opisovane narok a nas tu s tym rozhodne nezatazujes 😉 - radi sme tu pre teba...a spolucitim ☹ ☹ ☹ , no na druhej strane je to aj krasne dojimave spomenut si na to vsetko co ty prezivas (co uz mam nielen ja za sebou a mnohe dalsie este pred sebou -taky kolobeh zivota) - aj ty tak raz budes 😉 , len teraz tomu neni koniec 😖 ...

pink_lady
28. jún 2009

ahojte 🙂
sivka neboj sa vsetko bude dobre a urcite sa nemas za co ospravedlnovat 😉 Je super ze mas pri sebe teraz manzelika 😵
minkak - pekne kombinacie 😀 som tusim rada ze necakam dvojicky 😀
kyla - vraj bude teraz naposledy a potom uz v auguste az a vraj tu bude na inom mieste...ked sa tu objavi julinka iste ti napise podrobnejsie, ona uz bola cvicit, ja som len v stadiu chystania 😅

sivka
28. jún 2009

gizi-dakujem 😵

sivka
28. jún 2009

prihodili sme jednu nasu svadobnu do albumu 😉 ze ked som sa vam nezdala na fotke v pase 😀

pink_lady
28. jún 2009

sivka tam si tusim zas ina 😅 😀
mna od vecera boli podbrusko ako na menzes sice nie stale ale je to dost neprijemne a zacinam amt strach, aj maly sa dnes nejak menej mrvi 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre